SANWIL [SNW] cz. 4

wszystko na temat spółek publicznych
FinanseS.A
Starszy sierżant
Posty: 89
Rejestracja: 31 mar 2006 08:32

Postautor: FinanseS.A » 31 mar 2006 23:02

Witam

Zapraszam na forum makler24.pl. Tylko u nas dla początkujących specjalny dział: "poradnik dla poczatkujących". Forum rozwija się ilośc zarejstrowanych prawie 500 użytkowników, ciągle przybywają, sprawdż warto. Co tydzień analiza do pobrania(już jutro nowa analiza) tylko dla zarejstrowanych!!!

Pełna kultura, naprawdę warto zajrzeć, makler24.pl!!!!

REKLAMA


GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 31 mar 2006 23:30

Witam

Zapraszam na forum makler24.pl. Tylko u nas dla początkujących specjalny dział: "poradnik dla poczatkujących". Forum rozwija się ilośc zarejstrowanych prawie 500 użytkowników, ciągle przybywają, sprawdż warto. Co tydzień analiza do pobrania(już jutro nowa analiza) tylko dla zarejstrowanych!!!

Pełna kultura, naprawdę warto zajrzeć, makler24.pl!!!!
MICHLESZ!
CZY NA MOIM ULUBIONYM TERAZ WĄTKU I MOICH CZARNUSZKÓW MOGŁBYS SIE NIE POJAWIAC?
JA CIE SERDECZNIE PROSZE!!!!!!
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

kodi
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8948
Rejestracja: 03 sty 2006 17:28

Postautor: kodi » 01 kwie 2006 09:18

na ten wątek nie warto już nawet zagladać - niedługo zostaną same palanty obrażające się nawzajem...
idźcie chłopaki do psychoanalityka - wyciągnie z Was skąd u Was ta frustracja i nienawiść do innych - molestowanie seksualne w dzieciństwie, niespełnione ambicje życiowe, żony Was biją...?
co do Sanwilu - wchodziłem w niego i wychodziłem już tyle razy i po tak różnych cenach - że już nawet nie wiem jaka jest moja średnia cena - ale gdzieś w okolicach aktualnej rynkowej... liczę w dłuższym terminie na zysk - a jak będzie kicha - to trudno - moje pieniądze - moja strata - i g.... komu do tego... nie mam przyjemności czytać obrażających tekstów miśków, którzy albo sami nie piszą w co inwestują albo piszą że siedzą aktualnie w tym co jest ostro up...! ostatnio wszyscy twierdzą, że od dawna są zapakowani w Elka - i zarobili krocie - nawet jeśli dwa tygodnie temu pisali że to padaka i bankrut... :wink:

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 01 kwie 2006 10:09

na ten wątek nie warto już nawet zagladać - niedługo zostaną same palanty obrażające się nawzajem...
idźcie chłopaki do psychoanalityka - wyciągnie z Was skąd u Was ta frustracja i nienawiść do innych - molestowanie seksualne w dzieciństwie, niespełnione ambicje życiowe, żony Was biją...?
co do Sanwilu - wchodziłem w niego i wychodziłem już tyle razy i po tak różnych cenach - że już nawet nie wiem jaka jest moja średnia cena - ale gdzieś w okolicach aktualnej rynkowej... liczę w dłuższym terminie na zysk - a jak będzie kicha - to trudno - moje pieniądze - moja strata - i g.... komu do tego... nie mam przyjemności czytać obrażających tekstów miśków, którzy albo sami nie piszą w co inwestują albo piszą że siedzą aktualnie w tym co jest ostro up...! ostatnio wszyscy twierdzą, że od dawna są zapakowani w Elka - i zarobili krocie - nawet jeśli dwa tygodnie temu pisali że to padaka i bankrut... :wink:
Popieram kolegę.

Jeśli GIORGIO to Ty RYSIU, więc jak mnie lubisz, to nie rób tu syfu, bo nie ma ku temu powodów. Lepiej kup Sanwilka to nieźle zarobisz. Pozdr,

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 01 kwie 2006 10:28

na ten wątek nie warto już nawet zagladać - niedługo zostaną same palanty obrażające się nawzajem...
idźcie chłopaki do psychoanalityka - wyciągnie z Was skąd u Was ta frustracja i nienawiść do innych - molestowanie seksualne w dzieciństwie, niespełnione ambicje życiowe, żony Was biją...?
co do Sanwilu - wchodziłem w niego i wychodziłem już tyle razy i po tak różnych cenach - że już nawet nie wiem jaka jest moja średnia cena - ale gdzieś w okolicach aktualnej rynkowej... liczę w dłuższym terminie na zysk - a jak będzie kicha - to trudno - moje pieniądze - moja strata - i g.... komu do tego... nie mam przyjemności czytać obrażających tekstów miśków, którzy albo sami nie piszą w co inwestują albo piszą że siedzą aktualnie w tym co jest ostro up...! ostatnio wszyscy twierdzą, że od dawna są zapakowani w Elka - i zarobili krocie - nawet jeśli dwa tygodnie temu pisali że to padaka i bankrut... :wink:
POPIERAM KOLEGE INWESTORA. :lol:
TEZ NIE MOGE CZYTAC NAGANIACTWA :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 01 kwie 2006 13:17

Ja bym ich ( i siebie) bardziej nazwał optymistami niż naganiaczami :lol: :lol: :lol: .
Ale jakby na to nie patrzyć Sanwil jest jedną z nielicznych gorszowych spółek z w miarę dobrymi fundamentami i perspektywami rozwoju.
Tak więc każdy z nas, którzy tu pisza mają dwa cele i dzielą się na 3 grupy:

I Mają akcje to piszą tak by nie spadły i by je sprzedać drożej

II Już pozbyli się akcji a widzą, że idą do góry to piszą na złóść innym, że spółka kiepska i bedzoie lecieć na pysk.

III Nie mają akci ale pisząc by oobniżyć kurs by kupić taniej.

PS. wg mnie o wiele gorsza jest ta II grupa bo działą bardziej z zawiści a I z chęci zysku, bogacenia się za wszelką ceną co też jest nie za bardzo pozytywną cehcą.

Tak czy siak ja napewno nie kieruję się tym co tutaj piszą acz kolwiek czasami ukażą sie ciekawe informacja o których nie wiem.
I nie inwestuję w Sanwil by stracić więc nie piszę o nim źle bo nie ma co pisać.

Pozdrawiam :D :D :D

MIDIcat
Sierżant sztabowy
Posty: 185
Rejestracja: 08 gru 2005 17:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Postautor: MIDIcat » 01 kwie 2006 14:29

na ten wątek nie warto już nawet zagladać - niedługo zostaną same palanty obrażające się nawzajem...
Na szczęście jest już dostępna opcja "ignoruj", z czasem więcej osób nauczy się z tego korzystać i jak pieniacze nie będą mieli z kim gadać, to zginą śmiercią naturalną.
Najlepsza darmowa gra on-line: Harem-World
W tym tygodniu otwarta została nowa pustynia:
http://www.harem-world.pl/?des=3&ref=300591

grrrringo
Chorąży sztabowy
Posty: 4629
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: 3miasto

Postautor: grrrringo » 01 kwie 2006 14:59

dobrze mowi, dac mu wodki

megalo
Starszy chorąży
Posty: 1462
Rejestracja: 20 paź 2005 23:26

Postautor: megalo » 01 kwie 2006 15:03

chyba w okolicy 38,2 % zniesienia się pokisimy no chyba że przebijemy 0,96 ale chyba na wyniki trzeba będzie czekać

tomroj
Starszy chorąży
Posty: 1358
Rejestracja: 20 mar 2006 19:50
Lokalizacja: Swarzędz

Postautor: tomroj » 01 kwie 2006 15:13

Witam !

Przegladam tak sobie wszystkie spolki z MIDWIGU i co widze : - sanwil jest spolka o najmniejszej kapitalizacji ( mimo, że 91 ml to i tak sporo), pozostale spolki maja kilka lub o kilkanaście razy wieksza ( i tez nie wszystkie przynosza jeszcze zysk). Sanwil jest tez jedyną spolką groszową, a zarazem spolka o najwiekszym potencjale zysków.
Mysle, ze juz to sporo osob zauwazylo i teraz mamy okres skupowania. Pozdrawiam wszystkich sanwilowcow iz zycze wzrostow . Moj typ na koniec 2006 r to min. 3 zł za jedna akcje.

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 01 kwie 2006 15:51

Witam !

Przegladam tak sobie wszystkie spolki z MIDWIGU i co widze : - sanwil jest spolka o najmniejszej kapitalizacji ( mimo, że 91 ml to i tak sporo), pozostale spolki maja kilka lub o kilkanaście razy wieksza ( i tez nie wszystkie przynosza jeszcze zysk). Sanwil jest tez jedyną spolką groszową, a zarazem spolka o najwiekszym potencjale zysków.
Mysle, ze juz to sporo osob zauwazylo i teraz mamy okres skupowania. Pozdrawiam wszystkich sanwilowcow iz zycze wzrostow . Moj typ na koniec 2006 r to min. 3 zł za jedna akcje.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 01 kwie 2006 16:55

chyba w okolicy 38,2 % zniesienia się pokisimy no chyba że przebijemy 0,96 ale chyba na wyniki trzeba będzie czekać
Widziałeś co sie działo w piątek na sesji? Dziwne - nie? W 15 minut ktoś wchłonął 1% (3% teoretycznego free float) akcji spółki po taniej cenie.

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 01 kwie 2006 16:57

chyba w okolicy 38,2 % zniesienia się pokisimy no chyba że przebijemy 0,96 ale chyba na wyniki trzeba będzie czekać
Widziałeś co sie działo w piątek na sesji? Dziwne - nie? W 15 minut ktoś wchłonął 1% (3% teoretycznego free float) akcji spółki po taniej cenie.
PEWNIE ,,SANWILEK" RAZEM ZE ,,SPÓŁDZIELNIA" :twisted: :twisted: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 01 kwie 2006 17:22

chyba w okolicy 38,2 % zniesienia się pokisimy no chyba że przebijemy 0,96 ale chyba na wyniki trzeba będzie czekać
Widziałeś co sie działo w piątek na sesji? Dziwne - nie? W 15 minut ktoś wchłonął 1% (3% teoretycznego free float) akcji spółki po taniej cenie.
PEWNIE ,,SANWILEK" RAZEM ZE ,,SPÓŁDZIELNIA" :twisted: :twisted: :lol:
Jeśli jest spółdzielnia - to tez kupuje po to żeby zarabiać.
Chyba ze chcieli napędzić popyt - ale w to wątpie, bo to nie i*** - nie robili by tego w dzień w którym wszyscy ustawiali sie z kasą i palcem na ENTERZE żeby kupować ELEKTRIM.

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 01 kwie 2006 17:27

chyba w okolicy 38,2 % zniesienia się pokisimy no chyba że przebijemy 0,96 ale chyba na wyniki trzeba będzie czekać
Widziałeś co sie działo w piątek na sesji? Dziwne - nie? W 15 minut ktoś wchłonął 1% (3% teoretycznego free float) akcji spółki po taniej cenie.
PEWNIE ,,SANWILEK" RAZEM ZE ,,SPÓŁDZIELNIA" :twisted: :twisted: :lol:
Jeśli jest spółdzielnia - to tez kupuje po to żeby zarabiać.
Chyba ze chcieli napędzić popyt - ale w to wątpie, bo to nie i*** - nie robili by tego w dzień w którym wszyscy ustawiali sie z kasą i palcem na ENTERZE żeby kupować ELEKTRIM.
TYLKO ŻE TO SPÓŁDZIELNIA GOLASÓW :twisted: Kasy na pompowanie syfa starczyło na 15 minut a potem dup dup dup sypu sypu syfem :twisted:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości