COGNOR [COG] księga XXII

wszystko na temat spółek publicznych
miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 12 kwie 2012 16:38

rzeczowo bez kreślenia wizji kosmosu

REKLAMA


JERRY DOMBAS
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 24 gru 2007 11:31
Lokalizacja: DONIECK

Postautor: JERRY DOMBAS » 12 kwie 2012 16:40

..to jest słaba forma :?: :shock:
...nie mówię o wyglądzie bo to ścisła czołówka GPW,ale o PR :idea:
...producent niszowy,wysokomarżowy i do tego wytwarzający stal w podobnej cenie co chińczyki :wink: Debeściak i do tego zarząd będzie zadowolony jak w 2012 r osiągną progres kilkunastu procent ,oczywiście operacyjnie....
TY NA SPOKOJNIE OGLADNIJ TO SOBIE JESZCZE RAZ I PRZEMYSL TO CO MOWI. TJ 1 KWARTAL 2012 GORSZY NIZ MYSLELI, MUSZA WALCZYC MARZA, ROLOWANIE OBLI TO BY CHCIELI ALE Z TYM RATINGIEM TO BONUS PRZEWIDUJE DWU CYFROWY. I ROZUMIEM ZE TY UWAZASZ ZE POTENCJALNI NABYWCY OBLIGACJI TO NIE POTRAFIA ODNALEZC NOTOWAN DZISIEJSZYCH OBLIGACJI I ZE NIE POTRAFIA GO ZDEFINIOWAC? JAK WIDAC JESTES W TAKIEJ SAMEJ FORMIE JAK KRZYSIU!

Cool
Podporucznik
Posty: 10400
Rejestracja: 27 kwie 2005 13:46

Postautor: Cool » 12 kwie 2012 16:50

Wpakował Przema w te obligi i nie wie jak teraz z tego wybrnąc, aby wiecznego haraczu za ten błąd nie płacić, to i stres go zżera i chłopina wychudł. Przemo też jakby cieńszy na foto w WNP.

Klepią z Przemem w mediach o przyszłych tajemniczych wyrobach a pewnie będą klepać siermiężne szyny kolejowe, nic w tym nie ma finezji, więc tak klepia, bo się wstydzą wyklepać o tej swojej żenującej szynowej wizji

Na tej strategii produkcji szyny kolejowej to sie kurs całkiem wykolei i całkiem wycieńczy leszcza

A takie znów miałem fajne wizje o Romku a ci mnie walnęli szyną w łeb, że się szybko nie pozbieram aby coś nowego wymyślić :(
albo zyskObrazekalbo w pysk

JERRY DOMBAS
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 24 gru 2007 11:31
Lokalizacja: DONIECK

Postautor: JERRY DOMBAS » 12 kwie 2012 16:52

ROLOWANIE (BO NA WYKUP NIE MA SZANS !!!!!) PRZYPADNIE NA ROK 2014 A W TYM MOMENCIE BEDZIE JUZ ZACIESNIANA POLITYKA MONETARNA I BEDA SCIÁGANE PIENIADZE Z WSZYSTKICH RYNKOW DOSTEP DO PIENIEDZY PONOWNIE STANIE SIE LUKSUSEM. JEDYNE CO POPIERAM I WIDZE JAKO POZYTYW TO TO ZE KRZYSIU PATRZY W STRONE OBLI W EURO. TO Z PUNKTU WIDZENIA DOLARA KTORY OD JESIENI ZACZNIE SIE UMACNIAC WOBEC INNYCH WALUT (CYKL 7 LETNI) JEST NAJROZSADNIEJSZE ROZWIAZANIE W DLUGIM TERMINIE.

Cool
Podporucznik
Posty: 10400
Rejestracja: 27 kwie 2005 13:46

Postautor: Cool » 12 kwie 2012 17:20

Co to za interes to rolowanie, będą wiecznie płacić haracz z tych obligów i ciągle je rolować po to aby dalej płacić haracz, bo brak im wizji na jakieś zakończenie, przecież to głupota na resorach, o której nie powinni nawet trąbić w mediach bo wyglądają na bezradnych, i jeszcze chcą wziąć i wtopić 500 mln na nowe pomysły i znów pewnie to wsio rolować
albo zyskObrazekalbo w pysk

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 12 kwie 2012 17:27

Co to za interes to rolowanie, będą wiecznie płacić haracz z tych obligów i ciągle je rolować po to aby dalej płacić haracz, bo brak im wizji na jakieś zakończenie, przecież to głupota na resorach, o której nie powinni nawet trąbić w mediach bo wyglądają na bezradnych, i jeszcze chcą wziąć i wtopić 500 mln na nowe pomysły i znów pewnie to wsio rolować
a co z zyskiem za 2011 no i widac ze warranty sobie odpuszczaja ,bo to tez lekko 240 mln plus wedlug zapowiedzi za 2012- 100 mln :) to mamy ladna sumke

darbo57
Podporucznik
Posty: 11554
Rejestracja: 28 sty 2008 23:36

Postautor: darbo57 » 12 kwie 2012 17:41

....oj widzę,że mało kto odczytał mój post jako ironiczny... :wink:

darbo57
Podporucznik
Posty: 11554
Rejestracja: 28 sty 2008 23:36

Postautor: darbo57 » 12 kwie 2012 17:43

..a poważnie to mam pytanie :arrow: jeśli jest tak sobie i taka ma być też przyszłość to kto i po co sesja w sesję wykłada konkretne pieniądze na ten papier :?: :shock:

JERRY DOMBAS
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 24 gru 2007 11:31
Lokalizacja: DONIECK

Postautor: JERRY DOMBAS » 12 kwie 2012 18:27

OJ TAM OJ TAM. MOZE CI NA TO PYTANIE ODPOWIEDZA AKCJONARIUSZE DSS LUB PBG DO TAM TEZ SIE HANDLUJE. JAK BEDZIE WALNE W CZERWCU TO RADZE CI DARBO ZAPYTAJ SIE O PARK MASZYNOWY I JEGO ENERGOCHLONNOSC I CZY KTOS MAJA POMYSL CO Z TYM ZROBIC. ZAPYTAJ SIE TEZ CZY ICH SIEC SKUPU ZLOMU NADAL JEST LIDEREM NA NASZYM RYNKU. ODPOWIEDZI (O ILE JE UZYSKASZ) POWINNY CIE POWALIC .

vovo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3794
Rejestracja: 09 maja 2007 15:41

Postautor: vovo » 12 kwie 2012 21:39

OJ TAM OJ TAM. MOZE CI NA TO PYTANIE ODPOWIEDZA AKCJONARIUSZE DSS LUB PBG DO TAM TEZ SIE HANDLUJE. JAK BEDZIE WALNE W CZERWCU TO RADZE CI DARBO ZAPYTAJ SIE O PARK MASZYNOWY I JEGO ENERGOCHLONNOSC I CZY KTOS MAJA POMYSL CO Z TYM ZROBIC. ZAPYTAJ SIE TEZ CZY ICH SIEC SKUPU ZLOMU NADAL JEST LIDEREM NA NASZYM RYNKU. ODPOWIEDZI (O ILE JE UZYSKASZ) POWINNY CIE POWALIC .
Przypomnij mi Jerry, kiedy Ty ostatnio napisałeś coś pozytywnego o tej spółce i jego włascicielu? Nie pamiętasz. Ja tez nie. To powiedz mi dlaczego tak zagiąłes parol na Prezesa i jego działalność

30malo
Starszy chorąży
Posty: 1288
Rejestracja: 22 wrz 2009 11:57

Postautor: 30malo » 12 kwie 2012 21:56

vovo poczytaj wypowiedz WOJDYNY na wnp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gościu konkret!!!!!!!!!!!!!!!więc czemu się dziwisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!że o naszym tak dobrze pisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Prezes Konsorcjum Stali: nie poddamy się Mittalowi

JERRY DOMBAS
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 24 gru 2007 11:31
Lokalizacja: DONIECK

Postautor: JERRY DOMBAS » 12 kwie 2012 22:07

OJ TAM OJ TAM. MOZE CI NA TO PYTANIE ODPOWIEDZA AKCJONARIUSZE DSS LUB PBG DO TAM TEZ SIE HANDLUJE. JAK BEDZIE WALNE W CZERWCU TO RADZE CI DARBO ZAPYTAJ SIE O PARK MASZYNOWY I JEGO ENERGOCHLONNOSC I CZY KTOS MAJA POMYSL CO Z TYM ZROBIC. ZAPYTAJ SIE TEZ CZY ICH SIEC SKUPU ZLOMU NADAL JEST LIDEREM NA NASZYM RYNKU. ODPOWIEDZI (O ILE JE UZYSKASZ) POWINNY CIE POWALIC .
Przypomnij mi Jerry, kiedy Ty ostatnio napisałeś coś pozytywnego o tej spółce i jego włascicielu? Nie pamiętasz. Ja tez nie. To powiedz mi dlaczego tak zagiąłes parol na Prezesa i jego działalność
BO ONI NIGDY NIE GRALI FAYR Z MNIEJSZOSCIOWYMI I BRAK IM ODWAGI ABY GLOSMO POWIEDZIEC DLACZEGO SPIEPRZYLI TAK PIEKNIE ZAPOWIADAJACY SIE BIZNES. SITWA OBLAZLA DAWNO ZARZAD SPOLKI I TAK CHYBA BEDZIE TRRWALA DO JEJ KONCA LUB SWOJEGO.

JERRY DOMBAS
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 24 gru 2007 11:31
Lokalizacja: DONIECK

Postautor: JERRY DOMBAS » 12 kwie 2012 22:09

OJ TAM OJ TAM. MOZE CI NA TO PYTANIE ODPOWIEDZA AKCJONARIUSZE DSS LUB PBG DO TAM TEZ SIE HANDLUJE. JAK BEDZIE WALNE W CZERWCU TO RADZE CI DARBO ZAPYTAJ SIE O PARK MASZYNOWY I JEGO ENERGOCHLONNOSC I CZY KTOS MAJA POMYSL CO Z TYM ZROBIC. ZAPYTAJ SIE TEZ CZY ICH SIEC SKUPU ZLOMU NADAL JEST LIDEREM NA NASZYM RYNKU. ODPOWIEDZI (O ILE JE UZYSKASZ) POWINNY CIE POWALIC .
Przypomnij mi Jerry, kiedy Ty ostatnio napisałeś coś pozytywnego o tej spółce i jego włascicielu? Nie pamiętasz. Ja tez nie. To powiedz mi dlaczego tak zagiąłes parol na Prezesa i jego działalność
NIE NAPISALEM DAWNO TO FAKT----ALE FANTASTYKI NIE MAM ZAMIARU UPRAWIAC NAWET ZYCZENIOWO.

JERRY DOMBAS
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 24 gru 2007 11:31
Lokalizacja: DONIECK

Postautor: JERRY DOMBAS » 12 kwie 2012 22:17

I POWIEM JESZCZE TAK---- PRAWDOPODOBNIE JAKBY NIE SPRZEDALI CZESCI DYSTRYBUCYJNEJ TO HUTY BY JUZ SPLAJTOWALY. PATRZE W TYM PRZYPADKU NA WSKAZNIK ROTACJI KAPITALU I TE 150 BANIEK CO WZIELI JEST JUZ POWOLI PRZEJADANE. TEORETYCZNIE ZASILILY ONE KAPITAL OBROTOWY ALE OSTATNIO WIDZIALEM ZE JAKAS BYLA WZMIANKA O UMOWIE KREDYTOWEJ (CHYBA 25 BANIEK JAK PAMIETAM) WIEC TLEN SIE CHYBA POWOLI KONCZY.

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 13 kwie 2012 08:26

działasz jako antywskaznik


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości