ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

wszystko na temat spółek publicznych
Jot23
Kapitan
Posty: 55923
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 05 sty 2013 13:27

WITAM ELE-FANOW

MYSLE, ZE SPORO WIECJEE NIZ DWOCH - NAWET JESLI LICZYC TYCH OBECNYCH NA WATKU TERAZ

ALE NIE WSZYSCY MIESZKAJA W WARSZAWIE CZY OKOLICACH, NIE WSZYSTKIM ZAJECIA POZWALAJA NA WYRWANIE DNIA LUB DWOCH (Z DOJAZDEM) NA UCZESTNICTWO W WALNYCH. ZADNA Z OSOB NA FORUM NIE MA NA TYLE ZNACZACEJ ILOSCI ABY WPLYWAC NA GLOSOWANIA ITP

ALE WIECZNE MARUDZENIE, WYLEWANIE SWOICH ŻÓŁCI I OBRAŻANIE TO NA PEWNO NIE JEST COS CO ELE-FANOM PRZYSTOI !!

twisted: :lol:
krytykujesz i w mojej ocenie obrażasz
rozumiem że jako prawdziwy i oświecony akcjonariusz działasz aktywnie na rzecz swoich racji
nie tylko nie akceptujesz ochłapów ale także prezentujesz je w trakcie walnych zgromadzeń, na pewno tak jest bo przecież Ty chorobliwie nie unikasz konfliktów i walczysz o swoje

jako uczestnik walnych Elektrimu napiszę jedno - raptem dwóch uczestników tego forum sowimi postami potwierdza, że kiedykolwiek aktywnie brało udział w walnym Elektrimu
Jestem przekonany arkan :!: :!: :!: :!:
że takie wyliczenia tylko zaciemniają :!: :!: :!:
potencjalną wartość akcji elektrimu :!:

Rozliczenie PTC , którego efektem jest te hipotetyczne 20% Metelem
nie wiedzieć czemu traktowane przez niektórych jako 20% Polkomtela :shock: ...na co zadnych dowodów nie ma :!:
Plus 40% PAKu które "oddałeś" Solorzowi GRATIS :roll: :roll: :!:

Wszystko to razem tak zgrabnie pominięte :twisted: :twisted:
stanowić moze nawet 80% i więcej wartości akcji :!:

Dlatego jakiekolwiek "wyliczanki" w których amputujesz Elektrimowi jakieś
4-5 mld zł , traktuję jako Fałszerstwo :!:

To sa wyliczanki dla ludzi którzy ...hm .... chorobliwie unikają w zyciu konfliktów ..że tak powiem oględnie :twisted: :twisted:
i z góry aprobują ochłapy wedle Łaski Pańskiej :twisted: :twisted:

Ja z takim myśleniem nie zgodę się nigdy :!: :!: :!:
Jestem przekonany ze prawdziwych akcjonariuszy interesuje wszystko , co ma zasadniczy wpływ na wartośc ich akcji
a nie jakieś zastępcze pier..ły




Takie drobne podsumowanie z ważniejszych aktywów
+ Mamy ponad 16% Polkomtela
+ Mamy około 10 % PAKU+ Mamy Port Praski na którym powoli budowa idzie, a stacja metra ma być oddana do VI :) 2013 roku, ciekawe czy się wyrobią ...
+ Mamy Enelkę marinę i jakieś tam domki, których przybywa w Turcji
+ Mamy inwestycje na około 90 milionów w Data Center w Grodzisku
+ Mamy chyba jeszcze udziały w WTC Gdynia Expo
+ Piękny budynek przy Pańskiej :)
+ Elektrim Megadex i jego jakieś tam inwestycje + walka o odszkodowanie od US
+ Apene S.A. i Larise Investment zbogacone o nieruchomości
+ Exbud, i inne dziwne firmy
+ No i perełki cypryjskie, w których nie wiadomo czego nie ma
Nie mamy już
- Ubyły udziały w Giełdzie Energii
- Ubyły nieruchomości rolne, tereny i budynki ( nie wiemy w jakim poziomie)
- Ubyły udziały w Polytag S.A.
- Ubyły udziały w PAKu (40%)- Ubyły udziały w Elektrim Volt
- Ubyły udziały w Rafako (2011 rok)

PS/ ciekawe czy nabyliśmy też jako Elektrim (spółka cypryjska) udziały w takich ciekawostkach jak AREO, SFERIA, MIDAS czy INNE DZIWNE AKTYWA... z UKŁADANI, ktoś na tym forum coś wie na ten tema? może coś napiszę ? ...

SPORE ROSZADY, a tak mało komunikatów z firmy :(
ciekawe co przyniesie raport za 2012 rok.
:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

REKLAMA


*areka*
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 20 gru 2011 15:10

Postautor: *areka* » 05 sty 2013 13:45

JESZCZE RAZ CI POWIEM GDYBY NIE SOLORZ TO BYSMY MIELI WIELKIE G.WNO a nie to co mamy teraz(NADZIEJA na DUZA KASĘ)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ciągle w formie.
A weź se dziadek kup lotto za 3 zł. Też duża NADZIEJA. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ariel
Starszy chorąży
Posty: 1220
Rejestracja: 12 gru 2007 07:30

Postautor: Ariel » 05 sty 2013 15:30

Na którym walnym coś wywalczyliście a jak już to ile prawdy w tych odpowiedziach było. Spamerzy co niektórzy jesteście dla uspokajania tłumu i tyle. A Fred przodownik.
Czekam na powrót zza światów Cesarza.
Elektrim nauczka życia.

Ariel
Starszy chorąży
Posty: 1220
Rejestracja: 12 gru 2007 07:30

Postautor: Ariel » 05 sty 2013 15:40

7. Ciekawe w jaki sposób Solo może wyprowadzić majątek skoro wcześniej majątek Elektrimu był prześwietlany przez nadzorcę sądowego a obecnie przez US. Jeśli się tego nie rozumie, jest się kretynem.
To ty nie wiesz jak się wyprowadza majątek według FIFA i UEFA?
Czekam na powrót zza światów Cesarza.
Elektrim nauczka życia.

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 05 sty 2013 15:41

7. Ciekawe w jaki sposób Solo może wyprowadzić majątek skoro wcześniej majątek Elektrimu był prześwietlany przez nadzorcę sądowego a obecnie przez US. Jeśli się tego nie rozumie, jest się kretynem.


no ten argument to mnie jednak ubawił po pachy....
ktoś jeszcze wierzy w system sądowniczy w Polsce i i Urząd skarbowy....


przy Amber gold kasa wchodziła w gre dużo mniejsza.. raptem góra 1 mld a wszystkie organy kontrolne "przypadkiem" zapominały, myliły się, niewpisywały do komputera itd......

a ktoś wierzy, że przy elku gdzie chodzi o kilka mld i stoi za tym solo bedą działać zgodnie z normami......

trzeba być niemowlakiem albo niepełnosprawnym umysłowo aby w to wierzyć


solo zrobi to co JEMU się będzie opłacało... Jeśli JEMU sie będzie opłacał powrót na GPW to wróci....a jeśli będzie mu sie opłaciło zostawic wydmuszkę to zostawi i nie pomoże tutaj sąd, us czy abw... niestety taki dziki kraj mamy i cały czas dalej idziemy w kierunku rosyjskiej wersji demokracji biznesowej
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

maasakra
Młodszy chorąży
Posty: 418
Rejestracja: 25 mar 2007 17:06

Postautor: maasakra » 05 sty 2013 16:05

Ciekawe jak na jego decyzje wpłynie choroba...?

Ja bym chciał zrobić coś dobrego, aby mnie zapamiętano...

Czy SOLO również tego chce?

Wizerunek sknery aż po grób jest dosyć słaby :shock:

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 05 sty 2013 16:35

Jeśli ze spółki został wyprowadzony majątek i nikt nie jest w stanie się do tego przyczepić - ani US ani nadzorca sądowy, to znaczy że na nic biadolenie i marudzenie bo Elektrim zwyczajnie nie wróci z tego prostego powodu że nikt nie zechce kupić akcji wydmuszki. Solorz nie jest detalistą i jego nie będzie interesowało wprowadzanie wydmuszki. Albo Elektrim wróci jako silna spółka z majątkiem, albo nie wróci wcale.
Kim są Ci którzy tu biadolą żeby ktokolwiek miał się Wami przejmować? Bandą krzykaczy którym tyle odwagi starczy żeby sobie napisać na forum? Bo już z czytaniem raportów to nie wszyscy sobie radzą.

W. D. Gann
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 14 wrz 2008 13:44

Postautor: W. D. Gann » 05 sty 2013 20:47

co do majątku elka chciało by się zaśpiewać jeszcze ... gdzie się podziały te elektrownie ... :wink:


-----
Zmniejsz opłaty za konto internetowe za 0 zł.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013 17:06 przez W. D. Gann, łącznie zmieniany 2 razy.

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 06 sty 2013 11:37

Czy Ty się zastanawiałeś kiedyś co wynika z Twoich twierdzeń?
1. Jeśli faktycznie masz te akcje dłużej niż Solo, to kupiłeś je na górce, to jesteś takim samym kretynem jak Ci którzy kupili Petrola na górce. W takim razie pretensje do Barbary czy Siwaka.
2. Jeśli kupiłeś w dołku, to mogłeś sprzedać te akcje z przebitką kilkuset jeśli nie kilkutysięc procent. Jeśli tego nie zrobiłeś to sam sobie jesteś winien i tak samo jesteś kretynem.
3. Gdyby Solo nie przeprowadził tych operacji na aktywach Elektrimu, to Elektrimu już by nie było bo Vivka miała zasądzone odszkodowanie w wysokości przewyższającej majątek Elektrimu. Jeśli o tym nie pamiętasz czy nie wiesz to jesteś kretynem.
4. Akcje wprowadza się na giełdę po to żeby uzyskać za nie właściwą cenę. Jaka może być cena Elektrimu jeśli spółka ogłasza w raporcie miliardowe straty? Jaka mogłaby być cena elektrimu, kto kupiłby te akcje w takiej sytuacji? Jeśli nie zdajesz sobie z tego spawy to jesteś kretynem.
5. W sytuacji w której jest Solo, kiedy płaci najwyższe na rynku premie od kapitału, to Solorzowi najbardziej zależy na upublicznieniu akcji Elektrimu i wyjściu z pakietu choćby w celu spłacenia kredytu.
6. Cena PAK-u na giełdzie jest jaka jest, każdy może sobie sprawdzić i wyliczyć ile jest warty pakiet PAK-u. Towar jest tyle warty za ile sprzedawca chce go sprzedać a kupiec kupić.
7. Ciekawe w jaki sposób Solo może wyprowadzić majątek skoro wcześniej majątek Elektrimu był prześwietlany przez nadzorcę sądowego a obecnie przez US. Jeśli się tego nie rozumie, jest się kretynem.


Trochę to żenujące odpowiadać takiemu bezrozumnemu palantowi
na jego "para-logiczne" ](*,) wywody ..."odpierajace zarzuty" których nikt nie postawił :roll: :roll: :P :twisted: :twisted:
i które nikogo nie obchodzą
Ale poniewaz głuptactwu :( trzeba odpór dawać zawsze i tępić w kazdych warunkach .....wyjasniam..

1-2. Cenę zakupu moich akcji oceniałem zawsze jako wyjątkowo korzystną :!: ...nie miałem i nie mam żadnych planów ich sprzedaży :!: :twisted: :twisted: :twisted: ....
zainteresowanym bliższymi szczegółami , zawsze odpowiadam grzecznie :
Sp...ierd..alaj od moich akcji ..gów..o ci do nich :evil: :evil: :evil: :evil:
3.Bzdurna demagogia tumana :!: :!: Pomijając to odszkodowanie , bez szans na uprawomocnienie w Polsce ...strony konfliktu były w prawnym KLINCZU :!: na skutek wzajemnie sprzecznych orzeczeń zagranicznych .....
Były skazane na KOMPROMIS , albo na ponowną wieloletnią "kołomyjkę" sadowa z podobnym zapewne skutkiem ...
Nikt nie siada do stołu z przeciwnikiem , którego jest w stanie "wykończyć"
Zapamiętaj to gł.p..taku :!: :!:
4.Akcje wprowadza się na giełdę , aby zrealizować swoje własne zobowiązanie wobec giełdy ,KNFu i akcjonariuszy ... w terminie 6 m-cy od zakończenia upadłości .
Chociaż przesunięcie tego terminu nie jest wielkim problemem ani przedmiotem zasadniczych zarzutów :roll: :roll:
To ty sam gł.pku wymyślasz problemy tam gdzie ich nie ma ....
5.Współczujemy Solorzowi tych "najwyższych premi na rynku" :twisted: :twisted:
Niestety , jego starania o wysoką cenę akcji Elektrimu najlepiej obrazuje sytuacja na o2 ...gdzie każdy moze sobie kupić akcje po 8 zł , a sprzedać po 6 zł ..
Taki jest na dzisiaj efekt jego dwuletnich "starań" , "restrukturyzacji" i "cudów" z raportami że już pomniejsze "majstersztyki" chwilowo pominę :evil: :evil: :evil:
6.Nie chcę już zgłębiać czy udajesz idiotę czy też wcale nie udajesz :twisted: :twisted: ale wszyscy chcieliby wiedzieć dlaczego Solorz przetrzymuje PAK :?: :?: pomimo tego ze wszelkie kredyty od Solorza zostały spłacone jeszcze w 2011 roku :?: :?: dlaczego Piskorz kłamał w 2012 , ze Elektrim musi PAK od Solorza wykupić :?: :?: :?:
7.Nic nie wiem o żadnym "wyprowadzaniu majątku" przez Solorza :roll: :roll:
Nigdy też takich zarzutów kategorycznych nie stawiałem :!: :!:
Tylko i*** może w ten sposób moje watpliwości interpretować :!:
Chociaż wszyscy chcieliby poznać szczegóły rozliczenia PTC :lol:
I wszystkich nas szokuje *** , która z góry "rozgrzesza" Solorza nawet z hipotetycznego "rozgrabiania" spółki publicznej Elektrim , o którym my drobni akcjonariusze , absolutnie nic nie wiemy :roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted:
Podobnie jak szokują nas szykany Urzędu Skarbowego wobec Pana Solorza i kontrole które potrwają pewnie wiele lat :( :( :twisted: :twisted: :twisted:
z oczywistą szkoda również dla drobnych akcjonariuszy :!: :!:
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 06 sty 2013 14:02

Człowieku, czy Ty nie rozumiesz że jeśli masz rację to Elektrim nie wróci?

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 06 sty 2013 15:40

Człowieku, czy Ty nie rozumiesz że jeśli masz rację to Elektrim nie wróci?
Mój Ty hawenajsie :( :( :( racja jest jak d....... :? każdy ma własną :!:
A w rzeczywistości która nas otacza , funkcjonuje wiele prawd i bytów równoległych , teoretycznie nie do pogodzenia :P :twisted: :twisted: :twisted:
Jest świat nędzy i slumsów , jest swiat obrzydliwego bogactwa i pogardy dla *** ......a wszystko to dzięki temu że :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
....wszyscy ludzie są "BRAĆMI" :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nie po to maszynę "puszczono w ruch" aby ja w połowie drogi zatrzymywać
na to już jest za póżno [-X
powtórzcie sobie słowa Naszego proroka ....."nie lękajcie się" :P :twisted: :twisted:
i miejcie odwagę żądać własnej prawdy :wink: :wink:
.... aby wszystkie klocki wróciły do ....Waszej :!: :!: rzeczywistości :P :twisted: :twisted: :twisted:
tylko tyle ....
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

staryagent
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7846
Rejestracja: 01 kwie 2006 10:54
Lokalizacja: Z Aferystanu R.P.III bis

Eltrup

Postautor: staryagent » 06 sty 2013 16:33

8)
DUŻO BIEDNYCH CHCE MNIEJ , NIŻ MAŁO BOGATYCH.
"NOWE" WRÓCIŁO" i "MA SIĘ DOBRZE"
Ma być tak samo jak dotąd, tylko bardziej.(Aktualne)
:shock: #-o
ELTRUP-MAŁE WYKLUCZONKO !!!!!

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 06 sty 2013 20:02

WGPW: Prezes warszawskiej giełdy pod lupą CBA
Środa, 2 stycznia (09:44) Aktualizacja: Środa, 2 stycznia (10:54)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »
Centralne Biuro Antykorupcyjne prześwietla prezesa warszawskiej giełdy. Doniesienie w tej sprawie złożył minister skarbu Mikołaj Budzanowski - dowiedział się dziennikarz RMF FM. Chodzi o finansowanie filmu życiowej partnerki prezesa Ludwika Sobolewskiego.


Zawieszony prezes Ludwik Sobolewski w przesłanym oświadczeniu zapewniał, że giełda nie uczestniczyła w finansowym wsparciu opisywanego w mediach projektu filmowego, a on sam nie naruszył zasad etyki zawodowej. (PAP)

- - - - - -

Zawieszony kilka dni temu w obowiązkach prezesa GPW Ludwik Sobolewski przekonuje, że giełda nie uczestniczyła w finansowym wsparciu opisywanego w mediach projektu filmowego, a on sam nie naruszył zasad etyki zawodowej.

http://biznes.interia.pl/gieldy/news/pr ... ba,1876936

Jak zniknie z Polityki PO PSL PALIKOT I SLD I PIS I powstaną jakieś nowe partie z młodymi liderami to bedzie może wrescie normalnie. była jeszcze Samoobrona i LPR CIEKAWA PARTIA PJN ale bez szans na raazie

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 06 sty 2013 20:30

Człowieku, czy Ty nie rozumiesz że jeśli masz rację to Elektrim nie wróci?
Mój Ty hawenajsie :( :( :( racja jest jak d....... :? każdy ma własną :!:
A w rzeczywistości która nas otacza , funkcjonuje wiele prawd i bytów równoległych , teoretycznie nie do pogodzenia :P :twisted: :twisted: :twisted:
Jest świat nędzy i slumsów , jest swiat obrzydliwego bogactwa i pogardy dla *** ......a wszystko to dzięki temu że :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
....wszyscy ludzie są "BRAĆMI" :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nie po to maszynę "puszczono w ruch" aby ja w połowie drogi zatrzymywać
na to już jest za póżno [-X
powtórzcie sobie słowa Naszego proroka ....."nie lękajcie się" :P :twisted: :twisted:
i miejcie odwagę żądać własnej prawdy :wink: :wink:
.... aby wszystkie klocki wróciły do ....Waszej :!: :!: rzeczywistości :P :twisted: :twisted: :twisted:
tylko tyle ....

](*,)

Ty naprawdę uważasz że jeśli będziesz tu wypisywał teksty przedstawiające Ele jako wydmuszkę a Solorza jako złodzieja to Solo się przestraszy i ze względu na Ciebie spełni Twoje "postulaty". właśnie ze względu na Ciebie i Twoje posty uczyni z Ele mocarza? Naprawdę tak myślisz? Naprawdę?

#-o

Tu jest gra albo albo. Albo Solo jest złodziejem i Elektrim to wydmuszka i wtedy Ele nie wróci bo nikt akcji nie kupi albo Elektrim wydmuszką nie jest i Solorz nie jest złodziejem i wtedy Elektrim wraca.

Opluwanie Solorza i twierdzenie że aktywa z Elektrimu zostały wyprowadzone a jednoczesne twierdzenie że Elektrim wróci jako silna spółka to objaw braku logiki i schizofrenii.

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 06 sty 2013 21:24

Już 5 lat od wycofania z giełdy niedługo minie. Będziemy czekać tyle ile trwała II Wojna Światowa!

Ciekawe co przygotują na rocznicę 10 stycznia 2008-10 stycznia 2013

Ale poziom życia a zamożność - to dwie różne rzeczy. Poziom życia można sobie podnieść na przykład wyprzedając posiadany majątek albo wydając na prawo i lewo pożyczone pieniądze. Rządząca postkolonialną III RP monopartia wykorzystała dla przekupienia elektoratu oba te sposoby. Pierwszy już się wyczerpał, wyprzedano praktycznie wszystko, co miało jakąkolwiek wartość. Drugi jeszcze działa, sukcesy Tuska, takie jak praktyczne odebranie poddanym refundacji leków i emerytur, przekonały bowiem międzynarodowych lichwiarzy, że ta władza odda im wszystko z procentem, choćby miała Polaków do reszty zagłodzić, a ci ostatni są tak spacyfikowani i ogłupieni, że nawet nie miaukną.

Tylko że to przekonanie jest bardzo kruche. Wiele światowych przykładów pokazuje, że łaska tzw. rynków finansowych na pstrym koniu jeździ i ci sami spekulanci, którzy jakiś rząd długo tuczą kredytami, z dnia na dzień mogą podjąć decyzję o jego zarżnięciu i spieniężeniu.

"Bawcie się, pijcie, dzieci, jak się bawić i pić potraficie" - jak to śpiewał Kaczmarski. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Rafał Ziemkiewicz

.Nieprawdopodobna interwencja Szmala! .
http://www.youtube.com/watch?v=2XwRCMTGFKM
Sabaton - Union (Polish subs, Polskie napisy) .
https://www.youtube.com/watch?v=WxCZ7MFrou8
IVRPobywatel 2 mies. temu

Tak, tak... żołnierz polski niósł wolność krajom zachodu, który oddał nas potem w ruską nieludzką niewolę... Zostaliśmy zdradzeni i opuszczeni i sprzedani stalinowi za "święty spokój"! Wstyd dla USA i zachodniej Europy.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości