MNI [MNI cz XXXI

wszystko na temat spółek publicznych
abp.ASS
Starszy chorąży
Posty: 1486
Rejestracja: 16 maja 2013 08:48

Postautor: abp.ASS » 31 lip 2013 00:02

uh sa 2 wątki, będzie gruboooo :D

REKLAMA


Kelt9
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2884
Rejestracja: 02 gru 2011 22:18
Lokalizacja: z ciemności

Postautor: Kelt9 » 31 lip 2013 09:27

Dlaczego nikt nie wspomniał o artykule o grupie MNI w zeszłotygodniowym wydaniu sieci. Przecież cała ta sieć światłowodowa w Małopolsce, bardzo dziwnie wygląda. Pozdrawiam byłe kierownictwo Małopolski, które teraz przez przypadek oczywiście zajmuje wysokie stołki w firmach drewnianego dziadka. Ale skoro bieganie w sukienkach nie przeszkadza współpracować ze S.... to dobrze. Jak są mądre chłopaki to jedziemy na północ

Może uda mi się znaleźć link bo artykuł arcy ciekawy
oki , to poszukaj i wrzuć , my tu spragnieni ARCY CIEKAWYCH informacji :wink:
Obrazek
>>> >>> >>> NIGDY DOŚĆ I BEZ KOŃCA <<< < <<<
Ciesz się swoimi pasjami i żyj życiem. Nie pozwól by Twoje pasje zmieniły się w obsesje.

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 31 lip 2013 13:17

uh sa 2 wątki, będzie gruboooo :D
cenę tez należy podzielić na dwa

Kelt9
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2884
Rejestracja: 02 gru 2011 22:18
Lokalizacja: z ciemności

Postautor: Kelt9 » 31 lip 2013 13:19

a może pomnożyć...
albo podnieść do kwadratu :wink:
Obrazek
>>> >>> >>> NIGDY DOŚĆ I BEZ KOŃCA <<< < <<<
Ciesz się swoimi pasjami i żyj życiem. Nie pozwól by Twoje pasje zmieniły się w obsesje.

aldzia2
Starszy plutonowy
Posty: 24
Rejestracja: 31 lip 2013 13:27

Postautor: aldzia2 » 31 lip 2013 13:43

a może pomnożyć...
albo podnieść do kwadratu :wink:
ta opcja znacznie bardziej mi się podoba :D
coś

lakers
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2068
Rejestracja: 14 gru 2012 00:14
Lokalizacja: LA

Postautor: lakers » 31 lip 2013 13:48

1,34^2 = 1,80 zł
1,34*2 = 2,68 zł

Wolę jednak pomnożyć :)

Kelt9
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2884
Rejestracja: 02 gru 2011 22:18
Lokalizacja: z ciemności

Postautor: Kelt9 » 31 lip 2013 17:16

1,34^2 = 1,80 zł
1,34*2 = 2,68 zł

Wolę jednak pomnożyć :)
dobra... :lol: to najpierw pomnóżmy , a uzyskany wynik podnieśmy do kwadratu ;)

MIT ostro odpalił, HYPERION też nieźle sobie radzi więc teraz czas na "mamusie" spółki córki powinny ja wyciągnąć za uszy ;) swoją wyceną, miejmy nadzieje , że AVIVA już się wysypała
Obrazek
>>> >>> >>> NIGDY DOŚĆ I BEZ KOŃCA <<< < <<<
Ciesz się swoimi pasjami i żyj życiem. Nie pozwól by Twoje pasje zmieniły się w obsesje.

czapajewo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7370
Rejestracja: 26 sty 2008 00:09

Postautor: czapajewo » 29 sie 2013 12:37

Kelt fajnie ci urosło na Nanotelu i na MNI. Może czas abys spojrzał swoim okiem na Patentusa - nie mówie że hurra zaraz ale coś na longa pare tysi . :wink:
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba http://gloriapolo.neuevangelisierung.org/indexpl.html

Kelt9
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2884
Rejestracja: 02 gru 2011 22:18
Lokalizacja: z ciemności

Postautor: Kelt9 » 29 sie 2013 23:01

Kelt fajnie ci urosło na Nanotelu i na MNI. Może czas abys spojrzał swoim okiem na Patentusa - nie mówie że hurra zaraz ale coś na longa pare tysi . :wink:

no witaj Czapa :)
i dziękuję - ale nie ma co chwalić dnia przed.. itd

nie wiem czy zauważyłeś, ale jest nowa księga MNI

http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... 7fe8c234f3

i zawsze możesz wrócić na stare śmieci, jak jeszcze nie jesteś w akcjonariacie (MNI) trochę nas tam sponiewierało przez ten szmat czasu i każdy wie jak trudno jest się ponownie przekonać do chybionej inwestycji (co dobitnie widać na różnych forach - jak psioczą na różne spółki) ja wróciłem na MNI i na razie jest całkiem OK :) najważniejsze, że długoterminowa linia trendu spadkowego padła (zobacz na dzisiejsze pakietówy na hyperionie )

na nowe zresztą też zapraszam (NANO) no wiesz.. te pare tysi na longa z zysków z Patentusa wspomogło by popyt ;)


Patentus już ładnie urósł , nie wiem od kiedy tam jesteś ale widzę że w sierpniu było prawie 50% up :roll:
Obrazek
>>> >>> >>> NIGDY DOŚĆ I BEZ KOŃCA <<< < <<<
Ciesz się swoimi pasjami i żyj życiem. Nie pozwól by Twoje pasje zmieniły się w obsesje.

czapajewo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7370
Rejestracja: 26 sty 2008 00:09

Postautor: czapajewo » 30 sie 2013 12:23

Nie posiadam akcji Patentusa kupionych w jakmś tam mega dołku więc tych zysków sierpniowych wcale tak dużo nie widze tym bardziej że na giełdzie aktualnie od roku mam 2-4 tysie więc na MNi się raczej nie pojawię - tym bardziej że tam pogonili mi kota choć o mały włos i mogło być inaczej.
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba http://gloriapolo.neuevangelisierung.org/indexpl.html

czapajewo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7370
Rejestracja: 26 sty 2008 00:09

Postautor: czapajewo » 30 sie 2013 12:25

Nie posiadam akcji Patentusa kupionych w jakmś tam mega dołku więc tych zysków sierpniowych wcale tak dużo nie widze tym bardziej że na giełdzie aktualnie od roku mam 2-4 tysie więc na MNi się raczej nie pojawię - tym bardziej że tam pogonili mi kota choć o mały włos i mogło być inaczej. A sprawa mojej dywidki i obrzydliwego potraktowania leszcza raczej nie przyciągnie mnie tam ponownie (już zapiłem sraty), choć trzymam kciuki za Ciebie. :wink: choś sam dobrze wiesz że Pinokio zraził wielu i czasem trzeba odpuścić. Choć na forach już nie wypisuje kłamstw i jakby zamiłl.
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba http://gloriapolo.neuevangelisierung.org/indexpl.html


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości