JUPITER NFI [JPR] Księga XV

wszystko na temat spółek publicznych
NiepoprawnyOptymista
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 17 lis 2010 11:34

Postautor: NiepoprawnyOptymista » 05 lip 2011 11:29


Po co domagasz się tak nachalnie aby ludzi poinformowali Pana Hajdarowicza o swoich planach? Nie będzie żadnego komunikatu Porozumienia Akcjonariuszy Jupitera w tym temacie.
A SII jak wyżej pisałem nigdy specjalnie się tym tematem nie zainteresował.
Dzięki Borsuk za informacje. Myślałem że się jednak interesował bo przy komunikatach były Twoje dane kontaktowe. Dlatego się domagam bo jeśli nikt nie będzie zaskarżał uchwały, to ja to zrobię. Nie musiał bym być taki nachalny na tym forum gdyby pewne osoby odpowiadały na pytania w mailach.

REKLAMA


holders
Starszy chorąży
Posty: 1574
Rejestracja: 27 paź 2007 17:46

Postautor: holders » 05 lip 2011 11:33


Po co domagasz się tak nachalnie aby ludzi poinformowali Pana Hajdarowicza o swoich planach? Nie będzie żadnego komunikatu Porozumienia Akcjonariuszy Jupitera w tym temacie.
A SII jak wyżej pisałem nigdy specjalnie się tym tematem nie zainteresował.
Dzięki Borsuk za informacje. Myślałem że się jednak interesował bo przy komunikatach były Twoje dane kontaktowe. Dlatego się domagam bo jeśli nikt nie będzie zaskarżał uchwały, to ja to zrobię. Nie musiał bym być taki nachalny na tym forum gdyby pewne osoby odpowiadały na pytania w mailach.
Zaskarżenie uchwały to koszt rzędu kilkunastu tys. zł. Stać Cię na to?

NiepoprawnyOptymista
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 17 lis 2010 11:34

Postautor: NiepoprawnyOptymista » 05 lip 2011 11:36


Zaskarżenie uchwały to koszt rzędu kilkunastu tys. zł. Stać Cię na to?
Jak to wyliczyłeś?
Koszta sadowe to 2000zł, pozew można samemu sobie sporządzić - kancelarii do tego nie potrzebujesz.

Wuwuzel
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3231
Rejestracja: 13 cze 2010 23:12

Postautor: Wuwuzel » 05 lip 2011 11:48

przeciez jakby bylo to wszyscy rzuciliby sie na takie opcje i odebrali przypadajaca wszystkim po rowno proporcjonalnie do udzialow a nie dawali wyzyskiwac i *** :lol:
To jakie macie propozycje poza narzekaniem?
Może zrzeszyć się, wziąć pożyczkę od Jupitera na takich samych warunkach jak G. Hajdarowicz, skupić akcje Jupitera i przejąć nad nim kontrolę od Wybawcy? Ot taka luźna propozycja - ale jak macie lepsze to piszcie.
Hajda, hajda

Kupic po 1,40, wymienic 1 kota na 2 psy policzone po 1,45 (a od zawsze "parytet" byl 2 koty za 1 psa, nieprawdaz??) to wolno....

a odkupic to moglibysmy (jako "tryglodyci", "oszolomy" i co tam jeszcze ) najtaniej po 4,50
Lubie te emocje

_Borsuk_
Sierżant sztabowy
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2008 12:58

Postautor: _Borsuk_ » 05 lip 2011 11:49


Zaskarżenie uchwały to koszt rzędu kilkunastu tys. zł. Stać Cię na to?
Jak to wyliczyłeś?
Koszta sadowe to 2000zł, pozew można samemu sobie sporządzić - kancelarii do tego nie potrzebujesz.
Tylko aby zaskarżyć uchwałę trzeba najpierw zarejestrować się na WZA i głosować przeciw i zgłosić sprzeciw do protokołu.

NiepoprawnyOptymista
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 17 lis 2010 11:34

Postautor: NiepoprawnyOptymista » 05 lip 2011 11:50

przeciez jakby bylo to wszyscy rzuciliby sie na takie opcje i odebrali przypadajaca wszystkim po rowno proporcjonalnie do udzialow a nie dawali wyzyskiwac i *** :lol:
To jakie macie propozycje poza narzekaniem?
Może zrzeszyć się, wziąć pożyczkę od Jupitera na takich samych warunkach jak G. Hajdarowicz, skupić akcje Jupitera i przejąć nad nim kontrolę od Wybawcy? Ot taka luźna propozycja - ale jak macie lepsze to piszcie.
Hajda, hajda

Kupic po 1,40, wymienic 1 kota na 2 psy policzone po 1,45 (a od zawsze "parytet" byl 2 koty za 1 psa, nieprawdaz??) to wolno....

a odkupic to moglibysmy (jako "tryglodyci", "oszolomy" i co tam jeszcze ) najtaniej po 4,50
No co Ty? Nie zrobili by da nas dodatkowej emisji po 10gr?

NiepoprawnyOptymista
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 17 lis 2010 11:34

Postautor: NiepoprawnyOptymista » 05 lip 2011 11:53

Tylko aby zaskarżyć uchwałę trzeba najpierw zarejestrować się na WZA i głosować przeciw i zgłosić sprzeciw do protokołu.
Fakt. Dlatego cieszę się ze zgłosiły się do mnie osoby które to zrobiły.
To jak Borsuk zaskarżasz? Czy ja mam to zrobić?

Wuwuzel
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3231
Rejestracja: 13 cze 2010 23:12

Postautor: Wuwuzel » 05 lip 2011 11:59

przeciez jakby bylo to wszyscy rzuciliby sie na takie opcje i odebrali przypadajaca wszystkim po rowno proporcjonalnie do udzialow a nie dawali wyzyskiwac i *** :lol:
To jakie macie propozycje poza narzekaniem?
Może zrzeszyć się, wziąć pożyczkę od Jupitera na takich samych warunkach jak G. Hajdarowicz, skupić akcje Jupitera i przejąć nad nim kontrolę od Wybawcy? Ot taka luźna propozycja - ale jak macie lepsze to piszcie.
Hajda, hajda

Kupic po 1,40, wymienic 1 kota na 2 psy policzone po 1,45 (a od zawsze "parytet" byl 2 koty za 1 psa, nieprawdaz??) to wolno....

a odkupic to moglibysmy (jako "tryglodyci", "oszolomy" i co tam jeszcze ) najtaniej po 4,50
No co Ty? Nie zrobili by da nas dodatkowej emisji po 10gr?
musielibysmy sie zgodzic na "skażenie"

("twarzy inteligencja" oczywiscie, ale laboratoria dopiero nad tym pracuja)

:D
Lubie te emocje

Apacz
Podporucznik
Posty: 12183
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 05 lip 2011 15:35

co tak cicho??

a tymczasem:

Raport bieżący nr 21 / 2011
Data sporządzenia: 2011-07-05
Skrócona nazwa emitenta
JUPITER NFI SA
Temat
Otrzymanie zawiadomienia na podst. art. 160 ust. 1 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi.
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Treść raportu:
Jupiter Narodowy Fundusz Inwestycyjny Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie informuje, iż w dniu 05 lipca 2011 roku otrzymał od Pana Dariusza Leśniaka – Prezesa Zarządu Funduszu – zawiadomienie o tym, że Trinity Management Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie (osoba blisko związana z osobą dokonująca zawiadomienia w rozumieniu art. 160 ust. 2 w/w ustawy) w transakcji dokonanej w dniu 04 lipca 2011 roku poza rynkiem regulowanym za pośrednictwem Domu Maklerskiego IDM S.A. zbyła 40.000 akcji spółki Jupiter Narodowy Fundusz Inwestycyjny Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie (Emitent) stanowiących 0,0767 % kapitału zakładowego i uprawniających do 40.000 głosów stanowiących 0,0767 % ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Emitenta. Cena sprzedaży wyniosła 1,44 zł za jedną akcję, tj. łącznie za wszystkie sprzedawane akcje 57.600,00 zł (słownie: pięćdziesiąt siedem tysięcy sześćset złotych).

Raport sporządzono na podstawie art. 160 ust. 4 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi.


A KTO NABYL??

Jak myslicie? :lol:
No risk, no fun :-)

NiepoprawnyOptymista
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 17 lis 2010 11:34

Postautor: NiepoprawnyOptymista » 05 lip 2011 15:49

co tak cicho??
Ja mam te akcje, Borsuk, Apacz, Jomat, holders i Wuwuzel to za mało aby co pięć minut generować post - choć ja i tak poprawiam średnią :)
A KTO NABYL??
40000 to tyle co potrzeba było aby przystąpić do porozumienia. Jakieś groszowe ilości przy tym co mają. Po co taka transakcja - na pokaz?
Jak myslicie? :lol:
Brakowało im gotówki na wynagrodzenia dla RN to opchnęli znajomemu.

Apacz
Podporucznik
Posty: 12183
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 05 lip 2011 15:54

40 tysiakow - czyzby nabywal "kon trojanski" ?? :lol:

Malo "im" spolek to jeszcze Porozumienie chca przejac??
No risk, no fun :-)

zawszeup
Chorąży sztabowy
Posty: 5527
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: zawszeup » 05 lip 2011 15:54

pewnie delta wzięła na przechowanie

tom15
Starszy sierżant
Posty: 81
Rejestracja: 06 sty 2009 17:09

Postautor: tom15 » 05 lip 2011 16:36

40 tysiakow - czyzby nabywal "kon trojanski" ?? :lol:

Malo "im" spolek to jeszcze Porozumienie chca przejac??
Zapewne w celu restrukturyzacji :lol:

holders
Starszy chorąży
Posty: 1574
Rejestracja: 27 paź 2007 17:46

Postautor: holders » 05 lip 2011 16:59

No Wodzu! Wychwalamy Cię wszyscy (co prawda niestety są jeszcze tacy, którzy wolą stać po ciemnej stronie mocy) a kurs w dół. No ja oczywiście wierzę w Twoje nieomylne słowo, ale w sekundę kurs raczej nie wzrośnie wielokrotnie. No chyba żeby Jupek zaczął produkcję oleju napędowego z kokosów.

Wuwuzel
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3231
Rejestracja: 13 cze 2010 23:12

Postautor: Wuwuzel » 05 lip 2011 20:16

Wuc to wuc :D

i tyle w tym temacie

nie wardzo sie mozna rozwijac wo sami wicie rozumicie
Lubie te emocje


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości