ELEKTRIM [ELE] CZĘŚĆ XXX

wszystko na temat spółek publicznych
Artur
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2496
Rejestracja: 04 mar 2006 09:34
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Artur » 14 cze 2006 08:14

nie bedzie krs bo wszyscy czekaja na 11 lipca. swoja droga nie rozumiem jak dwa prawomocne wyroki sie nie licza i ze ptc jednak nie jest elka.to po cholere były te rozprawy i czemu nagle liczy sie teraz ten ostatni arbitraz? a ta konferencja ostatnia to juz skurwysyństwo na maksa.
Solo dogadał sie zapewne z Niemcami już przy okazji Polsat-Cyfrowy-ERA
dlatego dał im możliwość odkupienia Ery i na pewno nie za marne 350 mln tylko więcej. Pytanie czy chłopak będzie to ciągnął uczciwie dalej, czyli czy z kasy od DT spłaci obligi i wyprowadzi naszą spółe na prostą.
Mnie zostało mieć nadzieję, że tak się stanie bo 50% portfela poszło na tym spadku. Mam nadzieję, że Elek nie padnie a nagroda będzie dla wytrwałych.

Pozdrawiam - Artur

REKLAMA


kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 14 cze 2006 08:15

Witam ELEFANÓW Wracam z urlopu i widze że rozłozyliście giełde :roll: :lol: :lol:
a nie mówiła babcie żeby nie zostawiać kasy obcym :lol: :lol: :lol:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

misiek24
Starszy chorąży
Posty: 1265
Rejestracja: 08 kwie 2006 00:19

Postautor: misiek24 » 14 cze 2006 08:17

nie bedzie krs bo wszyscy czekaja na 11 lipca. swoja droga nie rozumiem jak dwa prawomocne wyroki sie nie licza i ze ptc jednak nie jest elka.to po cholere były te rozprawy i czemu nagle liczy sie teraz ten ostatni arbitraz? a ta konferencja ostatnia to juz skurwysyństwo na maksa.
Solo dogadał sie zapewne z Niemcami już przy okazji Polsat-Cyfrowy-ERA
dlatego dał im możliwość odkupienia Ery i na pewno nie za marne 350 mln tylko więcej. Pytanie czy chłopak będzie to ciągnął uczciwie dalej, czyli czy z kasy od DT spłaci obligi i wyprowadzi naszą spółe na prostą.
Mnie zostało mieć nadzieję, że tak się stanie bo 50% portfela poszło na tym spadku. Mam nadzieję, że Elek nie padnie a nagroda będzie dla wytrwałych.

Pozdrawiam - Artur
jedynie kto nie straci to zapewne solo. Priorytet to obligi - tak cały czas mowił...hmmm jesli dostanie kase wystarczajaca na spłate to raczej ich spłaci bo inaczej by była wiadomo jaka o nim opinia.

Pozdrawiam

galtex
Chorąży
Posty: 849
Rejestracja: 08 maja 2006 21:51

Postautor: galtex » 14 cze 2006 08:22

Jak tam Ziomal czy bardzo jesteś poobijany :lol: :lol:

ktoś_niepozorny
Starszy chorąży
Posty: 1444
Rejestracja: 11 kwie 2006 18:33

Postautor: ktoś_niepozorny » 14 cze 2006 08:24

dzisiaj musi być na zielono. widzieliście wolumeny na indeksach przy wczorajszych zjadzdach :shock: :shock: :shock:

upy dzisiaj gwarantowane
_______________________________________
w swoim nieszczęściu, ludzie gotowi są winić los, bogów, byle tylko nie siebie

ktoś_niepozorny
Starszy chorąży
Posty: 1444
Rejestracja: 11 kwie 2006 18:33

Postautor: ktoś_niepozorny » 14 cze 2006 08:27

solo obligow spalci, bo teraz mu sie to oplaca, nie ma juz elek to co mial miec. obligi sa totalnie odstawieni. teraz pozostaja odszkodowania od vivki. to idzie juz tylko w jednym kierunku.
jak pisałem kursem dalej będzaie woziło. przyznaję nie sądziłem, że aż do takich poziomów, ale cóż uśredniłem jak nawet nie marzyłem
_______________________________________
w swoim nieszczęściu, ludzie gotowi są winić los, bogów, byle tylko nie siebie

ukif
Chorąży
Posty: 976
Rejestracja: 13 mar 2006 08:53

Postautor: ukif » 14 cze 2006 08:28

moze ktos wkleic dzisiejszy art. z parkietu??

elka
Młodszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 14 kwie 2006 13:09

Postautor: elka » 14 cze 2006 08:28

daleki wschód - na zielono

laptop_44270
Porucznik
Posty: 26558
Rejestracja: 05 lip 2005 11:08
Lokalizacja: Płock

Postautor: laptop_44270 » 14 cze 2006 08:30

Jak tam Ziomal czy bardzo jesteś poobijany :lol: :lol:
ledwo zyje hahhahahhah to byl koszmar hehehe moglem wywalic poniedzialek po chwilowej podbitce ale musialem isc do syna do szkoly hehhehehhe :lol: :lol: :lol: :lol:

axel
Chorąży sztabowy
Posty: 6676
Rejestracja: 16 mar 2006 02:15

Postautor: axel » 14 cze 2006 08:31

Witam i o zdrowie pytam
Ciekawe czym nas dzisiaj poczestuje nasz szacowny ELE....?:/ W poniedzialek nie puscilem (choc szkoda bo byloby wiecej kaski na odkupienie cennego walora nizej) tylko patrzylem jak cena pikuje - zamurowalo mnie. Co gorsza, az strach sie przyznac, zadnych emocji to we mnie nie wzbudzilo - to juz jest choroba jak sie czlowek nie denerwuje tracac 50% portfela...:/. No ... ale na szczescie wczoraj wzialem nogi za pas i usrednikem cene pare zlociszy w dol. Mam nadzieje, ze pomimo ujemnych Stanow bedziemy dzis na odpowiednim poziomie ...
pozdrawiam wszystkich w ten piekny, sloneczny dzien. Oby slonce zagoscilo i w naszych portfelach....
T.

USZANOWANKO.


JAPONIA daje SYGNAL do ODJAZDU.
a w która stronę?

laptop_44270
Porucznik
Posty: 26558
Rejestracja: 05 lip 2005 11:08
Lokalizacja: Płock

Postautor: laptop_44270 » 14 cze 2006 08:32

solo obligow spalci, bo teraz mu sie to oplaca, nie ma juz elek to co mial miec. obligi sa totalnie odstawieni. teraz pozostaja odszkodowania od vivki. to idzie juz tylko w jednym kierunku.
jak pisałem kursem dalej będzaie woziło. przyznaję nie sądziłem, że aż do takich poziomów, ale cóż uśredniłem jak nawet nie marzyłem
wczoraj myslalem ze to juz koniec jak peklo te 5 a stalo tam 500k :lol: :lol: :lol:

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 14 cze 2006 08:33

witam w nowym wątku
wickowi wątek nie udał się - może donna będzie miała szczęśliwą rękę
pozdrawiam

ktoś_niepozorny
Starszy chorąży
Posty: 1444
Rejestracja: 11 kwie 2006 18:33

Postautor: ktoś_niepozorny » 14 cze 2006 08:33

Witam i o zdrowie pytam
Ciekawe czym nas dzisiaj poczestuje nasz szacowny ELE....?:/ W poniedzialek nie puscilem (choc szkoda bo byloby wiecej kaski na odkupienie cennego walora nizej) tylko patrzylem jak cena pikuje - zamurowalo mnie. Co gorsza, az strach sie przyznac, zadnych emocji to we mnie nie wzbudzilo - to juz jest choroba jak sie czlowek nie denerwuje tracac 50% portfela...:/. No ... ale na szczescie wczoraj wzialem nogi za pas i usrednikem cene pare zlociszy w dol. Mam nadzieje, ze pomimo ujemnych Stanow bedziemy dzis na odpowiednim poziomie ...
pozdrawiam wszystkich w ten piekny, sloneczny dzien. Oby slonce zagoscilo i w naszych portfelach....
T.

USZANOWANKO.


JAPONIA daje SYGNAL do ODJAZDU.
a w która stronę?
chyba jesteś nowy. u Fredka odjazd jest tylko w jedną stronę :wink: jak jest zjazd to przynajmniej stara się nie odzywać i to trzeba usznować
_______________________________________
w swoim nieszczęściu, ludzie gotowi są winić los, bogów, byle tylko nie siebie

elka
Młodszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 14 kwie 2006 13:09

Postautor: elka » 14 cze 2006 08:34

Witam i o zdrowie pytam
Ciekawe czym nas dzisiaj poczestuje nasz szacowny ELE....?:/ W poniedzialek nie puscilem (choc szkoda bo byloby wiecej kaski na odkupienie cennego walora nizej) tylko patrzylem jak cena pikuje - zamurowalo mnie. Co gorsza, az strach sie przyznac, zadnych emocji to we mnie nie wzbudzilo - to juz jest choroba jak sie czlowek nie denerwuje tracac 50% portfela...:/. No ... ale na szczescie wczoraj wzialem nogi za pas i usrednikem cene pare zlociszy w dol. Mam nadzieje, ze pomimo ujemnych Stanow bedziemy dzis na odpowiednim poziomie ...
pozdrawiam wszystkich w ten piekny, sloneczny dzien. Oby slonce zagoscilo i w naszych portfelach....
T.

USZANOWANKO.


JAPONIA daje SYGNAL do ODJAZDU.
a w która stronę?
Na N

axel
Chorąży sztabowy
Posty: 6676
Rejestracja: 16 mar 2006 02:15

Postautor: axel » 14 cze 2006 08:37

Witam i o zdrowie pytam
Ciekawe czym nas dzisiaj poczestuje nasz szacowny ELE....?:/ W poniedzialek nie puscilem (choc szkoda bo byloby wiecej kaski na odkupienie cennego walora nizej) tylko patrzylem jak cena pikuje - zamurowalo mnie. Co gorsza, az strach sie przyznac, zadnych emocji to we mnie nie wzbudzilo - to juz jest choroba jak sie czlowek nie denerwuje tracac 50% portfela...:/. No ... ale na szczescie wczoraj wzialem nogi za pas i usrednikem cene pare zlociszy w dol. Mam nadzieje, ze pomimo ujemnych Stanow bedziemy dzis na odpowiednim poziomie ...
pozdrawiam wszystkich w ten piekny, sloneczny dzien. Oby slonce zagoscilo i w naszych portfelach....
T.

USZANOWANKO.


JAPONIA daje SYGNAL do ODJAZDU.
a w która stronę?
Na N
czy N to znaczy North, czy Nisko? :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości