ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

wszystko na temat spółek publicznych
BratSolorza
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: BratSolorza » 23 gru 2013 19:22

... życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2014 Roku ...

REKLAMA


FREDKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2004
Rejestracja: 29 gru 2009 19:34

Postautor: FREDKO » 23 gru 2013 19:44

Przykładów znamy dziesiątki. Kiedy wspomniałem o "państwowym systemie korupcji", miałem także na myśli regulacje prawne. Kodeks handlowy Ukrainy przewiduje, że na walnym zgromadzeniu większość dają nie udziały, lecz liczba udziałowców. Czyli jeśli w firmie Polak ma 80 proc., a dwóch Ukraińców ma po 10 proc., to mogą... przegłosować Polaka i mogą go nawet pozbawić jego udziałów! Tego nie wymyśliła jakaś urzędniczka, to wymyśliło państwo.

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,151 ... z2oKDQPMCr

scordia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7894
Rejestracja: 14 wrz 2005 12:12

Postautor: scordia » 23 gru 2013 20:21

Przykładów znamy dziesiątki. Kiedy wspomniałem o "państwowym systemie korupcji", miałem także na myśli regulacje prawne. Kodeks handlowy Ukrainy przewiduje, że na walnym zgromadzeniu większość dają nie udziały, lecz liczba udziałowców. Czyli jeśli w firmie Polak ma 80 proc., a dwóch Ukraińców ma po 10 proc., to mogą... przegłosować Polaka i mogą go nawet pozbawić jego udziałów! Tego nie wymyśliła jakaś urzędniczka, to wymyśliło państwo.

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,151 ... z2oKDQPMCr
... :roll: mniejszościowi w Elku tylko pochwaliliby takie prawo :lol: :lol: :lol: ...
... w

kinczyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2600
Rejestracja: 20 lis 2005 20:10

Postautor: kinczyk » 23 gru 2013 20:50

Spokojnych, przyjemnych, rodzinnych Świąt.
W 2014 samych dobrych zdarzeń.

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 23 gru 2013 21:37

Wesołych Świąt Elefanty !
Szczególne życzenia dla Jotka , Świadka/Maxia oraz forumowej maskotki Fredzia .
Świąteczne życzenia również dla kolegi R.S.

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 23 gru 2013 21:57

WITAM ELE-FANOW, A SZCZEGÓLNIE ELE-GWARDIĘ


ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT W MIŁEJ ATMOSFERZE,

PEŁNYCH SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI,

ŚWIAT, KTÓRE DADZĄ WAM DUŻO RADOŚCI I ODPOCZYNKU,

NIECH SIĘ SPEŁNIĄ ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA - TE ŁATWE I TE TRUDNE DO SPEŁNIENIA,

NIECH SIĘ SPEŁNIĄ TE DUŻE I MAŁE, TE MÓWIONE GŁOŚNO LUB WCALE


:lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 24 gru 2013 00:19

Wesołych Świąt Elefanty !
Szczególne życzenia dla Jotka , Świadka/Maxia oraz forumowej maskotki Fredzia .
Świąteczne życzenia również dla kolegi R.S.

...skoro o mnie pamiętają .... :lol: ...Ja również życzę wszystkim akcjonariuszom
z okazji Świat ...Dużo Zdrowia , Szczęścia i Rodzinnego Ciepła w prawdziwie świątecznej atmosferze
...zwłaszcza tych , których Elektrim doświadczył bardziej niż innych
....jestem przekonany ze w Nowym Roku , sprawy powinny przyspieszyć ....



Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 gru 2013 10:13 przez świadek3, łącznie zmieniany 1 raz.
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

Misiek777
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 280
Rejestracja: 09 gru 2007 12:58
Kontakt:

Postautor: Misiek777 » 24 gru 2013 06:51

Pomóżcie koleżance w realizacji badania... wypełnijcie proszę ankietę.

Dzień dobry,
jestem magistrantką Psychologii i przeprowadzam badanie związane z inwestowaniem na giełdzie. Będę bardzo wdzięczna za udział w badaniu. Badanie polega na ocenie 10 branż. Zajmie ok. 9 minut.

https://www.ankietka.pl/ankieta/128226/ ... cyjne.html

Z góry dziękuję za wsparcie.

Kalarepa_Hefofefa
Starszy chorąży
Posty: 1828
Rejestracja: 04 paź 2013 21:33

Postautor: Kalarepa_Hefofefa » 24 gru 2013 13:03

Wszystkiego najlepszego w oczekiwaniu na powrót cesarza.

Szczęśliwego Nowego Roku 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 .... 2123 ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pectus
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2011 16:53

Postautor: pectus » 24 gru 2013 16:53

Solo na Jasnej Górze :shock:

jonasz
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Już prawie zaświaty

Postautor: jonasz » 25 gru 2013 00:29

W sukience NMP, czy jako grzesznik, na kolanach?
pzdr.
Jest świetnie, choć nie tragicznie.

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 26 gru 2013 10:49

W sukience NMP, czy jako grzesznik, na kolanach?
pzdr.
...."diabeł sie w ornat przebrał i ogonem na mszę dzwoni".....
...a swoja droga ......jak on sie tam dostał bez "karteczki" ze spowiedzi :P :twisted: :twisted: :twisted: ......echhhh..te "świątynie mamony" :twisted: :twisted:
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 26 gru 2013 22:11

Dzisiaj, 26 grudnia (19:48)
"Wprost": Tajny raport o kulisach infoafery
"Wprost" dotarł do tajnego raportu, który zawiera nowe i zaskakujące fakty dotyczące infoafery. Jej główny bohater Andrzej M., który ustawiał wielomilionowe przetargi, miał bardzo dobre kontakty z politykami z kancelarii premiera, popijał whisky z ministrem Sławomirem Nowakiem i przywoził na pendrivach wskazówki do dokumentów przetargowych z MSWiA - czytamy w tygodniku.



Andrzej M., który ustawiał wielomilionowe przetargi, miał bardzo dobre kontakty z politykami z kancelarii premiera.

Raport został przygotowany na zlecenie amerykańskiego koncernu informatycznego, jednego z największych na świecie. Amerykanie chcieli wiedzieć, jak głęboko sięga infoafera i kto za nią stoi. Operacja była przeprowadzana dyskretnie. Raport powstawał w całkowitej tajemnicy - donosi "Wprost".

Można w nim przeczytać, że Andrzej M., szef Centrum Projektów Informatycznych miał przekazywać swoim pracownikom materiały, które przywoził z siedziby MSWiA z poleceniem uwzględnienia ich w przygotowywanych warunkach zamówień. Materiały te miały pochodzić od firm informatycznych, które potem starały się o kontrakty. Czasami materiał był od ministra, czasem z poprawkami ministra - przeczytać można w dokumencie.


Ówczesny szef MSWiA Grzegorz Schetyna zaprzecza w rozmowie z "Wprost", że dobrze znał Andrzeja M. Twierdzi, że widział się z nim tylko raz. Źródła z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji sugerują z kolei bardzo dobre kontakty Andrzeja M. z politykami w kancelarii premiera. Padają między innymi nazwiska ministrów Sławomira Nowaka i Tomasza Arabskiego.

Szczegóły tej sprawy w najnowszym wydaniu tygodnika "Wprost".

http://fakty.interia.pl/polska/news-wpr ... 1,strona,3

Widać że PO się kończy i ministrowie kradną na potęgę na czarną godzinę jak ich złapią to co najwyżej wykopią z ministerstwa a parę milionów zawsze się przyda

Niech ten rząd jak najszybciej POda się do dymisji, bo będziemy w zimie w skarpetkach chodzić.

Szkoda że teraz nie ma prawdziwych AK-owców...........wyrok byłby już wydany!!!

Jak zamka się biednych ludzi za mandaty, oni powinni już dawno siedzieć, wyroki dożywocie, lub pozbawienie majątków.

Afera Rywina to mały pikuś przy aferach z epoki Słońca Peru. L. Rywin nie wziął ani nie dał żadnej łapówki, a za pijany bełkot z A. Michnikiem spędził w więzieniu prawie 2 lata. Za czasów koalicji PO i PSL mamy aferę za aferą: 1) aferę z korupcją posłanki Sawickiej, 2) aferę z inwestorem katarskim i likwidacją polskich stoczni, 3) aferę hazardową z udziałem Mira, Rycha i Zdzicha zamiecioną pod dywan, 4) aferę korupcyjną w Wałbrzychu w trakcie wyborów samorządowych 5) aferę z solą drogową sprzedawaną jako spożywczą 6) aferę z kradzieżą kruszywa podczas budowy autostrad 7) aferę z ekranami akustycznymi podczas budowy autostrad 8) aferę z ubieraniem premiera, jego żony i ministra MSZ z pieniędzy PO 9) aferę śmieciową 10) aferę Elewatora, 11) aferę AMBER GOLD, 12) aferę zegarkową Nowaka 13) aferę Protasiewicza, 14) mega aferę przetargową w MSZ, MSW, GUS… A to tylko to co dotarło do opinii publicznej. Czy któraś z tych afer została uczciwie wyjaśniona i rozliczona ?

pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pietiap » 26 gru 2013 23:53

'panie kupiłem za bezcen, nikt tego nie chciał'
... no ile można czekać? :lol: :lol: :lol: ...
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 27 gru 2013 17:54

„Puls Biznesu” wraz z Pracodawcami RP ogłaszają plebiscyt na Przedsiębiorcę Roku 2013
To nie był łatwy rok dla przedsiębiorców – niby światowa gospodarka drgnęła, ale tempo wzrostu rodzimej gospodarki siadło. Jednak polscy przedsiębiorcy po raz kolejny dowiedli, że bez względu na to, czy sytuacja im sprzyja czy nie, potrafią rozwijać firmy. Wyłonienie finałowej dziesiątki nie było łatwe, bo przedsiębiorców z sukcesami opisanych w tym roku na łamach „Pulsu Biznesu” jest znacznie więcej. Ostatecznie wybraliśmy tych, którzy — naszym zdaniem — w mijającym roku osiągnęli najbardziej spektakularne sukcesy. Odważnie wkroczyli na zagraniczne, w tym bardzo odległe, rynki, postawili na nietuzinkową strategię marketingową, zdecydowali się na fuzje czy z sukcesem odbierali klientów i udział w rynku konkurentom, często znacznie większym i bogatszym.

Teraz to Wy, Drodzy Czytelnicy, zdecydujecie, kto zasłużył na tytuł „Przedsiębiorcy Roku 2013”.

„Przedsiębiorca Roku” to konkurs, który organizujemy już po raz czwarty. Z nominowanej 10 czytelnicy „Pulsu Biznesu” wybierają zwycięzcę, który odbierze statuetkę 11 stycznia podczas Balu Pracodawców organizowanego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Laureatem ubiegłorocznej edycji był Jan Mroczka, twórca i szef Rank Progressu. Poprzednich: Michał Kiciński, współtwórca CD Projektu, i Leszek Czarnecki, twórca m.in. grupy Getin.

Jak zagłosować na Przedsiębiorcę Roku 2013?
Kliknij w jedno z 10 zdjęć osób nominowanych do nagrody znajdujących się poniżej. Po prawej stronie ekranu znajdziesz opis wybranej przez Ciebie postaci, a pod jej zdjęciem – przycisk GŁOSUJ. Aby oddać swój głos – naciśnij ten przycisk.

Głosowanie trwa do 1 stycznia do północy.

http://wektor.pb.pl/


Ja się dziwię dlaczego nie ma takich protestów jak na Ukrainie w końcu grabierz

Prezydent podjął decyzję w sprawie 16 milionów Polaków
1 godz. 22 minuty temu Aktualizacja: 20 minut temu

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »
Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał ustawę zmieniającą OFE i w trybie następczym skierował ją do Trybunału Konstytucyjnego. Ogłosili ją na briefingu prasowym ministrowie prezydenta: Irena Wóycicka oraz Krzysztof Łaszkiewicz.

http://biznes.interia.pl/raport/OFE/new ... tsZoneList

Skoro można zabrać ludziom forsę z OFE to i z prywatnych kont też można - a ręka Komoroskiego nie zadrży przy POdpisie.

Zaraz, zaraz -jeżeli ma wątpliwości co do konstytucyjności tej ustawy, to dlaczego ją podpisał, a nie powinno być tak, że najpierw przed podpisaniem takiej ustawy kieruje się ją do TK, i jeżeli nie ma niezgodności dopiero wtedy podpisuje się ją? W takim razie ja mam zasadnicze pytanie- po co nam prezydent?

Złodziejski kraj złodziejskie obyczaje !!!

Głosowaliście na Tuska, głosowaliście na Komorowskiego to teraz nie narzekajcie ! Ja NIGDY nie głosowałem na PO , NIGDY nie głosowałem na Komorowskiego ! Ja przynajmniej mam czyste sumienie !

Gdyby coś takiego zrobił każdy z nas to od razu byśmy byli skazani na wieloletnie więzienie a tak bandyci z PO zostaną bezkarni ! Ręka - ręke myje !

panie prezydencie zdrada będzie słono kosztować


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 259 gości