Lentex [LTX] część 2

wszystko na temat spółek publicznych
plomyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2951
Rejestracja: 13 lut 2006 16:16

Postautor: plomyk » 06 maja 2006 12:46

no Panie i Panowie dobre informacje dobiegaja z dzisjeszego Parkietu :)


miłego weekendu :)
A co napisali w Parkiecie?

REKLAMA


Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 06 maja 2006 12:51

no Panie i Panowie dobre informacje dobiegaja z dzisjeszego Parkietu :)


miłego weekendu :)
A co napisali w Parkiecie?
Pisza o nowej strategii (ktora pojawiła sie w papie w czwartek ) dzis pisza o tym w parkicie , o planowanej emisji
nic nowego w sumie - pisza to co pojawiło sie w papie ale sami sugeruja ze w najblizszym czasie bedzie emisja akcji ....

napisałem dobre info bo pokazało sie w parkiecie a jak wiadomo bardzo czesto dopiero po ukazaniu sie w podłodze dobrych informacji widac po kursie zainteresowanie szerszego grona inwestrow ....
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

MIDIcat
Sierżant sztabowy
Posty: 185
Rejestracja: 08 gru 2005 17:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Postautor: MIDIcat » 06 maja 2006 13:06

Znowu to samo, wszyscy śpią, a ja liczę wskaźnieki, wykresy itd.
No widać, komu zależy dobrej cenie...
ps. może ktoś na prv napisze mi jak mam tu wstawić obrazki, bo coś nie ładują się, a ja wkleję coś ciekawego.
Obrazek umieszczasz w jakimś serwisie hostingowym, np.:
http://imageshack.us/

Następnie klikasz tam "Hotlink for forums (1)" i wklejasz tutaj:

Obrazek
Najlepsza darmowa gra on-line: Harem-World
W tym tygodniu otwarta została nowa pustynia:
http://www.harem-world.pl/?des=3&ref=300591

rafikoko
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 347
Rejestracja: 21 cze 2005 01:39

Postautor: rafikoko » 06 maja 2006 14:18

Nie ma się o co sprzeczać.
Faktem jest że nie po raz pierwszy nazywano kogoś bezpodstawnie naganiaczem. Dla mnie naganiacz to negatywne określenie - które powinno być używane w stosunku do kogoś kto namawia do zakupu spółki która albo spadnie albo nie urośnie.
Okazuje się więc że określenia "naganiacz" - najchętniej używają nieudacznicy, jednostki słabe które nie mają odwagi zainwestować - a wkurwia ich że ktoś inny zarabia ...
=D> =D> =D>
Zajebiste podsumowanie....najgorsze jest to, ze trzeba sie pozniej przedzierac przez sterte glupich i kompletnie nie merytorycznych postow, co oczywiscie jest ewidentnym marnotrawstem cennego czasu...
marzy mi sie, aby w koncu ludzie zaczeli sie wymieniac na tym forum tylko swoimi opiniami, opartymi na rzeczowych argumentach, ale obawiam sie, ze jest to nie do zrealizowania....

ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z inwestycji w ltx....zastanawiam sie nad powiekszeniem pozycji (nalezy podkreslic ze srednia zakupu mam 19.72), ale hamuje mnie odrobine fakt, ze musialbym przeniesc srodki z innego waloru...a po obecnych wzrostach ltx stanowi juz 30 % mojego portfela (nalezaloby rowniez zaznaczyc, iz dbam bardzo mocno o dywersyfikacje portfela )...najblizej jednak jestem przeniesienia czesci srodkow z Tety (moja spokojna ostoja - czekam na niej na info o przejeciu firmy z Czech)....i ciagle nie potrafie sie zdecydowac....
zobacze w poniedzialek na otwarciu

Madrala-2
Starszy sierżant
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2006 12:55

Postautor: Madrala-2 » 06 maja 2006 14:25

*** MIEJ ODWAGE POTRZYMAC TUTAJ TEN POST 2-3 DNI

-------------

BANKRUT GRATULUJE I DZIEKUJE ZA TO, ZE MNIE ZBANOWALES :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BARDZO SIE TYM PRZEJALEM I TERAZ ZZERA MNIE BEZGRANICZNA ZLOSC I CHYBA NIE BEDE MOGL DZIS ZASNAC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


BANKRUT powiedzialem ci ze JESTES KOMPLETNYM ZEREM, A TU MASZ KILKA ARGUMENTOW (trudne slowo - zajrzyj do slownika)

1/
Zawsze byles mega kretynem, ktory nie rozumial na czym polega rola moderatora na forum

Wklejales wjele razy regulamin tego forum, ale jestes typem wiecznego idioty, ktory sam nigdy nie zrozumial tresci tego, co jest tem napisane

2/
NIGDY, nie usuwales i nie panowales nad postami zyciowych nieudacznikow i psychopatow, ktorzy zaczynali dyskusje od tego, ze obrazali mnie lub zasmiecali watek na ktorym pisalem

Stad zawsze wynikaly moje reakcje

innymi slowy NIGDY MATOLE NIE POTRAFILES ODROZNIC SKUTKOW OD PRZYCZYN
3/
KONSEKWENCJA TWOICH DZIALAN JEST TO, ZE TO FORUM TO W 90% SKUPISKO IDIOTOW, PSYCHOPATOW I ZYCIOWYCH NIEUDACZNIKOW - TAKICH JAK TY


JEDYNE CO POTRAFICIE ZROBIC TO PLUC, OSMIESZAC (nawet nie rozumiecie, ze osmieszacie nie mnie, ale samych siebie) i pisac

- Madrala ma kompleks malego czlonka
- wirtualny gracz
- niech Madrala kupi sobie lalke
- troll (co to jest ? bo ja nie czytam sajensfikszyn i basni :D :D :D a zaczyms takim mi sie to kojarzy :D )
- etc.
- lub nieco bardziej wysublimowany tekst typu ... "Ludzie dajcie spokój - nie widzicie, że ten facet ma wyraźne problemy ze swoją psychiką. Zarobił pare groszy i jest z tego tak dumny, że musi o tym co chwile oznajmiać całemu światu"

czyli tak jak dzieci w podstawowce lub jak u cioci na imieninach i wydaje sie, ze im wiecej na mnie naplujecie tym bardziej mnie skrzywdzicie i do waszych durnych pal (bo trudno to nazwac glowami), zupelnie nie dociera ze ja mam was w D***, a jedyne co robie to ganaiam was jak kot myszy


CIOTY ZEJDZCIE NA ZIEMIE - zarowno ja jak i wy doskonale wiemy, ze czego tu nie napiszecie to zzera was tylko i wylacznie zawisc i glupota

a najsmieszniejsze jest to, ze doskonale wiecie ze TO WY JESTESCIE ZAKOMPLEKSIONYMI GNOJAMI, a epitety ktorymi mnie obrzucacie sa de facto opisem was samych

4/
NAWET MATOLE NIE MIALES ODWAGI UTEMPEROWAC MEGA PSYCHOPATOW TYPU SKOTAN S.A. (podszywajacych sie w dziecinny sposob pod nicki innych osob) ktory bezustannie spamowal i plul na mnie


Ty *** nigdy nie rozumiales, ze twoja rola na tym forum, polega wlasnie na eliminacji takich ludzi


jak ten gnoj tyle razy wypisywal ***** to udowodnilem, co mam i w jakich ilosciach, ale ty jelopie nawet tego nie byles w stanie uszanowac

Niestety wy wszyscy potraficie tylko pluc :D :D :D
bo wstyd byloby wam pokazac swoje 100-1000 akcji :D
Wy wszyscy jestescie zwyklymi fredzlami obracajacymi kapitalem rzedu 1000-200000 zlotych

to szczyt waszych mozliwosci

Ja wam powiesilem zlecenia warte po aktualnych kursach ok. 1 miliona zlotych wy ... mozecie tylko pluc i probowac tworzyc chore historie, ze nie moje (nawet jak je pozmienialem i powiesilem na wczesniej ustalonych poziomach), albo jak typowi psychopaci typu SKOTAN wklejac bezustannie ten sam tekst - TO SIE NAZWYWA OSTRA PSYCHOZA


5/
Jestes ZWYKLYM ZAWISTNYM ***, ktoremu najwieksza frajde sprawia, ze mozesz mi dopiec :D :D :D bo z racji funkcji, jaka pelnisz masz nade mna wirtualna wladze

GRATULUJE CI ***, TEGO, ZE WYKASOWALES MOJ WATEK O LENTEXIE I ZOSTAWILES WATEK GOWNIARZA, KTORY PIERWSZY RAZ ZAJRZAL NA LENTEX, SPOROBOWAL OBRAZIC MNIE NA DZIEN DOBRY

Gdzie byl ten gnoj, kiedy ja i kilku innych forumowiczow promowalo lentex ??? :D :D :D

Nigdzie ... bo to inwestor typu ***
, ktory nie potrafi nic, poza zwyklym ***** iu wymadrzaniem sie


Ty nawet matole nie rozumiesz, ze w zyciu trzeba kierowac sie pewnymi zasadami bo inaczej bedzie sie tylko ***

6/
Twoja glupota i zawisc sa zrodlem zla energia (nie zamierzam ci tego tlumaczyc, bo jestes zbyt glupi aby pojac, co mam na mysli) - sam ja tworzysz i ona do ciebie wroci

i nie martw sie o mnie :D to, ze ja teraz pisze w ten sposob nie spowoduje, ze ja tworze zla energie :D i to do mnie nie wroci :D
ja jestem tylko przekazem pewnej energii, ktora ma ci cos matole uzmyslowic, a ze sposb w jaki to robie jest dla ciebie przykry - coz ... bylem dla cviebie wielokrotnie grzeczny, ale do ciebie to nie docieralo

to tak na wszelki wypadek, gdybys chcial powiedziec, ze ja tez tworze zla energie :D :D :D



RESUME:
TWOJA GLUPOTA (brak zrozumienia roli, jaka powinienes pelnic i brak umiejetnoisci odrozniania skutkow od przyczyn) SPOWODOWALA, ZE TO FORUM ZMIENILO SIE W W JEDEN WIELKI SYF, NA KTORYM JEST PELNO PSYCHOPATOW I ZYCIOWYCH NIEUDACZNIKOW TYPU skotan, petrus, robo, mroczek, mididupa, sejczento, dyzma, lukaszenko, radgol, hossa, paulo, etc.
ORAZ INWESTOROW TYPU *****


DOBRA RADA:
ZBANUJ SAMEGO SIEBIE
I przestan zajmowac sie gielda bo taki kretyn jak ty nigdy sie nie dorobi



PS.
MOZESZ PRZEKLEIC Z HajdParku ankiety dotyczace mojej osoby :D :D :D


http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=36077

PRZY OKAZJI DZIEKUJE TYM, KTORZY OPOWIEDZIELI SIE ZA TYM, ABY MNIE NIE BANOWAC - NIE UKRYWAM, ZE ZASKOCZYLO MNIE, ZE AZ 30%

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

TO MILE - myslalem, ze bedzie to 5%


http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=36074

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=36078


MI ONE ZUPELNIE NIE PRZESZKADZAJA, wrecz przeciwnie
zadziwia mnie bezmiar ludzkiej glupoty i daje idealny obraz inwestorow gieldowych na forum parkietu :D :D :D

Poza tym UWAZAM, ZE PSYCHOLE MUSZA MIEC TEMAT KTORY ICH BEDZIE LACZYL :D :D :D
W RAMACH TERAPII LECZENIA Z KOMPLEKSU MADRALI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Wszystkie swoje zale, pretensje, kleski beda mogli tam leczyc - wystarczy, ze napisza ze madrala ma malego, jest ***, pieprzy dmuchane lalki, gra na onecie, musi sie chwalic, jest trollem etc. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PAMIETAJCIE - PSYCHOLI, *** I NIEUDACZNIKOW ZAWSZE LACZY WSPOLNY WROG :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
inaczej sami byscie sie pozagryzali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




I aby jeszcze raz WQRWIC do rezzty ciebie i innych nieudacznikow i psycholi


12NFI
22,00 .......... 44444 ......... 11:09:15

14 NFI
44,00 ......... 3333 ......... 11:11:05

MNI
25,00 .......... 5555 ......... 11:10:27

LENTEX
111,00 ......... 5555 ........... 11:09:57


I pomyslcie palanty, ze to zaledwie 40% pozycji

ale ... LENTEXU wisi tu juz znacznie mniej niz 40% dlatego w poniedzialek zniknie i pojawi sie 7777, a moze 22222 :D :D :D ktorz to wie matoly, jaki bede mial humor






PS.
POZDRAWIAM

ALEXA
TITO
INEVESTCORP
MATUST (przepraszam, za wczoraj)
i jeszcze towarzystwo z Piasta

SA366 (nie przejmuj sie tym, ze nic nie piszesz, a palanty pisza to co pisza o Tobie - wkurzaj ich dalej, a lentex i tak bedzie wyzej niz wszystkie jelopy mysla)


PS-2
JESTEM ZMECZONY KLOTNMIAMI Z KRETYNAMI WIEC CHYBA ODPUSZCZE SOBIE PISANIE

ZRESZTA TA *** ZARAZ PONOWNIE MNIE ZBANUJE :D :D :D

JAKBY CO TO MOZNA PISAC NA

avav2002@o2.pl

BLUZGAC TEZ MI MOZNA :D :D :D MI TO NIE PRZESZKADZA

Madrala-2
Starszy sierżant
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2006 12:55

Postautor: Madrala-2 » 06 maja 2006 14:26

I PAMIETAJCIE

NIE NALEZY TRZYMAC Z PSYCHOLAMI I FAJANSIARZAMI

ale to wasz wybor


poki co jestescie na watku cioty

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 06 maja 2006 14:29

w sumie dziwne ze ciebie zbanowali juz bym wolał aby repatrianta zbanowac

dziwna polityka dziwna ....

Madrala choc pisze o spolkach a repatriant nic nie wnosi do watkow wiec tym bardziej sie dziwie takiej polityce ....
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

Madrala-2
Starszy sierżant
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2006 12:55

Postautor: Madrala-2 » 06 maja 2006 14:29

Znowu to samo, wszyscy śpią, a ja liczę wskaźnieki, wykresy itd.
No widać, komu zależy dobrej cenie...
ps. może ktoś na prv napisze mi jak mam tu wstawić obrazki, bo coś nie ładują się, a ja wkleję coś ciekawego.
Obrazek umieszczasz w jakimś serwisie hostingowym, np.:
http://imageshack.us/

Następnie klikasz tam "Hotlink for forums (1)" i wklejasz tutaj:

Obrazek


NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA MAJA FREDZLE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

GDZIE BYL TEN KRETYN KIEDY MY KUPOWLISMY LENTEX :D :D :D

POJAWIL SIE TU WCZORAJ I TERAZ MA NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA

DLA MNIE JEST TO ZERO - INWESTOR TYPU ***** I RADZE NIE SLUCHAC *** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JEGO WYKRESY SA *** WARTE, TAK JAK ON

TEN MATOL/LESZCZ NIE ROZUMIE, ZE JAKIEKOLWIEK ANALIZY NIE MAJA TU ZADNEGO ZNACZENIA

Chalina
Sierżant sztabowy
Posty: 168
Rejestracja: 15 gru 2005 00:39

Postautor: Chalina » 06 maja 2006 14:35

Nie przejmuj się Madrala :)

wyniki tej ankiety zorganizowanej o godz. 1 w nocy w sobotę mogą budzić wątpliwości co do jej wiarygodności
:)

Robbson
Starszy chorąży
Posty: 1965
Rejestracja: 29 kwie 2006 07:00

Postautor: Robbson » 06 maja 2006 14:42

Kurs Lentexu w perspektywie 2 - 5 miesięcy będzie wynosił 200 zł czyli jak przejąć niezłą spółkę,
doinwestować ,zrobić z niej jeszcze lepszą , dac zarobić akcjonariuszom i nie zapłacić za to ani grosza :)).

Do przygotowania tej potrawy potrzeba :

- Zapomnianej aczkolwiek niezłej firmy , która nie brała udziału w hossie a jej wartość księgowa jest niższa od rynkowej
- Jednego Fijałkowskiego
- Jednego Moskę
- Kilku niezidentyfikowanych pomocników
- Hossy na giełdzie
- Mody na tanie prawa poboru
- Akcjonariatu z Wiarą w inwestycje panów F&M poparte zresztą osiagnięciami w Lubawie
- ok. 30 mln zł


Dlaczego akurat 200 zł ?

Dlatego ,że jest to tyle ile potrzeba aby w emisji nowych akcji z PP osiągnąć 6% zwrotu z opłacenia taniej emisji
(tyle, za ile sprzedała PP Lubawa) czyli w przypadku LTX : 12 zł * 5,6 mln akcji = ok. 70 mln złotych potrzebnych
na inwestycje , dzięki którym LTX stanie się nowoczesnym i liczącym w Europie wytwórcą , z możliwością osiągnięcia
65 mln zł zysku rocznie ( to słowa p.Moski zaraz po ujawnieniu swojej inwestycji w LTX ).

Dlaczego do swojego pomysłu panowie F&M nie przekonają inwestora instytucjonalnego i zamiast nowej emisji z PP nie
wyemitują transzy celowej dla np. funduszy ? Dlatego, że nie będą zmniejszać swojego procentowego zaangażowania w
LTX gdyż w niedalekiej przyszłości ( 2008 ) zamierzają czerpać zyski z dywidendy.

Co oczywiste emisja z PP to najtańszy sposób pozyskania środków na rozwój przy niezmiennym układzie akcjonariatu.



Jak osiągnąć 200 zł skoro wartość jednej akcji wynosiła ok. 20 zł ?

To akurat jest bardzo proste co udowodnili na Lubawie a równolegle z nimi R.Karkosik na Alchemii i Skotanie.
W przypadku LTX będzie to o tyle prostsze ,że akcjonariat LTX został wyedukowany na tych analogiach i będzie
w najbliższym czasie kompletnie nieskory do wyjścia z inwestycji , która potencjalnie może im przynieść w dość
krótkim czasie 400 - 500 % zysku. Mamy więc już MINIPODAŻ a potrzebujemy jeszcze MEGAPOPYTU.Ten już wprawdzie
jest ale dodatkowo podsycą go informacje , które wzorem Lubawy będą płynąć na rynek wraz z rozwojem sytuacji.
Zresztą po informacji o PP nie będzie potrzebne już dodatkowe paliwo ,żeby dojechac do celu.

Na piątkowej sesji panowie F&M pokazali nam swoim kodem jedynkowym ,że na żadne korekty nie pozwolą i będę strzec
kursu jak oka w głowie. Do tego celu zechcą użyć przygotowanej na tablicy ofert po stronie S amunicji w ilości
111 111 x 2 .Zainteresowanym polecam wycieczkę aby to sprawdzić osobiście.


Kto będzie chciał kupić papier , który w parę miesięcy zwiększy swoją wartość kilkanaście razy ?

I to uważam za najbardziej interesujące .Nieprzypadkowo celem inwestycji panów F&M stała się spółka o tak niskiej
wycenie rynkowej C/Wk < 1.To ewenement przy obecnej hossie bo analogiczne spółki ( branża przemysłu lekkiego ) są
notowane na rynku o wiele drożej. Tutaj błyskawiczna analizka porównawcza notowanych firm z podobnej branzy :

Lentex - C/Wk wynosi przy obecnym kursie 1,46 - kurs LTX = 44 zł

Lubawa - C/WK ponad 10 , odnosząc do kursu LTX - cena LTX = 301 zł - 6,84 razy mniej

Sanwil - C/WK 3,93 ,odnosząc do kursu LTX - cena LTX = 118 zł - 2,69 razy mniej

Próchnik - C/Wk 8,35 , odnosząc do kursu LTX - cena LTX = 251 zł - 5,72 razy mniej

Bytom - c/Wk 119 , tu nie ma co porównywac

Vistula - c/wk 3,98 , odnosząc do kursu LTX - cena LTX = 120 zł - 2,72 razy mniej

Wólczanka - C/wk 3,4 , odnosząc do kursu LTX - cena LTX = 102 zł - 2,32 razy mniej

Pomijam LPP, Redan, Artman - one mają zupełnie inny ( nie produkują w Polsce ) charakter mimo że są w grupie z branży

Na koniec oczywiście NOVITA - taka sama działalność a wycena NIŻSZA od LTX - c/wk = 0,95 ale
LTX jest o wiele większy - cena księgowa LTX jest dokładnie cztery razy wyższa od NVT .
W tym momecie bardzo serdecznie pozdrawiam akcjonariuszy Novity :)) i życzę im podobnych
sukcesów a także przejrzenie komunikatów LTX z końca lat 90 tych :)) Panowie F&M też je znacie ? :))

Czy możemy na tym stracić ?

Porównanie pokazuje że cena 200 zł bedzie średnią na tle rynku ( c/wk= 6,9 )ale któż zwróci na to uwagę jesli będzie zapowiedż PP.
Ta pojawi się pewnie przy kursie w okolicach 100 zł i pod własnym ciężarem dotoczy się do 200 a póżniej pewnie i dalej.

Zresztą na marginesie to własnie wysoka cena akcji dała Lubawie podstawy do rozwoju, środki na inwestycje
i przejęcia. Efekty już widać bo jeden kontrakt monowski jest wyższy niż całe przychody w 2005 r.
Stworzenie GKL daje też doskonały potencjał do wzrostu przychodów w przyszłości
a jeśli spółka ma potencjał to ( patrz np. Bioton, Alchemia,Skotan etc) nikt jej we wskazniki nie zagląda bo rynek nadal wierzy
( niebezpodstawnie w hossie ) że firmy rozwijając się poprawią je a że się rozwijają więc kurs rośnie znów i cały ten
łańcuszek skończy się wraz z hossą poprzetykany w tylko czasami mniej lub bardziej dotkliwymi korektami po drodze.
Ale koniec hossy nam nie grozi conajmniej do końca przyszłego roku więc czasu jest baaardzo dużo :))

Dlaczego w tytule napisałem " i nie zapłacić ani grosza " ?

To jest już moja spekulacja ale oparta na zdroworozsądkowej kalkulacji inwestycji panów F&M.
Zakładam że ludzie obracający takim kapitałem muszą mieć w głowach poukładane bardziej niż inni.
Zakup ok. 1 mln akcji kosztował ich w cenie od 17 do 24 średnio powiedzmy 21 zł czyli ok. 21 mln.
Tyle można uzyskac tylko ze sprzedaży 100 - 130 tyś akcji na poziomach 150-200 zł ( pisałem o amunicji 111 111 x 2 ) :)))
To jest wlasnie zwrot z inwestycji panów F&M :)) i dlatego zalezy im na jak najszybszym podniesieniu kursu.

Absolutnie nie mówię o tym ,że panowie F&M nie ujawnili dodatkowych papierów bo zapewne są one w posiadaniu podmiotów
z nimi związanych ( tych kilku pomocników ) ale odrębnych prawnie i nie przekraczają wymaganych 5 % co zmusza do ujawnienia.
Nie ma tu też konfliktu informacji poufnej, bo samo skupowanie papierów taką informacją nie jest.

Proste finansowe perpetum mobile .Jeśli się powiedzie jak na Lubawie a nic nie stoi na przeszkodzie to w kolejną inwestycję panów F&M
będą wchodziły w ciemno tłumy jak w inwestycje R.Karkosika a nowa inwestycja stoi i czeka :)) tylko trzeba się śpieszyć :)))


Wnioski :

- Kurs będzie rósł bo tego chcą panowie F&M i już dbają ,żeby po drodze do celu ( 200zł ) nic złego mu się nie przytrafiło

- Kurs będzie rósł szybciej niż na Lubawie ( pażdziernik 2005 - styczeń 2006 ) bo większym zaufaniem obdażamy panów F&M i
wiemy ,że opłaca się przytrzymać papier do splitu i PP poza tym panom F&M zalezy na zwrocie z inwestycji JAK NAJSZYBCIEJ.

- Nie będzie żadnej zwały po drodze, ucieczki akcjonariatu z milionami :)) bo panom F&M to się po prostu nie opłaca ,przykład
kariery R.karkosika jak ważne jest dbanie o współakcjonariuszy jest najbardziej wymowny.Panowie F&M wiedzą że to MY sfinansujemy
inwestycje Lentexu i o to własnie chodzi

REKSIO
Chorąży
Posty: 977
Rejestracja: 04 lut 2006 12:39
Lokalizacja: śląskie

Postautor: REKSIO » 06 maja 2006 15:08

chodzi o szybkie windowanie kursu ale czy zdążął do wakacji - wiadomo w wakacie mniejszy ruch na giełdzie?
reks

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Postautor: Silent@Bob » 06 maja 2006 15:24

Robbson! Dziękujemy za dogłębną analizę, którą podzieliłeś się z nami! Weekend miło płynie, a w poniedziałek ustawi się kolejka spóźnialskich do kupna! Proponuję skopiować analizę na Investstocka, Bankiera i Onet! :wink:

REKSIO
Chorąży
Posty: 977
Rejestracja: 04 lut 2006 12:39
Lokalizacja: śląskie

Postautor: REKSIO » 06 maja 2006 15:45

mam pytanko a kiedy może być walne?
reks

Madrala-2
Starszy sierżant
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2006 12:55

Postautor: Madrala-2 » 06 maja 2006 15:46

....
Robson niezle napisane

w uzuzpelnieniu powiem tylko tyle

PAPIER JEST TRENDY - a to najwieksza z sil na rynku - W PAPIER WESZLI i nadal wchodza SREDNI I DUZI INWESTORZY (a nie pajace), ktorzy bez zmruzenia oka jednym zleceniem moga wziasc 5-50 tys papieru

z takimi silami sie po prostu nie walczy

i to co najwazniejsze spolka M&F chce tego, aby kurs polecial grubo powyzej 100

RESUME:
NIE SLUCHAC LESZCZY, fachowcow od AT, domoroslych kretynow, etc.
TYLKO KUPIC I CIESZYC SIE Z TEGO, JAK ROSNIE

ZADNE ANALIZY NIE MAJA SENSU - CEL JEST JEDEN ... 150-200 PLN

InvestCorp
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 349
Rejestracja: 08 sty 2006 12:59

Postautor: InvestCorp » 06 maja 2006 15:48

BRAWO ROBBSON!!!
InvestCorp S.A
PILNIE POSZUKUJĘ KOGOŚ KTO WPIER... ZŁODZIEJOWI. Dobry zarobek.WIAD na PRIW!!!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości