Narod się budzi

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2689
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Narod się budzi

Postautor: Erudyta » 10 lut 2024 08:56

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... do-urzedu/

Zielone ideologie doprowadza do głodu, a rolnictwo do likwidacji. To juz wiemy.

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Narod się budzi

Postautor: dryniol » 10 lut 2024 10:15

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... do-urzedu/

Zielone ideologie doprowadza do głodu, a rolnictwo do likwidacji. To juz wiemy.

euro.ci.po masz rację kaczy dur.niu "Naród się budzi", ale ty ma.tole niestety nie :!: :P :lol:
Poczytaj dur.niu ze zrozumieniem jesli w ogóle potrafisz;
https://www.pap.pl/aktualnosci/wladysla ... do-dymisji

Kosiniak-Kamysz zacytował tweet Wojciechowskiego z 16 grudnia 2021 r., który napisał:
"Nie, proszę pana, w sprawie rolnictwa to nie ja jadę na fali Unii Europejskiej, Unia Europejska jedzie na mojej fali. Zielona reforma wspólnej polityki rolnej powstała w Warszawie i nazywała się najpierw programem rolnym PiS. Reforma WPR jest z tym programem w 100 procentach zgodna i bardzo dobra dla polskich rolników"."

....i dalej;
"Jest człowiek w Europie, który zjednoczył wszystkich rolników europejskich i polskich przeciwko reformie, którą zaproponował.
To Janusz Wojciechowski. Do dymisji!" - zawołał Kosiniak-Kamysz."

Zrozumiałeś już dzieki któremu PiSuarowemu nieudacznikowi rolnicy wyszli na ulicę, czy dalej Ci się jeszcze kuliki w dur.nym łbie
nie zderzyły, PiSuarowy ma.tole :?: 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Narod się budzi

Postautor: incoqnito » 10 lut 2024 11:31

@Dryniol


Ty jesteś mało inteligentny? Zielony ład, downsizing w autach i elektromobilność, odejście od węgla bo odnawialne źródła energii muszą być w UE itd itd. To i PiS i KO i lewacy idą ramię w ramię i doprowadzą Europę nad skraj przepaści! Świat się śmieje z idiotów i robi swoje!!!

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Narod się budzi

Postautor: dryniol » 10 lut 2024 11:59

@Dryniol


Ty jesteś mało inteligentny? Zielony ład, downsizing w autach i elektromobilność, odejście od węgla bo odnawialne źródła energii muszą być w UE itd itd. To i PiS i KO i lewacy idą ramię w ramię i doprowadzą Europę nad skraj przepaści! Świat się śmieje z idiotów i robi swoje!!!

incoqnito to jest Twoje zdanie, ja mam odmienne. To nie UE niszczy rolników, bo tam o wszystkim decydują premierzy państw członkowskich, a że przez ostatnie 8 lat byliśmy tam kelnerami, zamiast siedzieć przy głównym stole negocjacyjnym i mieć decydujący wpływ na ustawy, to wina jedynie PiSowskich nieudaczników. Jak masz ochotę, to pluj dalej w swoje gniazdo, tylko pamiętaj, że dzięki UE jesteśmy teraz tam gdzie jesteśmy, dzięki wielkim dofinansowaniom w infrastrukturę w kilkunastu poprzednich latach. Gdyby nie UE to byłbyś teraz w czarnej d.... jak ukraincy, białorusini, albo ruscy, wybierz sobie :!: :roll: Pytanie czy Ty jesteś inteligentny :?: :roll:
Na ile Ci tego węgla wystarczy :?: Dla Twoich dzieci i wnuków jeszcze styknie :?: Dalej będziesz na łasce Putina, źeby Twoje dzieci miały węgiel, a co za tym idzie prąd w chacie :?: Odnawialne źrudła energi i odchodzenie od węgla są konieczne, a jak tego nie rozumiesz to znaczy, źe nie jesteś zbyt bystry :!: :roll:
Dlaczego w Norwegii nie mają praktycznie prądu z węgla, a norwegowie to jedeni z najbardziej zamożnych ludzi w Europie :?: Zadałeś sobie to pytanie :?: Węgiel to cofanie się w czasie, a nie patrzenie w przyszłość :!: :roll: I jeszcze jedno. Za duźo się człowieku nasłuchałeś o tych le.wakch w PiSdowskiej TVPiS :!: :roll: Ten sam bełkot o le.wakach jak u ruskich w telewizji Putina :!: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Narod się budzi

Postautor: NiKtoś » 10 lut 2024 13:31

Norwegia ma rope i gaz i male zaludnienie. Cos jak reszta szczesliwcow Czyli Rosja , Kuwejtczycy czy Szkocja. Mozna sie zrzymac na koszta ale chyba lepiej wyjsc z domu nie badac okopocony papierochem , dymem z komina , spalinami itd i pojsc na w miare czysta rzeke gdzie cos plywa. Gdyby nie UE bylibysmy dalej w smrodzie ale po taniosci.. A reszta swiata cienko sie smieje. W Pekinie w maskach przeciwpylowych jezdza a w Indiach zyjesz praktycznie na smietnisku a kapiesz sie w sciekach no i jest taniusko. I tak juz zjadamy rybki z rtecia i plastikiem a potem zdziwienie skad epidemia raka , otylosci i wypenionych po brzegi zakladow psychicznych :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Narod się budzi

Postautor: incoqnito » 10 lut 2024 14:00

@Dryniol


Ty jesteś mało inteligentny? Zielony ład, downsizing w autach i elektromobilność, odejście od węgla bo odnawialne źródła energii muszą być w UE itd itd. To i PiS i KO i lewacy idą ramię w ramię i doprowadzą Europę nad skraj przepaści! Świat się śmieje z idiotów i robi swoje!!!

incoqnito to jest Twoje zdanie, ja mam odmienne. To nie UE niszczy rolników, bo tam o wszystkim decydują premierzy państw członkowskich, a że przez ostatnie 8 lat byliśmy tam kelnerami, zamiast siedzieć przy głównym stole negocjacyjnym i mieć decydujący wpływ na ustawy, to wina jedynie PiSowskich nieudaczników. Jak masz ochotę, to pluj dalej w swoje gniazdo, tylko pamiętaj, że dzięki UE jesteśmy teraz tam gdzie jesteśmy, dzięki wielkim dofinansowaniom w infrastrukturę w kilkunastu poprzednich latach. Gdyby nie UE to byłbyś teraz w czarnej d.... jak ukraincy, białorusini, albo ruscy, wybierz sobie :!: :roll: Pytanie czy Ty jesteś inteligentny :?: :roll:
Na ile Ci tego węgla wystarczy :?: Dla Twoich dzieci i wnuków jeszcze styknie :?: Dalej będziesz na łasce Putina, źeby Twoje dzieci miały węgiel, a co za tym idzie prąd w chacie :?: Odnawialne źrudła energi i odchodzenie od węgla są konieczne, a jak tego nie rozumiesz to znaczy, źe nie jesteś zbyt bystry :!: :roll:
Dlaczego w Norwegii nie mają praktycznie prądu z węgla, a norwegowie to jedeni z najbardziej zamożnych ludzi w Europie :?: Zadałeś sobie to pytanie :?: Węgiel to cofanie się w czasie, a nie patrzenie w przyszłość :!: :roll: I jeszcze jedno. Za duźo się człowieku nasłuchałeś o tych le.wakch w PiSdowskiej TVPiS :!: :roll: Ten sam bełkot o le.wakach jak u ruskich w telewizji Putina :!: :roll:
Czy ja gdzieś negowałem to o czym napisałeś? Sam w referendum głosowałem za przystąpieniem. Tylko, że miało to wyglądać zupełnie inaczej ... Przeczytaj sobie na spokojnie niektóre traktaty .. Zobaczysz jak to będzie wyglądać za 5-10 lat. Chociaż nam nadzieję, że ten cały euro*kolchoz się roz*pier*doli! UE tworzy problemy a potem je za drukowana kasę rozwiązuje. Może koło twojej chaty będziemy składować panele i akumulatory za 10-15lat? Będziesz miał ekologię.....
Noo popatrz że Niemcy nie czytają twoich wpisów link poniżejj
https://www.money.pl/gospodarka/niemcy- ... 4432a.html
Ale co tam lew*ackie wariactwo i moda trwa dalej w Polsce :mrgreen:
Elektryki mają sens tylko wtedy gdy klimat od węgla krowich bąków się ociepli :mrgreen: filmiki dostępne w necie jak skandynawskie pobocza tej zimy pełne były tych cudeniek.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Narod się budzi

Postautor: incoqnito » 10 lut 2024 14:16

@Niktos
A wez poszperać w necie.... Znajdziesz więcej!
https://www.money.pl/gospodarka/wielka- ... 6656a.html
Najlepsze są te zużyte turbiny montowane u nas na Suwalszczyźnie praktycznie pod domami. Zapraszam na odpoczynek, Agroturystyka pod Turbinami nie śmierdzi mogę zaręczyć :mrgreen: :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Narod się budzi

Postautor: incoqnito » 10 lut 2024 14:28

Ale chyba kupowanie węgla od przyjaciół to nic złego? :mrgreen:
.Równie dobrze można by powiedzieć o Władimirze Putinie "nasz człowiek w Moskwie" - tak premier Donald Tusk odniósł się w TVN do słów rosyjskiego serwisu internetowego, który napisał o nim "nasz człowiek w Warszawie".
https://www.money.pl/archiwum/wiadomosc ... 19583.html

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Narod się budzi

Postautor: dryniol » 10 lut 2024 14:58

Kolego incoqnito sorki ja Cię obrażę, ale jesteś zacofany jak Twój kaczy mentor, starzec Kłamczyński, oraz zainfekowny jakimś le.wackim bełkotem, o którym Putin pie.przy codziennie w rosji w swojej telewizji, a Ty powtarzasz ten belkot razem z kaczym dur.niem 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Narod się budzi

Postautor: incoqnito » 10 lut 2024 15:26

Nie obrazisz mnie bo jesteś za cienki! Chyba z tuzin razy ci powtarzałem, że nie Kaczynski tylko jak coś to Bosak, Mentzen i Berkowicz i kilku.innych. Ja wiem że twoja inteligencja tego nie przerabia ale może teraz zrozumiesz choć wątpię ..
I jakby co to jestem dumny że jestem zacofany... Widzisz linka ci wrzuciłem post wcześniej o kopalniach o węglu od przyjaciół, ale ty wys*rywasz posta ad personam!!!

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Narod się budzi

Postautor: dryniol » 10 lut 2024 15:49

incoqnito; Konfederacja i PiS mówią językiem Putina :!:
"Le.wa.ctwo atakuje" :!: :shock: To jest przekaz Putina, PiS-u i Konfederacji :idea: Zgraną paczkę macie :P
Piłeś już wódeczkę z Putinem, Braunem i kaczym dur.niem, czy jeszcze nie :?: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Narod się budzi

Postautor: incoqnito » 10 lut 2024 17:15

Haha w USA też mówią językiem Putina jak facet z gołymi jajami wchodzi do przebieralni pełnej dziewczynek bo on jest niebinarny, a kobiety skarżące się na to w recepcji słyszą, że ma prawo bo określa się jako ono a one same są nietolerancyjne! Weź ty chłopie się nie ośmieszaj....
Jeśli przeczytasz to wtedy możemy podyskutować ...
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5095397 ... acja-zycia i jeszcze to
https://praweksiazki.pl/publicystyka/91 ... 35061.html
Dowiesz się rzeczy o jakich żadne media ci nie powiedzą, itd itd

maniek.gieldowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 12 kwie 2019 20:59

Re: Narod się budzi

Postautor: maniek.gieldowy » 10 lut 2024 18:48

https://nettg.pl/gornictwo/202931/energ ... w-gazowych

Niemcy zrezygnowali już w wydobycia węgla kamiennego, ale nadal muszą utrzymywać w rezerwie 38 GW w elektrowniach węglowych, jako zabezpieczenie dla niestabilnych odnawialnych źródeł energii.
To koniec zielonej bajki. Słońce i wiatr wystawiają odpowiedni rachunek – oznajmił niemiecki polityk Jens Spahn (CDU/CSU) stwierdzając, że przejście na nową energię nie powiedzie się. Podobne poglądy coraz silniej rezonują w Niemczech.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Narod się budzi

Postautor: koordynator1 » 10 lut 2024 20:05

Nie obrazisz mnie bo jesteś za cienki! Chyba z tuzin razy ci powtarzałem, że nie Kaczynski tylko jak coś to Bosak, Mentzen i Berkowicz i kilku.innych. Ja wiem że twoja inteligencja tego nie przerabia ale może teraz zrozumiesz choć wątpię ..
I jakby co to jestem dumny że jestem zacofany... Widzisz linka ci wrzuciłem post wcześniej o kopalniach o węglu od przyjaciół, ale ty wys*rywasz posta ad personam!!!
berkowicz to polskie nazwisko :twisted: :twisted:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Narod się budzi

Postautor: incoqnito » 10 lut 2024 20:50

Nie obrazisz mnie bo jesteś za cienki! Chyba z tuzin razy ci powtarzałem, że nie Kaczynski tylko jak coś to Bosak, Mentzen i Berkowicz i kilku.innych. Ja wiem że twoja inteligencja tego nie przerabia ale może teraz zrozumiesz choć wątpię ..
I jakby co to jestem dumny że jestem zacofany... Widzisz linka ci wrzuciłem post wcześniej o kopalniach o węglu od przyjaciół, ale ty wys*rywasz posta ad personam!!!
berkowicz to polskie nazwisko :twisted: :twisted:
No raczej nie.... Tak jak Tusk, Miller i wiele, wiele innych... Z drugiej strony co to znaczy niepolskie? Na Kurpiach większość nazwisk niepolskich bo dziwne końcówki mają, u mnie na Suwalszczyźnie i Białostocczyźnie pełno litewskich i białoruskich bo takie losy pogmatwane tutejszych ziem były ...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości