Bioton [BIO] cz. XVI

wszystko na temat spółek publicznych
zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 29 cze 2006 10:51

dziwne połączenie: kawa i truskawki :roll: o kiszonych ogórkach zapomniałeś , zablokowany :wink: :lol: ta, zeby komplet był :lol:[/szie]


Kiszone ogórki tylko z zsiadłym mlekiem i dwutygodniowym wędzonym śledziem. Właśnie takie menu mam wliczone w najbliższe spotkania bliskiego stopnia z sedesem z bakielitu....
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

REKLAMA


btbp
Chorąży sztabowy
Posty: 4208
Rejestracja: 27 maja 2006 20:43

Postautor: btbp » 29 cze 2006 10:52

Od góry duża podaż od dołu duży popyt, ale wszystko na różnych poziomach. Ciekawe w którą stronę ruszy.

fixior
Chorąży
Posty: 889
Rejestracja: 09 cze 2006 16:21
Lokalizacja: Podlasie

Postautor: fixior » 29 cze 2006 10:54

Od góry duża podaż od dołu duży popyt, ale wszystko na różnych poziomach. Ciekawe w którą stronę ruszy.
Oby w poprawną :wink:

spragniony wiedzy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: spragniony wiedzy » 29 cze 2006 10:54

Jednym zleceniem poszło na S 100kilo papierka po 2,1

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 29 cze 2006 10:56

no nie :?: mi zawsze z szampanem się kojarzyły jak już o kompletah mówimy ewentualnie ze śmietaną :lol: :lol:
Ludzkość nie takie dziwne połączenia wymyślała...Podam połączenie. Ona czarna a on Biały i mamy bajaderkę jak się połączą. Gorzej kiedy z takiego połączenia wychodzi rude małe dziecko...Wtedy to chyba jest mezalians i trzeba zgłosić się do urzędu po "wpadkowe".
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

manyman
Chorąży sztabowy
Posty: 4484
Rejestracja: 18 sty 2006 01:04
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Postautor: manyman » 29 cze 2006 11:00

dajcie ***** spokój przeciez to jest smiech na sali...***** wychodzi na to że nikt nie zarobi na tym pp...narazie jestesmy wyruchani jak sie patrzy...

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 29 cze 2006 11:04

no i zaraz biotek na minusie!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 29 cze 2006 11:04

dajcie ***** spokój przeciez to jest smiech na sali...***** wychodzi na to że nikt nie zarobi na tym pp...narazie jestesmy wyruchani jak sie patrzy...
SZANOWNY INWESTORZE

Mam ogromną prośbę. Czy mógłbyś nie przeklinać bo ci Bozia może języczek ujordolić przy samej pupie. Czy nie lepiej jest używać określenia wyryrać lub wyryćkać :?:
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

manyman
Chorąży sztabowy
Posty: 4484
Rejestracja: 18 sty 2006 01:04
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Postautor: manyman » 29 cze 2006 11:05

cały czas ktos nas w dół *****...i to nie jest juz ***** ani troszke smieszne :!: ludzie uciekają ze zleceniami....kazdy ma nas w D***... i niech nikt mi nie mówi ze mam się uspkoić...bo dobrze pójdzie to za rok moze wyciągniemy swoja kase...a tak wogóle to czasami spotykam Krauzego na jakiś meczach ksozykówki itp. wiec jak się wkurwie to mu nawrzucam a nie bede miał obaw bo mam jestem młody i całe zycie przede mna...i zapytam się czy jest fajnie robic w ***** małych akcjnariuszy

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 29 cze 2006 11:07

Wiecie co-ja tu popytu nie widze, za cholere!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

manyman
Chorąży sztabowy
Posty: 4484
Rejestracja: 18 sty 2006 01:04
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Postautor: manyman » 29 cze 2006 11:08

dajcie ***** spokój przeciez to jest smiech na sali...***** wychodzi na to że nikt nie zarobi na tym pp...narazie jestesmy wyruchani jak sie patrzy...
SZANOWNY INWESTORZE

Mam ogromną prośbę. Czy mógłbyś nie przeklinać bo ci Bozia może języczek ujordolić przy samej pupie. Czy nie lepiej jest używać określenia wyryrać lub wyryćkać :?:

przepraszam jezeli Ciebie uraziłem :( ale ejstem troszke zdenerwowaony bo ogólnie ejstem bardzo cierpliwy i wiele znosze bo wiem że najpierw trzeba zrobić w jajco małych zeby duzi mogli zarobic ale to juz troszke za wiele w moim mniemaniu...nie mów że jestes spokjny i wszytko co sie dzieje na spółce troszke Ciebie nie wkurza???

zablokowany
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3754
Rejestracja: 25 maja 2006 12:25
Lokalizacja: Krawatowo Centralne

Postautor: zablokowany » 29 cze 2006 11:08

cały czas ktos nas w dół *****...i to nie jest juz ***** ani troszke smieszne :!: ludzie uciekają ze zleceniami....kazdy ma nas w D***... i niech nikt mi nie mówi ze mam się uspkoić...bo dobrze pójdzie to za rok moze wyciągniemy swoja kase...a tak wogóle to czasami spotykam Krauzego na jakiś meczach ksozykówki itp. wiec jak się wkurwie to mu nawrzucam a nie bede miał obaw bo mam jestem młody i całe zycie przede mna...i zapytam się czy jest fajnie robic w ***** małych akcjnariuszy
Prosiłem, prosiłem...Mnie nie można urazić ale chodzi mi o to, żeby swoje emocje , szczególnie te negatwyne wyładowywać w innym miejscu. Pozdrawiam....i jeszcze raz proszę stosuj zamienniki....
Czy w Polsce można prowadzić działalność gospodarczą bez numeru REGON ?

ObrazekObrazek

cuma.
Młodszy chorąży
Posty: 638
Rejestracja: 13 kwie 2006 20:35
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: cuma. » 29 cze 2006 11:14

i co tu zrobić, chyba trzeba się modlić żeby info o 20stej było pozytywne
Bioton to przyszłość

lebberko
Sierżant sztabowy
Posty: 164
Rejestracja: 12 kwie 2006 18:49
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: lebberko » 29 cze 2006 11:15

1,65 (odpowiednik dna 21,50 zł dobrze to policzyles
według moich obliczen to 1,65*14-1,89=21,21
W zwizku z dużymi zmianami nominalnymi ceny w ostatnich dniach, jak równie
sporego zainteresowania inwestorów akcjami spółki, celowe wydaje si ponowne
przeanalizowanie sytuacji technicznej spółki. Cena znajduje się w krótkoterminowym
trendzie spadkowym, a na wczorajszej sesji podjęta została próba przebicia linii
przyspieszonego trendu spadkowego, która teraz znajduje się na 2,24 zł. Ewentualne
przebicie tego poziomu odczytałbym jako zapowied testu kolejnych oporów na 2,37 lub
te na 2,55 zł. Kluczowe znaczenie w krótkim terminie przywiązywałbym do 2,68 zł, a
wzrost powyżej tego poziomu będzie wskazywał na korekcyjny charakter całego spadku i
co za tym idzie będzie sugerował wzrost powyej 2,95 zł ( odpowiednik wcześniejszego
szczytu na 38,40 zł). Najblisze wsparcie znajduje si na 1,99 zł, a w razie jego przebicia
należałoby zwracać uwagę na 1,82 oraz 1,75 zł. Spadek poniżej tego ostatniego poziomu
będzie sugerował test dna na 1,65 (odpowiednik dna 21,50 zł). W razie jego
ewentualnego przebicia liczyłbym na popyt na 1,47 lub 1,32 zł. Tomasz Jerzyk
Kiedy statek zaczyna tonąć, nie módl się,wyskocz!

kastlik
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 20 lut 2006 20:53

Postautor: kastlik » 29 cze 2006 11:18

Mam takie pytanie do osób co korzystają z metastocka. Chodzi o kurs biotona. Można podzielić ten kurs przez ten split tak żeby na wykresie dziennym nie było tej luki. Czyli max jak był 35zł. to na wykresie będzie 7zł. Szukam i nic takiego nie mogę znalezc. Na bossa w dziale prosto z rynku tak własnie mają.Pozdrowienia


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości