Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 30 kwie 2024 07:20


REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 30 kwie 2024 10:44

Nie zmieniło się nic. Zmienili sie tylko ludzie przy korycie!

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7559
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: Pandziora » 09 maja 2024 11:35

rozwiązaniem problemu jest likwidacja koryta :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

merlinxp
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3910
Rejestracja: 08 kwie 2006 12:41

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: merlinxp » 09 maja 2024 14:07

Tak, piękna... :twisted:

Obrazek

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8627
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: dryniol » 09 maja 2024 15:56

Nie zmieniło się nic. Zmienili sie tylko ludzie przy korycie!

incoqnito no tak. Jak przy korycie znaleźliby się Bosak z Braunem z Konfederacji, z pensjami 30k, to już byś tutaj cicho siedział de.bilku, i nie otwierał kolejnych dur.nych wątków na tym forum :roll:
No chyba że Bosak z Braunem za swoją pracę jako ministrowie braliby tylko zeta, a resztę oddawali incoqnitom :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 09 maja 2024 17:28

Nie zmieniło się nic. Zmienili sie tylko ludzie przy korycie!

incoqnito no tak. Jak przy korycie znaleźliby się Bosak z Braunem z Konfederacji, z pensjami 30k, to już byś tutaj cicho siedział de.bilku, i nie otwierał kolejnych dur.nych wątków na tym forum :roll:
No chyba że Bosak z Braunem za swoją pracę jako ministrowie braliby tylko zeta, a resztę oddawali incoqnitom :P :lol:
De*bilu nie rozumiesz prostych rzeczy! Po ludzku myślałem ze ta pni zlikwiduje ten instytut :lol: :lol: :lol:
Podpowiem ci głąbie! O hipokryzję chodzi :mrgreen: :mrgreen:
i nie wiesz czy bym cicho siedział czy nie,bo to tylko projekcje twego pustego łba! Przecież jeszcze nie tak dawno byłem dla ciebie wyznawca pisu :lol: :lol: :lol:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12623
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: młoddy » 09 maja 2024 17:57

Inco spuścił z tonu. Zawsze pisał że pisiorstwo lepsze od platformersów. A teraz ganz egal. Zwykła wymiana świń przy korycie.
Częściowo się zgadzam. Nikt przytomny nie spodziewa się po nowej władzy że nie będzie kradła itd. Jednak tylko częściowo, ponieważ skala złodziejstwa końcówki rządów PiS jest chyba niemożliwa do powtórzenia. Tych mega-złodzieji z bandy Jarozbawa trzeba było koniecznie wymienić. Ufff. Udało się. Jestem szczęśliwy. Nie wiem czemu Inco szaleje.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 09 maja 2024 18:43

Nic nie spuścił. Dla zwykłego luda dużo lepsze, a skoro lepsze dla luda to i dla mnie! Bardzo się cieszę, ze Duda podpisał pomostówki dla nauczycieli i dla kierowców niech tez korzystają, a nie tylko trepiska takie jak pan pułkownik!Bardzo się cieszę że szalony Antek zrobił porządek z 3 kadencjami służby kontraktowej bo za rudzielca 12 lat i won bez prawa do emerytur, bardzo się cieszę że ludzie dostali +500 i pomimo wielu patologi ich dzieci mogły godniej żyć, bardzo się cieszę, że PiS obniżył wiek emerytalny bo moja teściowa i teść już są na emeryturze ale sobie dorabiają, bardzo się cieszę jeszcze z wielu innych rzeczy ale nie chce mi się pisać! Na chu*ja tez sporo narobili, ale tak musiało być. Były i plusy i minusy. Za PO na plus pamiętam tylko urlop tacierzyński i becikowe! I powiem ci że to wszystko nie byłoby potrzebne żeby pracodawcy normalnie płacili ludziom, ale u nas to kur*estwo jest. Więc odgórne podnoszenie minimalne jak najbardziej wskazane!!!
Także błądzisz pułkowniku :mrgreen:

Zobaczysz, że też okaże się że PO będą mega złodziejami! Mi chodzi tylko o to, że głupi suweryn myślał że będzie inaczej :lol: :lol:
I okazuje się że odblokowanie kasy z KPO jest możliwe bez żadnych realnych zmian :lol: :lol: :lol: :lol:

Fasmantagorie,że inflacja, że bida teraz to kabaret. Ludzie zapomnieli jak im się żyło przed erą złodziei z PiSu :mrgreen:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12623
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: młoddy » 09 maja 2024 23:32

Trepy okazały się potrzebniejsze niż ktokolwiek przypuszczał. Wciąż jestem w rezerwie a nie w spoczynku więc zginę broniąc Polski jeśli ziści się czarny scenariusz. A niedługo wszyscy będą na emeryturze bo całą pracę wykona AGI i roboty.

Rządy PiSu były tak złe że jest dla mnie bardzo ciekawe i fascynujące że ich bronisz. Czynny alkoholik w krańcowym stanie samoupodlenia (lał w spodnie jadąc rządową limuzyną) był szefem służb specjalnych przez 8 lat. Nie dziwota że ruscy agenci robili co chcieli. Sprowadzili do Polski rekordową liczbę "inżynierów i lekarzy" w ramach mega-afery wizowej. Za to robili Pegazusem nawet Suskiego i Terleckiego. Metody niesamowite. Orlen i Obajtek ......jak myślisz kto wprost ukradł miliardy złotych? Przecież nie ten słup z Pcimia. Bronisz najgorsze szumowiny i najgorszych złodzieji. Którzy, na szczęście, już nigdy nie wrócą do władzy.

Kościółkowa partia z homoseksualnym prezesem już nigdy nie zdobędzie większości. Młodsze pokolenia na to nie pozwolą.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 10 maja 2024 09:41

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Zrobili mnóstwo rzeczy na ch*uja zwłaszcza w drugiej kadencji! jednak to co zrobili in plus to zrobili i potrafię to docenić! Masz nowego ministra który w święto strażaka napruty jak meserszmit występuje publicznie! Nie bolało cię jak Olek naje*bany co trzeci dzień rządził Polską? Naprawdę? Wracamy do punktu wyjścia. Nie rozliczenie komuny ciągnie się nadal i nikt kto pracował dla nich oficjalnie czy nie tzn jako TW nie powinien zajmować żadnego stanowiska. Od prezydenta Polski do prezydenta moich Suwałk! Bo te powiązania są jak w Cosa Nostra i tyle.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12623
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: młoddy » 10 maja 2024 10:31

Nie da się przez 8 lat robić samych złych rzeczy. Najjaśniejsza pzez ostatnie 32 lata staje się coraz zamożniejsza więc to naturalne że stopniowo wzrastają płace, świadczenia socjalne i poziom życia większości obywateli. Gdyby ktoś inny rządził w latach 2015-2023 też by tak było.
Ergo wartość "dodana" PiSu to nieudolna polityka zagraniczna, mega-złodziejstwo, przestępcze podsłuchiwanie konkurencji politycznej (także sztabu wyborczego, a to już jest WaterGate do kwadratu), dopieszczanie biskupów, publiczne nazywanie konkurenta niemieckim agentem i współsprawcą "zamachu" w Smoleńsku.

Depijakizacja to nieustające zadanie. Nie może czynny alkoholik być ministrem. Kamiński był przez pełne dwie kadencje. To się nie mieści w głowie. Szokujący brak odpowiedzialności.
Dekomunizacja to już za późno. Warto było to zrobić w latach 90-tych.

Mam Cię za rozsądnego, dojrzałego kolegę. Kompletnie nie rozumiem Twojego zaangażowania politycznego. Wydaje mi się że nikt rozsądny nie powinien popierać Jarosława, nawet być symetrystą. Dla mnie to oczywiste że obecna i kolejna władze są i będą parszywiutkie. Polityczna normalność. Ale już żadna nie będzie tak fatalna, złodziejska i antypolska jak Kaczyński.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 10 maja 2024 10:46

Gdyby ktoś inny rządził w latach 2015-2023 też by tak było.
Jak to by lo? Nie mamy pięniedzy i co nam zrobicie :mrgreen:
Zobaczymy za cztery lata :lol: :lol: :lol:
Ale już żadna nie będzie tak fatalna, złodziejska i antypolska jak Kaczyński.
Żebyś się nie zdziwił...
Mam Cię za rozsądnego, dojrzałego kolegę. Kompletnie nie rozumiem Twojego zaangażowania politycznego.

Mylisz się! bardziej wqr*wia mnie ta ciąg la nagonka na wszystko co zrobił PIS! Choćby mur na granicy! Byłeś, widziałeś, masz może jakiegoś znajomego trepa? Ja mam pól rodzinki i jak wszyscy narzekali, tak teraz patrolując granicę mówię o żołnierzach WOT i żolnierzach zawodowych jednostek przeróżnych za wyjątkiem SG wszyscy sobie teraz chwalę i przyznają że czują się bezpiecznie! Kornika pamiętasz? A dziki? A wiele wiele innych spraw? Złodziejstwo powinno być rozliczone bez względu kto kradł i to nie podlega żadnej dyskusji... Sądy? Poczytaj jak się i kto wybiera w innych krajach sędziów do różnych instytucji. Itd itd!

młoddy
Podporucznik
Posty: 12623
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: młoddy » 10 maja 2024 11:15

Sądy? Poczytaj jak się i kto wybiera w innych krajach sędziów do różnych instytucji.
Przyłębska, Piotrowicz, Pawłowicz ....
Jesteś zaślepionny, jakoś sam siebie wznieciłeś. Dla mnie jest ważne aby Kaczyński nigdy nie wrócił do władzy, ale daleko mi do Twojej napinki. Po prostu się wyluzuj. Czemu masz boleśnie przeżywać kolejne lata bez pisiaków u władzy?

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: Erudyta » 10 maja 2024 21:36

Sądy? Poczytaj jak się i kto wybiera w innych krajach sędziów do różnych instytucji.
Przyłębska, Piotrowicz, Pawłowicz ....
Jesteś zaślepionny, jakoś sam siebie wznieciłeś. Dla mnie jest ważne aby Kaczyński nigdy nie wrócił do władzy, ale daleko mi do Twojej napinki. Po prostu się wyluzuj. Czemu masz boleśnie przeżywać kolejne lata bez pisiaków u władzy?
https://www.money.pl/gospodarka/szwajca ... 1296a.html

Tak, zdecydowanie nie może wrócić! :lol:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 10 maja 2024 21:58

Sądy? Poczytaj jak się i kto wybiera w innych krajach sędziów do różnych instytucji.
Przyłębska, Piotrowicz, Pawłowicz ....
Jesteś zaślepionny, jakoś sam siebie wznieciłeś. Dla mnie jest ważne aby Kaczyński nigdy nie wrócił do władzy, ale daleko mi do Twojej napinki. Po prostu się wyluzuj. Czemu masz boleśnie przeżywać kolejne lata bez pisiaków u władzy?
Wydają cię się. Tak jak wydawało ci się że jestem uzależniony od mega wysiłku i ultramaratonow i pisałeś te swoje elaboraty, a ja od ponad pół roku biegam już tylko rekreacyjnie. Zrobiłem to co planowałem bieg 24h i bieg na 100 mil! Bo ja robię wszystko powoli ale konsekwentnie. Więc widzisz ile są warte te twoje rozważania znaffco innych ludzi :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 162 gości