EKOPOL [EGH] księga II NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Gliptodon
Sierżant sztabowy
Posty: 123
Rejestracja: 03 cze 2011 16:42

Postautor: Gliptodon » 25 lis 2013 21:06

Wiesz czemu nie sprzedałem? Bo mimo wszystko przez chwile myślałem, że coś sie zmieniło... Z drugiej strony gdybym wtedy zaczął sprzedawać to dziś pewnie byłoby już te 2 złote...

Kiedy 3 lata kupowałem Ekopol stanowił on 30% mojego portfela ( największa pozycja w portfelu), dzisiaj dzięki zarobkowi na innych pozycjach nie przekracza 4% i tylko to pociesza mnie w tym wszystkim. Jednakże cały czas ubolewam, że wogóle zainteresowałem się tą spółką, bo jak historia pokazuje o wiele lepiej bym na tym wyszedł inwestując w moje inne spółki...
w pełni rozumiem, też jak to brałem w 2010 wycena wydawała mi się bardzo atrakcyjna na tle rynku i myslałem że znalazłem perełke i wpakowałem 30% portfela :oops:

REKLAMA


jamlasica
Sierżant sztabowy
Posty: 149
Rejestracja: 01 paź 2013 14:20

Postautor: jamlasica » 26 lis 2013 10:11

TKO 6 zł??!!
Od gry na giełdzie należy się powstrzymać w dwóch przypadkach:
kiedy nie ma się pieniędzy lub kiedy ma się pieniądze.

Mark Twain

vicson
Starszy chorąży
Posty: 1624
Rejestracja: 09 lis 2010 16:05

Postautor: vicson » 26 lis 2013 10:12

TKO 6 zł??!!
na to wygląda 8)

jamlasica
Sierżant sztabowy
Posty: 149
Rejestracja: 01 paź 2013 14:20

Postautor: jamlasica » 26 lis 2013 12:56

TKO 6 zł??!!
na to wygląda 8)
Marzenia...otworzyło się ale po 3,60...
Od gry na giełdzie należy się powstrzymać w dwóch przypadkach:
kiedy nie ma się pieniędzy lub kiedy ma się pieniądze.

Mark Twain

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 26 lis 2013 13:11

Ktoś pilnuje kursu jednak nie widać obrony

kursu co może troche dawać do myślenia jednak moim skromnym zdaniem cierpliwi zostana nagrodzeni a kto wytrzyma ma szanse na spory zarobek

vicson
Starszy chorąży
Posty: 1624
Rejestracja: 09 lis 2010 16:05

Postautor: vicson » 26 lis 2013 14:41

TKO 6 zł??!!
na to wygląda 8)
Marzenia...otworzyło się ale po 3,60...
nie miałbym nic przeciwko badaniu prawej strony w trakcie sesji

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 26 lis 2013 21:23

EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI HOLDING SA zbiornik w Sosnowcu wyposażony w bezobsługową nowoczesną technologię mikrostacje.pl wraz z urządzeniami Ekopol BlackBox ( w tym GPS).
Raport Bieżący nr 63/2013
Zarząd Spółki Ekopol Górnośląski Holding SA informuje, iż w miejscowości Sosnowiec zgodnie z założeniami strategii rozwoju, na 24 miesięce z możliwością przedłużenia, zawarł umowę obsługi paliwowo-logistycznej zbiornika na olej napędowy zarządzany technologią mikrostacje.pl.
Zgodnie z treścią umowy Ekopol Górnośląski Holding SA będzie dostarczał do zbiornika i sprzedawał Przedsiębiorcy olej napędowy a usługa zarządzania będzie generowała comiesięczną opłatę abonamentową.
Łączna przewidywalna wartość przychodu z zawartego kontraktu wynosić będzie 1,71 mln złotych netto.
Podstawa prawna: załącznik nr 1 do Uchwały nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu" §3 ust. 2. pkt. 2.
Więcej na: http://biznes.pap.pl i http://biznes.pap.pl/espi
kom ebi abs/

Mikrostacji przybywa tylko kurs lekko zadyszki dostał ale mam nadzieje, że to chwilowe

marek76
Starszy plutonowy
Posty: 37
Rejestracja: 03 paź 2013 12:38

Postautor: marek76 » 27 lis 2013 13:23

Mikrostacji przybywa tylko kurs lekko zadyszki dostał ale mam nadzieje, że to chwilowe
Też na to stawiam. Mam taką nadzieję...

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 27 lis 2013 14:32

Kto kupował akcje w ostatnim czasie nikt sie nie ujawnił

zobaczymy czy wykorzystaja spadek do zwiększenia zaangażowania

najważniejsze to rozwój Mikrostacji !!!

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Postautor: Silent@Bob » 27 lis 2013 21:33

Tu nie jest problem mitycznych powtarzanych jak mantra "słabych rąk" akcjonariuszy.

Tutaj problem leży po stronie popytowej. Nikt tych akcji nie chce kupować, i dlatego systematycznie obrotem po kilka tysięcy złotych dziennie zjedziemy z powrotem na 2 złote...
Masz rację, że obrót jest poważnym zagrożeniem dla tej spółki, z resztą jak każdej:). Tego należy się najbardziej obawiać. Zwróć uwagę, że we wrześniu i październiku obrót był przyzwoity i zainteresowanie walorami spółki było całkiem spore. Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem, że akcje Ekopolu spadną do poziomu 2 zł, może na chwile kurs obniży się do 3,50 zł ale bieżące informacje oraz raport kwartalny wywindują kurs na właściwe poziomy.... Sytuacja spółki jest dobra, a perspektywy jeszcze lepsze!

MAm te akcje od ponad 3 lat, o firmie wiem chyba wszystko co jest publicznie dostępne. Znam realia rynkowe tej spółki. Żałuje, że nie sprzedałem z małym zyskiem jak było w okolicach tych 5 złotych... Ale apeluje do wszystkich, którzy kupowali ostatnio akcje. Jeżeli jesteście na małym plusie to sprzedajcie te akcje, chyba, że chcecie zamrozić pieniądze na tyle lat co ja...

Co jak co ale tutaj raporty nie są w stanie nic zrobić z kursem, potrzebny byłby jakiś wzrost spekulacyjny... Z tym tylko, że jest jeden problem... Nie wiadomo gdzie są teraz akcje Almaru, o których kiedyś było głośno...

W sumie gdyby to była inna spółka to moglibyście do moich słów dorabiać jakąś ideologie, że chce tanio akcje kupić itp. itd. Ale to mijałoby się z celem w przypadku Ekopolu. Bo w moim odczuciu spolka jest jedna z najdziwniejszych spolek na tej gieldzie...

Jak chcecie mnie o coś spytać to pytajcie, może przekonam Was do ratowania swoich pieniędzy...
Szacun za tego posta.

Polecam lekturę Prezesowi Piecuchowi.

Nabrudzić jest łatwo, posprzątać trudniej, a akcjonariusze są pamiętliwi i czkawką się wszystkim odbija latami syf związany z Almarem, co to Pan Prezes nie wiedział... a taki był ładny, amerykancki. ;)

Heyahpanama
Sierżant sztabowy
Posty: 112
Rejestracja: 29 wrz 2013 00:06

Postautor: Heyahpanama » 29 lis 2013 00:28

Taka prawda

Kiedy Parkiet czy Puls Biznesu ( nie pamietam dokladnie) naglosnil sprawe w artykule "gdzie sie podzialy akcje ekopolu". Okazało się, że 8 % było w posiadaniu firmy Almar, potem ich właścicielem stała się Fundacja Powiatowe Dzieci i tyle wiadomo, ślad po akcjach zaginął. W moim odzczuciu te pakietówki śmigające co jakiś czas to są właśnie te akcje.

I w sumie nie wiem czy oni są aż tak nieporadni, że nie potrafią tego wykorzystać, czy tylko udają...

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 29 lis 2013 15:01

W tedy nadszarpali zaufania inwestorów cieżko to teraz odbudować

Wyniki kwartalne jeśli będą pozytywne to nie ma silnych by kurs nie szedł w górę

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Postautor: Silent@Bob » 29 lis 2013 17:51

Czuby żeglują, okręt dryfuje.

Tu nadal jest uprzywilejowanie w prawie do dywidendy?

erffanus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2917
Rejestracja: 03 lut 2006 17:23

Postautor: erffanus » 01 gru 2013 23:42

Naiwność ludzka nie znagranic... :lol:
Wierzcie dalej.

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 03 gru 2013 21:06

Nadchodzą złote czasy dla Ekopolu

Wierzymy w Prezesa i jego biznes

potencjał ogromny tylko czy będą chcieli go wykorzystać ??

mam nadzieje że Prezesowi nie zależy na comiesięcznej wypłacie z Firmy tylko również na wzroście wartości akcji

ta spółka powinna już chodzić w okolicy 10 zł

A że nie ma inwestorów którzy pomogli by w rozwoju i przeniesieniu notowań na GPW nikt nie chce zarobić kilkunastu milionów ???


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości