EKOEXPORT [ EEX ] cz. XVIII 18.70

wszystko na temat spółek publicznych
loork
Starszy chorąży
Posty: 1279
Rejestracja: 28 lis 2006 19:09

Postautor: loork » 24 sie 2012 21:19

Powiem ci tak Pestko jesli rzadzacy w europie nie dadza przyslowiowej du-- py to na mikolaja te no tak na oko kolo 35zl moze bedzie. A to cy ty wypisujesz mnie nie interesuje. Ja tam swoje wiem, mnie nie zbalamucisz Pestko bo pestki wypluwam a jesli ja polkne to ja wysram narazie nie wiem ktoredy wylecisz ale blizej du-py jestes wiec baj baj :D
:lol: :lol: :lol:

REKLAMA


.Laptop
Starszy chorąży
Posty: 1369
Rejestracja: 04 sie 2012 21:46

Postautor: .Laptop » 24 sie 2012 21:20

powiem krotko znowu zaczynacie to samo wyjsc z domu koniec wakacji a wy dalej klepanko Bolen milego wekeendosa :wink: :lol:
O! ....---.--..../-...

Obrazek

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 24 sie 2012 21:23

powiem krotko znowu zaczynacie to samo wyjsc z domu koniec wakacji a wy dalej klepanko Bolen milego wekeendosa :wink: :lol:
napisal ten ,co na monitorze poduszke opiera
:lol: :lol: :lol:
sam idz ,jak u mnie pada

.Laptop
Starszy chorąży
Posty: 1369
Rejestracja: 04 sie 2012 21:46

Postautor: .Laptop » 24 sie 2012 21:25

powiem krotko znowu zaczynacie to samo wyjsc z domu koniec wakacji a wy dalej klepanko Bolen milego wekeendosa :wink: :lol:
napisal ten ,co na monitorze poduszke opiera
:lol: :lol: :lol:
sam idz ,jak u mnie pada[/quoteno zara wychodze hehehhe toc piuntek :lol: :wink: a Wy znowu sie rozgrzewata :lol: :wink:
O! ....---.--..../-...

Obrazek

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 24 sie 2012 21:29

powiem krotko znowu zaczynacie to samo wyjsc z domu koniec wakacji a wy dalej klepanko Bolen milego wekeendosa :wink: :lol:
napisal ten ,co na monitorze poduszke opiera
:lol: :lol: :lol:
sam idz ,jak u mnie pada[/quoteno zara wychodze hehehhe toc piuntek :lol: :wink: a Wy znowu sie rozgrzewata :lol: :wink:
u was w Plocku tylko w piatki mozecie wychodzic?
co za czasy .....
:lol: :lol: :lol:
jak wyjdziesz, to powiedz
popilnuje wontka
:wink:

.Laptop
Starszy chorąży
Posty: 1369
Rejestracja: 04 sie 2012 21:46

Postautor: .Laptop » 24 sie 2012 21:30

powiem krotko znowu zaczynacie to samo wyjsc z domu koniec wakacji a wy dalej klepanko Bolen milego wekeendosa :wink: :lol:
napisal ten ,co na monitorze poduszke opiera
:lol: :lol: :lol:
sam idz ,jak u mnie pada[/quoteno zara wychodze hehehhe toc piuntek :lol: :wink: a Wy znowu sie rozgrzewata :lol: :wink:
u was w Plocku tylko w piatki mozecie wychodzic?
co za czasy .....
:lol: :lol: :lol:
w plocku w soboty a w czestochowie w piuntki wpuszczajo za darmo i daja driny tez heh nic milego :wink: :lol:
O! ....---.--..../-...

Obrazek

CZARNA ZARAZA XVI_750903
Młodszy chorąży
Posty: 647
Rejestracja: 23 lip 2012 21:13

Postautor: CZARNA ZARAZA XVI_750903 » 24 sie 2012 21:31

powtórzę
poczytajcie w wolnej chwili coś co jest znane niektórym:

Experimental material and procedures
The commercial AZ91 magnesium alloy fabricated by Hydro Magnesium Ltd., with nominal composition given in Table 1 was chosen as a matrix alloy in this study.
Fly ash aluminosilicate glass cenospheres (FAs – fly ash cenospheres), supplied by Eko-Export S.A. (Bielsko Biała, Poland) with the chemical composition listed in Table 2 were chosen as a component of composite fabrication. The fraction of cenospheres used was in the range of 63÷125 m.
/............/
Summary
The microstructure analyses of matrix AZ91 magnesium alloy in composites with aluminosilicate glass cenospheres were presented. The results revealed that the microstructure of matrix AZ91 in fabricated materials consists mostly of -phase and eutectic  +  (where  is Mg17Al12). Additionally, the discontinuous precipitates (DP) were also formed in the matrix in specimen 2 and 3 (where the temperature of the mould was 500 ˚C). It should to be noted that in the composite fabricated with cold mould, due to fast cooling down of specimen, the discontinuous precipitates of  phase were not formed. The most important process parameter having a significant influence on the microstructure of fabricated composites with cenospheres is the temperature of the mould.

całość tu.

http://www.afe.polsl.pl/index.php/pl/29 ... pheres.pdf

:lol:
no tak, ale dla takiej pestki to tylko matrix......)))))))))

olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 24 sie 2012 21:48

Wyniki głosowania z sierpnia 2012r. na raport analityczny z cyklu "Ciekawa spółka", który jest organizowany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

1. Eko Export 62%
2. Vistula 16%
3. Duda 14%
4. Relpol 4%
5. Ambra 4%

To czekamy na analizę w przyszłym tygodniu. Zainteresowanie jest.

Chyba nie chcecie podzielić losu jednego z poprzednich liderów Rank Progress :lol: :lol: :lol:

Zakonczyliście na zielono, ale zaczynacie lizać co raz niższe poziomy cenowe wbrew waszym zaklinaniom teraz juz o 100 zł :lol: :lol: :lol: :lol:


Dzisiejsze zachowanie i wzrost jest jedynym utargiem.

Jednak jako spółka straciliście wiely od strony psychologii inwestowania. Ludzie juz wiedzą, że to nie jest bezpieczna przystań, gdzie pod koniec każdej sesji uda się podciągnąć. :wink:


Coś pękło. Wielu z was już wie, że tutaj nikt nie będzie oglądał się na fdrugiego tylko będzie walił w rynek do bólu. Ci co dzisiaj weszli to większości daytraderzy, którzy nie będa tutaj czekac na wasze 100 zł. Przekonacie sie o tym już w przyszłym tygodniu.

Pytanie kto dzisiaj wychodziŁ??? Pytanie kto wczoraj wychodził. Czekamy na komunikat. :lol:
... o fajnie że jesteś :lol: :P nikt tu nie walił jeden przez drugiego - sprzedawała 1 osoba plus chłopcy. Z DT też się nie zgodzę że wszystko wzięli na ,,klatę,, Ile dziś kupiłeś :lol: :lol: :lol: bo Olimp brał po 15 i już zarobił, jest lepszy :lol: :lol: :lol:
tak jak pisałem wszedłem i wyszedłem
i to na tyle
resztę niech pisze wiśnia
ja gram już gdzie indziej :lol:

Pijaczysko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 04 maja 2010 08:43

Postautor: Pijaczysko » 24 sie 2012 21:58

Ostatnio zmieniony 24 sie 2012 22:24 przez Pijaczysko, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

Pijaczysko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 04 maja 2010 08:43

Postautor: Pijaczysko » 24 sie 2012 22:23

Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Postautor: wisniewski.inwestycje » 24 sie 2012 22:29

Pojawiłem sie na forum bo sami mnie wywołaliście. Nie dojeżdżałem was gdy waliło na minima ale widocznie żyć beze mnie nie możecie więc jestem.

Zachowujecie się jakbyście bili kolejny rekord notowań a tymczasem zaliczyliście na razie odbicie po niezłych spadkach. Po spadkach, których się nie spodziewaliście. :lol: Oczywiście nikt z was się nie przyzna, że sprzedał w ostatnich dniach :lol: :lol: :lol: Pewnie leszcze oddawały te ilości :lol: :lol: :lol: Wielu z was po ogromnych stratach gdy zaczęło rosną ponownie zaczęło kupować.

Niestety ziarno niepokoju zostało zasiane. :wink: To już nie jest pewny papier, który na fixie będzie utrzymany jedną akcją. Postronni przekonali się czym tutaj grozi choc jeden słabszy raport kwartalny. Przy małej płynności zabijaliście się jeden przez drugiego aby wyjść.

Mam pytanie ile zabrakło do kursu 12,99 zł?????? Ne wiele. Ale co się odwlecze to nie uciecze.

najważniejsze, że optymizm was nie opuszcza i jeden z was podwyższył poprzednie prognozy dotyczące kursu na

100 zł


Dla tych co się zastanawiają:

- kto sprzedawał te akcje w takich ilościach?
- kto kupował (według mnie spora część to DT)
- już wiemy czemu Sokołowski zszedł poniżej 5% w akcjonariacie EEX
- coś jest nie tak, takie spadki zawsze mają swoje przyczyny, według mnie wkrótce się o nich dowiemy i wtedy dopiero zacznie się dramat
- to chyba dlatego Bokun i Dziedzic zgodzili się wymieniać swoje akcje tylko po 20 zł (czemu nie wyżej skoro według was ma być 100 zł)
- dostawy surowca macie po sztywnej, stałej cenie (tak piszecie)
- natomiast odbiorcy nie muszą się godzić na wyższe ceny a że kryzys co raz mocniej daje się we znaki firmom

Korzystajcie z raportu za II kwartal. Wielu nauczonych ostatnimi wydarzeniami na EEX skorzysta z okazji i wyjdzie z tej inwestycji zapominając o 100 zł. Pytanie kto pierwszy zacznie wychodzić. W raporcie za III kwartał moim zdaniem będzie już widać skalę kryzysu światowego. Tylko wtedy będzie już za póxno na ucieczke po rozsądnej cenie.
TEN SYSTEM WYMiATA

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku

olo1
Młodszy chorąży
Posty: 616
Rejestracja: 23 kwie 2012 21:06

Postautor: olo1 » 24 sie 2012 23:17

Pojawiłem sie na forum bo sami mnie wywołaliście. Nie dojeżdżałem was gdy waliło na minima ale widocznie żyć beze mnie nie możecie więc jestem.

Zachowujecie się jakbyście bili kolejny rekord notowań a tymczasem zaliczyliście na razie odbicie po niezłych spadkach. Po spadkach, których się nie spodziewaliście. :lol: Oczywiście nikt z was się nie przyzna, że sprzedał w ostatnich dniach :lol: :lol: :lol: Pewnie leszcze oddawały te ilości :lol: :lol: :lol: Wielu z was po ogromnych stratach gdy zaczęło rosną ponownie zaczęło kupować.

Niestety ziarno niepokoju zostało zasiane. :wink: To już nie jest pewny papier, który na fixie będzie utrzymany jedną akcją. Postronni przekonali się czym tutaj grozi choc jeden słabszy raport kwartalny. Przy małej płynności zabijaliście się jeden przez drugiego aby wyjść.

Mam pytanie ile zabrakło do kursu 12,99 zł?????? Ne wiele. Ale co się odwlecze to nie uciecze.

najważniejsze, że optymizm was nie opuszcza i jeden z was podwyższył poprzednie prognozy dotyczące kursu na

100 zł


Dla tych co się zastanawiają:

- kto sprzedawał te akcje w takich ilościach?
- kto kupował (według mnie spora część to DT)
- już wiemy czemu Sokołowski zszedł poniżej 5% w akcjonariacie EEX
- coś jest nie tak, takie spadki zawsze mają swoje przyczyny, według mnie wkrótce się o nich dowiemy i wtedy dopiero zacznie się dramat
- to chyba dlatego Bokun i Dziedzic zgodzili się wymieniać swoje akcje tylko po 20 zł (czemu nie wyżej skoro według was ma być 100 zł)
- dostawy surowca macie po sztywnej, stałej cenie (tak piszecie)
- natomiast odbiorcy nie muszą się godzić na wyższe ceny a że kryzys co raz mocniej daje się we znaki firmom

Korzystajcie z raportu za II kwartal. Wielu nauczonych ostatnimi wydarzeniami na EEX skorzysta z okazji i wyjdzie z tej inwestycji zapominając o 100 zł. Pytanie kto pierwszy zacznie wychodzić. W raporcie za III kwartał moim zdaniem będzie już widać skalę kryzysu światowego. Tylko wtedy będzie już za póxno na ucieczke po rozsądnej cenie.
Kolega wyjdzie sam, czy potrzeba magicznego wy......
laj malowany bucu!

Pijaczysko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 04 maja 2010 08:43

Postautor: Pijaczysko » 24 sie 2012 23:21

szanowny inwestorze wiśniewski, osobo będąca jedynym promykiem prawdy w chmurach gradowych na nieboskłonie jakie zawisły w tych czasach niepewnych nad akcjonariuszami Eko, którzy to niegodni są aby słuchać twych mądrości i powinni jedynie bić pokłony po stokroć zawsze gdy tylko objawiasz swą mądrość i w swej dobroci pojawiasz się tutaj aby rzec nam jedyną prawdę, zechcesz w tej swojej prawdzie jedynej zdradzić nam rzecz następującą, gdyż dotąd pytany, nie zechciałeś odpowiedzieć zapewne przez niedopatrzenie:

Ile zarobi Eko w 2012 ??
Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Postautor: wisniewski.inwestycje » 24 sie 2012 23:33

szanowny inwestorze wiśniewski, osobo będąca jedynym promykiem prawdy w chmurach gradowych na nieboskłonie jakie zawisły w tych czasach niepewnych nad akcjonariuszami Eko, którzy to niegodni są aby słuchać twych mądrości i powinni jedynie bić pokłony po stokroć zawsze gdy tylko objawiasz swą mądrość i w swej dobroci pojawiasz się tutaj aby rzec nam jedyną prawdę, zechcesz w tej swojej prawdzie jedynej zdradzić nam rzecz następującą, gdyż dotąd pytany, nie zechciałeś odpowiedzieć zapewne przez niedopatrzenie:

Ile zarobi Eko w 2012 ??

I tu tkwi zagadka. Częściowe jej rozwiązanie mamy na walorze od kilku dni. Takie zachowanie mówi, że coś nie idzie tak jak tego przewidywaliście. Już nie będę pisał o bredniach typu 70 zł do czerwca 2012 czy 100 zł do grudnia 2013 bo zycie i rynek pokazał wam, że to nie wy tutaj decydujecie.

Wiele wskazuje na to, że wyniki moga być gorsze od tych pierwotnie zaplanowanych. Inaczej:

- Sokołowski nie wychodziłby z akcjonariatu EEX
- Bokun i Dziedzic nie wycenialiby jednej akcji tylko na 20 zł tylko mając świadomośc tego, że spółka jest mocno niedowartosciowana zaproponowaliby Rosjano, tajemniczym zresztą 50 zł za akcję przy wymianie
- moze po prostu Bokun i Dziedzic nie wiedzą co sie dzieje w spółce i powinni was posłuchac :lol: :lol: :lol:


Wy będąc na miejscu Bokuna i Dziedzica z pewnością byście sie na taka cenę nie zgodzili. Tylko 20 zł. I to jeszcze jakie ryzyko. przecież ruscy będa to mogli od razu walić w rynek. A znając zycie nawet dobrze ich nie sprawdziliscie bo i jak to zrobic. Skoro jedna z najlepszych spółek BUDIMEX myli się to wy tym bardziej.

A teraz zagadka:
- czy wiecie ile rok do roku wzrosły ceny paliwa, które dla was zawsze było poważnym obciązeniem?
- wiecie ile wzrosły koszty transportu surowca z tych odległych krain????
- pomyślcie jak to negatywnie wpłynie na wasz wynik?
- co sie dzieje z ELKEM, ktory był dla was istotnym odbiorcą??????? teraz to już chyba własnośc Chińczyków o ie sie nie mylę>
TEN SYSTEM WYMiATA

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku

kleń
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3729
Rejestracja: 31 maja 2007 16:50

Postautor: kleń » 24 sie 2012 23:34

szanowny inwestorze wiśniewski, osobo będąca jedynym promykiem prawdy w chmurach gradowych na nieboskłonie jakie zawisły w tych czasach niepewnych nad akcjonariuszami Eko, którzy to niegodni są aby słuchać twych mądrości i powinni jedynie bić pokłony po stokroć zawsze gdy tylko objawiasz swą mądrość i w swej dobroci pojawiasz się tutaj aby rzec nam jedyną prawdę, zechcesz w tej swojej prawdzie jedynej zdradzić nam rzecz następującą, gdyż dotąd pytany, nie zechciałeś odpowiedzieć zapewne przez niedopatrzenie:

Ile zarobi Eko w 2012 ??
:lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości