MOLMEDICA;

wszystko na temat spółek publicznych
Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 16 lis 2015 21:43

widzę, że wszyscy obkupieni na maxa i parkiet i bankier 8)
wszystko fajnie, tylko dziwne, że takie cfaniaki jak ZAlewska i Pałęza, insajderzy oddali pod info po ok 3gr, a nie po 8-10-20-34 po drodze, a teraz dali wam się obkupić po 3 i 4gr i zaczną z powrotem odkupować od was pekaesem jak przebije kurs poziom 7gr i tak co najmniej na nominał

:?: :?: :?:
A gdzie powiedziane że nie odkupili?
Co to na babcię lub ciocię nie wzięli?
:wink:

REKLAMA


Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 16 lis 2015 21:52

[quote="mieetek"][quote="Luxtorpeda"][quote="mieetek"][quote="Luxtorpeda"][quote="mieetek"][quote="Luxtorpeda"][quote="Omimea"][quote="Luxtorpeda"][quote="Radek_"][quote="pogodno"]jakis ch. wepchał się w kolejke no do k. nedzy[/quote]

Nie Ty jeden chcesz kupić po atrakcyjnej cenie.

Radzę jutro rano ustawić się na 5 gr a będzie szansa, że dostaniesz 8)[/quote]

Zapomnij jutro z ranca 006 i odbieranie kwita od mało świadomych :lol:[/quote]

ja myślę że oba otwarcia jutro po 0.06gr bo 7gr jest ostatnim szczytem to przebijemy po komunikacje jutro po sesji :twisted: środa 9gr[/quote]

Mogą zaatakować z ranca 007 i odciąć od kwita :lol: 8) zegar tyka czasu coraz mniej :lol:[/quote]
1.2 mln Na K...
zobaczymy czy sie kto skusi, ale to chyba jedyna mozliwosc że jeszcze zbierze w logicznej cenie od groSzolapow..
no jakby odciecie zrobili, a jest to realne to tez zbioroo tylko wyżej
Poniedzialek sie zaczol ciekawie..., co bedzie do piatku...
:roll: :wink:[/quote]

To już zależy od fantazji rozgrywajacego :lol: najważniejsze ze wyrwał chwasty wiec teraz powinien być zdrowy plon 8)[/quote]
jest czas na pie...lenie i jest czas na przyj..nie :lol:
najważniejszy jest dobry timing :lol:
skoczyć do góry, zadowolić paru groszołapów, jak ma być duszooo to po 6 gr to i tak kupa śmichu :wink:[/quote]

Kupa śmiechu to dopiero będzie :lol: jak za 100k papiera których już leszcz nie ma , bedzie mógł kupić nowa dacie logan w salonie :lol:[/quote]
no jak toto było po 3.. 2 pln to tu może być masakieraa dosłownie... kghm zaryło głęboko w mule , reszta też kiepsko to moze ludziska będą cos na nc chcieli przytulić...
okazja się nadaza wyqr...ta :D
na marginesie , no dacia fajna furaa :lol:[/quote]

Wiadomo nic robi sie trendi :lol: przy 2 to już bedzie C klasa z salonu a Zorro może konia na Sagwaya wtedy zamieni :lol: oczywiście jak kupi i przestanie rozkminiac :lol:

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 16 lis 2015 22:07

[quote="pogodno"]jakis ch. wepchał się w kolejke no do k. nedzy
Nie Ty jeden chcesz kupić po atrakcyjnej cenie.

Radzę jutro rano ustawić się na 5 gr a będzie szansa, że dostaniesz 8)
Zapomnij jutro z ranca 006 i odbieranie kwita od mało świadomych :lol:
ja myślę że oba otwarcia jutro po 0.06gr bo 7gr jest ostatnim szczytem to przebijemy po komunikacje jutro po sesji :twisted: środa 9gr
Mogą zaatakować z ranca 007 i odciąć od kwita :lol: 8) zegar tyka czasu coraz mniej :lol:
1.2 mln Na K...
zobaczymy czy sie kto skusi, ale to chyba jedyna mozliwosc że jeszcze zbierze w logicznej cenie od groSzolapow..
no jakby odciecie zrobili, a jest to realne to tez zbioroo tylko wyżej
Poniedzialek sie zaczol ciekawie..., co bedzie do piatku...
:roll: :wink:
To już zależy od fantazji rozgrywajacego :lol: najważniejsze ze wyrwał chwasty wiec teraz powinien być zdrowy plon 8)
jest czas na pie...lenie i jest czas na przyj..nie :lol:
najważniejszy jest dobry timing :lol:
skoczyć do góry, zadowolić paru groszołapów, jak ma być duszooo to po 6 gr to i tak kupa śmichu :wink:
Kupa śmiechu to dopiero będzie :lol: jak za 100k papiera których już leszcz nie ma , bedzie mógł kupić nowa dacie logan w salonie :lol:
no jak toto było po 3.. 2 pln to tu może być masakieraa dosłownie... kghm zaryło głęboko w mule , reszta też kiepsko to moze ludziska będą cos na nc chcieli przytulić...
okazja się nadaza wyqr...ta :D
na marginesie , no dacia fajna furaa :lol:
Wiadomo nic robi sie trendi :lol: przy 2 to już bedzie C klasa z salonu a Zorro może konia na Sagwaya wtedy zamieni :lol: oczywiście jak kupi i przestanie rozkminiac :lol:[/quote]

haha, a grubas nie dawno pisał na innym wątku, że na giełde nie wchodzi się po to aby kupić nową bmkę, tylko ferrari, masserati, a tu kolega proszę, o daczce marzy :lol: :lol:

mam bardzo maciupki pakiet po 3gr, ale rozkminiałem ostatnio aby się porządnie zatankować po 3, tylko coś mi jakoś nie pasują wyjścia grubych pod infa na tak niskich poziomach, można powiedzieć na dnie, skoro ma iść na 2zł :P

w sumie jak zostanę z tym co mam, to bmki nie będzie, ale na żarcie dla konia starczy :lol:

także obserwuję z uwagą co się dzieje :P

mieetek
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 15 lis 2015 19:59
Lokalizacja: zza szopy

Postautor: mieetek » 16 lis 2015 22:16

[quote="Radek_"][quote="pogodno"]jakis ch. wepchał się w kolejke no do k. nedzy
Nie Ty jeden chcesz kupić po atrakcyjnej cenie.

Radzę jutro rano ustawić się na 5 gr a będzie szansa, że dostaniesz 8)
Zapomnij jutro z ranca 006 i odbieranie kwita od mało świadomych :lol:
ja myślę że oba otwarcia jutro po 0.06gr bo 7gr jest ostatnim szczytem to przebijemy po komunikacje jutro po sesji :twisted: środa 9gr
Mogą zaatakować z ranca 007 i odciąć od kwita :lol: 8) zegar tyka czasu coraz mniej :lol:
1.2 mln Na K...
zobaczymy czy sie kto skusi, ale to chyba jedyna mozliwosc że jeszcze zbierze w logicznej cenie od groSzolapow..
no jakby odciecie zrobili, a jest to realne to tez zbioroo tylko wyżej
Poniedzialek sie zaczol ciekawie..., co bedzie do piatku...
:roll: :wink:
To już zależy od fantazji rozgrywajacego :lol: najważniejsze ze wyrwał chwasty wiec teraz powinien być zdrowy plon 8)
jest czas na pie...lenie i jest czas na przyj..nie :lol:
najważniejszy jest dobry timing :lol:
skoczyć do góry, zadowolić paru groszołapów, jak ma być duszooo to po 6 gr to i tak kupa śmichu :wink:
Kupa śmiechu to dopiero będzie :lol: jak za 100k papiera których już leszcz nie ma , bedzie mógł kupić nowa dacie logan w salonie :lol:
no jak toto było po 3.. 2 pln to tu może być masakieraa dosłownie... kghm zaryło głęboko w mule , reszta też kiepsko to moze ludziska będą cos na nc chcieli przytulić...
okazja się nadaza wyqr...ta :D
na marginesie , no dacia fajna furaa :lol:
Wiadomo nic robi sie trendi :lol: przy 2 to już bedzie C klasa z salonu a Zorro może konia na Sagwaya wtedy zamieni :lol: oczywiście jak kupi i przestanie rozkminiac :lol:[/quote]

haha, a grubas nie dawno pisał na innym wątku, że na giełde nie wchodzi się po to aby kupić nową bmkę, tylko ferrari, masserati, a tu kolega proszę, o daczce marzy :lol: :lol:

mam bardzo maciupki pakiet po 3gr, ale rozkminiałem ostatnio aby się porządnie zatankować po 3, tylko coś mi jakoś nie pasują wyjścia grubych pod infa na tak niskich poziomach, można powiedzieć na dnie, skoro ma iść na 2zł :P

w sumie jak zostanę z tym co mam, to bmki nie będzie, ale na żarcie dla konia starczy :lol:

także obserwuję z uwagą co się dzieje :P[/quote]
Zorro.. ty rozkminiasz ,mażąc o karmie dla konia czy zwiększyć... :lol:
to wyobraź sobie jak GRUBY musi rozkminiać aby mu leszcze papiera nie zaye..ly i na to masierati starczeło... :idea: :lol:
no cheba że ten maciupki pakiet to z kilka mln to rozumiem ,że sie wochosz... :lol: :lol:

alus
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7567
Rejestracja: 14 wrz 2006 15:44
Lokalizacja: Pruszków ;)

Postautor: alus » 17 lis 2015 00:35

Bo to było przekładanie z kieszeni do kieszeni. Czas pokaże co będzie.

Wskaźniki akumulacyjne i wolnozmienne (te najtrudniej oszukać) są na takich samych poziomach jak spółka gdy latała po parę zł. Dziwne trochę...
Allel recesywny – allel, którego działanie ujawnia się fenotypowo jedynie w organizmie o genotypie homozygoty recesywnej.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 17 lis 2015 07:19

To czas najwyższy chyba dzisiaj dać info :lol:

mieetek
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 15 lis 2015 19:59
Lokalizacja: zza szopy

Postautor: mieetek » 17 lis 2015 07:24

Bo to było przekładanie z kieszeni do kieszeni. Czas pokaże co będzie.

Wskaźniki akumulacyjne i wolnozmienne (te najtrudniej oszukać) są na takich samych poziomach jak spółka gdy latała po parę zł. Dziwne trochę...
Tu moze byc skok na miare Malysza :lol:

Omimea
Starszy chorąży
Posty: 1128
Rejestracja: 01 lip 2012 13:33
Lokalizacja: Breslau

Postautor: Omimea » 17 lis 2015 10:52

będzie jak ustawicie się na kupno, a tak to jak ma rosnąć albo to pchamy albo nie ?? 8)

mieetek
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 15 lis 2015 19:59
Lokalizacja: zza szopy

Postautor: mieetek » 17 lis 2015 10:56

będzie jak ustawicie się na kupno, a tak to jak ma rosnąć albo to pchamy albo nie ?? 8)
no ja juz w blokach ustawiony :wink:

Radek__72593
Podporucznik
Posty: 15186
Rejestracja: 04 kwie 2006 14:44
Lokalizacja: Disneyland

Postautor: Radek__72593 » 17 lis 2015 11:05

Brać po 5gr, bo na koniec dnia znów będziecie narzekać, że nie kupiliście bo ktoś tam bez kolejki wpycha się :!:

Omimea
Starszy chorąży
Posty: 1128
Rejestracja: 01 lip 2012 13:33
Lokalizacja: Breslau

Postautor: Omimea » 17 lis 2015 11:10

Brać po 5gr, bo na koniec dnia znów będziecie narzekać, że nie kupiliście bo ktoś tam bez kolejki wpycha się :!:
też mam wrażenie że ludzie nie rozumieją że 5gr to okazja i dlatego własnie postawiali to 1.4mln na 0.05gr żeby zniechęcić a jak wejdzie info bedzie +2/3gr i z pocałowaniem ręki będą łykali no ale już leszcz tak ma 8)

Biomas------XXL
Starszy chorąży
Posty: 1189
Rejestracja: 14 sie 2014 21:40

Postautor: Biomas------XXL » 17 lis 2015 11:11

Obstawiam yellow ze kupi mola
185 000 akcji yellow hat sr 16 gr

ASTRO 9k 1.233

INTERFERIE -oczekuje WEZWANIA i to nie takiego jak ostatnio na poziomie 5.2

Omimea
Starszy chorąży
Posty: 1128
Rejestracja: 01 lip 2012 13:33
Lokalizacja: Breslau

Postautor: Omimea » 17 lis 2015 11:13

Obstawiam yellow ze kupi mola
czyli Benten, bo Yellow nie kupuje bezpośrednio

pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Postautor: pogodno » 17 lis 2015 11:53

ciekawe czy dzis odciecie zrobia i o 15:00 na 6 groszach wszystko kupia. wtedy jutro 9 groszy witamy:)

shimatsu
Chorąży sztabowy
Posty: 6102
Rejestracja: 15 kwie 2010 11:41

Postautor: shimatsu » 17 lis 2015 12:17

ciekawe czy dzis odciecie zrobia i o 15:00 na 6 groszach wszystko kupia. wtedy jutro 9 groszy witamy:)
wczoraj cię obeszli po 0,04 więc wziąłeś dziś po 0,05 :roll: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości