PETROLINVEST [OIL] część XIII

wszystko na temat spółek publicznych
numizmata
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 297
Rejestracja: 28 paź 2009 22:36

Postautor: numizmata » 03 gru 2009 18:51

wu=itam panów wzialem troche po 28 licze na odbicie juz nawet viki odbila tzrymja kurs za morde ale poelca jeszcze powyżej 30zł :wink: miłego wieczoru
Obrazek[img]

REKLAMA


Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 03 gru 2009 19:00

Witam.
Wstęp do nowej „ księgi „ zdumiał mnie.
Został napisany przez osobę bardzo zaangażowaną na wzrosty tej spółki , tylko nijak kasy nie starcza ,żeby to spowodować.
Z drugiej strony walczy z każdym kto ma odmienne zdanie , a to odmienne zdanie mówi o spadku rzędu 20-30% od dzisiejszej ceny , w przeciwieństwie do wprowadzającego mówiąc ego o 3000% wzroście od dzisiejszej ceny.
Coś tu nie gra , bo z AT spadek można uzasadnić , natomiast nijak taki wzrost. "..."
Q ma swoje za uszami , bo zostawiłby to w cholerę i zajął się czym bardziej pożytecznym , jestem w stanie to jednak zrozumieć, bo sam z nim walczyłem na BIO , wtedy , kiedy jeszcze kosztował powyżej 1 z i miał mieć super perspektywy .
Byłem wtedy też nakręcony jako obrońca manipulowanych przez spółdzielnię . Mnie to przeszło po kolejnej zmianie księgi i odpuściłem , potem tylko obserwowałem stopniową degrengoladę papieru i samego Q zmieniającego stanowisko. "..."
No Wtomku emocjami wypełniona krytyka tym bardziej boli, że napisana przez osobe która lubie i cenię...

"walczy z każdym kto ma odmienne zdanie" - to paskudne pomówienie,
Cały wątek wie, że jedyna osoba na która byłem cięty jest Qgen tylko jego krytykuje i tylko jego manipulacje wytłuszczałem
... i nie dlatego że jest na "nie", a dlatego że swoje "nie" wtłacza innym setkami postów i obrazków siłowo w oczy i głowę.
...sam nie raz tłumaczyłes mi publicznie żeby olać Qgena, bo jego jedyną pożywką jest oddziaływanie jego manipulacji na innych, że jak nie będzie miał racji to i tak to i tak wywinie kota ogonem, ba sam łajałes Vita zauważając, że ja zupełnie nic nie piszę dopuki mnie Qgen celowo nie podjudzi itd - a teraz frontalnie mnie kreklasz, że ja "z kazdym walczę" ?
...a co bracie można wywalczyć na forum internetowym, i to jednym z setek ?
/sam w swym poście wspominasz katastrofę w "sterowaniu" wątkiem jaką zaliczył Qgen i chociazby dlatego widząc jak chłop się zawiódł, upadł i jak go sponiewierało nie mam intencji niczym sterować/

"a to odmienne zdanie mówi o spadku rzędu 20-30% od dzisiejszej ceny , w przeciwieństwie do wprowadzającego mówiącego o 3000% wzroście od dzisiejszej ceny. Coś tu nie gra , bo z AT spadek można uzasadnić , natomiast nijak taki wzrost"

Publicznie wiadomo, że nigdy nie hołubiłem AT, co wcale nie znaczy, że nie moge jej się przygladać i poznawać. Zawsze chętnie czytam twe posty i na OIL i na innych wątkach.
Wzrost o 1300% nie 3 tyś % /czyli wartość akcji na poziomie 400 zł/ który opisałem to suche przeliczenie najniższej ceny za li tylko zaudytowane złoża perspektywiczne posiadane przez Petrolinvest podzielone przez ilość akcji /uwazam ze jasno to opisałem, bez wnikania w setki różnych mozliwych meandrów/.

Jutro teoretycznie tak samo może być tu minus 20% jak i plus 20% - bo to taka Spółka, z taką specyficzną sławą i sentymentem, co wcale nie oznacza że ne może pogodzić gracza na 2% i inwestora oczekującego 200% i 1200% prawda ?
Obrazek

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 03 gru 2009 19:48

Wzrost o 1300% nie 3 tyś % /czyli wartość akcji na poziomie 400 zł/ który opisałem to suche przeliczenie najniższej ceny za li tylko zaudytowane złoża perspektywiczne posiadane przez Petrolinvest podzielone przez ilość akcji /uwazam ze jasno to opisałem, bez wnikania w setki różnych mozliwych meandrów/.
Zapomniales ze zmieniles?
Ślad tej "zlotej mysli" pozostal w cytatach.

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 03 gru 2009 19:51

Cześć Andy.
Przepraszam ,że uraziłem Cię .
Wyczuwalne jest u Ciebie zmęczenie obecną sytuacją.
Ja też jestem zmęczony , nie inwestowaniem w Oil, ale ogólnie końcem roku i inwestowaniem też.
Odczytałem błędnie 1300 jako 3000 , pośpiech i tyle.
Dodatkowo to forum funkcjonuje jak staruszka w ostatnich godzinach życia…
Takie miałem zdanie o Tobie ,że reagujesz tylko na wierutna manipulacje .. nadal tak zostanie..
Chce Ci jednak zwrócić uwagę na jeden fakt.
Twój największy oponent nie przebierający w środkach , też miał tabelki, wykresy i kupę innych danych mniej lub bardziej przydatnych do wyceny BIO.
Jak się skończyło wszyscy wiedzą .
Jaka między Wami różnica ?
Tak tylko chyba , że on wtedy faktycznie każdego piętnował z innym zdaniem , co do Ciebie to pewności żadnej nie mam , bo jak zaznaczyłem w swoim poście , nie śledziłem nigdy tego wątku zbyt dokładnie, pozostaje mi tylko Wierzyc w Twoją deklarację.
Najlepiej dla wszystkich jest zawrzeć consensus .
Jest taka amerykańska metoda wypracowywania nowych strategii.
Dyskutantów dzieli się na dwie grupy. Jedna jest zawsze na tak , druga zawsze przeciw, co do postawionej tezy.
Każda ze stron szuka dziury w całym . Jest to bardzo dobra metoda , tego nam Polakom brakuje.
U nas nie daj Boże skrytykować władzę , będzie bronić się ze wszystkich sił ,żeby tylko ona miała rację , a racja obiektywna nikogo nie obchodzi.
Ustalcie to w ten sposób. Ktoś jest za , ktoś jest przeciw , szukajcie dziury w całym jedni u drugich , zachowując uśmiech na twarzy i wzajemną życzliwość.
Bez wyzwisk , głupich obelg i tylko fakty na faktach , dojdziecie do ładu sami z sobą , a dyskusja o ile będzie ciekawa i merytoryczna , stanie się przyjemniejsza i pożyteczna .
Q , z tego co pamiętam potrafi być jajcarzem , pamiętam jego zdjęcie miśków na biwaku , wtedy , gdy cały czas tkwił w bessie , a WIG20 zrobił przystanek bodaj na 1250 pkt.
Jego słaba strona , pierwsze kreski , drugie brak poczucia humoru w stosunku do własnych błędów.
Twoja , również nadmierne , emocjonalne związanie się ze spółka , dowcip polega na tym ,że drugi Twój oponent Vito , ma również świetlaną przeszłość jeżeli chodzi o podobne mariaże.
Jak to się mówi „sami swoi” się tu zebrali , nawiasem mówiąc jest dobra knajpa w Poznaniu o tej nazwie.

Ja będę śledził zmiany techniczne , też się włączę jak cos się zacznie kształtować pomyślnego.
Tymczasem nic takiego niestety nie widzę nawet na siłę .
Pozdrawiam.

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 03 gru 2009 21:12

Petrolinvest 1h

Obrazek

Zgodnie ze oczekiwaniami luki hossy wzajemnie sie neutralizuja {ramkan niebieska a polowa luki} i jedynie podaz zyskuje na przewadze. To tylko tyle w ramach potwierdzenia czym sa luki bessy i hossy, o ktorych wspominalem.

AT dzienny dla Petrolinvest. Odwrocony mlot zapowiada o ile w nocy nie pojawi sie jakis artykul prasowy z "nastepna sensacja" podaz bezlitosnie przyciska kurs do testu dolka z 20.11.2009 (slynne otwarcie na 70K sztuk waloru) i tam zacznie sie dosc dynamiczna wymiana z udzialem wiekszej ilosci uczestnikow a nie tylko gra znaczonymi pakietkami akcji.

Krotko: podaz zyskuje powoli przewage na wszystkich interwalach a matka wszystkich interwalow czyli wykres tygodniowy bezlitosnie dalej traktuje swe dzieci! czyli test 27zl wydaje sie juz nieunikniony bo balast na dzis to ok 60K i mozna oddac go nawet bez zysku!

Qgen

Mr.MaklerG
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8768
Rejestracja: 31 sie 2008 20:22
Lokalizacja: Cala Polska o tym wie ,naszym klubem RTS,ze Czerwona Armia ta , to kibice Widzewa

Postautor: Mr.MaklerG » 03 gru 2009 21:24

Petrolinvest 1h

Obrazek

Zgodnie ze oczekiwaniami luki hossy wzajemnie sie neutralizuja {ramkan niebieska a polowa luki} i jedynie podaz zyskuje na przewadze. To tylko tyle w ramach potwierdzenia czym sa luki bessy i hossy, o ktorych wspominalem.

AT dzienny dla Petrolinvest. Odwrocony mlot zapowiada o ile w nocy nie pojawi sie jakis artykul prasowy z "nastepna sensacja" podaz bezlitosnie przyciska kurs do testu dolka z 20.11.2009 (slynne otwarcie na 70K sztuk waloru) i tam zacznie sie dosc dynamiczna wymiana z udzialem wiekszej ilosci uczestnikow a nie tylko gra znaczonymi pakietkami akcji.

Krotko: podaz zyskuje powoli przewage na wszystkich interwalach a matka wszystkich interwalow czyli wykres tygodniowy bezlitosnie dalej traktuje swe dzieci! czyli test 27zl wydaje sie juz nieunikniony bo balast na dzis to ok 60K i mozna oddac go nawet bez zysku!

Qgen
qgen za co dostales tego bana od frajera sandokana? :lol:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 03 gru 2009 21:42

qgen za co dostales tego bana od frajera sandokana? :lol:
Nie zadawaj pytan zamknietych skoro sam sobie odpowiadasz :-)

Formalnie jest to jedynie bezpodstawne ostrzezenie. Spojrz sobie na watek i rozmowy jakie maja miejsce, to dalsze trzymanie sie za raczki uzytkownikow a nie rozmowy merytoryczne, jeden nie nauczyl AT, a drugi uczyc sie nie chcial a obaj walczyli z Qgen'em.

Dzis na forum byl uzytkownik chinaski, to bala przyjemnosc z nim rozmawiac, posiada wiedze, przeglad wydarzen, kumanie powiazan kapitalowych, przewidywanie ew. wydarzen, wszystko jak w Champion Leauge, szkoda ze tego jest tak malo, za to ludzi malych jest tak duzo.

Pozdrawiam
Qgen

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 03 gru 2009 22:19

Ja będę śledził zmiany techniczne , też się włączę jak cos się zacznie kształtować pomyślnego.
Tymczasem nic takiego niestety nie widzę nawet na siłę.
To moze podpowiem: na tygodniowej swiecy mamy akt. objecie bessy!

Qgen

Mr.MaklerG
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8768
Rejestracja: 31 sie 2008 20:22
Lokalizacja: Cala Polska o tym wie ,naszym klubem RTS,ze Czerwona Armia ta , to kibice Widzewa

Postautor: Mr.MaklerG » 03 gru 2009 22:28

qgen napiszmy skarge do admina:


o to co napisal do mnie na priva moder sandokan i dostalem drugiego bana nie wiem za co..

temat petrol co napisałes? Na mój temat? Pkt 9 regulaminu
:shock: :shock:

Mr.MaklerG
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8768
Rejestracja: 31 sie 2008 20:22
Lokalizacja: Cala Polska o tym wie ,naszym klubem RTS,ze Czerwona Armia ta , to kibice Widzewa

Postautor: Mr.MaklerG » 03 gru 2009 22:35

sandokan zaprezentuj bron frajerze
przedstaw co napisalem zle albo jak cie obrazilem ty ciolku na forum petrola? :shock: :shock: :shock: :shock:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 03 gru 2009 22:46

qgen napiszmy skarge do admina:


o to co napisal do mnie na priva moder sandokan i dostalem drugiego bana nie wiem za co..

temat petrol co napisałes? Na mój temat? Pkt 9 regulaminu
:shock: :shock:
Nie bede sie wypowiadal na temat zawartosci postu ktorego nie znam, pkt 9 sprawdze za chwile!

Dam Ci przyklad!

Osoby wtomek i Andy w sposob publiczny pomawiaja mnie, uzywajac nieprawdziwych opisow wydarzen (nazywam to brednia) ale udajmy ze nie patrzmy na to, ale ich wypowiedzi sa forma dalszej prowokacji ktorej zaprzestac nie chca, bo przeciez glowna linia konfliktu przebiega miedzy mna a tym "obozem".

Sandokaan tego nie widzi bo widziec nie chce, dostales ostrzezenie a nie bana za uzyte slownictwo!

Pozdrawiam

Qgen

Mr.MaklerG
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8768
Rejestracja: 31 sie 2008 20:22
Lokalizacja: Cala Polska o tym wie ,naszym klubem RTS,ze Czerwona Armia ta , to kibice Widzewa

Postautor: Mr.MaklerG » 03 gru 2009 22:46

i widzicie zamiast rzeczowej argumentacji przywalil ostrzezenie: :shock:

Sandokaan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2602
Rejestracja: 21 paź 2009 08:57

Postautor: Sandokaan » 03 gru 2009 22:50

sandokan zaprezentuj bron frajerze
przedstaw co napisalem zle albo jak cie obrazilem ty ciolku na forum petrola? :shock: :shock: :shock: :shock:
+1
Życie pędzi do przodu
bez postoju na sen

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 03 gru 2009 22:54

i widzicie zamiast rzeczowej argumentacji przywalil ostrzezenie: :shock:
Makler otrzymales 2 ostrzezenia w tak krotkim czasie (za ten sam czyn), malo Ci ? Zmien slownictwo przede wszystkim, sam sie podkladasz, wiec sie nie dziw!

Update: masz juz 3,

A teraz do Sandokana: czy jak sie kiedys upijesz i nawymyslasz komus w knajpie w sadzie otrzymasz od kazdego obrazonego oddzielna kare?

Twe dzialania nie sa proba ograniczenia flame war, one zaostrzaja jeszcze bardziej sytuacje na watku, a ja osobiscie zadaje sobie pytanie czy jako moderator panujesz na wlasnymi emocjami? /3 ostrzezenia w 5 minut czlowieka ktory jest aktywnym uczestnikiem tego forum i znany jest z tego ze jest sympatyczny!

Twe dzialania sa nieadekwatne do czynu a dam ci z ostatniego tygodnia kilkanascie przykladow jak osoby ktore chronisz bez zadnych hamulcow poslugiwaly sie slownictwem o wiele gorszym. Nie ma pojecia w regulaminie takiego jak przedawnienie oszczerstw i obelg!

Qgen
Ostatnio zmieniony 03 gru 2009 23:03 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 03 gru 2009 23:01

sandokan zaprezentuj bron frajerze
przedstaw co napisalem zle albo jak cie obrazilem ty ciolku na forum petrola? :shock: :shock: :shock: :shock:
+1
Mam nadzieje ze bedzie Pan tak samo konsekwentny w stosunku do wszystkich. Pomysl dobry , zobaczymy jak z realizacja. :wink:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości