BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
janek.kos
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8425
Rejestracja: 13 lut 2008 17:35
Lokalizacja: front wschodni

Postautor: janek.kos » 14 lip 2017 17:09

A gdzie mowa o jakiś kryptowalutach ? przecież o tym była mowa :roll:
mowisz o tych punktach w programie lojalnosciowym? co to ma wspolnego z kryptowaluta? i moze im ktos to zaimplementuje w technologii blockchain ale jak widze dotychczasowe ich sukcesy to strony www i jakies sklepy pewnie w php i na mySQL :shock: :lol: to tak jakbys panu stefanowi z pobliskiego warsztatu samochodowego kazal zaprojektowac i wyklepac mercedesa od zera :oops: :lol:
przygladaj sie GIRAY..dalej jak PIz.da...w...lustro.... :lol: 8) :lol:
bedziemy miec alik i banke pod blockchain ale stawiam ze to jeszcze nie ten czas i nie ta spolka :oops: jak sie pomyle to wygrywasz co mnie wcale nie boli, powodzenia :shock: :oops: :D

REKLAMA


alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 14 lip 2017 17:16

mowisz o tych punktach w programie lojalnosciowym? co to ma wspolnego z kryptowaluta? i moze im ktos to zaimplementuje w technologii blockchain ale jak widze dotychczasowe ich sukcesy to strony www i jakies sklepy pewnie w php i na mySQL :shock: :lol: to tak jakbys panu stefanowi z pobliskiego warsztatu samochodowego kazal zaprojektowac i wyklepac mercedesa od zera :oops: :lol:
przygladaj sie GIRAY..dalej jak PIz.da...w...lustro.... :lol: 8) :lol:
bedziemy miec alik i banke pod blockchain ale stawiam ze to jeszcze nie ten czas i nie ta spolka :oops: jak sie pomyle to wygrywasz co mnie wcale nie boli, powodzenia :shock: :oops: :D
mnie to wali...chce akcje to kupuje nie chce nie kupuje...te akcje chce...dlatego kupuje....

dzosiaj znpowu pzrewalili 4 mln PLN...przy kapitakziacji nie wiele wiekszej...

jedyny glowny ujawniony ma 10% akcji....co znaczy ze ja juz jestem calkiem niezlym akcjonaroiuszem....

tu moga sie dziac..cuda.....ja mam czas.....

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

BIT OF EVEIL

Postautor: welts » 14 lip 2017 22:23

Co to bedzie sie dzialo w przyszlym tygodniu obywatelowie :!:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 14 lip 2017 22:31

Mam taki plan ... chociaż nie ... bo jak napiszę, to będzie zwykły ekshibicjonizm. A może nie? :roll:
Jak się jutro z tym prześpię, to może dam znać.


Kto jeszcze nie widział, polecam, bo warto:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... &start=309
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 15 lip 2017 13:25

Dwa dni temu zadałem już to pytanie, szkoda ze alina zamiast wklejac wyrkesy bitcoinów nie zechciał odpowiedź, bo on ma wiedzę. W jaki sposób odbywa się "kopanie" tej waluty, co to dokładnie jest i czy to jest prawdziwa kryptowaluta czy zwyczajne punkty payback inaczej nazwane. Jak do tej pory cisza. :)

Ale jedno trzeba przyznać, z trójki wspaniałej. EC2, JWA i ten wynalazek, to ten najlepiej wypada z podpiciem kursu. :)
blockchain nie jest zarezerwowany tylko dla kryptowalut, jak najbardziej te punkty mozna w ten sosob zaimplementowac. tylko po co tak mocne narzedzie do zbierania jakichs punktow w programach lojalnosciowych :shock:
moze ograniczone tak jak bitcoin ?
kryptowaluty spelniaja obecnie 2 funkcje..jedna to faktycznie handel nimi..ale druga zakupy nimi....

handel nimi..powoduje ze...staja sie mocno...rozpoznawalne...gigantyczny wzrost Bitcoina..z 5 centow...pare lat temu na 3 k$....powoduje ze coraz wiecej ludzi wie co to w ogole kryptowaluty.....gdy w pare lat wartosc rosnie o prawei 3 MLN %.....

Obrazek


Co bedzie ze ich ERACOIN....zobaczymy...co bedzie z ich innymi projektami...zobaczymy.....

ALE spolka ma wartosc 6 mln PLN...ma szanse..moim zdaniem zamieszac....wielu porownuje parowkowe..wydmuchy...ale z jakich akpiatlizacji oni sie spier.da.lali....??...
2 tylko przyklady...

Obrazek

Obrazek



I na koniec to co pisalem...jest sporo spolek..typu JJB..FOR...IF4....itp..ktore pzrepalaja kase....wiele nie pokazuja....a sa w wycnie np w okolicach 50 mln PLN....wystarczy ZOBACZYC....ICH WYNIKI...

wiec juz nie marzac o tym nawet ze ERACOIN..bedzie bardzo ciekawym produktem...to trzeba zadac soebie pytanie czy TAKIE niesamowite i kosmiczne jest....zeby spolka miala wycene..np..30 MLN PLN?/...czyli np 500 % wyzej??...albo nawet te 100 MLN pln..jak niedawno prawie JJB....czyli...1500% wyzej??....

uwazam ze to nie jest takie....abstrakcyjne....oczywiscie...nikt nie wie jak bedzie i zawsze sa jakies...RYZYKA...( np..jakis ...cwaniakowatych emisji akcji....bez szmalu..ale ze wiekszeniem ich ilosci..itp.)..pytanie czy BELKA..by ryzykowala swoim i TATUSIA ..nazwiskiem na takie WALY??...nie sadze....patrzac po tym jej CV...i na sytuacje polityczna....ze BY CHCIALA ORDYNARNY WAL ROBIC...wystawiajac siebie i OJCA..na strzaly ze strony np PISu..........poza tym... wszystko niesie ze soba jakies....ryzyko....... TAKIE JEST ZYCIE....

:lol: 8) :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 15 lip 2017 13:31

Nie w Tajlandii? :D I znowu durnowate wykredy nie mające nim wspólnego z firmą, a jedynie próba sprytnego naganienia leszcza zeby upłynnić towar. :) To jak już tak się produkujesz alino to dopisz w jaki sposób jest wytwarzana ta kryptowaluta, jakie są jej ograniczenia itd.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 15 lip 2017 13:39

to nie leszcze, to kolejna kampania marketingowa spolki :)
przypomne czym sie zajmuja:

Głównym obszarem aktywności Spółki jest świadczenie kompleksowych usług marketingu internetowego (content marketing), obejmującego takie usługi jak: pozycjonowanie, kampanie linków sponsorowanych Google AdWords, social media marketing, influencer marketing ....(ciach) .......umożliwiają wywołanie zainteresowanie firmą i jej ofertą wśród wybranej grupy docelowej, przy pomocy wartościowych treści oraz stworzenie naturalnej grupy ambasadorów promowanej marki lub firmy.

Kampanie marketingowe realizowane są głównie w mediach elektronicznych, od mediów społecznościowych, poprzez tworzone i kreowane tematyczne grupy zainteresowań, po narzędzia interaktywne, w tym gry mobilne. Na potrzeby działań reklamowych Spółka wykorzystuje profile społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram, Snapchat, blog marketingowy i inne oraz ich wersje przeznaczone dla urządzeń mobilnych. Dzięki rozpowszechnieniu urządzeń mobilnych serwisy społecznościowe obecne są w życiu użytkowników wszędzie tam, gdzie możliwy jest dostęp do Internetu.


a teraz pomysl ze ich akcje to produkt wokol ktorego chca zbudowac spolecznosc matolkow ktorzy beda to lykac :lol:
A gdzie mowa o jakiś kryptowalutach ? przecież o tym była mowa :roll:
pzreciez...wszytko wiesz....takis mundry.....

masz....

http://www.forbes.pl/kurs-akcji-bit-evi ... 6,1,1.html

Obrazek

Jako akcjonariusz z dnia debiutu napiszę, że to co wkleiłeś jest największą bolączką i zagadką spółki. Córka prominentnego polityka, niski udział w akcjonariacie i wizje, które mogą się wypalić z wejściem do akcjonariatu osób trzecich. Dziewczyna jest super wykształcona i mądra. Zresztą nie udałoby się jej wprowadzić spółki na giełdę gdyby tak nie było. Jednak jak ktoś jej podskoczy to powie PAS i ... po spółce.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 15 lip 2017 13:43

A gdzie mowa o jakiś kryptowalutach ? przecież o tym była mowa :roll:
pzreciez...wszytko wiesz....takis mundry.....

masz....

http://www.forbes.pl/kurs-akcji-bit-evi ... 6,1,1.html

Obrazek
Tak widzę, to zapowiadają, masz jakieś pojęcie o kryptowalutach ? każdy sobie tak może wejść i zrobić własną kryptowalute , znaleść zainteresowanych aby tym obracali i potem wycenili.
Nie znam się pytam. Na forach o bitcoinach i krytpowalut szukałem coś na ten temat zupełnie cisza, a chyba znawcy tematu powinno coś o tym pisać.. na logike.
Ta kryptowaluta nieistnieje!!!!!!! To model promocji na usługi. Być może ktoś, kto ma duuuużo pieniędzy dogada się topowymi portalami obotu i to wprowadzą i wtedy kurs będzie x 100. Pod to grają entuzjaści jak i Ci, co być może pozbywają się papieru wiedząc o marnej na to szansie. Dwa obozy, jeden wygra.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 15 lip 2017 13:46

pzreciez...wszytko wiesz....takis mundry.....

masz....

http://www.forbes.pl/kurs-akcji-bit-evi ... 6,1,1.html

Obrazek
Tak widzę, to zapowiadają, masz jakieś pojęcie o kryptowalutach ? każdy sobie tak może wejść i zrobić własną kryptowalute , znaleść zainteresowanych aby tym obracali i potem wycenili.
Nie znam się pytam. Na forach o bitcoinach i krytpowalut szukałem coś na ten temat zupełnie cisza, a chyba znawcy tematu powinno coś o tym pisać.. na logike.
wlasnie dlatego robia road show....na czym polegaja kryptowaluty...na tym ze w necie mozesz ich uzywac jako hajsu....TAK?/...im wiecej masz mozliwosci...wydawania tego hajsu tym lepiej...bitcoinsy ciezko wydobywac juz....dlatego tak ida w cene....

Ale...wiesz kto na goraczce zlota zarobil..najwiecej..ci co produkowali lopaty sita i kilofy.... :lol: 8) :lol:


***** chlopaki od rzeczy..spolka jest warta 6 mln PLN....a wy *** dyskutujecie o tym...jakby nie wiadomo ile byla warta....zobaczcie na wyniki takiego IF4...ktory jest warty 40 mln..albo JJB..ktoy jest warty...60 baniek..tp.id...przyklady mozna mnozyc....

NIe chcecie..nie kupujcie..ale ..PIER.DOL..nie piszcie... :lol:
Jakie Road Show? :shock: Dostali dotację GoToBrand i muszą ją zrealizować i tyle. Poszukaj w liście dotacyjnej i nie opowiadaj bzdur.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 15 lip 2017 13:50

przygladaj sie GIRAY..dalej jak PIz.da...w...lustro.... :lol: 8) :lol:
bedziemy miec alik i banke pod blockchain ale stawiam ze to jeszcze nie ten czas i nie ta spolka :oops: jak sie pomyle to wygrywasz co mnie wcale nie boli, powodzenia :shock: :oops: :D
mnie to wali...chce akcje to kupuje nie chce nie kupuje...te akcje chce...dlatego kupuje....

dzosiaj znpowu pzrewalili 4 mln PLN...przy kapitakziacji nie wiele wiekszej...

jedyny glowny ujawniony ma 10% akcji....co znaczy ze ja juz jestem calkiem niezlym akcjonaroiuszem....

tu moga sie dziac..cuda.....ja mam czas.....
Alik proszę Cię, jak wcześniej prosiłem przy 18 na F51. Zacznij myśleć realnie, a nie fantazjujesz. Akcjonariuszka, prezes i twórczyni pomysłu, córka prominentnego polityka ma akcje za 0,4 mln. Wartość skromnej kawalerki w Wawie. NIEZŁY AKCJONARIUSZ. Giwmiebrejk!

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 15 lip 2017 13:56

blockchain nie jest zarezerwowany tylko dla kryptowalut, jak najbardziej te punkty mozna w ten sosob zaimplementowac. tylko po co tak mocne narzedzie do zbierania jakichs punktow w programach lojalnosciowych :shock:
moze ograniczone tak jak bitcoin ?
kryptowaluty spelniaja obecnie 2 funkcje..jedna to faktycznie handel nimi..ale druga zakupy nimi....

handel nimi..powoduje ze...staja sie mocno...rozpoznawalne...gigantyczny wzrost Bitcoina..z 5 centow...pare lat temu na 3 k$....powoduje ze coraz wiecej ludzi wie co to w ogole kryptowaluty.....gdy w pare lat wartosc rosnie o prawei 3 MLN %.....

Obrazek


Co bedzie ze ich ERACOIN....zobaczymy...co bedzie z ich innymi projektami...zobaczymy.....

ALE spolka ma wartosc 6 mln PLN...ma szanse..moim zdaniem zamieszac....wielu porownuje parowkowe..wydmuchy...ale z jakich akpiatlizacji oni sie spier.da.lali....??...
2 tylko przyklady...

Obrazek

Obrazek



I na koniec to co pisalem...jest sporo spolek..typu JJB..FOR...IF4....itp..ktore pzrepalaja kase....wiele nie pokazuja....a sa w wycnie np w okolicach 50 mln PLN....wystarczy ZOBACZYC....ICH WYNIKI...

wiec juz nie marzac o tym nawet ze ERACOIN..bedzie bardzo ciekawym produktem...to trzeba zadac soebie pytanie czy TAKIE niesamowite i kosmiczne jest....zeby spolka miala wycene..np..30 MLN PLN?/...czyli np 500 % wyzej??...albo nawet te 100 MLN pln..jak niedawno prawie JJB....czyli...1500% wyzej??....

uwazam ze to nie jest takie....abstrakcyjne....oczywiscie...nikt nie wie jak bedzie i zawsze sa jakies...RYZYKA...( np..jakis ...cwaniakowatych emisji akcji....bez szmalu..ale ze wiekszeniem ich ilosci..itp.)..pytanie czy BELKA..by ryzykowala swoim i TATUSIA ..nazwiskiem na takie WALY??...nie sadze....patrzac po tym jej CV...i na sytuacje polityczna....ze BY CHCIALA ORDYNARNY WAL ROBIC...wystawiajac siebie i OJCA..na strzaly ze strony np PISu..........poza tym... wszystko niesie ze soba jakies....ryzyko....... TAKIE JEST ZYCIE....

:lol: 8) :lol:
Niejaki Tymochowicz ryzykował swoim nazwiskiem sprzedając spermę w kosmosie. Miliony za to dostał. Prokuratura za PO niewinniła go od wszystkiego. Teraz lata helikoperami i ma apartamenty nad morzem. Widzisz różnicę? Nazwisko nazwiskiem, kasa kasą.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 15 lip 2017 14:03

Tak widzę, to zapowiadają, masz jakieś pojęcie o kryptowalutach ? każdy sobie tak może wejść i zrobić własną kryptowalute , znaleść zainteresowanych aby tym obracali i potem wycenili.
Nie znam się pytam. Na forach o bitcoinach i krytpowalut szukałem coś na ten temat zupełnie cisza, a chyba znawcy tematu powinno coś o tym pisać.. na logike.
wlasnie dlatego robia road show....na czym polegaja kryptowaluty...na tym ze w necie mozesz ich uzywac jako hajsu....TAK?/...im wiecej masz mozliwosci...wydawania tego hajsu tym lepiej...bitcoinsy ciezko wydobywac juz....dlatego tak ida w cene....

Ale...wiesz kto na goraczce zlota zarobil..najwiecej..ci co produkowali lopaty sita i kilofy.... :lol: 8) :lol:


***** chlopaki od rzeczy..spolka jest warta 6 mln PLN....a wy *** dyskutujecie o tym...jakby nie wiadomo ile byla warta....zobaczcie na wyniki takiego IF4...ktory jest warty 40 mln..albo JJB..ktoy jest warty...60 baniek..tp.id...przyklady mozna mnozyc....

NIe chcecie..nie kupujcie..ale ..PIER.DOL..nie piszcie... :lol:
Jakie Road Show? :shock: Dostali dotację GoToBrand i muszą ją zrealizować i tyle. Poszukaj w liście dotacyjnej i nie opowiadaj bzdur.
jak juz ...to nie ja opowiadm bzdury..tylko PANI PREZES.....panie MAdry od BUMECHU....i CHINCZYKA....... :lol: 8) :lol:


Obrazek

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 15 lip 2017 14:10

Pan od Bumechu to fajne. To, że po drodze 2x tyle zarobiłem na Rajdy4x4 nie fajnie już zacytować bo wstyd? Alik jesteś patologią jak Twój randkowy profil gdzie szukasz facetów do trójkąta :lol: :shock: :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony 15 lip 2017 14:11 przez Unberable, łącznie zmieniany 1 raz.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 15 lip 2017 14:10

Niejaki Tymochowicz ryzykował swoim nazwiskiem sprzedając spermę w kosmosie. Miliony za to dostał. Prokuratura za PO niewinniła go od wszystkiego. Teraz lata helikoperami i ma apartamenty nad morzem. Widzisz różnicę? Nazwisko nazwiskiem, kasa kasą.
widze roznice...

Co ty porownujesz jakiegos cwaniaczka od skaldania RACZEk....ktory skonczyl tylko liceum.....do TEj LASKi....jej edukacji.....itp.itd... :lol: 8) :lol:

JAk bedzie zobaczymy....po Owocach ich poznacie..


poza tym moja kasa..moja sprawa...jak zaroie to zarobie na swoj rachunek jak strace to strace tez na swoj rachunek.....W czym PROBLEM??...

:lol: 8) :lol:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 15 lip 2017 14:12

Pan od Bumechu to fajne. To, że po drodze 2x tyle zarobiłem na Rajdy4x4 nie fajnie już zacytować bo wstyd? Alik jesteś patologią jak Twój randkowy profil :lol:
a co mnei obchodza twoje moniaki...bo najwyranzije jak wielu innych GOLASOW..moja mamona..cie BARDZO interesuje......

a tak w ogole.....to......CHWALISZ sie czy ZALISZ....kasztanie??...

:lol: 8) :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości