Koniec rządu Tuska!!??? Jak zareaguje giełda w poniedziałek?

wszystko na temat spółek publicznych
mr Wacek_534806
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 324
Rejestracja: 13 wrz 2011 15:40
Lokalizacja: Cyców koło Chełma..

Postautor: mr Wacek_534806 » 26 cze 2014 16:50

PROSZĘ JUŻ NIE WKLEJAĆ NIC O TASMACH , PRZECIEŻ WCZORAJ MOI KOLEDZY Z PO zakonczyli aferkę. Juz nie ma jej, nikt nic nie pamieta a tasmy zostaną publicznie SPALONE - nikt nic nie słyszał ani nikt nic nie wie !
2 kelnerów, ( nakazujemy naszym dziennikarskim sprzedajnym dziwkom, głównie z gazetki wybiorczej, tokfm i tvn24 - nazywać ich TERRORYSTAMI ) którzy się ośmielili nagrać moich pachołków zostaną publicznie spaleni na stosie pod Pałacem Kultury, aby już nikt nigdy nie ośmielił się podnieść ręki na mnie ani moją PARTIĘ PO


JA UKOCHANY WASZ DONEK TUSECZEK PIERWSZY :lol: :lol:

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/don ... -pl-ffffff
To ja nie o tasmach, bo polityka mnie nie interesuje..Ale religijny to juz jestem...
To co z tym świetym obrazem ? Dogadamy się Dudek ?

Jeżeli on wisiał nad twoim łózkiem to biore bez targowania bo jest wyświecony twoja nocna polucją.. -:)

http://allegro.pl/obraz-swiety-jezusa-i4315267086.html
_________________
Obrazek

REKLAMA


abe
Chorąży sztabowy
Posty: 6234
Rejestracja: 11 sty 2014 12:55

Postautor: abe » 26 cze 2014 16:50

dzis wig20 dyskontuje votum zaufania dla rudego

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 26 cze 2014 16:55

dzis wig20 dyskontuje votum zaufania dla rudego
albo kandydaturę Glińskiego na premiera technicznego
:lol:

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 26 cze 2014 16:57

dzis wig20 dyskontuje votum zaufania dla rudego
albo kandydaturę Glińskiego na premiera technicznego
:lol:
raczej gielda nie dyskontuje zdarzen ktore nie beda mialy miejsca....jakby rzad sie podal do dymisji bylo by plus 4 % na W20 :lol:

MarcinDK_545269
Młodszy chorąży
Posty: 543
Rejestracja: 06 paź 2011 10:20
Lokalizacja: z giełdy bananowej Pochwały : 5/5

Postautor: MarcinDK_545269 » 26 cze 2014 16:58

dzis wig20 dyskontuje votum zaufania dla rudego
albo kandydaturę Glińskiego na premiera technicznego
:lol:
Donek to jednak gość. Wie skubany jak rozkręcić giełdę i hossę. Aresztować niewinnych biznesmenów, aby zatuszować swoje mafijne układy w POlityce :lol: :lol:
Przewartościowanie akcji w 2007 roku sięgnęła zenitu i szaleństwa! Największy gangster w RP Donald Tusk obiecał obniżkę POdatków a je POdniósł. 500 000 urzędników i Tusk + 250tys.

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 26 cze 2014 17:00

dzis wig20 dyskontuje votum zaufania dla rudego
albo kandydaturę Glińskiego na premiera technicznego
:lol:
Donek to jednak gość. Wie skubany jak rozkręcić giełdę i hossę. Aresztować niewinnych biznesmenów, aby zatuszować swoje mafijne układy w POlityce :lol: :lol:
chodzisz do liceum?
czy do gimnazjum?

mr Wacek_534806
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 324
Rejestracja: 13 wrz 2011 15:40
Lokalizacja: Cyców koło Chełma..

Postautor: mr Wacek_534806 » 26 cze 2014 17:01

dzis wig20 dyskontuje votum zaufania dla rudego
albo kandydaturę Glińskiego na premiera technicznego
:lol:
Donek to jednak gość. Wie skubany jak rozkręcić giełdę i hossę. Aresztować niewinnych biznesmenów, aby zatuszować swoje mafijne układy w POlityce :lol: :lol:
chodzisz do liceum?
czy do gimnazjum?
To 30-to paroletni golodupiec. Dwie lewe rece , ktore nie nadaja sie do niczego poza pisaniem politycznych frustracji.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 26 cze 2014 17:03

dzis wig20 dyskontuje votum zaufania dla rudego
albo kandydaturę Glińskiego na premiera technicznego
:lol:
Donek to jednak gość. Wie skubany jak rozkręcić giełdę i hossę. Aresztować niewinnych biznesmenów, aby zatuszować swoje mafijne układy w POlityce :lol: :lol:
chodzisz do liceum?
czy do gimnazjum?
Witam,

Sprawiasz chłopcze wrażenie nieco ociężałego umysłowo. Uderzyłeś się w dzieciństwie w głowę?

POZDR.

:lol:

,,laptop"
Starszy chorąży
Posty: 1941
Rejestracja: 13 maja 2014 15:41

Postautor: ,,laptop" » 26 cze 2014 17:17

No jak tam murzyny hehehhe

USA: "The National Interest" krytycznie o słowach Sikorskiego nt. sojuszu z USA

Czy so­jusz Pol­ski ze Sta­na­mi Zjed­no­czo­ny­mi jest "nic nie­wart"? – pyta re­to­rycz­nie Doug Ban­dow na ła­mach kon­ser­wa­tyw­ne­go ame­ry­kań­skie­go pisma "The Na­tio­nal In­te­rest", po­le­mi­zu­jąc z opi­nią Ra­do­sła­wa Si­kor­skie­go na ten temat, ujaw­nio­ną w pod­słu­cha­nej roz­mo­wie.

Radosław SikorskiRadosław SikorskiFoto: PAP
Ar­ty­kuł Ban­do­wa, by­łe­go do­rad­cy pre­zy­den­ta Ro­nal­da Re­aga­na, a obec­nie pra­cow­ni­ka think tanku Cato In­sti­tu­te, uka­zał się na stro­nie in­ter­ne­to­wej "The Na­tio­nal In­te­rest".

Jego zda­niem Wa­szyng­ton nie po­wi­nien spie­szyć się z za­pew­nia­niem szefa pol­skiej dy­plo­ma­cji Ra­do­sła­wa Si­kor­skie­go, że Ame­ry­ka zrobi wszyst­ko, by chro­nić Pol­skę przed wszel­kie­go ro­dza­ju za­gro­że­nia­mi. "Za­miast tego War­sza­wa po­win­na za­de­mon­stro­wać, dla­cze­go jest warta wspar­cia Wa­szyng­to­nu" – na­pi­sał Ban­dow.

Autor uważa, znów na­wią­zu­jąc do słów Si­kor­skie­go, że w re­la­cjach Pol­ski z USA rze­czy­wi­ście są "fra­je­rzy", ale są nimi Ame­ry­ka­nie, a nie Po­la­cy.

Jego zda­niem bo­wiem żadne wzglę­dy bez­pie­czeń­stwa nie prze­ma­wia­ją za tym, "by Stany Zjed­no­czo­ne ry­zy­ko­wa­ły wojnę o War­sza­wę". Ban­dow twier­dzi, że "Pol­ska nigdy nie była stra­te­gicz­nie ważna dla Wa­szyng­to­nu".

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 26 cze 2014 21:17

PODSUMOWUJĄC by Antek

"Sejmowa arytmetyka oraz nieprzeparta chęć utrzymania się przy korycie są nieubłagane. Rząd uzyskał wczoraj wotum zaufania, a dla ratowania stołków ściągnięto nawet posła Sławomira Nowaka, co przy okazji potwierdza fikcję i teatralność niedawnego usunięcia go z Platformy Obywatelskiej za łamanie prawa uwiecznione na jednej z taśm.

Donald Tusk bardzo umiejętnie rozbraja podsłuchową bombę. Poinstruowany przez specjalistów od ratowania wizerunku, sprytnie odwraca uwagę opinii publicznej od sedna sprawy, kierując ją na kwestię konieczności ustalenia składu „zorganizowanej grupy przestępczej”, która za pomocą „nielegalnych” działań miała dokonać „zamachu stanu”.

Najpierw suflowano więc wersję mówiącą o tym, że za procederem stoi nietolerowana przez sporą część społeczeństwa największa partia opozycyjna, by potem wzmocnić przekaz, dając do zrozumienia, że za sznurki pociągać mogą rosyjskie spec-służby. Pomysł na wzbudzenie odruchu patriotycznego w sytuacji, gdy wylało się przysłowiowe *** – godny samego Machiavelliego.

Decyzja o braku jakichkolwiek dymisji do czasu wykrycia sprawców dała chwilę wytchnienia głównym aktorom widowiska. Nad korupcją polityczną, próbami złamania konstytucji oraz innymi wypowiedziami naszych dostojników państwowych godzącymi w polską rację stanu premier Tusk, jak gdyby nigdy nic, przeszedł do porządku dziennego. W końcu były to tylko „prywatne rozmowy”, toczone poza urzędami.

Rodzi się jednak pytanie - dlaczego niebotycznie wysokie rachunki, wystawiane przez najdroższe warszawskie restauracje, w których odbywały się te spotkania, obciążać mają wszystkich podatników? Jeśli prawdą jest, że istnieje ponad 800 godzin nagrań, to takich nasiadówek musiały być setki! Tymczasem biorąc pod uwagę wysokie wymagania naszych dygnitarzy („nie chciałbym pana ministra obrażać zbyt niską ceną”), przepuszczono tam co najmniej kilkaset tysięcy, a może nawet kilka milionów złotych.

Na nasz koszt!

A przyznać trzeba, że wybrańcy narodu gust mają wyrafinowany. W czasie, gdy biedota wysłuchiwała porad posła Niesiołowskiego, by puste żołądki zapychać szczawiem i mirabelkami, nasze „elity” raczyły się nieco innymi specjałami. Carpaccio z mathiasa holenderskiego, kawior z anchois, rzodkiewki piklowane, kawior z łososia, tatar, carpaccio z mlecznej jagnięciny, grillowany kozi ser ze szparagami, policzki, ogony wołowe oraz ośmiornica to tylko przykładowy zestaw, na jaki zdecydowała się jedna z grup trzymających służbowe karty kredytowe.

Kto stawiał? Podatnicy.

I pomyśleć, że wszystko to w sytuacji, gdy rząd Tuska podwyższa podatki, podnosi wiek emerytalny i kradnie nam 150 miliardów złotych oszczędności w OFE.

Panie premierze – skoro w sprawie afery podsłuchowej obrał Pan taką a nie inną linię obrony, trzeba być konsekwentnym. Jako obywatele domagamy się przeprowadzenia szczegółowego audytu wykorzystania publicznych środków przez podległych Panu urzędników. Pojawiło się bowiem poważne podejrzenie, że wszyscy oni dopuścili się sprzeniewierzenia naszej krwawicy. A chyba oczywiste jest, że skoro prowadzili „prywatne rozmowy”, rachunki powinni regulować z własnej kieszeni.

Tylko czy Donald Tusk, dla którego „cała ambasada na Kubie dwoi się i troi, by zdobyć najlepsze cygara” - niestety również na nasz koszt – potrafi w ogóle zrozumieć stopień arogancji własnej ekipy?"
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ

hr-aabia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9511
Rejestracja: 09 lip 2007 21:25

Postautor: hr-aabia » 26 cze 2014 21:30

Obrazek

oni nas uratują
"Nie pchaj rzeki, sama płynie"

Nie kupuje w AMAZONie

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 26 cze 2014 21:50

[quote=",,laptop""]No jak tam murzyny hehehhe

USA: "The National Interest" krytycznie o słowach Sikorskiego nt. sojuszu z USA

Czy so­jusz Pol­ski ze Sta­na­mi Zjed­no­czo­ny­mi jest "nic nie­wart"? – pyta re­to­rycz­nie Doug Ban­dow na ła­mach kon­ser­wa­tyw­ne­go ame­ry­kań­skie­go pisma "The Na­tio­nal In­te­rest", po­le­mi­zu­jąc z opi­nią Ra­do­sła­wa Si­kor­skie­go na ten temat, ujaw­nio­ną w pod­słu­cha­nej roz­mo­wie.

Radosław SikorskiRadosław SikorskiFoto: PAP
Ar­ty­kuł Ban­do­wa, by­łe­go do­rad­cy pre­zy­den­ta Ro­nal­da Re­aga­na, a obec­nie pra­cow­ni­ka think tanku Cato In­sti­tu­te, uka­zał się na stro­nie in­ter­ne­to­wej "The Na­tio­nal In­te­rest".

Jego zda­niem Wa­szyng­ton nie po­wi­nien spie­szyć się z za­pew­nia­niem szefa pol­skiej dy­plo­ma­cji Ra­do­sła­wa Si­kor­skie­go, że Ame­ry­ka zrobi wszyst­ko, by chro­nić Pol­skę przed wszel­kie­go ro­dza­ju za­gro­że­nia­mi. "Za­miast tego War­sza­wa po­win­na za­de­mon­stro­wać, dla­cze­go jest warta wspar­cia Wa­szyng­to­nu" – na­pi­sał Ban­dow.

Autor uważa, znów na­wią­zu­jąc do słów Si­kor­skie­go, że w re­la­cjach Pol­ski z USA rze­czy­wi­ście są "fra­je­rzy", ale są nimi Ame­ry­ka­nie, a nie Po­la­cy.

Jego zda­niem bo­wiem żadne wzglę­dy bez­pie­czeń­stwa nie prze­ma­wia­ją za tym, "by Stany Zjed­no­czo­ne ry­zy­ko­wa­ły wojnę o War­sza­wę". Ban­dow twier­dzi, że "Pol­ska nigdy nie była stra­te­gicz­nie ważna dla Wa­szyng­to­nu".[/quote]

za malo udowodnilismy....wlasnie dlatego YANKESI...sa tak wszedzie mile oceniani....BUCE..i tyle... :lol: 8) :lol:
Obrazek

k.pawel
Chorąży sztabowy
Posty: 5375
Rejestracja: 07 paź 2005 13:51
Lokalizacja: Lublin

Postautor: k.pawel » 26 cze 2014 21:53

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/publikac ... czna/jk0f4

"Z tego, co udało mi się ustalić, a sprawa jest traktowana jako wyjątkowo wrażliwa i przez to tajna, chodzi o korupcję na niewyobrażalną dotychczas w Polsce skalę, czyli idącą w setki milionów złotych" - pisze Stanisław Janecki. Twierdzi też, że o całej sprawie wie już Donald Tusk i właśnie dlatego tak ostro zareagował w stosunku do byłego ministra infrastruktury Sławomira Nowaka.
Obrazek
"...analitykom z banków inwestycyjnych wierzę mniej niż przypadkowo spotkanemu na ulicy psu"-Robert Gwiazdowski

Komitiwa
Starszy chorąży
Posty: 1052
Rejestracja: 30 maja 2014 08:05

Postautor: Komitiwa » 26 cze 2014 22:01

Mark Gilbert z agencji informacyjnej Bloomberg nie zostawił na Marku Belce suchej nitki. Komentator podkreśla, że niezależność banku centralnego jest świętością.



„Najgorszy szef banku centralnego w Europie” - tak zatytułował swój komentarz Mark Gilbert, felietonista i komentator prestiżowej agencji Bloomberg, a w przeszłości szef jej londyńskiego biura.

Gilbert opisuje skandal wywołany opublikowaną przez tygodnik „Wprost” rozmową pomiędzy Bartłomiejem Sienkiewiczem, ministrem spraw wewnętrznych, a Markiem Belką, który jest prezesem Narodowego Banku Polskiego. Podczas nagranej w lipcu 2013 r. mówił m.in. o potrzebie dymisji ministra finansów Jacka Rostowskiego i zastąpienia go „technicznym ministrem”.

Komentator Bloomberga relacjonuje, że prezes Belka nie chce ustąpić ze stanowiska, bo twierdzi, że nie załamał prawa, a rozmowa była prywatna i dotyczyła hipotetycznej sytuacji.

- Skandal pojawia się w momencie, gdy banki centralne na świecie gromadzą coraz większą władzę, biorąc wyraźną odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa systemu bankowego - przypomina Mark Gilbert.

Felietonista Bloomberga dodaje, że niezależność banków centralnych jest świętością, a szefowie innych banków powinny przekonać Belkę do tego, żeby odszedł.


:lol: :lol: :lol:
W 2006 roku Sekielski i Morozowski otrzymali tytuł „Dziennikarzy Roku” za opublikowanie tzw. „taśm Beger”. dziś dziennikarzy Wprost, oskarża się o próbę zamachu stanu

Toku
Sierżant sztabowy
Posty: 198
Rejestracja: 30 sty 2014 17:19

Postautor: Toku » 26 cze 2014 22:02

[quote=",,laptop""]No jak tam murzyny hehehhe

USA: "The National Interest" krytycznie o słowach Sikorskiego nt. sojuszu z USA

Czy so­jusz Pol­ski ze Sta­na­mi Zjed­no­czo­ny­mi jest "nic nie­wart"? – pyta re­to­rycz­nie Doug Ban­dow na ła­mach kon­ser­wa­tyw­ne­go ame­ry­kań­skie­go pisma "The Na­tio­nal In­te­rest", po­le­mi­zu­jąc z opi­nią Ra­do­sła­wa Si­kor­skie­go na ten temat, ujaw­nio­ną w pod­słu­cha­nej roz­mo­wie.

Radosław SikorskiRadosław SikorskiFoto: PAP
Ar­ty­kuł Ban­do­wa, by­łe­go do­rad­cy pre­zy­den­ta Ro­nal­da Re­aga­na, a obec­nie pra­cow­ni­ka think tanku Cato In­sti­tu­te, uka­zał się na stro­nie in­ter­ne­to­wej "The Na­tio­nal In­te­rest".

Jego zda­niem Wa­szyng­ton nie po­wi­nien spie­szyć się z za­pew­nia­niem szefa pol­skiej dy­plo­ma­cji Ra­do­sła­wa Si­kor­skie­go, że Ame­ry­ka zrobi wszyst­ko, by chro­nić Pol­skę przed wszel­kie­go ro­dza­ju za­gro­że­nia­mi. "Za­miast tego War­sza­wa po­win­na za­de­mon­stro­wać, dla­cze­go jest warta wspar­cia Wa­szyng­to­nu" – na­pi­sał Ban­dow.

Autor uważa, znów na­wią­zu­jąc do słów Si­kor­skie­go, że w re­la­cjach Pol­ski z USA rze­czy­wi­ście są "fra­je­rzy", ale są nimi Ame­ry­ka­nie, a nie Po­la­cy.

Jego zda­niem bo­wiem żadne wzglę­dy bez­pie­czeń­stwa nie prze­ma­wia­ją za tym, "by Stany Zjed­no­czo­ne ry­zy­ko­wa­ły wojnę o War­sza­wę". Ban­dow twier­dzi, że "Pol­ska nigdy nie była stra­te­gicz­nie ważna dla Wa­szyng­to­nu".
za malo udowodnilismy....wlasnie dlatego YANKESI...sa tak wszedzie mile oceniani....BUCE..i tyle... :lol: 8) :lol:[/quote]
antoś średnio co kwartał lata do usa i pałkę murzynowi robi
to som mężowie stanu :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości