KOMPUTRONIK [KOM]

wszystko na temat spółek publicznych
apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 26 lut 2008 08:36

no prosze prosze kto to otworzył ten watek akurat przed info :lol: :lol: :lol: czyli sa jednak lepiej i gorzej poinformowani :lol: :lol:


od dzisiaj naszego małego prezesa Buczkowskiego będę nazywał NAPOLEON :lol: :lol: za zdobycie Karinki kusicielki :lol: :lol:

NAPOLEON BUCZKOWSKI :lol: :lol: :lol: !!!!! gratuluje zakupów masz chłopie jednak jaja :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Zawsze będą lepiej i gorzej poinformowani.(nie działamy w próżni tylko staramy się wyciągać informacje z otoczenia)
Tak jak napisałem wyżej spodziewałem się czegoś takiego ale nie tak szybko(choć w tych dniach :arrow: wyniki)
Wątek założyłem bo go szukałem i nieznalazłem ,a spółka jest warta posiadania swego wątku.
cholera wyszło na to że jakim insajderem jestem czy cóś takiego [-X
nie jestem.
Jak pisałem spółkę znam od dawna jako dobrego dostawcę i solidnego partnera.
Only biały wywiad zadziałał ktoś ,gdzieś ,coś...pomyśleć, połączyć ,podpytać i odrobina ryzyka.
Jak uda mi się coś zdobyć to napiszę.Ale only biały wywiad (dostępny każdemu):wink: :wink: :wink:

REKLAMA


banan111
Młodszy chorąży
Posty: 539
Rejestracja: 28 gru 2007 19:14
Kontakt:

Postautor: banan111 » 26 lut 2008 10:00

no prosze prosze kto to otworzył ten watek akurat przed info :lol: :lol: :lol: czyli sa jednak lepiej i gorzej poinformowani :lol: :lol:


od dzisiaj naszego małego prezesa Buczkowskiego będę nazywał NAPOLEON :lol: :lol: za zdobycie Karinki kusicielki :lol: :lol:

NAPOLEON BUCZKOWSKI :lol: :lol: :lol: !!!!! gratuluje zakupów masz chłopie jednak jaja :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Zawsze będą lepiej i gorzej poinformowani.(nie działamy w próżni tylko staramy się wyciągać informacje z otoczenia)
Tak jak napisałem wyżej spodziewałem się czegoś takiego ale nie tak szybko(choć w tych dniach :arrow: wyniki)
Wątek założyłem bo go szukałem i nieznalazłem ,a spółka jest warta posiadania swego wątku.
cholera wyszło na to że jakim insajderem jestem czy cóś takiego [-X
nie jestem.
Jak pisałem spółkę znam od dawna jako dobrego dostawcę i solidnego partnera.
Only biały wywiad zadziałał ktoś ,gdzieś ,coś...pomyśleć, połączyć ,podpytać i odrobina ryzyka.
Jak uda mi się coś zdobyć to napiszę.Ale only biały wywiad (dostępny każdemu):wink: :wink: :wink:
Bezpłatny miesięcznik o sztuce inwestowania - TREND. Nowy numer TRENDU w PDF za darmo.
www.gazetatrend.pl

apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 01 mar 2008 01:37


norton
Podporucznik
Posty: 13027
Rejestracja: 24 sie 2007 18:34

Postautor: norton » 04 mar 2008 20:27

KOMPUTRONIK S.A. - Rekordowe wzrosty sprzedaży, poprawa rentowności. ( 14 / 2008 )

Treść raportu:
Zarząd Komputronik S.A. przekazuje do publicznej wiadomości informację, że w pierwszych dwóch miesiącach 2008 r. przychody ze sprzedaży Spółki przekroczyły łącznie 97.000.000 zł., co stanowi wzrost o blisko 46% w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego. W samej tylko sieci salonów marki „KOMPUTRONIK” przychody wzrosły o ponad 65% w stosunku do tych samych miesięcy 2007 roku. Wzrost przychodów osiąganych przez Komputronik S.A. znacząco przekracza planowaną dynamikę w roku 2008. Jednocześnie Zarząd Spółki zwraca uwagę, że tak silne przyrosty sprzedaży realizowane są przy wzrastających marżach. Zarząd Spółki bardzo pozytywnie ocenia potencjalne przychody ze sprzedaży w nadchodzących miesiącach.
Wiedza o wszystkim pochodzi od wszystkich.
Mahatma Gandhi

apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 04 mar 2008 20:32

Rekordowe wzrosty sprzedaży, poprawa rentowności.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd Komputronik S.A. przekazuje do publicznej wiadomości informację, że w pierwszych dwóch miesiącach 2008 r. przychody ze sprzedaży Spółki przekroczyły łącznie 97.000.000 zł., co stanowi wzrost o blisko 46% w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego. W samej tylko sieci salonów marki "KOMPUTRONIK" przychody wzrosły o ponad 65% w stosunku do tych samych miesięcy 2007 roku.
Wzrost przychodów osiąganych przez Komputronik S.A. znacząco przekracza planowaną dynamikę w roku 2008.
Jednocześnie Zarząd Spółki zwraca uwagę, że tak silne przyrosty sprzedaży realizowane są przy wzrastających marżach.
Zarząd Spółki bardzo pozytywnie ocenia potencjalne przychody ze sprzedaży w nadchodzących miesiącach.

i to zrobili bez kariny.hmm...

apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 06 mar 2008 10:54

przepraszam czy ktoś z Was wie czy dzienna ilość wpisów na forum będzie traktowana na równo z dzienną ilością zawartych tranzakcji? :lol:
bo jak nie to spółka ma szansę trafić do "śmieciowigu".
spółka jest dobra i myślę że warta cierpliwości.Swiat stoi przed nimi otworem i jest jeszcze dużo do zrobienia i do zarobienia.Skoro jednak weszli na giełdę ,zebrali kasę inwestują ją to jeszcze powinni zadbać o płynność akcji BO ICH ZEPCHNĄ DO ŚMIECIOWIGU.
Pozdro dla prezesa :wink:

Piotr_P
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2170
Rejestracja: 26 lip 2006 15:55
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Piotr_P » 06 mar 2008 11:09

przepraszam czy ktoś z Was wie czy dzienna ilość wpisów na forum będzie traktowana na równo z dzienną ilością zawartych tranzakcji? :lol:
bo jak nie to spółka ma szansę trafić do "śmieciowigu".
spółka jest dobra i myślę że warta cierpliwości.Swiat stoi przed nimi otworem i jest jeszcze dużo do zrobienia i do zarobienia.Skoro jednak weszli na giełdę ,zebrali kasę inwestują ją to jeszcze powinni zadbać o płynność akcji BO ICH ZEPCHNĄ DO ŚMIECIOWIGU.
Pozdro dla prezesa :wink:
Nie przejmuj się kolego, gorsza płynnosc mają obecnie np. developerzy.
JWC - obrót 1254 zł, DOM - 3900zł.
Komputronik tez 3800, tyle ze ma on kapitalizację 283 mln, a w/wym spólki 2 mld :twisted:

apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 06 mar 2008 11:30

przepraszam czy ktoś z Was wie czy dzienna ilość wpisów na forum będzie traktowana na równo z dzienną ilością zawartych tranzakcji? :lol:
bo jak nie to spółka ma szansę trafić do "śmieciowigu".
spółka jest dobra i myślę że warta cierpliwości.Swiat stoi przed nimi otworem i jest jeszcze dużo do zrobienia i do zarobienia.Skoro jednak weszli na giełdę ,zebrali kasę inwestują ją to jeszcze powinni zadbać o płynność akcji BO ICH ZEPCHNĄ DO ŚMIECIOWIGU.
Pozdro dla prezesa :wink:
Nie przejmuj się kolego, gorsza płynnosc mają obecnie np. developerzy.
JWC - obrót 1254 zł, DOM - 3900zł.
Komputronik tez 3800, tyle ze ma on kapitalizację 283 mln, a w/wym spólki 2 mld :twisted:
tak jak napisałem spółka jest OK.
Tylko giełda zaczyna stawiać pewne wymagania jak się chce być na głównym parkiecie 8)

Bono
Chorąży
Posty: 931
Rejestracja: 12 mar 2007 19:57

Postautor: Bono » 06 mar 2008 11:38

przepraszam czy ktoś z Was wie czy dzienna ilość wpisów na forum będzie traktowana na równo z dzienną ilością zawartych tranzakcji? :lol:
bo jak nie to spółka ma szansę trafić do "śmieciowigu".
spółka jest dobra i myślę że warta cierpliwości.Swiat stoi przed nimi otworem i jest jeszcze dużo do zrobienia i do zarobienia.Skoro jednak weszli na giełdę ,zebrali kasę inwestują ją to jeszcze powinni zadbać o płynność akcji BO ICH ZEPCHNĄ DO ŚMIECIOWIGU.
Pozdro dla prezesa :wink:
Nie przejmuj się kolego, gorsza płynnosc mają obecnie np. developerzy.
JWC - obrót 1254 zł, DOM - 3900zł.
Komputronik tez 3800, tyle ze ma on kapitalizację 283 mln, a w/wym spólki 2 mld :twisted:


Tia Napoleon Buczkowski :lol: robi swoje podoba mi sie ten kolo :lol: ... ale z tą Karinką to przegiął :lol: :lol: to chyba był strzał jego zycia i jak tak bedzie dalej sie rozwijał to Action i firmy w branzy IT przejdą do historii :lol: :lol: a najsmieszniejsze jest to ze chyba vobis ze swoja emisja cos wymiękł po tej informacji :lol: :lol: :lol:

Cezarus
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 28 gru 2006 15:17

Postautor: Cezarus » 06 mar 2008 14:39

przepraszam czy ktoś z Was wie czy dzienna ilość wpisów na forum będzie traktowana na równo z dzienną ilością zawartych tranzakcji? :lol:
bo jak nie to spółka ma szansę trafić do "śmieciowigu".
spółka jest dobra i myślę że warta cierpliwości.Swiat stoi przed nimi otworem i jest jeszcze dużo do zrobienia i do zarobienia.Skoro jednak weszli na giełdę ,zebrali kasę inwestują ją to jeszcze powinni zadbać o płynność akcji BO ICH ZEPCHNĄ DO ŚMIECIOWIGU.
Pozdro dla prezesa :wink:
Też się zastanawiam na kupnem Komputronika. Zniechęca mnie kiepska AT, małe obroty i niskie wahania w krótkim czasie.
Cezarus.

wasz_informator
Sierżant sztabowy
Posty: 129
Rejestracja: 11 sty 2008 08:22

Postautor: wasz_informator » 06 mar 2008 15:03

Jutro na stronie www.makleo.pl ma pojawic sie analiza spolki. Ciekawe co ciekawego o niej napisza?

apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 07 mar 2008 07:23

jak powiedzieli tak zrobili 8) :
http://www.makleo.pl/content/view/146/16/

wasz_informator
Sierżant sztabowy
Posty: 129
Rejestracja: 11 sty 2008 08:22

Postautor: wasz_informator » 07 mar 2008 08:48

Na stronie www.makleo.pl pojawila sie analiza spolki Komputronik S.A.

apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 08 mar 2008 23:07

Za 49,5 mln złotych Komputronik zamierza przejąć sieć Karen Notebook – ogólnopolską sieć salonów sprzedaży komputerów przenośnych i producenta notebooków.

Dołączenie do 190 funkcjonujących aktualnie salonów Komputronika 111 punktów wchodzących w skład sieci Karen Notebook zaowocuje największym na polskim rynku potencjałem sprzedażowym: sklepy grupy Komputronik znajdą się w większości średnich i dużych miast oraz w ważnych centrach handlowych.

Przejmujący nie zamierza przeprowadzać rebrandingu salonów ani unifikacji oferty: sklepy Karen Notebook w dalszym ciągu specjalizować się będą w rozwiązaniach mobilnych, rozszerzając je o akcesoria oraz – w wybranych punktach – materiały eksploatacyjne.

Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik, przedstawia wizję efektu synergii po przejęcie sieci Karen Notebook.


Komputronik zamierza obniżyć koszta funkcjonowania poprzez obsługę punktów obu sieci z wykorzystaniem tego samego centrum logistycznego. Wśród innych korzyści z połączenia wymieniana jest między innymi większa efektywność i relatywnie mniejsze koszta kampanii marketingowych, niższe koszta zarządzania infrastrukturą informatyczną czy też eliminacja niektórych kosztów administracyjnych.

Połączone siły Komputronika mają umocnić siłę nabywczą i pozycję negocjacyjną, co ma zaowocować uzyskiwaniem niższych cen u producentów.

misiowatyLIVE_169322
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7957
Rejestracja: 08 lis 2007 23:56
Lokalizacja: WIDZEW

Postautor: misiowatyLIVE_169322 » 10 lip 2008 10:05

KOMPUTRONIK SA rozwój działalności spółki poza granicami Polski


Raport bieżący 47/2008
Zarząd Komputronik S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał wiadomość o rejestracji przez Sąd w Ostrawie w Republice Czeskiej w dniu 01 lipca b.r. spółki zależnej - K24 International s.r.o.
Powstanie wspomnianej spółki jest konsekwencją dynamicznego rozwoju działalności Grupy Kapitałowej Komputronik w Polsce oraz planami ekspansji zagranicznej.
Aktualnie Grupa Komputronik dysponuje największą siecią handlową swojej branży w kraju, liczącą ponad 300 salonów działających pod markami Komputronik i Karen Notebook.
Ponadto, Grupa Komputronik posiada najlepszy, według klientów oraz pism branżowych, sklep internetowy ze sprzętem komputerowym oraz elektroniką użytkową w Polsce - www.komputronik.pl. W bieżącej ofercie tego sklepu dostępnych jest ponad 17.000 pozycji magazynowych, co stanowi największy wybór asortymentowy w branży. Sklep internetowy daje nieograniczone możliwości budowania oferty handlowej tradycyjnej sieci sprzedaży Grupy Komputronik.
K24 International s.r.o. będzie operatorem sklepu internetowego na terenie Czech i Słowacji. W ofercie znajdzie się m.in. oprogramowanie i sprzęt komputerowy najlepszych światowych marek, a także komputery Komputronik i notebooki California Access produkowane w ramach Grupy Kapitałowej. W planach jest także budowa tradycyjnej sieci salonów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym oraz technologiami mobilnymi.
Komputronik S.A. jest jedynym udziałowcem K24 International s.r.o. (spolecnost s rucenim omezenym, odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce) z siedzibą w Ostrawie. Kapitał zakładowy ww. spółki, który w dniu dzisiejszym został objęty przez Komputronik S.A. - wynosi 200.000 czeskich koron, co stanowi na dzień przekazania niniejszego raportu bieżącego kwotę 28.020,00 zł. Wartość nominalna udziału wynosi 200.000 czeskich koron. Całość udziałów została opłacona w gotówce ze środków własnych Komputronik S.A. Wspomniane aktywa stanowią długoterminową lokatę kapitałową Komputronik S.A.
Kryterium uznania aktywów za aktywa znaczące stanowi § 2 ust. 5 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych.
Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych.
kom espi abs/
Obrazek
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 137 gości