ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

wszystko na temat spółek publicznych
michor12
Sierżant sztabowy
Posty: 159
Rejestracja: 25 gru 2005 23:27

Postautor: michor12 » 09 lip 2013 09:24

WITAM ELE-FANOW

MI, A PEWNIE I WIELU LUDWIK KOJARZY SIE PRZEDE WSZYSTKIM Z BUTA I AROGANCJA

CHOCBY PRZY USTALANIU CHGW DLACZEGHO GODZIN HANDLU

ORAZ Z NADMUCHANIEM BALONA W POSTACI NIU KONNEKT I ROBIENIEM DROBNYCH W BALONA

FILMIK TO MALY EPIZODZIK


PS TAKIE SKOJARZENIE, ZE ... CESARZ MIALBY BYC NA BUKARESZTANSKIEJ GIELDZIE ?? ???
:twisted: :
Nowe szaty Ludwika Sobolewskiego
Parkiet 08-07-2013 05:06
:lol: :lol: Ludwik to się kojarzy z gilotyną. Dracula czeka. :lol: :lol: :lol: :twisted:

REKLAMA


Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 09 lip 2013 17:58

WITAM ELE-FANOW

W TYM WIWIADZIE Z WAMPITEM TJ. "KRWAWYM LUDWIKIEM" PARE FAJNYCH RZECZY

M.IN.

- BYLY MINISTER SKARBU BUDZANKOWSKI TO NAJGORSZY MINISTER W HISTORII,

- BYLY SZEF DOMOW MAKLERSKICH TO SLABY INTELEKTUALNIE WATAZKA, KTORY DBAL TYLKO O WLASNE MALUTKIE INTERESIKI,

NIE ZAPRZECZYL JAK STWIERDZONO , ZE PO PARU MIESIACACH "SIE POPRZEWRACALO PREZESOWI I UWAZAL ZE GIELDA TO ON"

ITP

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 09 lip 2013 21:40

Serwus Elefanty .
Maxiking na Bankierze przed chwilą zapodał temat ANOKYMMA.
Pisałem o ANOKYMMA tuż po walnym .
ANOKYMMA to nasz EXTRAS może nie tak duży jak się nam wcześniej wydawało ale tam pozostała reszta z UGODY za PTC , Piskorz mówiąc o anokymma miedzy wierszami potwierdził to o czym wspominam powyżej. Dodał jeszcze do ostatecznego , kluczowego rozdania EMBUD .
Niestety skarbówka zmusza Solorza do zachowania "JA KLAUDISZ" a nam upływający czas drąży blizny i nie pozwala rozwinąć skrzydeł bo nasze miliony zablokowane.
Pozdrawiam Maxiking.

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 09 lip 2013 21:48

Bez przerwy myślę jak oszukać swoją świadomość upływającego czasu .
Słońce , kobiety , wino i plaża . To chyba najlepsza recepta.

belizar
Sierżant
Posty: 40
Rejestracja: 23 kwie 2006 09:21

Postautor: belizar » 09 lip 2013 23:16

dla krytyków polskiego aparatu państwowego
a jednocześnie postrzegających siebie jako patriotów - "bo przecież płacę podatki osobiste w Polsce to powinni mnie wspierać"

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,142 ... #BoxBizTxt

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 10 lip 2013 10:18

WITAM ELE-FANOW

KRYTYKUJE ROZNE (W ROZNYCH NAWET KRAJACH) APARATY SKARBOWE, PROKURATURY, KOMORNICZE, "GDAKI" (GDDKIA), NCS-Y ITP. GDZIE BRAK JEST NORMALNEGO MYSLENIA, A PODEJSCIE JEST BADZ TYPOWO URZEDNICZE -

- KAZDA ZLOTOWKA ZAROBIONA PRZEZ PRZEDSIEBIORCOW/INWESTOROW ITP. JEST PODEJRZANA

- LEPIEJ UDOOPIC PRZEDSIEBIORCE I TYSIACE LUDZI WYWALIC NA BRUK, NIZ PODJAC NORMALNA BIZNESOWO ROZSADNA DECYZJE- TAKIE DZIALANIE MOGA WYKONAC WTEDY I TYLKO WTEDY JAK IM NAKAZE SĄD

- CYTAT - BEZPOSREDNIA WYPOWIEDZ DO MNIE (JUZ NIEOFICJALNA) WYZSZEGO URZEDNIKA TAKIEGO APARATU : APARAT SKARBOWY NIE JEST PO TO ABY BYLO SPRAWIEDLIWIE A PO TO ABY SCIAGAC JAK NAJWIECEJ PODATKOW


ALE NIBY OD TEGO SA NP. POSLOWIE ABY TWORZYC PRZYJAZNE PRAWO BO W SUMIE WSZYSCY NA TYM KORZYSTAJA - W HOLANDII WLASNIE WPROWADZONO ULATWIENIA I UELASTYCZNIENIE DLA PRZEDSIEBIORCOW ABY LATWIEJ MOGLI WALCZYC Z KRYZSEM

NP. MOZNA ODZYSKIWAC PODATEK WSTECZ

A POTEM SIE DZIWIC , ZE SPORA CZESC NASZYCH FIRM JEST REJESTROWANA NIE W POLSCE A NP. WLASNIE W HOLANDII
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 10 lip 2013 12:14

NA WATKU RAFAKO POJAWILA SIE KONCEPCJA ODKUPU RAFAKO PRZEZ ELEKTRIM (OBECNIE JEST ZA PSIE GROSZE) I POZNIEJ TA DROGA POWROT NA GPW

ZEBY NIE BYLO, ZE NIE BYLO
:twisted: :lol: :lol: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

zibek.s
Starszy chorąży
Posty: 1151
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: zibek.s » 10 lip 2013 19:01

ODPOWIEDZI NA PYTANIA AKCJONARIUSZY
ZADANE PODCZAS ZWZ ELEKTRIM S.A. W DNIU 26 CZERWCA 2013 ROKU.
Pytanie 1:
Czego (zbycia jakich spółek i jakiej ich części) dotyczy pozycja „L” skonsolidowanego RZiS za rok 2012 (strata ze sprzedaży udziałów jednostek podporządkowanych)? Jakie były cząstkowe wyniki ze sprzedaży poszczególnych spółek (rozbicie kwoty wg spółek)?

W pozycji „L” skonsolidowanego rachunku zysków i strat (RZiS) za rok 2012 „Zysk (strata) na sprzedaży całości lub części udziałów jednostek podporządkowanych” zaprezentowany został efekt zaprzestania konsolidacji ZE PAK S.A. i Elektrim-Volt S.A. (105 294 tys. zł) oraz efekt transakcji sprzedaży akcji Pollytag S.A. przez Elektrim S.A. do Megadex Serwis Sp. z o.o. (4 471 tys. zł), co daje łączną kwotę (109 765 tys. zł).
Na dzieo 30.10.2012 roku, w związku z debiutem ZE PAK S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Grupa Elektrim zobowiązana była w świetle przepisów Ustawy o Rachunkowości, Rozdział 6 Ustawy – Skonsolidowane sprawozdania finansowe grupy kapitałowej, do zaniechania prezentowania 100% aktywów i zobowiązao w skonsolidowanym bilansie Grupy Elektrim i przeklasyfikowania udziałów w ZE PAK S.A. i Elektrim-Volt S.A. (należy do ZE PAK S.A.) do aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży. W rezultacie, z dniem 30.10.2012r. akcje obu spółek stały się składnikiem finansowym wykazywanym w pozycji „Długoterminowe aktywa finansowe w pozostałych jednostkach – udziały lub akcje”. Akcje ZE PAK S.A. znajdujące się w Grupie Elektrim zostały w skonsolidowanym bilansie wycenione w wartości rynkowej, wyznaczonej przez kurs zamknięcia akcji ZE PAK S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na dzieo 31.12.2012r. Wycena ta odzwierciedla również fakt posiadania przez ZE PAK S.A. 100 % udziałów w spółce Elektrim-Volt S.A.
W kwietniu 2012 roku Elektrim S.A. sprzedał 150 100 akcji Pollytag S.A., stanowiących 37,32% jej kapitału podstawowego, do spółki zależnej Megadex Serwis Sp. z o.o., rozpoznając 3 468 tys. zł. zysku na sprzedaży. W wyniku tej transakcji udział pośredni Grupy Elektrim w aktywach netto Pollytag S.A. uległ obniżeniu (akcje i udziały znajdujące się pod bezpośrednią kontrolą Elektrim S.A. należą w 100% do Grupy Elektrim, zaś te pod bezpośrednią kontrolą Megadex Serwis Sp. z o.o. w 70,58%), co spowodowało stratę księgową w skonsolidowanym rachunku zysków i strat w wysokości 4 471 tys. zł. W wyniku tej operacji liczba akcji Pollytag S.A. należących do spółek Grupy Elektrim pozostała niezmieniona, a spółka zachowała status jednostki stowarzyszonej. Strata Grupy Elektrim na transakcji ma wyłącznie wymiar księgowy.
Pytanie 2:
Kiedy wygasa opcja odkupu akcji ZE PAK S.A.?

Zgodnie z Porozumieniem w sprawie rozliczenia pożyczki i przeniesienia własności akcji zawartym pomiędzy Elektrim S.A., Embud Sp. z o.o. i ZE PAK S.A. termin odkupu akcji ZE PAK S.A. upływa 2020
Veni Vidi Vici

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 10 lip 2013 19:49

Bez przerwy myślę jak oszukać swoją świadomość upływającego czasu .
Słońce , kobiety , wino i plaża . To chyba najlepsza recepta.
CAŁA PRAWDA!

Re: ciekawe kto pierwszy zdechnie ?
Autor: ~wili [31.1.200.*], 2013-07-10 16:51
Fredek zamknij szczekaczkę. Długo stałem u twego boku i broniłem SOLA. Ale po ostatnim walnym przestałem mieć złudzenia. Solo nas okradł, słowa niedotrzymał. Mogły być inne trudności więc czekałem cierpliwie. Ale cierpliwość też ma swoje granice. Ci co zostali z akcjami liczyli że upadłość do dwóch lat i pół roku na powrót. Z upadłością sie uwineli a Elka na GPW brak już 6 rok leci. Jak ktoś sowa niedotrzymuje to tylko katowski topór i ćwiartowanie się należy.

Re: ciekawe kto pierwszy zdechnie ?
Autor: ~speku [77.253.98.*], 2013-07-10 17:33
Fredek, coś ci się lata mylą. My już 6-ść takich sierpniów czekaliśmy...No tak, ty w latach kosmicznych.....to inna nieskończona bajka!

kinczyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2600
Rejestracja: 20 lis 2005 20:10

Postautor: kinczyk » 10 lip 2013 19:54


zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 11 lip 2013 14:10

Cyfrowy Polsat na historycznym szczycie
Parkiet aktualizacja 11-07-2013 12:20

Jot23
Kapitan
Posty: 55920
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 11 lip 2013 15:09

WITAM ELE-FANOW

NO WLASNIE, A KIEDY ELEKTRIM NA HISTORYCZNYCH SZCZYTACH ??

:twisted: :lol:
Cyfrowy Polsat na historycznym szczycie
Parkiet aktualizacja 11-07-2013 12:20
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

rafik_190
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 11 lip 2013 15:56

Postautor: rafik_190 » 11 lip 2013 16:23

mnie też to interesuje

FREDKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2004
Rejestracja: 29 gru 2009 19:34

Postautor: FREDKO » 11 lip 2013 16:32

ZDESPEROWANI , NIECIERPLIWI, WULGARNI w STOSUNKU DO SOLA i tych co WIERZĄ W SOLA i WIELKI ELEKTRIM.CO SIE W WAMI POROBILO, przeciez SOLO NIE BEDZIE SAM SIEBIE OKRADAL BO I TAK OFICJALNIE MA PRAWIE 80% A NIEOFICJALNIE MOZE MIEC DUZO WIECEJ.*** W WEZWANIU BYLO TYLE ILE POTRZEBA aby elektrim nie był wycofany z GPW(to nie przypadek) wiec wiecej zaufania do SOLA a WASZ CIERPLIWOSC ZOSTANIE KIEDYS SOWICIE WYNAGRODZONA. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vito
Kapitan
Posty: 43256
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 11 lip 2013 17:55

ZDESPEROWANI , NIECIERPLIWI, WULGARNI w STOSUNKU DO SOLA
tak Fredziu
moim zdaniem też nie zasłużyli na powrót Elka
ani na żadnego EXTRASA :!:
niech się ukorzą przed Majestatem
na Pańskiej :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości