Stanusch Technologies [STT] cz.1 *NewConnect*

wszystko na temat spółek publicznych
sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Stanusch Technologies [STT] cz.1 *NewConnect*

Postautor: sephir » 16 wrz 2010 08:31

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleI ... 3&open=sec
http://newconnect.pb.pl/2199418,24848,d ... t?ref=col2

Dziecko Kulczyka wejdzie na NewConnect
2010-09-08 10:28

Stanusch Technologies, spółka, której największym akcjonariuszem jest Phenomind Ventures, kierowany przez Sebastiana Kulczyka, przeprowadzi ofertę prywatną i do końca roku wejdzie na NewConnect.

Stanusch Technologies jest spółką informatyczną oferującą zaawansowane rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję.

"Zwiększają one efektywność działań w zakresie wyszukiwania treści, reklamy internetowej, procesów wsparcia sprzedaży
(SFA) i obsługi klienta (Customer Care). Przygotowane przez spółkę oprogramowanie wykorzystujące sztuczną inteligencję sprawia, że komunikacja
pomiędzy ludźmi i komputerami staje się bardziej intuicyjna, przyjazna i efektywna. Rozwiązania te wyposażone są w autorski mechanizm przetwarzania języka naturalnego (NLP), w oparciu o który można tworzyć kolejne innowacyjne produkty lub usługi
. Głównymi produktami firmy są Wirtualny Doradca (chatterbot) oraz wyszukiwarka semantyczna Web 3.0 - InFind" - chwali się spółka.

Do tej pory firma a zrealizowała ponad 30 projektów m.in. dla Empiku, Getin Banku, ING Banku Śląskiego, Invest Banku, InPostu, Telekomunikacji
Polskiej, Polskiego Radia Euro, Inforu, Gaspolu, Zelmera, Barlinka, Ceramiki Paradyż.

Głównym udziałowcem firmy jest należący do Kulczyk Holding fundusz Phenomind Ventures, kierowany przez Sebastiana Kulczyka.

KZ
.....................................................................
Kulczyk junior marzy o krzemowej dolinie
Grzegorz Nawacki
Puls Biznesu, pb.pl,09.04.2008 07:10

Inwestycjami w spółki działające w obszarze nowych technologii — tym będzie się zajmował fundusz Sebastiana Kulczyka. Phenomind Ventures rzuca rękawicę giełdowym MCI i IQ Partners.

Tworzymy „krzemową dolinę” dla dynamicznych firm z obszaru Europy Środkowo- -Wschodniej — to myśl przewodnia Phenomind Ventures, funduszu typu venture capital, którego szefami są Sebastian Kulczyk i Michał Grzybkowski. Zarządzającym jest Piotr Pajewski, przez lata związany z funduszem bmp. Oficjalną premierę fundusz będzie miał za tydzień, nam udało się odkryć nieco założeń.

Nie tylko kasa
Pomysł na biznes jest znany — fundusz kupuje udziały w spółce, rozwija ją i po kilku latach sprzedaje z zyskiem. Phenomind szuka spółek na wczesnym etapie rozwoju, a nawet start-upów. Cechą podkreślaną przez władze funduszu jest to, że dają nie tylko kapitał na rozwój, lecz także wspierają wiedzą i kompetencjami. I nie są to puste słowa: Sebastian Kulczyk i Michał Grzybkowski zdążyli zbudować już grupę firm, które będą działać na rzecz spółek z portfela Phenomind. Otwiera ją Goldensubmarine — agencja marketingu interaktywnego, która powstała w lutym z połączenia poznańskiej agencji Conecto i warszawskiej Isens. W portfolio ma już takich klientów, jak: Amica, Coty czy Media Markt. Do tego Be- yond.pl — jedna z największych serwerowni w Polsce. To na jej serwerach działają portale Nasza-Klasa i Allegro. Kulczyk i Grzybkowski bezpośrednio lub przez spółkę zależną kontrolują także Bilans 24 — biuro księgowo-rachunkowe, Games-net.pl — portal z grami komputerowymi online, My Place Development — dewelopera i E24. Ta ostatnia spółka to pierwsze potknięcie menedżerów. W zamierzeniu miała być ogólnopolską siecią kawiarni internetowych. W lutym projekt upadł, bo „nie udało się uzyskać odpowiednich parametrów finansowych dla projektu w skali ogólnopolskiej”.


IT i cała reszta
Phenomind Ventures będzie łowił wśród spółek, których działalność jest związana z internetem, nowoczesnymi mediami, handlem internetowym, rozrywką czy mediami. W tym samym morzu perełek poszukują dwa giełdowe fundusze: MCI i IQ Partners. Stare wygi witają jednak konkurenta z otwartymi ramionami.

— Oczywiście nowy fundusz oznacza, że zwiększy się konkurencja zwłaszcza o najlepsze projekty na rynku. Jednak nowych przedsięwzięć, którym potrzebny jest profesjonalny inwestor, jest na tyle dużo, że wystarczy dla wszystkich. Zespół Phenomind ma wysokie kompetencje oraz doświadczenie, więc nie jest wykluczone, że przy wybranych projektach moglibyśmy inwestować wspólnie — mówi Andrzej Jasieniecki, dyrektor inwestycyjny MCI Tech Ventures.

— Nie boimy się, że zabraknie projektów, tym bardziej że staramy się sami je wymyślać. Jesteśmy jednak gotowi na współpracę z innymi funduszami. Mamy za sobą wspólne inwestycje z Capital Partners i Business Angel Seedfund — mówi Maciej Hazubski, prezes IQ Partners.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2010 11:55 przez sephir, łącznie zmieniany 2 razy.
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

REKLAMA


sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 08 lis 2010 17:12

Stanusch Technologies bliżej debiutu na NewConnect
DWOL 08-11-2010, ostatnia aktualizacja 08-11-2010 16:24

Technologiczna spółka sprzedała inwestorom w ofercie prywatnej akcje za ponad 1 mln zł

Stanusch Technologies chce w ciągu miesiąca zadebiutować na alternatywnym rynku. W ofercie prywatnej spółka sprzedała 46 inwestorom 247 tys. akcji serii B po 4,4 zł czyli po cenie z górnej granicy widełek wyznaczonych na potrzeby oferty. - Zainteresowanie akcjami spółki przerosło nasze oczekiwania. Niestety nie byliśmy w stanie zaspokoić apetytu na akcje wszystkich chętnych inwestorów - komentuje, cytowany w komunikacie, Maciej Stanusch, prezes Stanusch Technologies.

Kierowana przez niego spółka zajmuje się produkcją aplikacji opartych o sztuczną inteligencję. Jej sztandarowym produktem są tzw. wirtualni konsultanci, których coraz częściej można spotkać wchodząc na strony internetowe banków czy korporacji. Bardzo podobny profil działalności ma też Inteliwise, które już od kilku lat jest notowane na małej giełdzie ale klientów dla swoich awatarów szuka głównie w Stanach Zjednoczonych. Z usług Stanusch Technologies do tej pory skorzystało ponad 30 partnerów, w tym: Empik, Getin Bank, ING Bank Śląski, Telekomunikacja Polska czy Energa. Według zarządu daje to firmie pozycję krajowego lidera tego typu rozwiązań. Akcjonariuszami Stanusch Technologies są należący do Kulczyk Holding fundusz Phenomind Ventures oraz Maciej Stanusch i Jan Naciążek-Wieniawski.
parkiet.com
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

joeee
Młodszy chorąży
Posty: 601
Rejestracja: 23 lip 2006 20:09

Postautor: joeee » 08 lis 2010 21:18

Nie wiesz gdzie mogę znaleśc ich prospekt emisyjny ???

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 08 lis 2010 21:39

Nie wiesz gdzie mogę znaleźć ich prospekt emisyjny ???
jeśli nie byłeś jednym z 46 inwestorów to musisz poczekać na DI... 8)
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

miki79
Chorąży sztabowy
Posty: 6321
Rejestracja: 23 lis 2005 14:12
Lokalizacja: Poznań

Postautor: miki79 » 30 lis 2010 22:22

Uchwała Nr 1262/2010
Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
z dnia 30 listopada 2010 r.
w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych na okaziciela serii B oraz praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki STANUSCH TECHNOLOGIES S.A.

§ 1
1. Na podstawie § 5 ust. 1 w związku z § 3 ust. 1 i 2 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect:
1) 247.005 (dwieście czterdzieści siedem tysięcy pięć) akcji zwykłych
na okaziciela serii B spółki STANUSCH TECHNOLOGIES S.A. o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda;
2) 247.005 (dwieście czterdzieści siedem tysięcy pięć) praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki STANUSCH TECHNOLOGIES S.A. o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda.
2. Wprowadzenie do alternatywnego systemu obrotu akcji, o których mowa
w ust. 1 pkt 1), następuje pod warunkiem zarejestrowania podwyższenia kapitału zakładowego spółki STANUSCH TECHNOLOGIES S.A. w wyniku emisji akcji serii B.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
BESSA WSZYSTKICH WESSA A POTEM HOSSA WSZYSTKIM POSSA :D

Jedwabnik Oszuścik

el.commandante
Starszy chorąży
Posty: 1695
Rejestracja: 31 lip 2009 10:13

Postautor: el.commandante » 01 gru 2010 11:58

Złożenie wniosku o wyznaczenie pierwszego dnia notowań PDA
Zarząd Spółki Stanusch Technologies S.A. informuje o złożeniu wniosku o wyznaczenie pierwszego dnia notowań praw do akcji serii B Spółki na rynku NewConnect na dzień 7 grudnia 2010 roku.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznik Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


Osoby reprezentujące spółkę:

* Maciej Stanusch - Prezes Zarządu

247.005 szt tylko ???
:shock: :shock:

będzie bujanie konkretne ??? :)

k.k._92748
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2895
Rejestracja: 29 lis 2006 07:42
Lokalizacja: Cyrena

Postautor: k.k._92748 » 04 gru 2010 09:37

Źródło: NewConnect - komunikaty spółek

STANUSCH: Wyznaczenie pierwszego dnia notowania PDA


Zarząd Spółki Stanusch Technologies S.A. informuje, iż na podstawie Uchwały Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. nr 1276/10 określono dzień 7 grudnia 2010 r. jako dzień pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect 247.005 praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B Spółki, oznaczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLSTNTH00024".
Prawa do akcji, o których mowa powyżej, będą notowane na rynku kierowanym zleceniami w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą "STANUSCH-PDA" i oznaczeniem "STTA".

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 04 gru 2010 09:48

Nie wiesz gdzie mogę znaleśc ich prospekt emisyjny ???
tutaj
:arrow: :arrow:

http://www.newconnect.pl/pub/dokumenty_ ... ies_DI.pdf
Obrazek

Boleń
Chorąży sztabowy
Posty: 6126
Rejestracja: 22 lis 2010 11:12

Postautor: Boleń » 04 gru 2010 10:03

Ladna ta lala na ich stronie,mozna z nia pogadac. Ale nie idzie sie umówic :(
Obrazek

Gal_Anonim
Sierżant sztabowy
Posty: 122
Rejestracja: 02 lis 2010 19:00

Postautor: Gal_Anonim » 04 gru 2010 11:14

Ladna ta lala na ich stronie,mozna z nia pogadac. Ale nie idzie sie umówic :(

ja sobie z nia troche porozmawialem na inne tematy :lol: :lol: :lol: :lol:

zapytaj ja o to samo co ja to stwierdzisz jaka ta kobieta jest zimna i w ogole nie ma uczuc :lol: :lol: :lol: :lol: typowa kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:

1 . moge Ci dac buziaka ? :lol: :lol: :lol:

2. chce cie calowac cala :lol: :lol: :lol:

3. co powiesz na szybki sex u mnie ? :lol: :lol: :lol:

4. dlaczego ? :lol: :lol: :lol:

5.a z czego jest pozytek ? :lol: :lol: :lol:

6. czego jestes pewna ? :lol: :lol: :lol:

7. przyjade po Ciebie wieczorem i zabiore Cie na male bara bara :lol: :lol: :lol:

8. Kocham Cie :lol: :lol: :lol:


Zycze milej rozmowy :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Czasami udziela innych odpowiedzi :lol: :lol: :lol:

http://www.stanusch.com/#o_firmie.html? ... irmie.html

Boleń
Chorąży sztabowy
Posty: 6126
Rejestracja: 22 lis 2010 11:12

Postautor: Boleń » 04 gru 2010 14:06

Na podobny temat rozmawiałem :lol:
Obrazek

mietko_291248
Starszy plutonowy
Posty: 37
Rejestracja: 24 lut 2010 20:34

Postautor: mietko_291248 » 04 gru 2010 16:06

Ladna ta lala na ich stronie,mozna z nia pogadac. Ale nie idzie sie umówic :(

ja sobie z nia troche porozmawialem na inne tematy :lol: :lol: :lol: :lol:

zapytaj ja o to samo co ja to stwierdzisz jaka ta kobieta jest zimna i w ogole nie ma uczuc :lol: :lol: :lol: :lol: typowa kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:

1 . moge Ci dac buziaka ? :lol: :lol: :lol:

2. chce cie calowac cala :lol: :lol: :lol:

3. co powiesz na szybki sex u mnie ? :lol: :lol: :lol:

4. dlaczego ? :lol: :lol: :lol:

5.a z czego jest pozytek ? :lol: :lol: :lol:

6. czego jestes pewna ? :lol: :lol: :lol:

7. przyjade po Ciebie wieczorem i zabiore Cie na male bara bara :lol: :lol: :lol:

8. Kocham Cie :lol: :lol: :lol:


Zycze milej rozmowy :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Czasami udziela innych odpowiedzi :lol: :lol: :lol:

http://www.stanusch.com/#o_firmie.html? ... irmie.html
Tez sobie z pogadałem faktycznie zimna *****. No nie idzie się z nią umówić :D

mietko_291248
Starszy plutonowy
Posty: 37
Rejestracja: 24 lut 2010 20:34

Postautor: mietko_291248 » 04 gru 2010 16:07

Ladna ta lala na ich stronie,mozna z nia pogadac. Ale nie idzie sie umówic :(

ja sobie z nia troche porozmawialem na inne tematy :lol: :lol: :lol: :lol:

zapytaj ja o to samo co ja to stwierdzisz jaka ta kobieta jest zimna i w ogole nie ma uczuc :lol: :lol: :lol: :lol: typowa kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:

1 . moge Ci dac buziaka ? :lol: :lol: :lol:

2. chce cie calowac cala :lol: :lol: :lol:

3. co powiesz na szybki sex u mnie ? :lol: :lol: :lol:

4. dlaczego ? :lol: :lol: :lol:

5.a z czego jest pozytek ? :lol: :lol: :lol:

6. czego jestes pewna ? :lol: :lol: :lol:

7. przyjade po Ciebie wieczorem i zabiore Cie na male bara bara :lol: :lol: :lol:

8. Kocham Cie :lol: :lol: :lol:


Zycze milej rozmowy :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Czasami udziela innych odpowiedzi :lol: :lol: :lol:

http://www.stanusch.com/#o_firmie.html? ... irmie.html
Tez sobie z pogadałem faktycznie zimna *****.

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 05 gru 2010 19:55

Ladna ta lala na ich stronie,mozna z nia pogadac. Ale nie idzie sie umówic :(

ja sobie z nia troche porozmawialem na inne tematy :lol: :lol: :lol: :lol:

zapytaj ja o to samo co ja to stwierdzisz jaka ta kobieta jest zimna i w ogole nie ma uczuc :lol: :lol: :lol: :lol: typowa kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:

1 . moge Ci dac buziaka ? :lol: :lol: :lol:

2. chce cie calowac cala :lol: :lol: :lol:

3. co powiesz na szybki sex u mnie ? :lol: :lol: :lol:

4. dlaczego ? :lol: :lol: :lol:

5.a z czego jest pozytek ? :lol: :lol: :lol:

6. czego jestes pewna ? :lol: :lol: :lol:

7. przyjade po Ciebie wieczorem i zabiore Cie na male bara bara :lol: :lol: :lol:

8. Kocham Cie :lol: :lol: :lol:


Zycze milej rozmowy :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Czasami udziela innych odpowiedzi :lol: :lol: :lol:

http://www.stanusch.com/#o_firmie.html? ... irmie.html
:shock: :shock: :lol: :lol:
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Re: Stanusch Technologies [STT] cz.1 *NewConnect*

Postautor: Z N A W C A » 05 gru 2010 20:32

Akcjonariuszami Stanusch Technologies są należący do Kulczyk Holding fundusz Phenomind Ventures oraz Maciej Stanusch i Jan Naciążek-Wieniawski.

:D :D
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości