EKOPOL [EGH] księga II NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 18 lis 2013 22:40

Spółka dzisiaj wygląda bardzo dobrze

Ci co sprzedają będą żałować ale to giełda tutaj nic nie można powiedzieć że jest pewne dlatego nie można krytykować tych co sprzedają ani tych co kupują

Moim zdaniem za rok dwa będzie tutaj cena wyższa minimum 300% mam nadzieje że nie wierzę w to tylko ja ale też cały zarząd

Szkoda że nie pokazują i nie skupują akcji systematycznie zbierając z rynku podnosili by wartość i jeszcze bardziej utwierdzali Akcjonariusz obecnych jak i potencjalnych że warto
Tu nie chodzi by kupować duże ilości systematyczny skup.

Prezes też mógłby pokazać, że mimo iż robi wszystko by przywrócić wiarygodność cena akcji ciągle nie odzwierciedla wartości i on sam po przez systematyczne zakupy zwiększa zaangażowanie

Spółka mogłaby pomyśleć nad zachęceniem swoim produktem firm notowanych na giełdzie poprzez właśnie zaproponowanie im dogodnych warunków jeśli posiadali by akcje

REKLAMA


marek76
Starszy plutonowy
Posty: 37
Rejestracja: 03 paź 2013 12:38

Postautor: marek76 » 19 lis 2013 16:44

ja ze swoim poczekam, dziwi mnie ten kurs po dobrych komunikatach, jakbym teraz chciał sprzedawać to bez sensu

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 19 lis 2013 22:05

Akcjonariat ciągle słaby Akcjonariusze zadowalają się zyskiem kilku procent

Ale zostaną tylko najsilniejsi

Chociaż nie można zapominać, że to Zarządowi i głównym Akcjonariuszom powinno zależeć na wzroście wartości firmy

Prezes milczy szkoda, że nie daje przykładu wiarygodności spółki poprzez własnie zakupy na rynku nie ma kupować 10 tyś sztuk systematyczne zakupy nawet po kilkaset sztuk podnosiłyby wiarygodność

Heyahpanama
Sierżant sztabowy
Posty: 112
Rejestracja: 29 wrz 2013 00:06

Postautor: Heyahpanama » 20 lis 2013 00:12

ja ze swoim poczekam, dziwi mnie ten kurs po dobrych komunikatach, jakbym teraz chciał sprzedawać to bez sensu
Marek, sprzedaj akcje i nie wracaj dobrze Ci radze. Szkoda hossy... Wracamy na 2 złote i wspomnicie moje słowa...

erffanus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2917
Rejestracja: 03 lut 2006 17:23

Postautor: erffanus » 20 lis 2013 18:01

Wirówka ponownie włączona :lol:
4 :arrow: 3 :arrow: 2

Moim skromnym zdaniem korekta skonczy sie ns tescie 4 i pod koniec roku atak na 8...
a jednak 3 :arrow: 2 :?:

Heyahpanama
Sierżant sztabowy
Posty: 112
Rejestracja: 29 wrz 2013 00:06

Postautor: Heyahpanama » 20 lis 2013 20:14

Tu nie jest problem mitycznych powtarzanych jak mantra "słabych rąk" akcjonariuszy.

Tutaj problem leży po stronie popytowej. Nikt tych akcji nie chce kupować, i dlatego systematycznie obrotem po kilka tysięcy złotych dziennie zjedziemy z powrotem na 2 złote...

jamlasica
Sierżant sztabowy
Posty: 149
Rejestracja: 01 paź 2013 14:20

Postautor: jamlasica » 21 lis 2013 11:43

Tu nie jest problem mitycznych powtarzanych jak mantra "słabych rąk" akcjonariuszy.

Tutaj problem leży po stronie popytowej. Nikt tych akcji nie chce kupować, i dlatego systematycznie obrotem po kilka tysięcy złotych dziennie zjedziemy z powrotem na 2 złote...
Masz rację, że obrót jest poważnym zagrożeniem dla tej spółki, z resztą jak każdej:). Tego należy się najbardziej obawiać. Zwróć uwagę, że we wrześniu i październiku obrót był przyzwoity i zainteresowanie walorami spółki było całkiem spore. Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem, że akcje Ekopolu spadną do poziomu 2 zł, może na chwile kurs obniży się do 3,50 zł ale bieżące informacje oraz raport kwartalny wywindują kurs na właściwe poziomy.... Sytuacja spółki jest dobra, a perspektywy jeszcze lepsze!
Od gry na giełdzie należy się powstrzymać w dwóch przypadkach:
kiedy nie ma się pieniędzy lub kiedy ma się pieniądze.

Mark Twain

jamlasica
Sierżant sztabowy
Posty: 149
Rejestracja: 01 paź 2013 14:20

Umowa nr ??:)

Postautor: jamlasica » 21 lis 2013 14:49

EKOPOL: Podłączenie przedsiębiorcy z 34-642 Dobrej do sieci rozległej technologii mikrostacje.pl wraz z urządzeniami Ekopol BlackBox ( w tym GPS).


Zarząd Spółki Ekopol Górnośląski Holding SA informuje, iż zgodnie z założeniami strategii rozwoju podłączył przedsiębiorcę z 34-642 Dobrej do sieci rozległej technologii mikrostacje.pl wraz z urządzeniami Ekopol BlackBox ( w tym GPS) umożliwiając mu pobór oleju napędowego ze zbiorników zlokalizowanych na terenie innych przedsiębiorców za ich zgodą. Umowa z przedsiębiorcą została zawarta na czas nieokreślony. Podłączenie do sieci rozległej technologii mikrostacje.pl będzie umożliwiało Ekopolowi Górnośląskiemu Holding SA sprzedaż Przedsiębiorcy olej napędowy oraz generowało comiesięczną opłatę abonamentową. Podstawa prawna: załącznik nr 1 do Uchwały nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. \"Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu\" §3 ust. 2. pkt. 2.
Osoby reprezentujące spółkę:

Andrzej S Piecuch-Prezes Zarządu
Mirosław Szarawarski-Wiceprezes Zarządu
Od gry na giełdzie należy się powstrzymać w dwóch przypadkach:
kiedy nie ma się pieniędzy lub kiedy ma się pieniądze.

Mark Twain

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 21 lis 2013 16:44

Dziwna ta spółka. Wydawało się że spółka została zauważona a znowu nastapił znaczący spadek zainteresowania i mamy spadki na żałosnym wolumenie...

Heyahpanama
Sierżant sztabowy
Posty: 112
Rejestracja: 29 wrz 2013 00:06

Postautor: Heyahpanama » 21 lis 2013 19:01

Tu nie jest problem mitycznych powtarzanych jak mantra "słabych rąk" akcjonariuszy.

Tutaj problem leży po stronie popytowej. Nikt tych akcji nie chce kupować, i dlatego systematycznie obrotem po kilka tysięcy złotych dziennie zjedziemy z powrotem na 2 złote...
Masz rację, że obrót jest poważnym zagrożeniem dla tej spółki, z resztą jak każdej:). Tego należy się najbardziej obawiać. Zwróć uwagę, że we wrześniu i październiku obrót był przyzwoity i zainteresowanie walorami spółki było całkiem spore. Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem, że akcje Ekopolu spadną do poziomu 2 zł, może na chwile kurs obniży się do 3,50 zł ale bieżące informacje oraz raport kwartalny wywindują kurs na właściwe poziomy.... Sytuacja spółki jest dobra, a perspektywy jeszcze lepsze!

MAm te akcje od ponad 3 lat, o firmie wiem chyba wszystko co jest publicznie dostępne. Znam realia rynkowe tej spółki. Żałuje, że nie sprzedałem z małym zyskiem jak było w okolicach tych 5 złotych... Ale apeluje do wszystkich, którzy kupowali ostatnio akcje. Jeżeli jesteście na małym plusie to sprzedajcie te akcje, chyba, że chcecie zamrozić pieniądze na tyle lat co ja...

Co jak co ale tutaj raporty nie są w stanie nic zrobić z kursem, potrzebny byłby jakiś wzrost spekulacyjny... Z tym tylko, że jest jeden problem... Nie wiadomo gdzie są teraz akcje Almaru, o których kiedyś było głośno...

W sumie gdyby to była inna spółka to moglibyście do moich słów dorabiać jakąś ideologie, że chce tanio akcje kupić itp. itd. Ale to mijałoby się z celem w przypadku Ekopolu. Bo w moim odczuciu spolka jest jedna z najdziwniejszych spolek na tej gieldzie...

Jak chcecie mnie o coś spytać to pytajcie, może przekonam Was do ratowania swoich pieniędzy...

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 21 lis 2013 20:52

Spółka faktycznie bardzo dziwnie się zachowuje
Popyt był i się skończył

Prezes nie daje znaku życia

Wskaźnikowo spółka wygląda dużo lepiej niż rok temu jednak ciągle ktoś sprzedaje akcje a kupujących brak

Moim zdaniem Lonstrome powinien bronić kursu jednak czy będzie to robił ??
Umowy podpisywane jednak kurs bez obrotu zrzucili po wzroście prawie 200% z 1,94 na 5,4 zł zrzucili na 3,52 zł

spółka wyceniana na 10 mln zł przy obecnym kursie

lonstrome ma średnią około 3,5 zł zobaczymy czy będą chcieli bronić kursu
Mogę przypuszczać że Jakub Szymański też powinien kupować bronić bo prawdopodobnie kupował większość akcji po 3,8zł od pana Jershyny

Jutro trzeba bronić kursu szkoda że tylko mniejszościowym akcjonariuszom zależy na cenie akcji a zarząd i duzi Akcjonariusze nic nie kupują
Raz stracone zaufanie ciężko odbudować

Gliptodon
Sierżant sztabowy
Posty: 123
Rejestracja: 03 cze 2011 16:42

Postautor: Gliptodon » 21 lis 2013 22:24


MAm te akcje od ponad 3 lat, o firmie wiem chyba wszystko co jest publicznie dostępne. Znam realia rynkowe tej spółki. Żałuje, że nie sprzedałem z małym zyskiem jak było w okolicach tych 5 złotych... Ale apeluje do wszystkich, którzy kupowali ostatnio akcje. Jeżeli jesteście na małym plusie to sprzedajcie te akcje, chyba, że chcecie zamrozić pieniądze na tyle lat co ja...

Co jak co ale tutaj raporty nie są w stanie nic zrobić z kursem, potrzebny byłby jakiś wzrost spekulacyjny... Z tym tylko, że jest jeden problem... Nie wiadomo gdzie są teraz akcje Almaru, o których kiedyś było głośno...

W sumie gdyby to była inna spółka to moglibyście do moich słów dorabiać jakąś ideologie, że chce tanio akcje kupić itp. itd. Ale to mijałoby się z celem w przypadku Ekopolu. Bo w moim odczuciu spolka jest jedna z najdziwniejszych spolek na tej gieldzie...

Jak chcecie mnie o coś spytać to pytajcie, może przekonam Was do ratowania swoich pieniędzy...
Troche Ci sie dziwię, że nie oddałeś po 5 seta tez miałem te papiery od prawie 3 lat ale nie dotrzymałem nawet do 4 zł czego bardzo żałuję. Skala tego ostatniego wystrzału bardzo mnie zaskoczyła.

Obecna wycena wydaje sie sensowna jest blisko wartosci ksiegowej i jesli spółka bedzie poprawiała zyski w kolejnych okresach to jest jakis potencjał do wzrostu. Jednak historia kilkunastu kwartałów, gdzie po odjęciu dotacji wynik oscyluje w okolicach zera mnie wykończyła i nie miałem siły juz czekać na te zyski, które wciąż maja sie pojawić.
Poza tym na pewno poprawiła sie troche sytuacja płynnosciowa - jeszcze pół roku temu na stockwatchu rating swiecił na czerwono.
Wszystkim życze wzrostów na tej spółce bo mimo wszystko jej kibicuje. Problem to płynnosc i brak zysków.

Heyahpanama
Sierżant sztabowy
Posty: 112
Rejestracja: 29 wrz 2013 00:06

Postautor: Heyahpanama » 22 lis 2013 09:23

Wiesz czemu nie sprzedałem? Bo mimo wszystko przez chwile myślałem, że coś sie zmieniło... Z drugiej strony gdybym wtedy zaczął sprzedawać to dziś pewnie byłoby już te 2 złote...

Kiedy 3 lata kupowałem Ekopol stanowił on 30% mojego portfela ( największa pozycja w portfelu), dzisiaj dzięki zarobkowi na innych pozycjach nie przekracza 4% i tylko to pociesza mnie w tym wszystkim. Jednakże cały czas ubolewam, że wogóle zainteresowałem się tą spółką, bo jak historia pokazuje o wiele lepiej bym na tym wyszedł inwestując w moje inne spółki...

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 22 lis 2013 13:06

Pełna zgoda, uważam że spółka ma szanse sie wybić,

Sporo osób jak widać nie doszekało wzrostó do 4 zł Ci co wytrzymali zaczeli sprzedawać ktoś kupił sporo akcji z rynku w tych cenach to nie była ulica moim zdaniem

podaż znizyła kurs nie przypuszczałem że aż tak mocno zejdzie ale ciagle spółka jest w trendzie wzrostowym po ostatnim wybiuciu i długoterminowo nie powinno jej nic zagrozić

Jeśli wyniki będą sie poprawiać z kwartału na kwartał to i wycena będzie rosłą

systematycznie w miarę możliwości dobieram akcje

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Postautor: Smok2500 » 25 lis 2013 20:49

Umówiona transakcja dzisiaj ??

Ktoś wystawił pakiet na sprzedaż po 4,51

Komuś kto miał parcie na sprzedaż chyba skończyła się amunicja teraz jak przyjdzie popyt to wracamy powyżej 5 zł


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości