PETROLINVEST [OIL] cz.XXVI

wszystko na temat spółek publicznych
JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 22 sty 2011 21:12


REKLAMA


qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 22 sty 2011 21:15

Wielkie dzięki. Jak to j.bło to o mało
Nie popękały mi głosniki i bębenki... :cry: :idea: :lol:
Moze w daleko idacej symbolice bedzie podobnie z calym imperium Ryszarda, bo pamietajmy w 2011r beda tez wybory parlamentarne ( w pazdzierniku) i watpie by partia rzadzaca w jakis sposob chciala stawac w obronie Krauze, on w pamieci mln. zostaje tym oligarchom ktorym przeciez juz od dawna nie jest (czy byl? moze w czesci jak inni) a media ktore na dzis roszcza sobie prawo w uprzedmiotowieniu nas moga sie rowniez zdrowo przejechac(wybiorcza czy tvn), to nie czas ze wystarczylo wrzucic agitke w stylu "Reaktywacja" http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0 i same bojac sie zeszly do "podziemia". Rzad PO premiera Tuska stanie przed przeslaniami takimi jak te: http://www.youtube.com/watch?v=eTxhq-ri ... r_embedded ludzi ktorzy w waznych momentach "zawsze stali tam gdzie trzeba"
Qgen..ulituj sie.. moi starzy i tym samym ja (choc wiele jeszce nie lapelem) pietrzaka sluchali na tajnych :P kasetach i nie byli uciemiezonymi robotnikami , a wrecz pozrnie po drugiej stronie, ale to juz kompletna zenua..pozwol 'legendom' nie dochodzic kresu w psychiatryku ;) jakie sciezki umyslu swietnego analityka prowdza, zeby sie w takie ***** dal wciagnac - to na 5 habilitacji :P no samo haslo "smolensk" - tak sie porobilo, ze trzeba setek kilogramow cierpliwsci, zeby nie powedziec czasem... prawdy :) bo za nia juz wszyscy zjedza w tej zbiorowej licytacji na 'patriotyczna' #-o histerie i paranoje ;) pomysl..wybacz, bo to maz przykro mowic do takiego mozgu jak ty - ale to nie boli.. ;) bo ja juz widze szampany u ryzego i i tego ***.ka z brytyjskim paszportem oraz - jak zawsze, gdy pewni ludzie id lat w akcji 8) - na kremlu :P kiedy to "polaczki" sami z siebie wszedzie robia, cos jak.. jednak paranoicznych 'idiotow' ;) wyjasnij to wszytko obamie, merkel, sarkozemu, cameronowi czy azjatom - ze u Polakow paranoja trwa dlugo? - ja wspolczuje, ale i sie obawiam takich uposledzonych, a juz z pewnoscia przytakuje im, majac ich zdanie widomo gdzie .. - to o to w tej histerii osmiesznia sie i robienia ryzemu glosow chodzi....tylko "kto na tym zyskuje"..w kraju i za granica ;)
Nie chce wywolac klotni bo tym sie nasza rozmowa moze skonczyc, wiec napisze inaczej: masz swoja wizje i odczucia, a ja swoja i uszanujmy je,

a Merkel, Obamie Sarkozemu chcetnie bym wytlumaczyl moze innym jezykiem niz to robia politycy PO czy tez PiS czyli polityczny swiatek wlasciwie skompromitowany do szpiku kosci. SLD nie wymieniam to to czerowni ... i dla mnie oni wogole nie istnieja wraz z bolszewickim Palikotem.

Qgen

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 22 sty 2011 21:17

Obrazek

O:)
znalezli swoja NISZE

:lol: :lol: :lol: :lol:
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl

Wuwuzel
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3231
Rejestracja: 13 cze 2010 23:12

Postautor: Wuwuzel » 22 sty 2011 21:21

a 8 zeta jak nie bylo tak nie ma
Lubie te emocje

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 22 sty 2011 21:21

Nawet na wybory już nie chodzę. Po co?
A pilke nozna/reczna ogladasz, za bialo-czerwonymi pewnie jestes co? Za takie myslenie nie powinno sie ludzi karac, powinno odrazu postawic pod mur i strzelac z procy grochem by do tego lba wpadlo przez dziurke od nosa cos gdzie wiekszosc w glowie ma mozgownice.

Qgen
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011 21:23 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.

smok64
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 295
Rejestracja: 27 kwie 2008 00:13

Postautor: smok64 » 22 sty 2011 21:21

gzie można kupić taką piłkę?

oczywiście z dodatkowym wyposażeniem

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 22 sty 2011 21:23

Rysiek bedzie sprzedawac, jak z ropa nie wyjdzie

takie cus tyz z ropy sie robi co prawda, ale....

:lol: :lol:
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl

smok64
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 295
Rejestracja: 27 kwie 2008 00:13

Postautor: smok64 » 22 sty 2011 22:10

i jak tu zabronić klonowania

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 22 sty 2011 22:22

Nawet na wybory już nie chodzę. Po co?
A pilke nozna/reczna ogladasz, za bialo-czerwonymi pewnie jestes co? Za takie myslenie nie powinno sie ludzi karac, powinno odrazu postawic pod mur i strzelac z procy grochem by do tego lba wpadlo przez dziurke od nosa cos gdzie wiekszosc w glowie ma mozgownice.

Qgen
Jaki związek widzisz między frekwencją wyborczą, a jakością wybranych polityków, posłów, radnych itp.? Nie widzę NAJMNIEJSZEGO związku. :)

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 22 sty 2011 22:42

Nawet na wybory już nie chodzę. Po co?
A pilke nozna/reczna ogladasz, za bialo-czerwonymi pewnie jestes co? Za takie myslenie nie powinno sie ludzi karac, powinno odrazu postawic pod mur i strzelac z procy grochem by do tego lba wpadlo przez dziurke od nosa cos gdzie wiekszosc w glowie ma mozgownice.

Qgen
Jaki związek widzisz między frekwencją wyborczą, a jakością wybranych polityków, posłów, radnych itp.? Nie widzę NAJMNIEJSZEGO związku. :)
Politycy to nie gole baby ktore moga sobie wszyc cycki (silikony) wg. najpopularnieszego disign by ci sie podobali, to zbior osob z wadami i zaletami, tylko tym nalezy powierzyc wladze ktorzy wg. naszej skali wartosci i postrzegania swiata zagwarantuja najmniejsza szkode. Wybierasz najmniej ulomnych ale to oni pozniej przez 4 czy 5 lat nami zarzadza a my i pozniej z tego rozliczamy. To oni sa dla nas a nie odwrotnie, jak z tego prawa nie korzystasz to tak samo jakbys nabywajac PP do akcji z nich rezygnowal a pozniej sie wsicekla ze nie jest tak jak bys sobie tego zyczy. To prawo a nie obowiazek!!

Qgen

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 22 sty 2011 22:50

Nawet na wybory już nie chodzę. Po co?
A pilke nozna/reczna ogladasz, za bialo-czerwonymi pewnie jestes co? Za takie myslenie nie powinno sie ludzi karac, powinno odrazu postawic pod mur i strzelac z procy grochem
Już swoje kiedyś oberwałem. Zomowskie pały na ulicy, złamany nos i żebro na PRLowskim komisariacie. W nastoletnim łbie wydawało mi się że walczę o Polskę. Potem przy paru głosowaniach też mi się wydawało że coś dobrze robię. Już mi się nie wydaje.

Ty, o ile zrozumiałem, proponujesz PiS i radiomaryjny patriotyzm. Zlituj się! Już wolę ***** od milicjantów.

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 22 sty 2011 22:52

Nawet na wybory już nie chodzę. Po co?
A pilke nozna/reczna ogladasz, za bialo-czerwonymi pewnie jestes co? Za takie myslenie nie powinno sie ludzi karac, powinno odrazu postawic pod mur i strzelac z procy grochem by do tego lba wpadlo przez dziurke od nosa cos gdzie wiekszosc w glowie ma mozgownice.

Qgen
Jaki związek widzisz między frekwencją wyborczą, a jakością wybranych polityków, posłów, radnych itp.? Nie widzę NAJMNIEJSZEGO związku. :)
Politycy to nie gole baby ktore moga sobie wszyc cycki (silikony) wg. najpopularnieszego disign by ci sie podobali, to zbior osob z wadami i zaletami, tylko tym nalezy powierzyc wladze ktorzy wg. naszej skali wartosci i postrzegania swiata zagwarantuja najmniejsza szkode. Wybierasz najmniej ulomnych ale to oni pozniej przez 4 czy 5 lat nami zarzadza a my i pozniej z tego rozliczamy. To oni sa dla nas a nie odwrotnie, jak z tego prawa nie korzystasz to tak samo jakbys nabywajac PP do akcji z nich rezygnowal a pozniej sie wsicekla ze nie jest tak jak bys sobie tego zyczy. To prawo a nie obowiazek!!

Qgen
Tobie chodzi o to, aby wybory przyniosły odwzorowanie układu cech całego społeczeństwa.
ale ale...
W wyborach chodzi aby wybrać najlepszych. Choćby byli ułomni, ale lepsi...
Nie widzę związku jakości wyboru a frekwencją, bo takiego nie ma.
Najbardziej zainteresowani są frekwencją politycy. Im chodzi o to, żeby głosujący wzięli odpowiedzialność za działania polityków na swoje sumienie.
Przy obecnej fatalnej ordynacji wyborczej lepiej, żeby rządziła świadoma mniejszość, niż większość, która zagłosuje na "kogoś tam", bo przeczytała w Fakcie, że zrobi wszystkim dobrze...

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 22 sty 2011 23:20

Mam propozycję dla współczesnego patrioty. :)
Nie głosuj na tych pseudoliberałów chętnie topiących Polskę w długach. Szkoda męczyc nóg spacerem do lokalu. Ale jeśli będzie realne zagrożenie recydywą Kaczu to jednak się pofatyguj, zaklnij szpetnie i udawaj że Słońce Peru jest fajny chłopak.

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 22 sty 2011 23:23

Mam propozycję dla współczesnego patrioty. :)
Nie głosuj na tych pseudoliberałów chętnie topiących Polskę w długach. Szkoda męczyc nóg spacerem do lokalu. Ale jeśli będzie realne zagrożenie recydywą Kaczu to jednak się pofatyguj, zaklnij szpetnie i udawaj że Słońce Peru jest fajny chłopak.
Największym sukcesem Kaczyńskiego jest to, ze takim jak Ty kompletnie zrył beret. Ba... przeorał go na pół.
:lol:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 23 sty 2011 00:21

Ty, o ile zrozumiałem, proponujesz PiS i radiomaryjny patriotyzm. Zlituj się! Już wolę ***** od milicjantów.
:wink: zle trafiles

Republika - Biała Flaga
http://wapno1.wrzuta.pl/audio/7Am3pkHi4 ... iala_flaga

Dobranoc
Qgen


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości