PETROLINVEST [OIL] cz.VII

wszystko na temat spółek publicznych
AvsP2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3138
Rejestracja: 19 kwie 2008 15:42

Postautor: AvsP2 » 30 mar 2009 16:24

Wysłany: Pią, 27 Mar 2009, 9:04
Melduję ,że wywaliłem wszystko na otwarciu i obiecuję ,że nie dotknę tego papiera więcej (46,30 )
:D
Trzymajta sie chłopaki, wszystko co najlepsze jeszcze przed Wami !
buehehe

Chyba Ci sie dzieciaczku otwarcie z zamknieciem pomylilo :D
frajer :lol: :lol: :lol:
Obrazek

REKLAMA


Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 30 mar 2009 16:50

Wysłany: Pią, 27 Mar 2009, 9:04
Melduję ,że wywaliłem wszystko na otwarciu i obiecuję ,że nie dotknę tego papiera więcej (46,30 ) :D Trzymajta sie chłopaki, wszystko co najlepsze jeszcze przed Wami !
buehehe
Chyba Ci sie dzieciaczku otwarcie z zamknieciem pomylilo :D
frajer :lol: :lol: :lol:
Dargro sprzedał..., paru innych "przyjaciół" także "na aucie"... Nafciarz oświecił wszystkich swą "unikatową wiedzą" /...okazało się jak wiadomo z poprzedniej karty, że jest autorytetem w temacie pcheł /, Qgen jak zawsze "przyjacielski" i czujny.
...czy to nie wystarczające przesłanki by wyskakiwać w kierunku 80 zł ? 8)
Obrazek

baret
Starszy chorąży
Posty: 1623
Rejestracja: 06 mar 2008 13:53

Postautor: baret » 30 mar 2009 17:09

miały być raporty mcdanielsa miała być ropa miała być sprzedaż miał być ebor miał być nowy inwetor .................
są nowe papierki toaletowe po 10 zł :lol: :lol: :lol: :lol:

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 30 mar 2009 21:08

No wiec tak jak pisalem luka musiala byc domknieta wiec teraz mozna kupowac ale ja jeszcze sie wstrzymam moze do jutra :D
Pospiech jest wskazany przy łapaniu pcheł. :wink:
Dzięki, że w końcu podzieliłeś się z Forum swą wcześniej awizowaną ..."bezcenną wiedzą" 8)
Tym akurat nie zamierzam sie dzielic ( o czym dobrze wiesz ).
Zachecam jedynie do ostroznosci , ostatnio tu wiele euforii bylo i niezle poubieranych.
Nawet tacy "giganci" AT jak Marcin i wtomek dali sie wpuscic w maliny.
Ale coz , ten sie nie myli co nic nie robi.
:shock: :shock: :shock:
...Czyżby ? ? ?

Co to za ekonomiczne określenie "...niezle poubieranych", "...dali sie wpuscic w maliny" - to ta najgłębsza i najwartościowsza Twa wiedza ? ...to coś z At, Af czy jakaś perełka z makro-mikro ekonomi ? :D
A co wynika z Twoich lez i pseudoanaliz?
Zaklinanie rzeczywistosci?
Efekt jak widac marny. :wink:

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 30 mar 2009 21:10

Wysłany: Pią, 27 Mar 2009, 9:04
Melduję ,że wywaliłem wszystko na otwarciu i obiecuję ,że nie dotknę tego papiera więcej (46,30 ) :D Trzymajta sie chłopaki, wszystko co najlepsze jeszcze przed Wami !
buehehe
Chyba Ci sie dzieciaczku otwarcie z zamknieciem pomylilo :D
frajer :lol: :lol: :lol:
Dargro sprzedał..., paru innych "przyjaciół" także "na aucie"... Nafciarz oświecił wszystkich swą "unikatową wiedzą" /...okazało się jak wiadomo z poprzedniej karty, że jest autorytetem w temacie pcheł /, Qgen jak zawsze "przyjacielski" i czujny.
...czy to nie wystarczające przesłanki by wyskakiwać w kierunku 80 zł ? 8)
Niewystarczajace ,

:lol: :lol: :lol: :lol:

Wrociles ponaganiac bo grunt sie osuwa spod nog?

Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 30 mar 2009 21:21

Ble, ble, ble
Czyżby ? ? ? :shock: :shock: :shock:

/ "wszechświatowy pchli specu", ...kojarzysz tą frajerską składnię ? :D /
Obrazek

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 30 mar 2009 21:28

Ble, ble, ble
Czyżby ? ? ? :shock: :shock: :shock:

/ "wszechświatowy pchli specu", ...kojarzysz tą frajerską składnię ? :D /
Kojarze erudyto , marzycielu , belkoczacy od pół roku o bogactwie.
Odpowiedz sobie na pytanie : co z tego wynika , gdzie teraz jestes i gdzie mozesz sie znalezc. :wink:

Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 30 mar 2009 22:06

Naprawdę ? ? ? :shock: :shock: :shock:

P.S. Jak bardzo musisz byc upośledzony, by spędzać swe zapchlone życie na zamartwianiu się nad moimi pieniędzmi, nad pieniędzmi innych... ? aż tak bardzo masz żalosne wlasne życie, że musisz żyć życiem innych ? Fuj !
Ostatnio zmieniony 30 mar 2009 22:13 przez Andy., łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ajey
Podporucznik
Posty: 15225
Rejestracja: 18 lis 2005 23:16

Postautor: ajey » 30 mar 2009 22:08

dokad lecicie??? :roll:

vito
Kapitan
Posty: 43261
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 30 mar 2009 22:25

stare kłótnie i spory w nowym wątku
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 43#4988643
:wink:

Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 30 mar 2009 22:59

Nie ma czegos takiego jak nowy wątek Petrolinvestu !!!

Szmaciarzyk w najgorszym stylu depta dobre obyczaje, wchodząc z buciorami w sprawy innych, czego ja nie akceptuję i Was też prosze o nieakceptowanie chamstwa Vita !

Piszemy tutaj do połowy kwietnia, nowy wątek założy ktoryś z nas, zainteresowanych akcjonariuszy ! ! !

...jeżeli Moderator nie przywróci porządku i równowagi zrezygnuję z Forum.

P.S. Proszę o nie odwiedzanie i nie pisanie na watku tak chamowato wciskanym nam przez pana Szmatkę, sprawę qrestwa zgłaszam do rozpatrzenia Moderowi.
Obrazek

vito
Kapitan
Posty: 43261
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 30 mar 2009 23:06

Nie ma czegos takiego jak nowy wątek Petrolinvestu !!!



...jeżeli Moderator nie przywróci porządku i równowagi zrezygnuję z Forum.
1. mylisz się przyjacielu (nie pierwszy zreszta raz) jest nowy wątek zaołzony zgodnie z regulaminem :!:
2. przecież i tak sie tutaj ostatnio nie udzielasz więc w czym problem?

Andy.
Starszy chorąży
Posty: 1997
Rejestracja: 13 paź 2008 01:03

Postautor: Andy. » 30 mar 2009 23:14

REGULAMIN FORUM PARKIET.COM

2. Przed założeniem nowego wątku bądź wysłaniem nowego postu, należy sprawdzić czy takiego lub podobnego już nie ma (najlepiej korzystając z opcji "Szukaj", bądź poprzez prześledzenie wcześniejszych wątków). Powtarzające się wątki i posty będą kasowane.

8. Użytkując forum należy się kierować zdrowym rozsądkiem i powszechnie przyjętymi zasadami dobrego wychowania.

- Wątek petrolinvestu istnieje - Ty zdublowałeś temat

- Jesteś powszechnie znanym chamem w stosunku co do spółki i co do forumowiczów wątku Petrolinvest, z nikim nie konsultowałeś założenia wątku, a ten watek to ludzie - Nie masz więc moralnego prawa do zakładania tutaj czegokolwiek !
Obrazek

vito
Kapitan
Posty: 43261
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 30 mar 2009 23:22

REGULAMIN FORUM PARKIET.COM

2. Przed założeniem nowego wątku bądź wysłaniem nowego postu, należy sprawdzić czy takiego lub podobnego już nie ma (najlepiej korzystając z opcji "Szukaj", bądź poprzez prześledzenie wcześniejszych wątków). Powtarzające się wątki i posty będą kasowane.

8. Użytkując forum należy się kierować zdrowym rozsądkiem i powszechnie przyjętymi zasadami dobrego wychowania.

- Wątek petrolinvestu istnieje - Ty zdublowałeś temat

- Jesteś powszechnie znanym chamem w stosunku co do spółki i co do forumowiczów wątku Petrolinvest, z nikim nie konsultowałeś założenia wątku, a ten watek to ludzie - Nie masz więc moralnego prawa do zakładania tutaj czegokolwiek !
Andy, przyjacielu
1. nie dublowałem, lecz założyłem nowy po dojściu do 150 str na starym i upływie ponad 1 miesiąca
wszystko zgodnie z prawem
2. wątek "nie jest obraźliwy" dopisek w pełni neutralny (podobnie z reszta jak moje nastawienie do spółki)
3. z tym chamem bym polemizował, gdyz nie ja używam wobec innych wyrazów powszechnie uzywanych za obelzywe
Tobie zdarza sie to czynic niestety nagminnie nad czym boleję
4. mam takie same prawo jak każdy inny użytkownik Forum Parkiet.com
jestem aktywnym uczestnikiem dyskusji w wątku Petrolinvestu, korygujacym rozgłaszane tutaj fantasmagorie - dodajmy - rozgłaszane miedzy innymi przez Ciebie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości