PETROLINVEST [OIL] cz.XXVI

wszystko na temat spółek publicznych
discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 23 sty 2011 12:03

Ty, o ile zrozumiałem, proponujesz PiS i radiomaryjny patriotyzm. Zlituj się! Już wolę ***** od milicjantów.
:wink: zle trafiles
To czemu zlinkowałeś tego Pietrzaka? Aż przykro się to oglądało. Taki fajny facet, a tak żenująco się starzeje. Śpiewki o wspaniałych patriotach spod krzyża przed pałacem prezydenckim.............. Nie jest z nim dobrze.

REKLAMA


discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 23 sty 2011 12:13

Mam propozycję dla współczesnego patrioty. :)
Nie głosuj na tych pseudoliberałów chętnie topiących Polskę w długach. Szkoda męczyc nóg spacerem do lokalu. Ale jeśli będzie realne zagrożenie recydywą Kaczu to jednak się pofatyguj, zaklnij szpetnie i udawaj że Słońce Peru jest fajny chłopak.
Największym sukcesem Kaczyńskiego jest to, ze takim jak Ty kompletnie zrył beret. Ba... przeorał go na pół
Z ciekawości. Co miałeś na myśli? Oczywiście oprócz prostackiej zaczepki pod moim adresem.
Fajni ci pseudoliberałowie? Fajne likwidowanie OFE? Fajne podwyżki podatków zamiast cięcia wydatków? Naprawdę fajne?

Wątpię żeby kompletny psychopata i świr jakim jest Kaczyński miał na mnie jakikolwiek wpływ. Jestem głęboko zasmucony tym że jeszcze przez 3 lata ten szaleniec będzie przywódcą opozycji nieustannie narażając Polskę na śmiesznośc. Bardzo się dziwię że status PiS jest legalny. Według niego zwołanie kongresu nadzwyczajnego partii bez woli prezesa jest praktycznie niemożliwe. Czyli odwołanie szaleńca przed terminem nie wchodzi w grę.

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 23 sty 2011 12:21

Naprawdę jestem ciekawy czy dożyję dnia kiedy petrol będzie rósł jak głupi po 40 % na dzień.Czy w końcu uda im się znaleźć jakąs ropę z której będą prawdziwe pieniądze...

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 23 sty 2011 12:37

Qgen - dzieki z zwolniles mnie z (dzis :) ) meki polemiki ;) ale:

1) w takich sprawach - sorry, ale z nikim :P nie jestem w stane sie "poklocic" ..rozumiem i wiedzac w jak roznych swiaatach z "posmolenskimi" zyjemy -przytakuje :P zreszta, zapewniam, ze jestem raczej po twojej 'politycznej' stronie - w kwestii wartosci - nie nalepek wyborczych ;)

2) zacytowalem, bo widzialem w tv maetro pietrzaka i wlasnie byly pytania o glebie - brutalna prawda jest, ze pan jan juz bredzi - nie potafail odpowiedziec o czym tam mowi => ze jest banalna pustka w tyych slowach.

3) ja insynuje duzo ciezzy zarzut dla pewnego chorego - po "casusue wachowskiego' i jego mozliwym wyjasnieniu, zestwilem sobie kluczowe sukcesy stratega :P i z zaskoczenieum odkrylem, ze zawsze po nich pito szmpana w jednym miejscu - na kremlu :P

4) udzial w wyborach to legitymizacja wladzy - moze dlatego tak sie pierniczy o "obywatelskim obowiazku". powedzmy, ze ja nie chce legitymizowac dzialan Firmy (dbajacej jak moze o wspierajacy i oslaniajacy ja Zakon) ryzego pr-wca (ciekawe ze gierek tez mial dobry PR ;)- tyle ze ryzy wyprzedaje to, co za tego zlego "zdaluzacza" powstalo, a tu zostna juz tylko dlugi :P ) Brak udzialu jest tez glosem - i to silnym ;) nawiasem - nie sadze zeby olejniczak byl "czerwony"..no ale aparat wybral aparatczyka - to i sie nawet o nich nie mowi :P swoja droga, to dziwczne ze najwiksza strate ze znanych mi, widze w dwoch poslankach z.. sld ;)

5) paradoksalnie "patrioci" i wzysscy o pogladach konserwatywno-chrzescijasko-liberalno-jakis tam - powinni gplosowac na Firme ryzego - mzoe wtedy do mkogos dotrze ze z tym chorym i juz ostatnimi miernotami wokol, nigdy juz nic sie nie osiagnie ;) a sluza tylko jak jakis pron ( czy jak to sie zwalo za jaruzel..skiego) + jako strzaszak na kazdego zdrowego psychicznie czlowieka ;)

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 23 sty 2011 13:02

To czemu zlinkowałeś tego Pietrzaka? Aż przykro się to oglądało. Taki fajny facet, a tak żenująco się starzeje. Śpiewki o wspaniałych patriotach spod krzyża przed pałacem prezydenckim.............. Nie jest z nim dobrze.
Sorry a jakby zaspiewal w rytm discopolo to bys uwazal inaczej? Przestan obrazac czlowieka, widzisz swiat inaczej, zyj nim i daj robic sobie wode z mozgu takim mediom jak TVN-y czy Gazeta. Wlasnie na tym polega demokracja ze jej sile poznaje sie jak obchodzi sie z ludzmi ktorzy widza swiat inaczej, oni tez chca cos przekazac, a robienie z nich oszlomow to wlasnie techniki wyjete zywcem z bolszewickiej propagandy.

Qgen

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 23 sty 2011 13:09

Bardzo się dziwię że status PiS jest legalny.
Moze jako inwestor gieldowy zajmij sie sprawami dla ciebie o wiele wazniejszymi i legalnoscia zapisow spolek gielowych bo w przypadku takich podmiotow jak Petrolinvest jakos ci to nie przeszkadza.

Qgen

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 23 sty 2011 13:10

co jest ?
co sie dzieje?
warto czytac czy od razu zje.bac kikena ?

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 23 sty 2011 13:51

Mam propozycję dla współczesnego patrioty. :)
Nie głosuj na tych pseudoliberałów chętnie topiących Polskę w długach. Szkoda męczyc nóg spacerem do lokalu. Ale jeśli będzie realne zagrożenie recydywą Kaczu to jednak się pofatyguj, zaklnij szpetnie i udawaj że Słońce Peru jest fajny chłopak.
Największym sukcesem Kaczyńskiego jest to, ze takim jak Ty kompletnie zrył beret. Ba... przeorał go na pół
Z ciekawości. Co miałeś na myśli? Oczywiście oprócz prostackiej zaczepki pod moim adresem.
Fajni ci pseudoliberałowie? Fajne likwidowanie OFE? Fajne podwyżki podatków zamiast cięcia wydatków? Naprawdę fajne?

Wątpię żeby kompletny psychopata i świr jakim jest Kaczyński miał na mnie jakikolwiek wpływ. Jestem głęboko zasmucony tym że jeszcze przez 3 lata ten szaleniec będzie przywódcą opozycji nieustannie narażając Polskę na śmiesznośc. Bardzo się dziwię że status PiS jest legalny. Według niego zwołanie kongresu nadzwyczajnego partii bez woli prezesa jest praktycznie niemożliwe. Czyli odwołanie szaleńca przed terminem nie wchodzi w grę.
Co miałem na myśli? Napiszę wprost, bo nie kapujesz jak się pisze w sposób zawoalowany: jesteś pier/olinięty, że w niedzielne południe żyjesz Jarosławem. To właśnie jest dowód, że Kaczor zrył ci beret. c.n.d

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 23 sty 2011 13:58

@ Qgen

Chrzanisz kompletnie bez sensu!!

Pietrzak śpiewa (o ekscesach z krzyżem przed pałacem prezydenckim) "obrzucali błotem bolszewicy podli tych co się modlili za ofiary ZBRODNI", oraz (o L.Kaczyńskim) "no to już go nie ma bo przeszkadzał komuś kto obce porządki robi w naszym domu".

Takie "poglądy" to nie są poglądy tylko ohydne oszczerstwa skretyniałego, byłego fajnego artysty.
Bardzo chętnie mogę się pięknie różnic z kimś kto ma inne poglądy na polską gospodarkę itp. Ale szmaciarskie i przede wszystkim głupie wyśpiewywanie że katastrofa samolotu była umyślną zbrodnią nie jest akceptowalne.

Pietrzak kiepsko kończy. Szkoda.

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 23 sty 2011 14:04

Co miałem na myśli? Napiszę wprost, bo nie kapujesz jak się pisze w sposób zawoalowany: jesteś pier/olinięty, że w niedzielne południe żyjesz Jarosławem. To właśnie jest dowód, że Kaczor zrył ci beret. c.n.d
To nie jest dowód. To jest poszlaka :)
Leżę w łóżku przeziębiony to sobie kilkam. O Jarku i o polityce nie myślę zbyt często. Ale Qgen zaciekawił mnie zlinkowaną piosenką Pietrzaka.

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 23 sty 2011 14:35

Przestan obrazac czlowieka, widzisz swiat inaczej, zyj nim i daj robic sobie wode z mozgu takim mediom jak TVN-y czy Gazeta. Wlasnie na tym polega demokracja ze jej sile poznaje sie jak obchodzi sie z ludzmi ktorzy widza swiat inaczej, oni tez chca cos przekazac, a robienie z nich oszlomow to wlasnie techniki wyjete zywcem z bolszewickiej propagandy.

Qgen
1) nikt nie obraza - pan jan nie wie o czym mowi albo gorzej - probuje "wyplynac" na polityce osmieszania Polakow i polskich politykow na swiecie ;) "kto zyskuje?".. :P

2) przeginaja czesto ale i powli sie lapia ze Firma od dawna gra Zakonem i z nim.. a do gazety: http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798, ... rakow.html - to chyba koronne 'za' armia sowiecka, o ktporym ja myslalem ze 'przez przypadek' bo jakos w niemcow w 45 wysadzajacych zabytki nigdy nie moglem uwierzyc..okazuje sie ze dziki gazta.pl wiem ze nawet to bylo komusnistycznym klamstwem (swoja droga cikawe co to "komunistyczna prawda" :) ) a za to "dobrzy" alianci ..naloty dywanowe i swiadomie wywolane pozary po nich na budynkach i uciakajacych cywilach - mozna tyu mowic o zbrodniach wojennych - i to na wielka duza skale ;)

3) Qgen- technika polega na tym, ze wami sie manipuluje wlasnie pojeciem oszolomstwa i stusnkiem do niego - ja sowietow (nie mylc z rosjanami(!)) bardzo lubie 8) i jest ich miejsce tam gdzie kazdego komunisty - 2 metry od miejsca gdzie stoje - w dol :twisted: ale tu wlasnie m.in chodzi o to, zeby komprmitowac rozne watosci - chocby dla mlodziezy - wiecej pisac nie mam teraz sily :)
co jest ?
co sie dzieje?
warto czytac czy od razu zje.bac kikena ?
haha - dobry tekst :):)
Ostatnio zmieniony 23 sty 2011 14:41 przez optymistyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 23 sty 2011 14:35

@ Qgen

Chrzanisz kompletnie bez sensu!!

Pietrzak śpiewa (o ekscesach z krzyżem przed pałacem prezydenckim) "obrzucali błotem bolszewicy podli tych co się modlili za ofiary ZBRODNI", oraz (o L.Kaczyńskim) "no to już go nie ma bo przeszkadzał komuś kto obce porządki robi w naszym domu".

Takie "poglądy" to nie są poglądy tylko ohydne oszczerstwa skretyniałego, byłego fajnego artysty.
Bardzo chętnie mogę się pięknie różnic z kimś kto ma inne poglądy na polską gospodarkę itp. Ale szmaciarskie i przede wszystkim głupie wyśpiewywanie że katastrofa samolotu była umyślną zbrodnią nie jest akceptowalne.

Pietrzak kiepsko kończy. Szkoda.
Mniej emocji i powiedz czym jest wg. ciebie prawda smolenska? znasz ja?

Qgen

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 23 sty 2011 14:42

Ale Qgen zaciekawił mnie zlinkowaną piosenką Pietrzaka.
http://www.youtube.com/watch?v=eTxhq-rifhA

Dziesiątego kwietnia roku dziesiątego
Tragedia się stała Narodu Polskiego:
Runął w dół samolot z Panem Prezydentem
Na nieludzkiej ziemi, na ziemi przeklętej.

Razem ich tam było blisko stu Polaków,
Lecieli z wieńcami na groby rodaków,
Co w katyńskim lesie leżą pod brzozami,
Bo ich zamordował ten bandyta Stalin.

Wieńce ułożono na mszy okazałe,
Ale delegacja się nie pokazała,
nad Polskę nadciągnął cień żałoby długi,
Po Katyniu pierwszym przyszedł Katyń drugi.

Ludzie się pod Pałac zeszli prezydencki,
Położyli kwiaty zapalili świeczki
I Krzyż postawili w serdecznej potrzebie,
By ich Bóg usłyszał na wysokim niebie.

Na ten Krzyż rzuciła się łobuzów zgraja,
Urządzali draki i robili jaja,
Obrzucali błotem bolszewicy podli,
Tych co się modlili za ofiary zbrodni.

Co się tutaj dzieje, Panie Boże drogi?
Kto tu miesza w głowach, kto podstawia nogi?
Kto nam żyć nie daje w naszej polskiej ziemi,
Jak sobie życzymy i jak tego chcemy.

Jednego mieliśmy tylko Prezydenta,
Co znał te pytania i o nich pamiętał.
No to już go nie ma bo przeszkadzał komuś,
Kto obce porządki robił w naszym domu.

Uliczna ballada kończy się pomału,
Wciąż nie znamy prawdy więc nie ma morału.
Każdy sobie musi dośpiewać przesłanie,
Od tego zależy co się z Polską stanie.


ale przeciez zadaniem artysty (tu spiew acapella Pietrzaka) jest rowniez prowokowanie do emocji/przemyslen, to przeciez rowniez stwierdzenie ktore juz przenika myslenie wielu: rzadza nami zdrajcy!
1) nikt nie obraza - pan jan nie wie o czym mowi albo gorzej - probuje "wyplynac" na polityce osmieszania Polakow i polskich politykow na swiecie ;) "kto zyskuje?".. :P
Rowniez tu jest potwierdzenie: zdrajcy, pacholki Moskwy >> niestety tuskowe zachowanie, tolerancja zachowan wobec wydarzen podpalacowych sie msci, a kto zaprasza Jaruzulskiego do palacu tego zbrodniarza na szacunek moj nie zasluzy i obojetnie jakie mial intencje. Z mitami i legendami jeszcze nikt nie wygral!!

Dlatego w swym pierowotnym tekscie skrotowo to mialem na mysli piszac:
a media ktore na dzis roszcza sobie prawo w uprzedmiotowieniu nas moga sie rowniez zdrowo przejechac(wybiorcza czy tvn), to nie czas ze wystarczylo wrzucic agitke w stylu "Reaktywacja" http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0 i same bojac sie zeszly do "podziemia". Rzad PO premiera Tuska stanie przed przeslaniami takimi jak te: http://www.youtube.com/watch?v=eTxhq-ri ... r_embedded ludzi ktorzy w waznych momentach "zawsze stali tam gdzie trzeba" i problemami zadluzenia kraju! przy rosnacje tej odczuwalnej inflacji ktora obarczy sie rzady koalicji PO-PSL.
Qgen
Ostatnio zmieniony 23 sty 2011 14:58 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 23 sty 2011 14:56

@ Qgen

Chrzanisz kompletnie bez sensu!!

Pietrzak śpiewa (o ekscesach z krzyżem przed pałacem prezydenckim) "obrzucali błotem bolszewicy podli tych co się modlili za ofiary ZBRODNI", oraz (o L.Kaczyńskim) "no to już go nie ma bo przeszkadzał komuś kto obce porządki robi w naszym domu".

Takie "poglądy" to nie są poglądy tylko ohydne oszczerstwa skretyniałego, byłego fajnego artysty.
Bardzo chętnie mogę się pięknie różnic z kimś kto ma inne poglądy na polską gospodarkę itp. Ale szmaciarskie i przede wszystkim głupie wyśpiewywanie że katastrofa samolotu była umyślną zbrodnią nie jest akceptowalne.

Pietrzak kiepsko kończy. Szkoda.
Mniej emocji i powiedz czym jest wg. ciebie prawda smolenska? znasz ja?

Qgen
ja zmykam, ale prosze:

1) "okreslenie jednej z form zbiorowej paranoi"

2) "cos zbyt przykrego, by komus chcialo sie ja wypowiadac"
;)

swoja droga polecam: http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne ... em-72.html od poczatku bo tu prostowane sa przerozne medialne (w tym i "ekspertow" :o ) bzdury. a wsrod fachowcow wszystkie nitki tak, czy siak prowadza.. wiadomo gdzie ;)

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 23 sty 2011 15:28

Uważam że na tym forum powinna obowiązywac jakaś elementarna logika.
Sugerowanie że katastrofa smoleńska była zamachem jest.....................
Zasatanawiam się jak to określic bez emocji........................................
nadal się zastanawiam...............jeszcze chwilę..........chyba nie dam rady. To jednak jest *** na poziomie wdowy po Gosiewskim. Ona jest zrozpaczona, jej wolno gadac bez sensu. Ale Pietrzakowi i Qgenowi nie przystoi.

1.Kompletny brak motywu. Kilka miesięcy prezydentury Kaczyńskiego nie było żadnym zagrożeniem dla nikogo.
2.Skąd wiedzieli że nasz nawigator zapomni o dolince i użyje niewłaściwego wysokościomierza?
3.Skąd wiedzieli że pilot zapomni o tym że na lotnisku bez elektronicznego systemu naprowadzania odejście na autopilocie jest nieskuteczne?
4.Skąd wiedzieli że pomimo mgły spróbują lądowania?

Nawet jeśli specjalnie zrobili mgłę i specjalnie błędnie naprowadzali oraz trafnie przewidzieli że naburmuszony Kaczor zarządzi ladowanie niezależnie od warunków to bez punktów 2. i 3. niczego by nie wskórali. Zważywszy że jednoczesne wystąpienie punktów 2. i 3. było mało prawdopodobne....... nawet przypuszczanie że to był zamach jest ***.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości