LOKATY BUDOWLANE [LBD] cz.IV *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
erffanus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2917
Rejestracja: 03 lut 2006 17:23

Postautor: erffanus » 03 cze 2014 20:24

Przestańmy mylić Chmielną z Chłodną :)

Na Chłodnej może powstać bardzo ciekawa inwestycja 8)

REKLAMA


tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

Re: LBD

Postautor: tornc » 05 cze 2014 15:17

Jakiej Chmielnej, nie ma ani słowa o działce przy Chmielnej!
Ooo, ładnie zadziałał efekt domina. Piter się pomylił, a potem wszystkim wpadła Chmielna do głowy. Chłodna jest naturalnie trochę w innym miejscu, ale również jest to prawie ścisłe centrum Warszawy.

PiterGiełda
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 14 sty 2014 08:54

Postautor: PiterGiełda » 05 cze 2014 15:23

Ups :)

Przepraszam wszystkich za nieumyślne wprowadzenie w błąd, ale fajnie, że ktoś zauważył mój błąd. Przynajmniej widać, że ktoś faktycznie interesuje się tą spółką!

No to teraz merytorycznie. Spółka opublikowała dziś raport miesięczny -> http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main ... BD&id_tr=1

Ciekawostka? "Emitent posiada również działkę w Święcicach, która graniczy z terenem hotelu, który należy do Lokat Budowlanych SA. Spółka intensyfikuje działania, które mają na celu zagospodarowanie 6,5 tys. m2 terenu. Podpisano min. umowę na opracowanie finansowania przedsięwzięcia lub pozyskanie finansowania. Jedną z rozpatrywanych możliwości jest wybudowanie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (tzw. ZOL), lub innej placówki medycznej lub rechabilitacyjnej, która mogłaby korzystać z serwisu gastronomicznego dostarczanego przez Hotel Święcice. Przygotowano również koncepcję architektoniczną dla rozbudowy kompleksu."

PiterGiełda
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 14 sty 2014 08:54

Postautor: PiterGiełda » 05 cze 2014 15:24

Panowie, jak widzicie tę spółkę? Według mnie bardzo ciekawa i przede wszystkim rozwijająca się. Czy ktoś już widział jakieś info odnośnie nowych inwestycji w centrum Warszawy? Spółka miała kupować ziemię, chyba przy ul. Chmielnej, pod nowe inwestycje.
Wygląda obiecująco: dwie zakończone sukcesem sprzedażowym inwestycje, hotel, którego są plany rozbudowy (potencjalnie większe zyski!), nie wstrzymują inwestycji - jak wspomniałeś - szukają kolejnych działek. Jak na rynek nieruchomości to bardzo ciekawa spółka. Na pewno jest to spółka warta poświęcenia czasu na śledzenie jej losów.

A co do tej Chmielnej. Znalazłeś coś? Bo ja nic poza informacjami ze spółki o tym, że są na etapie rozmów.
Szukam jakiś mądrych spółek na NC, rozglądam i LB wpadła na mój radar będę śledził.
Warto, naprawdę warto.

tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

Postautor: tornc » 10 cze 2014 15:06

Panowie, jak widzicie tę spółkę? Według mnie bardzo ciekawa i przede wszystkim rozwijająca się. Czy ktoś już widział jakieś info odnośnie nowych inwestycji w centrum Warszawy? Spółka miała kupować ziemię, chyba przy ul. Chmielnej, pod nowe inwestycje.
Wygląda obiecująco: dwie zakończone sukcesem sprzedażowym inwestycje, hotel, którego są plany rozbudowy (potencjalnie większe zyski!), nie wstrzymują inwestycji - jak wspomniałeś - szukają kolejnych działek. Jak na rynek nieruchomości to bardzo ciekawa spółka. Na pewno jest to spółka warta poświęcenia czasu na śledzenie jej losów.

A co do tej Chmielnej. Znalazłeś coś? Bo ja nic poza informacjami ze spółki o tym, że są na etapie rozmów.
Szukam jakiś mądrych spółek na NC, rozglądam i LB wpadła na mój radar będę śledził.
Warto, naprawdę warto.
'

W pełni popieram. Bardzo ciekawa spółka, chyba jedna z ciekawszych w swojej branży, bo bardzo, bardzo atrakcyjny kurs, jak na tak dobre wyniki realizowanych inwestycji.

PiterGiełda
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 14 sty 2014 08:54

Zmiana terminu publikacji raportu

Postautor: PiterGiełda » 12 cze 2014 09:43

Spółka podała informację o zmianie terminu publikacji raportu rocznego za 2013 rok. Będziemy musieli poczekać do 27 czerwca.

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... 35&id_tr=1

tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

Re: Zmiana terminu publikacji raportu

Postautor: tornc » 13 cze 2014 14:57

Spółka podała informację o zmianie terminu publikacji raportu rocznego za 2013 rok. Będziemy musieli poczekać do 27 czerwca.

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... 35&id_tr=1
Trudno. Poczekamy na te dobre informacje kilka dni dłużej. Co zrobić?

tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

Postautor: tornc » 13 cze 2014 15:00

Ten raport to i tak będzie przecież potwierdzenie doskonałej kondycji spółki. Sam Piter wrzucałeś tutaj super raport miesięczny. Nie tylko ten rok spółka ma bardzo dobry, więc raport - nawet opóźniony - będzie po prostu spóźnionym prezentem dla akcjonariuszy.

tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

raport jednostkowy za 2013 rok

Postautor: tornc » 16 cze 2014 14:43

Panowie spółka opublikowała raport jednostkowy za 2013 rok.
http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... 03&id_tr=6

tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

Postautor: tornc » 18 cze 2014 15:22

Panowie, jak widzicie tę spółkę? Według mnie bardzo ciekawa i przede wszystkim rozwijająca się. Czy ktoś już widział jakieś info odnośnie nowych inwestycji w centrum Warszawy? Spółka miała kupować ziemię, chyba przy ul. Chmielnej, pod nowe inwestycje.
Wygląda obiecująco: dwie zakończone sukcesem sprzedażowym inwestycje, hotel, którego są plany rozbudowy (potencjalnie większe zyski!), nie wstrzymują inwestycji - jak wspomniałeś - szukają kolejnych działek. Jak na rynek nieruchomości to bardzo ciekawa spółka. Na pewno jest to spółka warta poświęcenia czasu na śledzenie jej losów.

A co do tej Chmielnej. Znalazłeś coś? Bo ja nic poza informacjami ze spółki o tym, że są na etapie rozmów.
Szukam jakiś mądrych spółek na NC, rozglądam i LB wpadła na mój radar będę śledził.
I jak ci się podobają Lokaty Budowlane?

tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

Re: raport jednostkowy za 2013 rok

Postautor: tornc » 20 cze 2014 16:34

Panowie spółka opublikowała raport jednostkowy za 2013 rok.
http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... 03&id_tr=6
Nie żebym to lubił, ale muszę to napisać: "a nie mówiłem?" :D

PiterGiełda
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 14 sty 2014 08:54

Re: raport jednostkowy za 2013 rok

Postautor: PiterGiełda » 23 cze 2014 15:38

Panowie spółka opublikowała raport jednostkowy za 2013 rok.
http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... 03&id_tr=6
Nie żebym to lubił, ale muszę to napisać: "a nie mówiłem?" :D
Bardzo przyjemne dane dotyczące głównie przychodów, bo jak utrzymają się one na takim poziomie to w kolejnych latach zniwelują straty z lat ubiegłych. Patrząc na aktualną sytuację w spółce to jestem o tę najbliższą przyszłość spokojny.

PiterGiełda
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 14 sty 2014 08:54

po walnym

Postautor: PiterGiełda » 24 cze 2014 11:56

Wiem, że to formalna kwestia zarządzania spółką, która nie wszystkich interesuje, niemniej ważne odnotowania jest, że na walnym wszystko zgodnie z planem. Wszystkie uchwały poddane pod głosowanie zostały podjęte. Zatwierdzono sprawozdanie finansowe, zatwierdzono sprawozdanie zarządu, podjęto uchwałę dotyczącą pokrycia wcześniejszej straty z przyszłych zysków, a także udzielono pokwitowania wszystkim członkom rady nadzorczej. Krótko mówiąc: w spółce bez zmian. A to dobrze wróży, bo ostatni raport był obiecujący.

PiterGiełda
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 14 sty 2014 08:54

Dobre wieści ze spółki!

Postautor: PiterGiełda » 25 cze 2014 15:46

Ciekawe informacje dochodzą ze spółki.

Po pierwsze: - www.newconnector.pl/lokaty-budowlane-po ... ce-celowej

Po drugie: http://finanse.wp.pl/kat,1040357,title, ... omosc.html

Mamy zatem i zabezpieczenie w spółce finansów i potwierdzenie kontynuacji działalności. Cholernie radujące wiadomości. Naprawdę, aż człowiek cieszy się jak dziecko, że ma akcje takiej spółki :)

tornc
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2014 12:10

Re: Dobre wieści ze spółki!

Postautor: tornc » 26 cze 2014 14:14

Ciekawe informacje dochodzą ze spółki.

Po pierwsze: - www.newconnector.pl/lokaty-budowlane-po ... ce-celowej

Po drugie: http://finanse.wp.pl/kat,1040357,title, ... omosc.html

Mamy zatem i zabezpieczenie w spółce finansów i potwierdzenie kontynuacji działalności. Cholernie radujące wiadomości. Naprawdę, aż człowiek cieszy się jak dziecko, że ma akcje takiej spółki :)
Piter to naprawdę bardzo fajne wiadomości! Cholera, czyli spółka prowadzi - na różnym etapie - inwestycje przy Chłodnej - nie mylić z Chmielną! ;) - przy hotelu w Święcicach i teraz przy Dolnej. Do tego spółka pozyskała inwestora, a jutro ma ogłosić raport roczny. Po raportach miesięcznych spodziewam się czegoś sympatycznego dla wszystkich akcjonariuszy!

Coś pominąłem?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości