LENTEX XV

wszystko na temat spółek publicznych
Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 10 lip 2006 23:58

Witam w nowej części.
Zakupiłem ltx na dłużej. Analizując arkusz widać, że jest dużo chętnych do kupowania na niższych poziomach. Żeby kurs spadł o 6,5% potrzeba na chwilę obecną 25k akcji. W czasie sesji było nawet 40k. Czyli prawie cały dzienny obrót. To naprawdę dużo. Można zatem czuć się bezpiecznie. Pamietam momenty kiedy na całym kupnie nie było 10k. Oczywiście formalnych sygnałów do wejścia nie ma. Ale widać gołym okiem, że to nie ten sam ltx. Papier zachowuje się bardzo stabilnie. Jedno info i zacznie się jazda z początku maja - gdzie w 2 tygodnie zrobiliśmy 100%.
Witam. Poprostu spequła narazie sobie darowała Lentex, ma inne spółki na których zarabiają i to nieźle choćby dziś Biotek i Miedź :)
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

REKLAMA


plomyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2951
Rejestracja: 13 lut 2006 16:16

Postautor: plomyk » 11 lip 2006 00:03

Szkoda mi chłopaków z Elka. Jest kilka naprawdę myślących osób, ale wpakowali się w takie bagno, że może ich wnuki, dostaną w spadku nic nie warte papiery. To jest koronny przykład, że strategi buy&hold nie należy rozciągać na wszystkie spólki, a tylko na nieliczne, które na gpw można wymienić na palcach jednej ręki.

plomyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2951
Rejestracja: 13 lut 2006 16:16

Postautor: plomyk » 11 lip 2006 00:06

Witam w nowej części.
Zakupiłem ltx na dłużej. Analizując arkusz widać, że jest dużo chętnych do kupowania na niższych poziomach. Żeby kurs spadł o 6,5% potrzeba na chwilę obecną 25k akcji. W czasie sesji było nawet 40k. Czyli prawie cały dzienny obrót. To naprawdę dużo. Można zatem czuć się bezpiecznie. Pamietam momenty kiedy na całym kupnie nie było 10k. Oczywiście formalnych sygnałów do wejścia nie ma. Ale widać gołym okiem, że to nie ten sam ltx. Papier zachowuje się bardzo stabilnie. Jedno info i zacznie się jazda z początku maja - gdzie w 2 tygodnie zrobiliśmy 100%.
Witam. Poprostu spequła narazie sobie darowała Lentex, ma inne spółki na których zarabiają i to nieźle choćby dziś Biotek i Miedź :)
Na kghm sam zrobiłem małe DT, a co do Biotka, może to być ruch powrotny. Jak bioton spandie na 1,6 to sam kupię bo jest silne wsparcie, ale moze się tez wybije
górżą. Z tego co pamietam to musi przebić chyba 2,1zł

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 11 lip 2006 00:21

Witam w nowej części.
Zakupiłem ltx na dłużej. Analizując arkusz widać, że jest dużo chętnych do kupowania na niższych poziomach. Żeby kurs spadł o 6,5% potrzeba na chwilę obecną 25k akcji. W czasie sesji było nawet 40k. Czyli prawie cały dzienny obrót. To naprawdę dużo. Można zatem czuć się bezpiecznie. Pamietam momenty kiedy na całym kupnie nie było 10k. Oczywiście formalnych sygnałów do wejścia nie ma. Ale widać gołym okiem, że to nie ten sam ltx. Papier zachowuje się bardzo stabilnie. Jedno info i zacznie się jazda z początku maja - gdzie w 2 tygodnie zrobiliśmy 100%.
Witam. Poprostu spequła narazie sobie darowała Lentex, ma inne spółki na których zarabiają i to nieźle choćby dziś Biotek i Miedź :)
Na kghm sam zrobiłem małe DT, a co do Biotka, może to być ruch powrotny. Jak bioton spandie na 1,6 to sam kupię bo jest silne wsparcie, ale moze się tez wybije
górżą. Z tego co pamietam to musi przebić chyba 2,1zł
No musi i wygląda na to że przebije, a czy koniecznie w tym tygodniu to się okaże :)
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

tomczyk
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 31 sty 2006 17:23

Postautor: tomczyk » 11 lip 2006 00:23

Ale Mondrala naprawde ma cos z glowa...nie wiem po co sie przyznawal ze sprzedal 50k papierow na MSX..moze obudzily sie w nim resztki sumienia :shock: przynajmniej nikt sie juz nie zlapie..
wiecej pokus niz czasu by po nie siegnac...
wiecej grzechow niz sumienie zmiesci na pewno...
wiem jedno...nie wiem ile przede mna jeszcze...
diabeł krzyczy do ucha, anioł szepcze i kogo sluchac...

plomyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2951
Rejestracja: 13 lut 2006 16:16

Postautor: plomyk » 11 lip 2006 00:28

Ale Mondrala naprawde ma cos z glowa...nie wiem po co sie przyznawal ze sprzedal 50k papierow na MSX..moze obudzily sie w nim resztki sumienia :shock: przynajmniej nikt sie juz nie zlapie..
Nie wierz w te brednie. Przyglądałem się dokładnie msx to nie był automat stop loss, o którym pisał.

maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: maniak » 11 lip 2006 00:31

Ale Mondrala naprawde ma cos z glowa...nie wiem po co sie przyznawal ze sprzedal 50k papierow na MSX..moze obudzily sie w nim resztki sumienia :shock: przynajmniej nikt sie juz nie zlapie..
powiem Ci tyle; Mondrala to bardzo madry gracz, wie co robi i robi to Z GŁOWĄ, czasami moze mu cos nie wyjsc ale to jest gielda
co do MSX ja uwazam, ze bedzie rosl na kolejnych sesjach
byc moze Mondrala postanowil zarabiac gdzie indziej, ze swojej strony sugerowałbym mu zeby pisał ZARAZ jak juz cos kupi i jest pewien odpalu a nie przed zwala bo potem leszcze nie beda mu wierzyc...sam po Gancie powinienes Mondrala wiedziec ze czasami lepiej prowadzic niektorych za raczke bo to lepiej procentuje w twoim portfelu potem :lol:

pamietajcie !! to jest GIEŁDA a to jest pewien MECHANIZM bez UCZUĆ I SENTYMENTU !!!

maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: maniak » 11 lip 2006 00:33

Ale Mondrala naprawde ma cos z glowa...nie wiem po co sie przyznawal ze sprzedal 50k papierow na MSX..moze obudzily sie w nim resztki sumienia :shock: przynajmniej nikt sie juz nie zlapie..
Nie wierz w te brednie. Przyglądałem się dokładnie msx to nie był automat stop loss, o którym pisał.
nie wiem, nie obserwowałem, sadze jednak ze MSX WARTO miec na kolejnych sesjach !! ja nigdy nie slucham naganiaczy, oni mnie tylko utwierdzaja na plus lub minus w mojej decyzji :D

Mondrala
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 15 maja 2006 13:57
Lokalizacja: z Mondralowa

Postautor: Mondrala » 11 lip 2006 00:37

byc moze Mondrala postanowil zarabiac gdzie indziej, ze swojej strony sugerowałbym mu zeby pisał ZARAZ jak juz cos kupi i jest pewien odpalu

Invest Consulting !
tu bedzie spekula !
szykowac sie na przyszły tydzień

maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: maniak » 11 lip 2006 00:38

byc moze Mondrala postanowil zarabiac gdzie indziej, ze swojej strony sugerowałbym mu zeby pisał ZARAZ jak juz cos kupi i jest pewien odpalu

Invest Consulting !
tu bedzie spekula !
szykowac sie na przyszły tydzień
to już wiemy ale dzieki za potwierdzenie !! :lol:
pozdrawiam SZEFIE !! :lol:

maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: maniak » 11 lip 2006 00:40

ja dodam ze swojej strony, ze ciekawy bedzie E-CARD :lol:

tomczyk
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 31 sty 2006 17:23

Postautor: tomczyk » 11 lip 2006 00:40

Ale Mondrala naprawde ma cos z glowa...nie wiem po co sie przyznawal ze sprzedal 50k papierow na MSX..moze obudzily sie w nim resztki sumienia :shock: przynajmniej nikt sie juz nie zlapie..
Nie wierz w te brednie. Przyglądałem się dokładnie msx to nie był automat stop loss, o którym pisał.
nie wiem, nie obserwowałem, sadze jednak ze MSX WARTO miec na kolejnych sesjach !! ja nigdy nie slucham naganiaczy, oni mnie tylko utwierdzaja na plus lub minus w mojej decyzji :D
pisal wieczorem i wszedlem nastepnego dnia ale dopiero przed druga fala wzrostowa w ciagu dnia...AT rzeczywiscie wygladala kuszaco ale naganiaczy jest tu sporo wiec trzeba uwazac...nie ma sie co za bardzo sugerowac ale gdyby nie wspomnial na watku LTX o MSX to bym nie zwrocil na niego uwagi a tak pare % sie zarobilo...a czy warto znowu wskoczyc to zobaczymy...mysle ze jutro czekaja nas male spadki na szerokim rynku wiec bedzie pare promocji :lol:
wiecej pokus niz czasu by po nie siegnac...
wiecej grzechow niz sumienie zmiesci na pewno...
wiem jedno...nie wiem ile przede mna jeszcze...
diabeł krzyczy do ucha, anioł szepcze i kogo sluchac...

tomczyk
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 31 sty 2006 17:23

Postautor: tomczyk » 11 lip 2006 00:42

byc moze Mondrala postanowil zarabiac gdzie indziej, ze swojej strony sugerowałbym mu zeby pisał ZARAZ jak juz cos kupi i jest pewien odpalu

Invest Consulting !
tu bedzie spekula !
szykowac sie na przyszły tydzień
kiedy 1 dzien notowan Tygrysie :lol:
z gory dziekuje za odp! raz dzieki Tobie zarobilem na MSX (choc trzeba bylo byc ostroznym) wiec moze znowu sie skusze :lol:
wiecej pokus niz czasu by po nie siegnac...
wiecej grzechow niz sumienie zmiesci na pewno...
wiem jedno...nie wiem ile przede mna jeszcze...
diabeł krzyczy do ucha, anioł szepcze i kogo sluchac...

Energobioster

Postautor: Energobioster » 11 lip 2006 01:52

Ciekawy artykuł o Lentexie w Parkiecie :)
Z grubsza chodzi o to, że obecni na walnym Węgrzy nie zaprzeczają że są zainteresowani Lentexem. Podobno mają niewielki pakiecik...
Natomiast Moska - twierdzi że nie sprzeda swoich akcji poniżej 100 zł.

maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: maniak » 11 lip 2006 01:53

Ciekawy artykuł o Lentexie w Parkiecie :)
Z grubsz chodzi o to, że obecnina walnym Węgrzy nie zaprzeczają że są zainteresowani Lentexem. Podobno mają niewielki pakiecik ...
Natomiast Moska - twierdzi że nie sprzeda swoich akcji poniżej 100 zł.
mowiąc prosto i krótko: jest DOBRZE

BĘDZIE BARDZO DOBRZE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości