INTERNET MEDIA SERVICES (IMS) w drodze na NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
boersianer
Sierżant sztabowy
Posty: 190
Rejestracja: 17 sie 2009 09:52

INTERNET MEDIA SERVICES (IMS) w drodze na NewConnect

Postautor: boersianer » 16 cze 2011 12:00

Internet Media Services planuje w lipcu debiut na NewConnect

13.06. Warszawa (PAP) - Internet Media Services (IMS), specjalizująca się w marketingu sensorycznym, planuje w lipcu debiut na NewConnect, ale nie będzie on połączony z emisją nowych akcji. Nowa emisja o wartości 3-8 mln zł, czyli 10-15 proc. kapitału zakładowego, planowana jest na późną jesień - poinformował na konferencji prezes Michał Kornacki.
"Nowa emisja zależna będzie od projektów akwizycyjnych. Kapitał potrzebny jest nam na przejęcia, a nie na bieżącą działalność spółki" - powiedział Kornacki.

"W perspektywie roku-dwóch chcielibyśmy pojawić się na rynku głównym" - dodał.

Cele strategiczne IMS zakładają osiągnięcie 60-proc. udziału przychodów z usług abonamentowych, mających pokrywać koszty bieżącej działalności, roczny przyrost na poziomie 1200 obsługiwanych punktów w zakresie audiomarketingu oraz wzrost liczby podmiotów obsługiwanych w zakresie digital signange w ciągu 2 lat z 19 do 50.

Przychody spółki wzrosły w I kw. 2011 o 9 proc. rdr. i wyniosły 5 mln zł. EBITDA wzrosła o 63 proc. i wyniosła 1,3 mln zł. Zysk netto wzrósł o 84 proc. do 327 tys. zł.

IMS planuje zwiększyć liczbę obsługiwanych punktów do 10 tys. w 2013 roku. Liczba obsługiwanych punktów w 2010 wyniosła 4 tys.

IMS świadczy usługi z zakresu marketingu sensorycznego w Polsce. Działa w segmencie mediów i nowoczesnej technologii. Wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klienta. (PAP)

REKLAMA


FED..
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3266
Rejestracja: 07 mar 2010 19:39

Postautor: FED.. » 07 lip 2011 10:59

jak mozna się zapisać na akcje tej spółki ? poza reklamą w TVN cisza

head
Spam
Posty: 3876
Rejestracja: 28 lut 2007 17:32
Lokalizacja: Katowice/Kraków

Postautor: head » 02 sty 2012 12:53

IMS już 4 stycznia zadebiutuje na NewConnect:
http://www.newconnector.pl/ims-juz-4-st ... newconnect

head
Spam
Posty: 3876
Rejestracja: 28 lut 2007 17:32
Lokalizacja: Katowice/Kraków

Postautor: head » 04 sty 2012 08:53

Wywiad z Michałem Kornackim - Prezesem Zarządu Spółki Internet Media Services:
http://www.newconnector.pl/wywiad-z-mic ... a-services

Ksiaze82
Młodszy chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 18 cze 2007 09:56

Postautor: Ksiaze82 » 04 sty 2012 11:25

Lada chwila otwarcie a TKO prawie -50%.
Po ile były rzeczywiście brane akcje?
Kiedys dlugoterminowiec, teraz amator szybkiego zysku/straty.

powered_557150
Starszy chorąży
Posty: 1794
Rejestracja: 26 paź 2011 20:14

Postautor: powered_557150 » 04 sty 2012 13:21

Kolejny rewelacyjny debiut -50% :shock:
Reprezentant Polski na olimpiadę w Londynie 2012 :)

kryryb
Starszy chorąży
Posty: 1974
Rejestracja: 31 mar 2006 13:19
Lokalizacja: niby stąd

Postautor: kryryb » 04 sty 2012 14:05

Kolejny rewelacyjny debiut -50% :shock:
A dziwisz się. Cena nominalna 0,02 zł. prawie 33 mln akcji (co prawda większość w lockupie, ale i tak sporo) i cena "emisyjna"... 1,6 zł...
Tylko jaka emisyjna ? Emisyjna by byłą jakby by byłą budowana księga popytu i rynek wycenił te akcje, a nie ustalą sobie 1,6 zł... Spadnie 50%, leszcz pomyśli... Spadło 50% - super, zaraz odbije, tylko, że ci co mają po 2 gr i tak mają stopę zwrotu rzędu 4000% !!!
W mojej ocenie to zwykle oszustwo, kurs odniesienie w przypadku takich spółek powinien być średnią ważoną cen emisyjnych poszczególnych emisji akcji. A nie 30 baniek akcji po 2 gr, 2 banki po 1,6 zł i cena na debiucie 1,6 zł...

kryryb
Starszy chorąży
Posty: 1974
Rejestracja: 31 mar 2006 13:19
Lokalizacja: niby stąd

Postautor: kryryb » 04 sty 2012 14:06

Kolejny rewelacyjny debiut -50% :shock:
A dziwisz się. Cena nominalna 0,02 zł. prawie 33 mln akcji (co prawda większość w lockupie, ale i tak sporo) i cena "emisyjna"... 1,6 zł...
Tylko jaka emisyjna ? Emisyjna by byłą jakby by byłą budowana księga popytu i rynek wycenił te akcje, a nie ustalą sobie 1,6 zł... Spadnie 50%, leszcz pomyśli... Spadło 50% - super, zaraz odbije, tylko, że ci co mają po 2 gr i tak mają stopę zwrotu rzędu 4000% !!!
W mojej ocenie to zwykle oszustwo, kurs odniesienie w przypadku takich spółek powinien być średnią ważoną cen emisyjnych poszczególnych emisji akcji. A nie 30 baniek akcji po 2 gr, 2 banki po 1,6 zł i cena na debiucie 1,6 zł...

Wojtek12345
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2012 22:59

Kurde ludzie czy wy czytanie dokumenty?

Postautor: Wojtek12345 » 04 sty 2012 23:05

Czy ktoś z was wysilił się i zapoznał się z DI. Niektóre emisje były obejmowane powyżej 3 zł za jedną akcje. Pan Arkadiusz Bajołek (chyba go znacie?) obejmował akcje za 0,90 ale ma lock-up. Fakt nie pokoi ten spadek, pewnie mieli jakiś nerwowych akcjonariuszy, który już długo czekali ze zbyciem akcji po każdej cenie. Poczekam sobie do wyników za IV kwartał jak zrealizują prognozę to wchodzę.

Nie mam akcji tej spółki, ale przyglądam się jej. Naprawdę są w większości galerii wystarczy się przejść.

Wycena:
Zysk netto to porażka do wyceny, ale popatrzcie na EBITDA przy tej wycenie wskaźnik ten jest bardzo atrakcyjny, amortyzacja wynika z inwestycji Spółki.

Ps. Akcjonariat też ciekawy,


Kolejny rewelacyjny debiut -50% :shock:
A dziwisz się. Cena nominalna 0,02 zł. prawie 33 mln akcji (co prawda większość w lockupie, ale i tak sporo) i cena "emisyjna"... 1,6 zł...
Tylko jaka emisyjna ? Emisyjna by byłą jakby by byłą budowana księga popytu i rynek wycenił te akcje, a nie ustalą sobie 1,6 zł... Spadnie 50%, leszcz pomyśli... Spadło 50% - super, zaraz odbije, tylko, że ci co mają po 2 gr i tak mają stopę zwrotu rzędu 4000% !!!
W mojej ocenie to zwykle oszustwo, kurs odniesienie w przypadku takich spółek powinien być średnią ważoną cen emisyjnych poszczególnych emisji akcji. A nie 30 baniek akcji po 2 gr, 2 banki po 1,6 zł i cena na debiucie 1,6 zł...

Wojtek12345
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2012 22:59

Kurde ludzie czy wy czytanie dokumenty?

Postautor: Wojtek12345 » 04 sty 2012 23:06

Czy ktoś z was wysilił się i zapoznał się z DI. Niektóre emisje były obejmowane powyżej 3 zł za jedną akcje. Pan Arkadiusz Bajołek (chyba go znacie?) obejmował akcje za 0,90 ale ma lock-up. Fakt nie pokoi ten spadek, pewnie mieli jakiś nerwowych akcjonariuszy, który już długo czekali ze zbyciem akcji po każdej cenie. Poczekam sobie do wyników za IV kwartał jak zrealizują prognozę to wchodzę.

Nie mam akcji tej spółki, ale przyglądam się jej. Naprawdę są w większości galerii wystarczy się przejść.

Wycena:
Zysk netto to porażka do wyceny, ale popatrzcie na EBITDA przy tej wycenie wskaźnik ten jest bardzo atrakcyjny, amortyzacja wynika z inwestycji Spółki.

Ps. Akcjonariat też ciekawy,


Kolejny rewelacyjny debiut -50% :shock:
A dziwisz się. Cena nominalna 0,02 zł. prawie 33 mln akcji (co prawda większość w lockupie, ale i tak sporo) i cena "emisyjna"... 1,6 zł...
Tylko jaka emisyjna ? Emisyjna by byłą jakby by byłą budowana księga popytu i rynek wycenił te akcje, a nie ustalą sobie 1,6 zł... Spadnie 50%, leszcz pomyśli... Spadło 50% - super, zaraz odbije, tylko, że ci co mają po 2 gr i tak mają stopę zwrotu rzędu 4000% !!!
W mojej ocenie to zwykle oszustwo, kurs odniesienie w przypadku takich spółek powinien być średnią ważoną cen emisyjnych poszczególnych emisji akcji. A nie 30 baniek akcji po 2 gr, 2 banki po 1,6 zł i cena na debiucie 1,6 zł...

kryryb
Starszy chorąży
Posty: 1974
Rejestracja: 31 mar 2006 13:19
Lokalizacja: niby stąd

Re: Kurde ludzie czy wy czytanie dokumenty?

Postautor: kryryb » 04 sty 2012 23:37

Czy ktoś z was wysilił się i zapoznał się z DI. Niektóre emisje były obejmowane powyżej 3 zł za jedną akcje. Pan Arkadiusz Bajołek (chyba go znacie?) obejmował akcje za 0,90 ale ma lock-up. Fakt nie pokoi ten spadek, pewnie mieli jakiś nerwowych akcjonariuszy, który już długo czekali ze zbyciem akcji po każdej cenie. Poczekam sobie do wyników za IV kwartał jak zrealizują prognozę to wchodzę.

Nie mam akcji tej spółki, ale przyglądam się jej. Naprawdę są w większości galerii wystarczy się przejść.

Wycena:
Zysk netto to porażka do wyceny, ale popatrzcie na EBITDA przy tej wycenie wskaźnik ten jest bardzo atrakcyjny, amortyzacja wynika z inwestycji Spółki.

Ps. Akcjonariat też ciekawy,


Kolejny rewelacyjny debiut -50% :shock:
A dziwisz się. Cena nominalna 0,02 zł. prawie 33 mln akcji (co prawda większość w lockupie, ale i tak sporo) i cena "emisyjna"... 1,6 zł...
Tylko jaka emisyjna ? Emisyjna by byłą jakby by byłą budowana księga popytu i rynek wycenił te akcje, a nie ustalą sobie 1,6 zł... Spadnie 50%, leszcz pomyśli... Spadło 50% - super, zaraz odbije, tylko, że ci co mają po 2 gr i tak mają stopę zwrotu rzędu 4000% !!!
W mojej ocenie to zwykle oszustwo, kurs odniesienie w przypadku takich spółek powinien być średnią ważoną cen emisyjnych poszczególnych emisji akcji. A nie 30 baniek akcji po 2 gr, 2 banki po 1,6 zł i cena na debiucie 1,6 zł...
To jak piszesz "niektóre" to napisz które :
po 3,4 zł objęta została emisja C - 1.241 tyś akcji...
6.324 tyś, czyli akcje serii D to już cena emisyjna = 90 gr
akcje serii E w szaleńczej ilości 350 tyś po cenie (ok) 2 zł...

akcje serii A oraz B - akcje założycielskie, czyli za friko...

Dla mnie uczciwa cena za te akcje to 0,26 zł. To moja opinia która wynika z dwóch rzeczy, po pierwsze to jest wartość KW przypadająca na akcje na koniec 3 kwartału, a dwa - na rynku jest bardzo dużo spółek notowanych poniżej wartości kapitałów własnych przypadających na akcje. Mających większe zyski i mniejsze zadłużenie. Prezes sobie może marzyć i dywagować o wielkich zyskach, ale tych zysków aktualnie nie ma. A obecnie na rynku liczy się to co jest, a nie to co będzie.

NC stał się niestety śmietnikiem i nawet jeśli to jest dobra spółka, to nikt poważny się tego nie tknie ze względu na obraz rynku. A jeśli tak jak mówisz - to dobra spółka (ja tak nie uważam, ale człowiek może się mylić) to tym bardziej na wzrosty bym nie liczył. Spółdzielnia woli pompować śmieci...


PS. jedna rzeczy mnie do tej spółki może przekonać - jest to Przewodniczący RN, czyli prezes Wiesiek Rozłucki, bo facet do tej pory trzyma klasę i wątpię by chciał zepsuć sobie opinie za marne grosze.

Anankofan3
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7014
Rejestracja: 14 gru 2011 13:37

Postautor: Anankofan3 » 05 sty 2012 09:18

Wojtek12345
Starszy szeregowy
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 2

"nie mam akcji terj spółki"

taki kit to my ale nie nam :lol:

head
Spam
Posty: 3876
Rejestracja: 28 lut 2007 17:32
Lokalizacja: Katowice/Kraków

Postautor: head » 12 sty 2012 14:51

IMS już w punktach sprzedaży sieci Polkomtel:
http://www.newconnector.pl/ims-juz-w-pu ... -polkomtel

grimow
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 12 sty 2012 21:56

Postautor: grimow » 17 sty 2012 15:56

Mocno się ubrałem po debiucie i jak tu wyjść na pustym arkuszu z lewej?

head
Spam
Posty: 3876
Rejestracja: 28 lut 2007 17:32
Lokalizacja: Katowice/Kraków

Postautor: head » 24 sty 2012 12:26

IMS - System Digital Signage w Bonarka City Center w Krakowie:
http://www.newconnector.pl/ims-system-d ... w-krakowie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości