PETROLINVEST [OIL] część XIII

wszystko na temat spółek publicznych
jombik
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 04 gru 2009 00:03

Postautor: jombik » 04 gru 2009 00:38


Pytanie jest tylko jedno - po co tak kurs jest spychany w dół z takim uporem? Są dwie opcje:
1) spółka jest w bardzo złej sytuacji (ale wyglada na to, że najgorsze przeszło i teraz może być tylko lepiej),
2) będą nowe korzystne infa i opłaci kupić się jak najtaniej żeby jak najwiecej zarobić.

Najzwyklejsza spekulacja na spadki - sztucznie obniżany kurs, a wiekszość się na to nabiera.
i uwalaja kursa od ponad roku :D , skonsultuj sie z psychiatra bo widocznie masz masz coś nie tak ze snem, masz tez druga opcje - wymienic ładnie w podpunktach dlaczego uwazasz ze najgorsze mineło
sandokan zaprezentuj bron frajerze
przedstaw co napisalem zle albo jak cie obrazilem ty ciolku na forum petrola? :shock: :shock: :shock: :shock:
+1
Pusty smiech mnie ogarnia jak ich wszysktkich czytam; QGENA,VITO, MAKLER,NAFCIARZ, itp
zacytuję moderatora S.
"nie muszisz czytać jest opcja ignor" :!:
OK ale po wuj piszecie, nie wiem nawet od kiedy- jak nie macie akcji -proponuje GG tam sie zrealizujecie :P

beelick utopiłes kase, Twoja sprawa, jak dotąd nie napisałeś niczego sensownego oprocz nieudolnej proby negowania osob które sie wypowiadaly krytycznie lecz merytorycznie - czyli całkiem w przeciwnym tonie niz Twoje wypowiedzi
powyższe zdanie jest wielokrotnie złozone - mam nadzieje (nadzieja matką głupich) że przekaz zrozumiałeś

Która inna spółka na Gpw ma szansę chociaz teoretycznie wzrosnąć 1300 % ???
sam przyznales ze na AT sie nie znasz wogole i nie stosujesz, AF nie rozumiesz zupełnie, dajesz sie nabrać na najprostsze tricki, i masz jeszcze czelnośc, który to raz z kolei wklejać to samo przy okazji otwierania nowego wątku, zupełny bełkot, ale zyj sobie nadzieją i trzymaj dalej...aha, mozecie sie lizać po odbytach ze wspolposiadaczami ale moze czyncie to na priv, a najlepsze jest to ze ty niby wielki specjalista od tej spolki uchylasz sie od odpowiedzi na posty ktore zawierają wnioski ktorych zniesc nie mozesz bo stoja w opozycji do tego co tu mozolnie od miesięcy głosisz


do moderatora:

- Twoja rola jest czuwanie nad tym aby na wątku nie było obrażaia (nie myl z opinią) i aby posty były zgode z regulaminem , a nie ZWALCZANIE jednej opcji która jak mozna wywnioskować po kursie ma jednak troche racji w tym co głosi,
z drugiej strony skoro juz moder "przejął" tak wybiorczo kontrole nad tym co sie tu wypisuje ...niedobrze ;)

i moze zamiast takiej gorliwości w pełnieniu swych posług wymień swemu kotu piach w kuwecie, co Ty na to?

wszyscy:

omijajcie ta spółke i tyle

REKLAMA


qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 04 gru 2009 00:44

Vito!

zwracam sie do Ciebie o pomoc, co ten Andy znowu opisuje, czytalem 2 razy i nic kompletnie nie rozumiem; matactwa, fabrykowanie postow, prawdy itd. itp.

O ile jeszcze jestes, w 2 slowach co on chce powiedziec bo kompletnie nie kumam.

Qgen

vito
Kapitan
Posty: 43264
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 04 gru 2009 00:46

Vito!


Qgen
nie jestem w stanie pomóc - nie jestem psychiatrą :wink:
poza nawoływaniem moderatora do łamania regulaminu nic więcej zrozumiec nie mogę

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 04 gru 2009 01:12

wszyscy:

omijajcie ta spółke i tyle
Ograniczenie doplywu kapitalu od inwestorow indywidualnych, hm to rowna sie zastopowaniu finansowania (na co ida pieniadze nie poruszam) a konsekwencje niech kazdy sobie sam wyobrazi!

Dzis Barborka! swieto gornikow i hutnikow, i malo kto wie to tez swieto artylerzystow, wiec! "nie badz miesiem armatnim", a ze strazacy dzis rowniez swietuja, moze byc nawet ciekawie :wink:

Nafciarzu! Niech sw. Barbara towarzyszy Ci/chroni w pracy gdziekolwiek jestes i cokolwiek za prace wykonujesz! Twoje zdrowie!

Pozdrawiam, zyczac milej nocki
Qgen

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 04 gru 2009 08:00

sandokan zaprezentuj bron frajerze
przedstaw co napisalem zle albo jak cie obrazilem ty ciolku na forum petrola? :shock: :shock: :shock: :shock:
+1
parenascie stron wczesniej Andy nazwal qgena onanista - czemu nie dostal za to ostrzezenia?
Jakos tak wydaje mi sie, ze tego rodzaju wyzwisko jest ciezsze od "frajera"...

Sandokan, chyba puszczaja Ci nerwy za bardzo...
Wyglada na to ze regulamin jest stosowany wybiorczo. :wink:

smok64
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 295
Rejestracja: 27 kwie 2008 00:13

Postautor: smok64 » 04 gru 2009 08:04

Andy - gratuluję otwarcia - trzeba przyznać ze zrobiłeś to ciekawie i z rozmachem. szkoda że nie uwzględniłeś też negatywów - tak to trochę wyszło landrynkowe i przesłodzone.
Ale robi wrażenie.
Pozdrawiam

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 04 gru 2009 08:13

Andy - gratuluję otwarcia - trzeba przyznać ze zrobiłeś to ciekawie i z rozmachem. szkoda że nie uwzględniłeś też negatywów - tak to trochę wyszło landrynkowe i przesłodzone.
Ale robi wrażenie.
Pozdrawiam
Tak samo otwieral VIII ksiege. :wink:

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 04 gru 2009 08:15


Nafciarzu! Niech sw. Barbara towarzyszy Ci/chroni w pracy gdziekolwiek jestes i cokolwiek za prace wykonujesz! Twoje zdrowie!
Dziekuje.

smok64
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 295
Rejestracja: 27 kwie 2008 00:13

Postautor: smok64 » 04 gru 2009 08:30

Andy - gratuluję otwarcia - trzeba przyznać ze zrobiłeś to ciekawie i z rozmachem. szkoda że nie uwzględniłeś też negatywów - tak to trochę wyszło landrynkowe i przesłodzone.
Ale robi wrażenie.
Pozdrawiam
Tak samo otwieral VIII ksiege. :wink:
Z okazji barbórkowego święta wszystkim Górnikom i ich Rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności, wytrwałości oraz górniczego szczęścia.
Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was i Wasze Rodziny opieką.
Szczęść Boże!

ps. oceniam rozmach - że mu się chciało - nie zrobił tego w 5 minut - jak dla mnie za jednostronne .

Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 04 gru 2009 09:19

Andy - gratuluję otwarcia - trzeba przyznać ze zrobiłeś to ciekawie i z rozmachem. szkoda że nie uwzględniłeś też negatywów - tak to trochę wyszło landrynkowe i przesłodzone.
Ale robi wrażenie.
Pozdrawiam
Ahoj Smoku

Przy otwarciu korzystałem z juz posiadanego wzorca /pół roku temu także otwierałem księgę/, dużo więc czasu to nie kosztowało.

Jak zauważyłeś: są osiągnięcia, sa plany, nie ma niepowodzeń /i sam wiem że to nie logiczne i należy to uzupełnić/, gdy jednak usiłowałem opisać fundament stresów tej Firmy czyli techniczny problem na odwiercie K3, w postaci przesunięcia rur x calowych, wprowadzenia w nie y calowych i zawieszenia się ich przy przejściu prz "but" wymiękłem ... bo jak to ująć w 1 zdaniu ?/

Jak chcesz opisać moduł "co się nie udało" opisz, chętnie dokleję /najlepiej w taki hasłowy sposób by stylistycznie pasowało/

Pozdr.
Obrazek

beelick
Chorąży sztabowy
Posty: 4499
Rejestracja: 19 kwie 2007 22:28

Postautor: beelick » 04 gru 2009 09:21

JOMBIK NAPISAL-beelick utopiłes kase, Twoja sprawa

TAK I TYLKO MOJA WIEC DELIKATNIE MOWIAC ODPIER...SIE . NASTEPNY ,KTORY ZAGLADA DO PORTFELA INNYCH I TO JUZ W PIERWSZYM POSCIE. NA TO WYGLADA ZE MAMY TROJCE :lol:

JANERR
Starszy chorąży
Posty: 1913
Rejestracja: 15 sty 2007 20:00

Postautor: JANERR » 04 gru 2009 09:45

Andy - gratuluję otwarcia - trzeba przyznać ze zrobiłeś to ciekawie i z rozmachem. szkoda że nie uwzględniłeś też negatywów - tak to trochę wyszło landrynkowe i przesłodzone.
Ale robi wrażenie.
Pozdrawiam
Tak samo otwieral VIII ksiege. :wink:
Z okazji barbórkowego święta wszystkim Górnikom i ich Rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności, wytrwałości oraz górniczego szczęścia.
Niech Święta Barbara nieustannie otacza Was i Wasze Rodziny opieką.
Szczęść Boże!
Wszystkiego najlepszego - zdrowia, szczęścia Smoku 64 , Nafciarz w dniu Waszego święta. :!: :!: :!:


ps. Mam nadzieje że dzisiaj coś za zdrowie wypijecie :-({|=

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 04 gru 2009 11:16

Jak zauważyłeś: są osiągnięcia
Prosze wymienic jakie?

Qgen

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 04 gru 2009 11:20

JOMBIK NAPISAL-beelick utopiłes kase, Twoja sprawa

TAK I TYLKO MOJA WIEC DELIKATNIE MOWIAC ODPIER...SIE . NASTEPNY ,KTORY ZAGLADA DO PORTFELA INNYCH I TO JUZ W PIERWSZYM POSCIE. NA TO WYGLADA ZE MAMY TROJCE :lol:
Kolejny chamski wpis tolerowany tego uzytkownika na watku, zero zawartosci merytorycznej!

AT intraday!

Kurs waloru ociera dolne ograniczenie wynikajace z luki hossy, jej przebicie to nieuchronny test dolka z 20.11.2009 na poziomie 27 zl. Nastepne i wlasciwie najslabsze ogniwo obrony do wsparcie po wasie na 26zl z 2008r.

Qgen

beelick
Chorąży sztabowy
Posty: 4499
Rejestracja: 19 kwie 2007 22:28

Postautor: beelick » 04 gru 2009 11:40

JOMBIK NAPISAL-beelick utopiłes kase, Twoja sprawa

TAK I TYLKO MOJA WIEC DELIKATNIE MOWIAC ODPIER...SIE . NASTEPNY ,KTORY ZAGLADA DO PORTFELA INNYCH I TO JUZ W PIERWSZYM POSCIE. NA TO WYGLADA ZE MAMY TROJCE :lol:
Kolejny chamski wpis tolerowany tego uzytkownika na watku, zero zawartosci merytorycznej!

AT intraday!

Kurs waloru ociera dolne ograniczenie wynikajace z luki hossy, jej przebicie to nieuchronny test dolka z 20.11.2009 na poziomie 27 zl. Nastepne i wlasciwie najslabsze ogniwo obrony do wsparcie po wasie na 26zl z 2008r.

Qgen
Ja wiem bo Ciebie tez interesuja portfele innych uzytkownikow tak wiec uwazasz to za normalne.Ja jestem innego zdania ,wiec nie podwazaj tego. :!:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości