GPF Causa [GPF] cz.IV *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
KOGNOR_279647
Chorąży sztabowy
Posty: 4031
Rejestracja: 31 gru 2009 10:54

Postautor: KOGNOR_279647 » 04 sty 2013 13:26

dodatkowo pragnę zauwazyć, że po ostatniej weryfikacji spółek zagrozonych bankructwem i małopłynnych tj. list HLR i SHLR spólki GPFCAUSA nie ma i nie będzie wg tych kryterów które ustaliła GPW. Lista ta ciągle się powieksza przez co rynek NC będzie bardziej przejrzysty ! Spólka GPF CAUSA wyróżnia sie na tym tle pozytywnie co by o niej nie mówić. Jeśli doprowadzą w styczniu/lutym te dwie spólki których akcje posiadają czyli MedisWord i Mazuria, dogadają z Sokołowskim ( w końcu również Piejko i Szalbierz są w Radzie Nadzorczej CHEMWIK S.A.) sprawy dotyczące brakujących dokumentów i również długo oczekiwany debiut CHEMWIKA nastąpi w tym I kw. 2013 r. klimat wokół spółki się na tyle ociepli, że wrócą mam nadzieję pozytywne oponie na temat spółki i osób nią Zarządzających 8) powinno sie to przełozyć również na kurs akcji bo przypomnę, ze seria G i H którą obejmował Adam Sokołowski była wpladem pieniężnym po 0,03 zł/1 akcja. Ale juz o tym chyba tu czytałem. dlatego jako akcjonariusz spółki uważam, ze kurs 0,02 to była mega promocja, kurs 0,03 to w dalszym ciągu jest promocja, kurs 0,04 okazja a co dalej okaże sie po koszykach zleceń. czy będzie widać groszowych skoczków czy inwestorów którzy poczekają na dużo większą stopę zwrotu 8)
=D> =D>
klaskanie samemu sobie nie jest mądrym posunięciem :roll:
Kognor widzę, że dowcip ci się wyostrzył.
Mogłoby to sugerować wzrost inteligencji, ale biorąc pod uwagę, że TAC niczego cię nie nauczył i znowu ładujesz się w groszową wydmuszkę należy tą tezę jednak odrzucić. :lol:

ps. Oczywiście przemawia przeze mnie zawiść, bo bardzo wam zazdroszczę, że wy zostaniecie milionerami, a ja nadal będę klepał biedę. :lol:
Ty nadal pogrywasz na koniach za drobne :roll: :?:, a TAC i inne spółki, oraz pozostałe samowolki Sobolewskiego, odbijają mu się głęboką czkawką :roll: :?:, za które zapłaci stanowiskiem, co nie wyklucza faktu, że jego decyzję w związku z tym, zostaną po jego odejściu dogłębnie przeanalizowane w sensie ich racjonalności :roll: :?:, a co do klepania, to może klepała :roll: :?: :oops:
Obrazek

REKLAMA


Marek B.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2425
Rejestracja: 10 lut 2012 15:50

Postautor: Marek B. » 04 sty 2013 13:49

dodatkowo pragnę zauwazyć, że po ostatniej weryfikacji spółek zagrozonych bankructwem i małopłynnych tj. list HLR i SHLR spólki GPFCAUSA nie ma i nie będzie wg tych kryterów które ustaliła GPW. Lista ta ciągle się powieksza przez co rynek NC będzie bardziej przejrzysty ! Spólka GPF CAUSA wyróżnia sie na tym tle pozytywnie co by o niej nie mówić. Jeśli doprowadzą w styczniu/lutym te dwie spólki których akcje posiadają czyli MedisWord i Mazuria, dogadają z Sokołowskim ( w końcu również Piejko i Szalbierz są w Radzie Nadzorczej CHEMWIK S.A.) sprawy dotyczące brakujących dokumentów i również długo oczekiwany debiut CHEMWIKA nastąpi w tym I kw. 2013 r. klimat wokół spółki się na tyle ociepli, że wrócą mam nadzieję pozytywne oponie na temat spółki i osób nią Zarządzających 8) powinno sie to przełozyć również na kurs akcji bo przypomnę, ze seria G i H którą obejmował Adam Sokołowski była wpladem pieniężnym po 0,03 zł/1 akcja. Ale juz o tym chyba tu czytałem. dlatego jako akcjonariusz spółki uważam, ze kurs 0,02 to była mega promocja, kurs 0,03 to w dalszym ciągu jest promocja, kurs 0,04 okazja a co dalej okaże sie po koszykach zleceń. czy będzie widać groszowych skoczków czy inwestorów którzy poczekają na dużo większą stopę zwrotu 8)
=D> =D>
klaskanie samemu sobie nie jest mądrym posunięciem :roll:
Kognor widzę, że dowcip ci się wyostrzył.
Mogłoby to sugerować wzrost inteligencji, ale biorąc pod uwagę, że TAC niczego cię nie nauczył i znowu ładujesz się w groszową wydmuszkę należy tą tezę jednak odrzucić. :lol:

ps. Oczywiście przemawia przeze mnie zawiść, bo bardzo wam zazdroszczę, że wy zostaniecie milionerami, a ja nadal będę klepał biedę. :lol:
Ty nadal pogrywasz na koniach za drobne :roll: :?:, a TAC i inne spółki, oraz pozostałe samowolki Sobolewskiego, odbijają mu się głęboką czkawką :roll: :?:, za które zapłaci stanowiskiem, co nie wyklucza faktu, że jego decyzję w związku z tym, zostaną po jego odejściu dogłębnie przeanalizowane w sensie ich racjonalności :roll: :?:, a co do klepania, to może klepała :roll: :?: :oops:
Pogrywam na koniach za drobne i na akcyjach tysz za drobne, ale od paru miesięcy tylko wig20. Wydmuszki zostawiam przyszlym milionerom. :roll:

wolfik_
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 15 cze 2011 10:37

Postautor: wolfik_ » 04 sty 2013 14:00

I już po ataku...

bauc1
Chorąży sztabowy
Posty: 6473
Rejestracja: 07 paź 2008 13:09

Postautor: bauc1 » 04 sty 2013 14:04

na grosza zejdą dzisiaj ?

Lapi20122
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3783
Rejestracja: 09 paź 2012 22:24

Postautor: Lapi20122 » 04 sty 2013 14:11

i jak he smiec to smiec :lol: :lol: :lol: :lol:

em_ka
Podporucznik
Posty: 16578
Rejestracja: 16 lis 2008 21:02
Lokalizacja: - , Trafione inwestycje: 4/5,

Postautor: em_ka » 04 sty 2013 14:12

i jak he smiec to smiec :lol: :lol: :lol: :lol:
daje mu miesiąc, a myślę że szybciej mnie zjedzą po 3 8) :D

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 04 sty 2013 14:19

gledzicie jak stare baby :lol: kupiłem jeden pakiet 500 k po 0,02 widze nie idzie to sprzedałem po 0,02. strata samej prowizji nie boli.
okazja nadazła sie na szybszy zarobek, wroce to odkupie po 0,02 albo 003

Marek B.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2425
Rejestracja: 10 lut 2012 15:50

Postautor: Marek B. » 04 sty 2013 14:25

gledzicie jak stare baby :lol: kupiłem jeden pakiet 500 k po 0,02 widze nie idzie to sprzedałem po 0,02. strata samej prowizji nie boli.
okazja nadazła sie na szybszy zarobek, wroce to odkupie po 0,02 albo 003
Stary ty to więcej kółek dziennie na kałzie wykręcasz niż ja na edku w tydzień. :lol:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013 14:26 przez Marek B., łącznie zmieniany 1 raz.

wolfik_
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 15 cze 2011 10:37

Postautor: wolfik_ » 04 sty 2013 14:25

stary... weź już nie pier... co zrobiłeś i co zrobisz...

em_ka
Podporucznik
Posty: 16578
Rejestracja: 16 lis 2008 21:02
Lokalizacja: - , Trafione inwestycje: 4/5,

Postautor: em_ka » 04 sty 2013 14:32

gledzicie jak stare baby :lol: kupiłem jeden pakiet 500 k po 0,02 widze nie idzie to sprzedałem po 0,02. strata samej prowizji nie boli.
okazja nadazła sie na szybszy zarobek, wroce to odkupie po 0,02 albo 003
teraz nie mam watpliwości od tych wtop ci od je bało :shock: :lol:

ps weź te 500 k po 3
co ci szkodzi :lol: :lol: :lol:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 04 sty 2013 14:37

pisałem nie marudzić jak stare baby na wątku spółki których akcji nie macie :lol:

Marek B.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2425
Rejestracja: 10 lut 2012 15:50

Postautor: Marek B. » 04 sty 2013 15:15

Co się stanie z naszą kałzą, pyta Stary mnie na privie
Ciężko sprostać takim czasom, ciężko w ogóle żyć uczciwie
Co się stało z moją kasą, Sena straty liczy w głowie
Myśli - jeśli teraz kupię, może straty te odrobię
Może straty te odrobię...

http://www.youtube.com/watch?v=NTNcxGVgn9I

M.A.C.H
Sierżant sztabowy
Posty: 136
Rejestracja: 11 gru 2012 13:52

Postautor: M.A.C.H » 04 sty 2013 15:21

:lol: :lol: :lol: :lol: Prawda jest taka że *** wiecie co się dzieje . Stary przestań robić z siebie ***** jak tyle trzymasz to trzymaj i nie opowiadaj bajek że kupiłeś , sprzedałeś ( A jak chcesz tak robić to napisz dokładną ilość sztuk jaką kupujesz i od razu kup wtedy będzie wiadomo że to ty a takie pitu pitu. Jazdy po 1000% dziennie nie ma co robić skoro można baranom papier taniej wyrwać , odciąć od papieru i ubrać wysoko ....
Na parkiecie od 2006r.

KOGNOR_279647
Chorąży sztabowy
Posty: 4031
Rejestracja: 31 gru 2009 10:54

Postautor: KOGNOR_279647 » 04 sty 2013 15:36

gledzicie jak stare baby :lol: kupiłem jeden pakiet 500 k po 0,02 widze nie idzie to sprzedałem po 0,02. strata samej prowizji nie boli.
okazja nadazła sie na szybszy zarobek, wroce to odkupie po 0,02 albo 003
sprzedałeś miesiąc lub dwa temu po 2 grosze, dziś kupiłeś znów :roll: :?:, i już znów sprzedałeś i odkupisz być może nawet po 3 :roll: :?:, to powiem tak, Sobolewski już nie wie co mówi w mediach, bo mu się świat zawalił zawodowy i prywatny :roll: :?:, więc albo tobie mózg wypaliło z powodu strat, lub zawalił ci się świat w którym obracasz się, bo skoro świeżą gotówkę przelałeś :roll: :?:, to po co GPF *** dziś znów sprzedawałeś :roll: :?: :oops:
Obrazek

hossa2013
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2013 16:00

Postautor: hossa2013 » 04 sty 2013 15:45



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości