MERA [MER] cz.VI *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
jankowalski73
Chorąży sztabowy
Posty: 5596
Rejestracja: 16 lis 2006 21:12
Lokalizacja: Ziemia Opoczyńska

Postautor: jankowalski73 » 28 cze 2012 21:26

Na koniec dnia chciałem nieśmiało wspomnieć, że dziś jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ CAPS-LOCKA

Wszystkiego najlepszego Eryk!

http://www.chip.pl/news/internet-i-siec ... zem-z-nami
panie moderatorze

czy pan o czyms nie zapomnial ?

gosciu rzuca miesem kałem i innymi k...wami a pan mu niedlugo zaczniesz z wazeliną biedac kolo ...

troche obiektywizmu...
Aurea Libertas

7. Nie kradnij

REKLAMA


s3kawka_224727
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3083
Rejestracja: 07 maja 2009 19:31
Lokalizacja: Moderator

Postautor: s3kawka_224727 » 28 cze 2012 23:30

Na koniec dnia chciałem nieśmiało wspomnieć, że dziś jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ CAPS-LOCKA

Wszystkiego najlepszego Eryk!

http://www.chip.pl/news/internet-i-siec ... zem-z-nami
panie moderatorze

czy pan o czyms nie zapomnial ?

gosciu rzuca miesem kałem i innymi k...wami a pan mu niedlugo zaczniesz z wazeliną biedac kolo ...

troche obiektywizmu...
e tam, obiektywizm jest do.... tego co i wazelina o której wspominasz

a ze mnie taki moderator jak z koziej (odwołuję się do powyższej wazeliny) trąbka:

Obrazek

kiedyś dla żartu wpisałem sobie to moderatorowanie i... tak zostało, bom nierób

czasami myślę, że może lepiej, że nie mam takiej władzy, mam zapędy dyktatorskie i jedyne czyego się domagam do dywidenda ;-)

a co do waszych spraw... cóż wiele rzeczy mi nie odpowiada i często o tym piszę, wiem też że ludzi dorastają i potem może być im wstyd słów pisanych będąc zaślepionym nienawiścią i gniewem.

wiem też jak ciężko czasem się powstrzymać.

Moja rada - droga sądowa. Jesteś osobą łatwą do zidentyfikowania i nie oszukujmy się, wszyscy wiemy kim jesteś w "realu". Możesz wytoczyć pozew o ochronę dóbr osobowych.

Sądy są po to by z nich korzystać.

Możesz też poszukać prawdziwego moderatora i na nim wywrzeć pożądane zachowanie. Ew. pisz do właścicieli forum.

Od siebie dodam, że bardzo żałuję, że temat mery tak się "zszambił". mam o to zal do Eryka, o czym pisałem już kilkakrotnie.
Panika nie jest strategią inwestowania!
________________________ P.Coelho

eryk7
Kapitan
Posty: 43094
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 29 cze 2012 00:25

s3kawka ZSZAMBIŁ SIĘ DOKŁADNIE PRZEZ TAKICH CO CHCĄ COŚ UZYSKAĆ KOSZTEM NAWET CIEBIE CHYBA ŻE TRZYMASZ ŁAPĘ ALE TAKIE ŻYCIE CÓŻ, WIĘCEJ RAZY NIE WSPOMNĘ DLACZEGO CAPS JAK KTOŚ MNIE ZNA TO WIE DLACZEGO,BIDAKA pisdek PEWNIE JAKAŚ hoffmanowa ALBO antku maciu WAS W DUPIU WIDZĘ NERWÓWKA ALE ZOBACZYMY CZAS POKAŻE JA NAPISAŁEM LUDZIE CZYTAJĄ I SWOJE MYŚLI MAJĄ WSZYSTKO SIĘ OKAŻE JAK TO SIĘ WYKLARUJE I ALBO POKORNIE PADNĘ NA RYJ ALBO POKORNIE KTOŚ MI PRZYZNA RACJĘ CHOCIAŻ NIE WIERZĘ
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012 00:32 przez eryk7, łącznie zmieniany 1 raz.
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Szakal_260428
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2315
Rejestracja: 24 wrz 2009 11:02

Postautor: Szakal_260428 » 29 cze 2012 00:30

anti na minimum 7

eryk7
Kapitan
Posty: 43094
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 29 cze 2012 00:40

TO NIE Monnari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

s3kawka_224727
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3083
Rejestracja: 07 maja 2009 19:31
Lokalizacja: Moderator

Postautor: s3kawka_224727 » 29 cze 2012 11:32

jeeeeeeee! weekend!

uuuuuuuuuuuuuuuu! koniec urlopu!

Kiedyś Mera sprawi, że rzucę pracę i będę rentierem!

na pohybel!
Panika nie jest strategią inwestowania!
________________________ P.Coelho

eryk7
Kapitan
Posty: 43094
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 29 cze 2012 11:55

Z POD JAKIEGO JESTEŚ ZNAKU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

s3kawka_224727
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3083
Rejestracja: 07 maja 2009 19:31
Lokalizacja: Moderator

Postautor: s3kawka_224727 » 29 cze 2012 14:55

Z POD JAKIEGO JESTEŚ ZNAKU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zwycięzcy i pogromcy
mam też dużego siusiaka


ogólnie człowiek sukcesu
Panika nie jest strategią inwestowania!
________________________ P.Coelho

witekef
Młodszy chorąży
Posty: 580
Rejestracja: 04 kwie 2009 12:37
Lokalizacja: dokąd... do nigdzie znikąd

Postautor: witekef » 29 cze 2012 15:26

Z POD JAKIEGO JESTEŚ ZNAKU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zwycięzcy i pogromcy
mam też dużego siusiaka


ogólnie człowiek sukcesu
hahaha rozbrajające :lol: :lol: :lol:
Fuck't Yes't Fuck'them

eryk7
Kapitan
Posty: 43094
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 29 cze 2012 15:45

Z POD JAKIEGO JESTEŚ ZNAKU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zwycięzcy i pogromcy
mam też dużego siusiaka


ogólnie człowiek sukcesu

MNIE AKURAT TO NIE INTERESUJE INTERESUJE MNIE ZNAK TYLKO

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

relkaMe
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3158
Rejestracja: 07 lis 2005 10:57

Postautor: relkaMe » 29 cze 2012 23:28

Heh A jednak Janek miałeś rację. Wieści z walnego bardzo pozytywne i rynek tak też zareagował na nie. Ten tydzień potwierdził zeszłotygodniowe wyjście górą z konsolidacji. Bardzo ładna świeczka! Wygląda na to że gramy dalej kanał wzrostowy i odbiliśmy się od dolnej bandy.

Obrazek

Do 3 zł w arkuszu mamy 10k akcji na sprzedaży.
Od 3 do 4 zł jakieś 20k.

Parametry skupu ciekawe. Na chwilę obecną wydaje się że 5 zł jest jak najbardziej do osiągnięcia. Pytanie tylko kiedy ruszy skup i jak intensywny będzie. Raczej wątpię żeby skupili te zaplanowane miliony akcji. Po prostu ich zabraknie w tych cenach. Widać to było w tym tygodniu. Kurs wzrósł bardzo dynamicznie a akcji na S nie przybywało. Dzięki skupowi sprzedaż w tych cenach staje się nieporozumieniem.

Mam nadzieję że uda się podnieść kurs do tych 5 zetów, sprzedać nową pulę akcji na tamtych poziomach i niech nowy inwestor pompuje kurs dalej. Chyba po to będzie obejmował akcje?

Warto zaznaczyć że sprzedaż skupionych akcji własnych zamiast umorzenia podrasuje dodatkowo wyniki. Tylko ile akcji uda im się zebrać?

W przyszłym tygodniu pewnie korekta. Zobaczymy jak mocno przyciśnie podaż. Przy planowanym skupie nie widzę tu jakiegoś poważnego ataku. W każdym razie stoję w arkuszu może coś się uda zaparkować.

P.S. Tak na marginesie to zupełnie nie rozumiem postawy pewnego gościa. Na giełdzie pretensje można mieć tylko do siebie a nie innych. Każdy decyduje sam co robi ze swoją kasą. Codziennie wylewanie swoich żalów jest po prostu śmieszne.

Ja sam po raz pierwszy miałem przygodę z Merą w 2009 roku. Wlazłem w toto i sprzedałem szybko po wyciągnięciu kilkudziesięciu procent mimo że janek odradzał sprzedaż i pisał przy 2 zł o 5 złociszach :!:

Obrazek

Potem trzeba było odkupywać dużo drożej - średnia 3,2. Co prawda sprzedane z większym zyskiem niż za pierwszym razem ale można było pociągnąć do 6 zł.
Nidy bym nie podejrzewał natomiast że odkupię znowu po 2 zł i to nawet dużo więcej niż kiedyś.
A piszę to wszystko bo idąc tropem myślenia pewnego osobnika musiałbym mieć pretensje do Janka że mi pozwolił sprzedać kiedyś tanio akcje!

eryk7
Kapitan
Posty: 43094
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 30 cze 2012 00:02

A JA SIĘ BĘDĘ TRZYMAŁ SWOJEGO ZDANIA,DLA MNIE TO JEST ZWYKŁA PODBITKA ŻEBY NIE ZAPOMNIEĆ O FIRMIE ZOBACZYMY CO MĄDRZEJSI OD MNIE SĄDZĄ PO PRZECZYTANIU INF Z WALNEGO PODZIELĘ SIĘ W KAŻDYM RAZIE SPOSTRZEŻENIAMI LUDZI KTÓRZY ZARABIAJĄ KONKRETNĄ KASKĘ TERAZ JESTEM ZDANIA ŻE NIE BĘDZIE WIĘCEJ NIŻ 3,5 CZAS POKAŻE CHOCIAŻ DZISIAJ Z INNĄ SPÓŁECZKĄ SIĘ POMYLIŁEM CHOCIAŻ ZAROBIŁEM NA NIEJ DOBRE Z 160% PEWNIE CO NIEKTÓRZY WIEDZĄ O JAKĄ CHODZI TAKŻE MOŻECIE SOBIE GADAĆ CO CHCECIE CZAS POKAŻE ALE I TAK NIKT NIE PRZYZNA RACJI I CMOKAĆ CMOKAĆ ,,pisdek POZWOLIŁ MI SPRZEDAĆ'' ŻENADA
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

s3kawka_224727
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3083
Rejestracja: 07 maja 2009 19:31
Lokalizacja: Moderator

Postautor: s3kawka_224727 » 30 cze 2012 14:18

Heh A jednak Janek miałeś rację. Wieści z walnego bardzo pozytywne i rynek tak też zareagował na nie. Ten tydzień potwierdził zeszłotygodniowe wyjście górą z konsolidacji. Bardzo ładna świeczka! Wygląda na to że gramy dalej kanał wzrostowy i odbiliśmy się od dolnej bandy.

Obrazek

Do 3 zł w arkuszu mamy 10k akcji na sprzedaży.
Od 3 do 4 zł jakieś 20k.

Parametry skupu ciekawe. Na chwilę obecną wydaje się że 5 zł jest jak najbardziej do osiągnięcia. Pytanie tylko kiedy ruszy skup i jak intensywny będzie. Raczej wątpię żeby skupili te zaplanowane miliony akcji. Po prostu ich zabraknie w tych cenach. Widać to było w tym tygodniu. Kurs wzrósł bardzo dynamicznie a akcji na S nie przybywało. Dzięki skupowi sprzedaż w tych cenach staje się nieporozumieniem.

Mam nadzieję że uda się podnieść kurs do tych 5 zetów, sprzedać nową pulę akcji na tamtych poziomach i niech nowy inwestor pompuje kurs dalej. Chyba po to będzie obejmował akcje?

Warto zaznaczyć że sprzedaż skupionych akcji własnych zamiast umorzenia podrasuje dodatkowo wyniki. Tylko ile akcji uda im się zebrać?

W przyszłym tygodniu pewnie korekta. Zobaczymy jak mocno przyciśnie podaż. Przy planowanym skupie nie widzę tu jakiegoś poważnego ataku. W każdym razie stoję w arkuszu może coś się uda zaparkować.

P.S. Tak na marginesie to zupełnie nie rozumiem postawy pewnego gościa. Na giełdzie pretensje można mieć tylko do siebie a nie innych. Każdy decyduje sam co robi ze swoją kasą. Codziennie wylewanie swoich żalów jest po prostu śmieszne.

Ja sam po raz pierwszy miałem przygodę z Merą w 2009 roku. Wlazłem w toto i sprzedałem szybko po wyciągnięciu kilkudziesięciu procent mimo że janek odradzał sprzedaż i pisał przy 2 zł o 5 złociszach :!:

Obrazek

Potem trzeba było odkupywać dużo drożej - średnia 3,2. Co prawda sprzedane z większym zyskiem niż za pierwszym razem ale można było pociągnąć do 6 zł.
Nidy bym nie podejrzewał natomiast że odkupię znowu po 2 zł i to nawet dużo więcej niż kiedyś.
A piszę to wszystko bo idąc tropem myślenia pewnego osobnika musiałbym mieć pretensje do Janka że mi pozwolił sprzedać kiedyś tanio akcje!

Może to i myślenie życzeniowe, ale jest potencjał na 20 zł/akcja
Panika nie jest strategią inwestowania!
________________________ P.Coelho

eryk7
Kapitan
Posty: 43094
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 30 cze 2012 15:18

JEST ALE NIE TERAZ MOŻE PO WEJŚCIU NA GŁÓWNY

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

s3kawka_224727
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3083
Rejestracja: 07 maja 2009 19:31
Lokalizacja: Moderator

Postautor: s3kawka_224727 » 02 lip 2012 21:39

gdy wstawałem dziś rano, byłem przekonany, że wieczorem zobaczę 3 zł/akcja
takie rozczarowanie... trzeba będzie czekać do jutra...
Panika nie jest strategią inwestowania!
________________________ P.Coelho


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości