Bioton cz. VII

wszystko na temat spółek publicznych
arekw99
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2998
Rejestracja: 28 wrz 2005 13:17

Postautor: arekw99 » 09 maja 2006 23:48

W sumie to juz zapowiedzialem, ze na pare dni wyjezdzam, ale w zwiazku z tym, ze jest nowy watek to chcialem sie przypomniec :D

I zyczyc nam wszystkim co najmniej takich wzrostow, jakich bylismy swiadkami na czesci poprzedniej! :D :D :D

REKLAMA


jeremi13
Młodszy chorąży
Posty: 665
Rejestracja: 18 lut 2006 01:34

Postautor: jeremi13 » 10 maja 2006 00:18

Hej, ja trzymam i sie ciesze jak sie korekci, a przyznam ze smuce sie czasami jak rosnie ot tak,wyniki beda bardzo dobre :D wiem to :D
kupic + sprzedac = trzymac.
Obrazek

kcin
Sierżant sztabowy
Posty: 193
Rejestracja: 03 kwie 2006 13:01

Postautor: kcin » 10 maja 2006 00:31

Przejrzałem większość postów z ostatnich dwóch tygodni i czytam tylko o emocjach, nadziejach. Młody jestem, ale giełda to nie jest miejsce na życzenia tylko sposób na zarabianie pieniędzy.
Po wczorajszych zabawach z kursem, mówienie jak sie zachowa do końca tygodnia jest nieporozumieniem, ponieważ widać, że "ktosie" mieszają i łatwo się bioton nie uspokoi, za dużo ludzi ma walor...
Jedno jest kluczowe, o czym już pisałem( i inni) wcześniej- wyniki za I kwartał, oby mieściły się w przedziale 5-10 milionów, ale to fantazja chyba...
Jeszcze jedna sprawa, która mnie nurtuje. Pieniądze z pp mają posłużyć do przejeć, czyli bioton planuje jeszcze kogoś kupić? Czy nie jest to kolejny powód do wzrostów? Tylko teraz pytanie kogo i za ile?
Wytrwałość powinna się opłacić... chodz takie skoki na biotku widziałem poraz pierwszy- siedze w nim od początku. To nie jest dobry sygnał, wcześniej sesję na biotonie miały inny bardziej "zdrowy" charakter teraz to kpiny żeby amplituda ceny wynosiła 4,80 zł. Wszystkiemu winni spekulanci i DT.
No coż 15 już nie długo...

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 10 maja 2006 00:33

Przejrzałem większość postów z ostatnich dwóch tygodni i czytam tylko o emocjach, nadziejach. Młody jestem, ale giełda to nie jest miejsce na życzenia tylko sposób na zarabianie pieniędzy.
Po wczorajszych zabawach z kursem, mówienie jak sie zachowa do końca tygodnia jest nieporozumieniem, ponieważ widać, że "ktosie" mieszają i łatwo się bioton nie uspokoi, za dużo ludzi ma walor...
Jedno jest kluczowe, o czym już pisałem( i inni) wcześniej- wyniki za I kwartał, oby mieściły się w przedziale 5-10 milionów, ale to fantazja chyba...
Jeszcze jedna sprawa, która mnie nurtuje. Pieniądze z pp mają posłużyć do przejeć, czyli bioton planuje jeszcze kogoś kupić? Czy nie jest to kolejny powód do wzrostów? Tylko teraz pytanie kogo i za ile?
Wytrwałość powinna się opłacić... chodz takie skoki na biotku widziałem poraz pierwszy- siedze w nim od początku. To nie jest dobry sygnał, wcześniej sesję na biotonie miały inny bardziej "zdrowy" charakter teraz to kpiny żeby amplituda ceny wynosiła 4,80 zł. Wszystkiemu winni spekulanci i DT.
No coż 15 już nie długo...
chyba po splicie!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

kcin
Sierżant sztabowy
Posty: 193
Rejestracja: 03 kwie 2006 13:01

Postautor: kcin » 10 maja 2006 00:38

Od razu tłumacze 15 odnosiło się do daty, nie do ceny. Nie bawię się w zgłaszanie jaka ona będzie, bo tego nie wiem.

bogumil77
Młodszy chorąży
Posty: 508
Rejestracja: 25 paź 2005 22:56

Postautor: bogumil77 » 10 maja 2006 00:40

Przejrzałem większość postów z ostatnich dwóch tygodni i czytam tylko o emocjach, nadziejach. Młody jestem, ale giełda to nie jest miejsce na życzenia tylko sposób na zarabianie pieniędzy.
Po wczorajszych zabawach z kursem, mówienie jak sie zachowa do końca tygodnia jest nieporozumieniem, ponieważ widać, że "ktosie" mieszają i łatwo się bioton nie uspokoi, za dużo ludzi ma walor...
Jedno jest kluczowe, o czym już pisałem( i inni) wcześniej- wyniki za I kwartał, oby mieściły się w przedziale 5-10 milionów, ale to fantazja chyba...
Jeszcze jedna sprawa, która mnie nurtuje. Pieniądze z pp mają posłużyć do przejeć, czyli bioton planuje jeszcze kogoś kupić? Czy nie jest to kolejny powód do wzrostów? Tylko teraz pytanie kogo i za ile?
Wytrwałość powinna się opłacić... chodz takie skoki na biotku widziałem poraz pierwszy- siedze w nim od początku. To nie jest dobry sygnał, wcześniej sesję na biotonie miały inny bardziej "zdrowy" charakter teraz to kpiny żeby amplituda ceny wynosiła 4,80 zł. Wszystkiemu winni spekulanci i DT.
No coż 15 już nie długo...
chyba po splicie!!!
Sądzę że chodzi o 15 maj a nie o 15 PLN
Pić, *********** nie załować bida musi pofolgowac;)

robitherobot
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 01 sie 2005 20:56
Lokalizacja: everywhere

Postautor: robitherobot » 10 maja 2006 00:41

Przejrzałem większość postów z ostatnich dwóch tygodni i czytam tylko o emocjach, nadziejach. Młody jestem, ale giełda to nie jest miejsce na życzenia tylko sposób na zarabianie pieniędzy.
Po wczorajszych zabawach z kursem, mówienie jak sie zachowa do końca tygodnia jest nieporozumieniem, ponieważ widać, że "ktosie" mieszają i łatwo się bioton nie uspokoi, za dużo ludzi ma walor...
Jedno jest kluczowe, o czym już pisałem( i inni) wcześniej- wyniki za I kwartał, oby mieściły się w przedziale 5-10 milionów, ale to fantazja chyba...
Jeszcze jedna sprawa, która mnie nurtuje. Pieniądze z pp mają posłużyć do przejeć, czyli bioton planuje jeszcze kogoś kupić? Czy nie jest to kolejny powód do wzrostów? Tylko teraz pytanie kogo i za ile?
Wytrwałość powinna się opłacić... chodz takie skoki na biotku widziałem poraz pierwszy- siedze w nim od początku. To nie jest dobry sygnał, wcześniej sesję na biotonie miały inny bardziej "zdrowy" charakter teraz to kpiny żeby amplituda ceny wynosiła 4,80 zł. Wszystkiemu winni spekulanci i DT.
No coż 15 już nie długo...
chyba po splicie!!!
ludzie ale jestescie zestresowani kto dzis chcial mogl fajnie puscic akcje i dobrac wiekszy pakiet takie wolumeny to nie spekula tyle wiem
Pierwsi będa ostatnimi a ostatni piersiami

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 10 maja 2006 00:42

A to zwracam honor, myslalem, ze o cenie mowisz.Faktycznie dzisiejsze zachowanie Biotonu jest conajmniej dziwne a amplituda kursu jej oszalamiajaca!!! Duzo w tym DT a i z drugiej strony za duzo ludzi ma ten walor, zeby nagle kurs ostro zlecial w dol. Teraz beda wachania miedzy 30 a 36.
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

kcin
Sierżant sztabowy
Posty: 193
Rejestracja: 03 kwie 2006 13:01

Postautor: kcin » 10 maja 2006 00:51

ludzie ale jestescie zestresowani kto dzis chcial mogl fajnie puscic akcje i dobrac wiekszy pakiet takie wolumeny to nie spekula tyle wiem[/quote]

To nie jest stres. To jest racjonalna ocena tego co się wydarzyło. Dobieranie i sprzedawanie jest może sposobem na "siwe włosy", a niekiedy na "jazde"... ale to jest mało opłacalne na tym walorze.
Spekuła bawi się biotkiem i łykanie duzych pakietów nie stanowi dla niej problemu, a obecnośc tej kategorii graczy jest niedobra dla obrazu spółki, która traci wiarygodność.

route66
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 21 sty 2006 03:16
Lokalizacja: poland cokolwiek to znaczy

Postautor: route66 » 10 maja 2006 00:54

TAK KU ROZRYWCE...ZWRACAM UWAGĘ NA OGRANICZENIE W WYKONANIU GŁOSÓW NA WALNYM... :wink: :wink: :wink:

http://emitent.reuters.pl/store2006/000 ... 006_44.pdf
wiem,że nic nie wiem:)

robitherobot
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 01 sie 2005 20:56
Lokalizacja: everywhere

Postautor: robitherobot » 10 maja 2006 01:00

ludzie ale jestescie zestresowani kto dzis chcial mogl fajnie puscic akcje i dobrac wiekszy pakiet takie wolumeny to nie spekula tyle wiem
To nie jest stres. To jest racjonalna ocena tego co się wydarzyło. Dobieranie i sprzedawanie jest może sposobem na "siwe włosy", a niekiedy na "jazde"... ale to jest mało opłacalne na tym walorze.
Spekuła bawi się biotkiem i łykanie duzych pakietów nie stanowi dla niej problemu, a obecnośc tej kategorii graczy jest niedobra dla obrazu spółki, która traci wiarygodność.[/quote]

przepraszam ale inwestujesz po to aby kierowac sie obrazem spolki czy po to aby zarabiac jak przyjdzie co do czego to kurs bedzie ustawiony napewno nie tam gdzie akurat my leszcze sobie zyczymy
Pierwsi będa ostatnimi a ostatni piersiami

route66
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 21 sty 2006 03:16
Lokalizacja: poland cokolwiek to znaczy

Postautor: route66 » 10 maja 2006 01:04

Bioton S.A. Plans To Acquire Mindar Holding Ltd.

Bioton S.A. announced that on March 21, 2006, it signed a provisional contract with Daveyton Consultans Ltd. for the indirect acquisition of 3,418,361 shares of Indar ZAO (Indar), representing 21.13% of its initial capital. To acquire Indar's shares, Bioton will buy 100% of Mindar Holding Ltd.'s shares. Indar is a producer of insulin in Ukraine.
wiem,że nic nie wiem:)

route66
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 21 sty 2006 03:16
Lokalizacja: poland cokolwiek to znaczy

Postautor: route66 » 10 maja 2006 01:05

Bioton S.A. Plans To Acquire Mindar Holding Ltd.

Bioton S.A. announced that on March 21, 2006, it signed a provisional contract with Daveyton Consultans Ltd. for the indirect acquisition of 3,418,361 shares of Indar ZAO (Indar), representing 21.13% of its initial capital. To acquire Indar's shares, Bioton will buy 100% of Mindar Holding Ltd.'s shares. Indar is a producer of insulin in Ukraine.
KURDE..SORRY mały lapsus... :oops: :oops: :oops: :oops:
wiem,że nic nie wiem:)

kcin
Sierżant sztabowy
Posty: 193
Rejestracja: 03 kwie 2006 13:01

Postautor: kcin » 10 maja 2006 01:06

[/quote]

przepraszam ale inwestujesz po to aby kierowac sie obrazem spolki czy po to aby zarabiac jak przyjdzie co do czego to kurs bedzie ustawiony napewno nie tam gdzie akurat my leszcze sobie zyczymy[/quote]

Pierwsze wynika z drugiego. Inwestuje w spółkę, która wzbudza moje nadzieję na zysk. Obraz spółki jest ważny nawet dla nas leszczy, jeżeli inwestujesz pieniądze długofalowo.

robitherobot
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 01 sie 2005 20:56
Lokalizacja: everywhere

Postautor: robitherobot » 10 maja 2006 02:58

A to zwracam honor, myslalem, ze o cenie mowisz.Faktycznie dzisiejsze zachowanie Biotonu jest conajmniej dziwne a amplituda kursu jej oszalamiajaca!!! Duzo w tym DT a i z drugiej strony za duzo ludzi ma ten walor, zeby nagle kurs ostro zlecial w dol. Teraz beda wachania miedzy 30 a 36.
na ASX-ie SCIGEN na zero mysle iz sytuacja u nas bedzie podobna.
Pierwsi będa ostatnimi a ostatni piersiami


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości