Lea$co cz. V <=======> [CETO]

wszystko na temat spółek publicznych
wodniak
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 269
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Wielkie Jeziora Mazurskie

Postautor: wodniak » 25 lis 2006 20:08

Sledzę nasz wątek od nr 1 i nie znalazłem nigdzie tej rozmowy, co przytoczę poniżej, wziąłem to z konkurencji. a opublikowaną ją dnia 7.IX.br


6.9.Warszawa (PAP) -rozmowa z czlonkiem zarzadu Leasco, Panem
Grzegorzemi Haładajem


;Skad takie zainteresowanie waszymi papierami na ostatnich sesjach ???
"stanowczo kwestionuje"sugestie, jakoby to ktos ze spolki stal za wahaniami kursu w ostatnich dniach , po prostu uwazamy dalej iz Leasco w wyniku przeprowadzanej obecnie restrukturyzacji jest warte znacznie wiecej niz przed nia.

Jaka jest struktura wlasnosciowa akcjonariatu ? " mamy jednego inwestora strategicznego ktory posiada ponad 294mln akcji Leasco, Pan Mazur takze dysponuje duzym pakietem akcji spolki , jednak co warte podkreslenia prawie 3/4 akcji nie sa objete notowaniami na rynku gieldowym co oznacza ze ponad 358mln papierow jest de facto po za rynkiem. Wsrod pozostalych 50mln dopuszczonych do nototowan , male pakiety posiadaja czlonkowie zarzadu i rady nadzorczej.

jak Pan zapatruje sie na informacje iz rynek CETO w przyszlosci moze trafic na GPW w ramach polaczenia z nim ?
" mysle i nie jest to zapewne odosobniona opinia iz byloby to korzystne nie tylko dla spolki ktora poprzez regularne notowania bylaby dostrzegalna przez potencjalnych inwestorow branzowych , ale co warte podkreslania moim zdaniem byloby to z korzyscia dla malych akcjonariuszy ktorzy mogliby normalnie na zasadach rynkowych handlowac aktywnie tymi papierami co spowodowaloby zapewne mniejsze wahania kursu. Chcialbym podkreslic na koniec , iz zarzad zapatruje sie na ten pomysl z jak najwiekszym entuzjazmem.

dziekuje za rozmowe
PAP nie udało się uzyskać w środę komentarza Prezesa Leasco co do ostatnich zmian kursowych spolki (PAP)

pr/ ana

REKLAMA


WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 25 lis 2006 20:55

Sledzę nasz wątek od nr 1 i nie znalazłem nigdzie tej rozmowy, co przytoczę poniżej, wziąłem to z konkurencji. a opublikowaną ją dnia 7.IX.br


6.9.Warszawa (PAP) -rozmowa z czlonkiem zarzadu Leasco, Panem
Grzegorzemi Haładajem


;Skad takie zainteresowanie waszymi papierami na ostatnich sesjach ???
"stanowczo kwestionuje"sugestie, jakoby to ktos ze spolki stal za wahaniami kursu w ostatnich dniach , po prostu uwazamy dalej iz Leasco w wyniku przeprowadzanej obecnie restrukturyzacji jest warte znacznie wiecej niz przed nia.

Jaka jest struktura wlasnosciowa akcjonariatu ? " mamy jednego inwestora strategicznego ktory posiada ponad 294mln akcji Leasco, Pan Mazur takze dysponuje duzym pakietem akcji spolki , jednak co warte podkreslenia prawie 3/4 akcji nie sa objete notowaniami na rynku gieldowym co oznacza ze ponad 358mln papierow jest de facto po za rynkiem. Wsrod pozostalych 50mln dopuszczonych do nototowan , male pakiety posiadaja czlonkowie zarzadu i rady nadzorczej.

jak Pan zapatruje sie na informacje iz rynek CETO w przyszlosci moze trafic na GPW w ramach polaczenia z nim ?
" mysle i nie jest to zapewne odosobniona opinia iz byloby to korzystne nie tylko dla spolki ktora poprzez regularne notowania bylaby dostrzegalna przez potencjalnych inwestorow branzowych , ale co warte podkreslania moim zdaniem byloby to z korzyscia dla malych akcjonariuszy ktorzy mogliby normalnie na zasadach rynkowych handlowac aktywnie tymi papierami co spowodowaloby zapewne mniejsze wahania kursu. Chcialbym podkreslic na koniec , iz zarzad zapatruje sie na ten pomysl z jak najwiekszym entuzjazmem.

dziekuje za rozmowe
PAP nie udało się uzyskać w środę komentarza Prezesa Leasco co do ostatnich zmian kursowych spolki (PAP)

pr/ ana
:D :D :D

apexim
Starszy chorąży
Posty: 1103
Rejestracja: 24 lis 2005 22:15

Postautor: apexim » 25 lis 2006 21:11

kiedy ten split?

oj po splicie bedzie sie dzialo.... :D
Skotan~poprzeczka postawiona wysoko~1000zeta~
the Lord helps those that help themselves~
Warren Buffett~

apexim
Starszy chorąży
Posty: 1103
Rejestracja: 24 lis 2005 22:15

Postautor: apexim » 26 lis 2006 03:25

cały czas nad spółką wisi widmo bankructwa i kazdy z tym tu sie liczy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
widze ze kolega sprzedał--i stąd ta głęboka analiza :idea:
To prawda, znacznie zredukowałem na górce :lol: :lol: :lol:
Z jakim zyskiem :lol:
W sierpniu kupiłem po 2 gr, niedługo potem sprzedałem wszystko po 5 gr, po czym odkupiłem po 3 gr, koszt więc miałem 0 gr. Sprzedałem po 13 gr, więc chyba 1300%, tak jest 1300%.

Jestem zadowolony.
Kupilem Trzymam/dokupuje
Tak jak rok temu Masters........

arturze
dziekuje za mozliwosc wejscia po niskiej cenie

8)
Dobranoc
Skotan~poprzeczka postawiona wysoko~1000zeta~
the Lord helps those that help themselves~
Warren Buffett~

byczekhhjhjh
Chorąży sztabowy
Posty: 6326
Rejestracja: 25 paź 2006 18:52

Postautor: byczekhhjhjh » 26 lis 2006 09:12

zakopac i trzymac do wiosny K O K S :)

spiidi
Starszy chorąży
Posty: 1779
Rejestracja: 14 kwie 2006 20:42
Lokalizacja: ze swoich stron

Postautor: spiidi » 26 lis 2006 09:41

zakopac i trzymac do wiosny K O K S :)
byczek a jak tam twoja akcja medialna

:lol:

pisłaeś że ktoś sie tym zinteresował i co dalej :lol:

tvbiznes , pb, fakt :lol:
"Drzewo nie smagane wichrem, rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe a Zwycięstwo bez możliwości klęski jest zwycięstwem bez chwały. "

arturbiznes
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 22 gru 2005 16:42
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: arturbiznes » 26 lis 2006 12:15

Mam duży sentyment do Leasco, ale obecnie spółka nic, czyli Leasco jest wyceniane wyżej niż gieldowy PC Guard, który jest wyceniany przy 1 mln akcji poniżej 40 mln zł. Leasco przy 13 gr wyceniane jest na około 55 mln. zł.
PC Guard prowadzi konkretną działalność, zwiększa zyski, przeprowadza akwizycję, do tego szykuje split 1:100, czyli to co my tu wszyscy lubimy. Nie namawiam Was do sprzedaży Leasco, to decyzja osobista, zachęcam jedynie do przeanalizowania możliwości zarobkowych na PC Guard związanych między innymi ze splitem. :D :lol:

byczekhhjhjh
Chorąży sztabowy
Posty: 6326
Rejestracja: 25 paź 2006 18:52

Postautor: byczekhhjhjh » 26 lis 2006 12:47

no bylem troche wkurzony ale juz jest ok mazur nie robi niczego niezgodnego z prawem na razie:), poza tym dzialalnosc nieoficjalnie moze wiaac sie z koksem zobaczymy co powie na walnym ale jesli w obiegu jest okolo 50 mln akcji to juz teraz mozna zauwazyc ze wszystki zostaly wykupione !!! poza tym po splicie kto kupil ponizej 15 a nawet 20 gr bedzie zadowolony! ! ! tu szykuje sie cos wielkiego !!! a ostatnio mazur na walnym (nie wiem czy prawda) ze czlonkowie zarzadu znajduja sie obecnie w ameryce

magarcik1
Starszy chorąży
Posty: 1329
Rejestracja: 16 sie 2006 12:44

Postautor: magarcik1 » 26 lis 2006 14:08

Mam duży sentyment do Leasco, ale obecnie spółka nic, czyli Leasco jest wyceniane wyżej niż gieldowy PC Guard, który jest wyceniany przy 1 mln akcji poniżej 40 mln zł. Leasco przy 13 gr wyceniane jest na około 55 mln. zł.
PC Guard prowadzi konkretną działalność, zwiększa zyski, przeprowadza akwizycję, do tego szykuje split 1:100, czyli to co my tu wszyscy lubimy. Nie namawiam Was do sprzedaży Leasco, to decyzja osobista, zachęcam jedynie do przeanalizowania możliwości zarobkowych na PC Guard związanych między innymi ze splitem. :D :lol:
jak widac punkt widzenia zelezy od punktu siedzenia :!:
sprzedales--to fajnie wypadzik :!: --i prosze nie naganiaj na inne spółki na tym wątku--bo to poprostu świadczy o twojej.........dalej jednak powstrzymam sie-........-- :wink:

trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 26 lis 2006 22:57

Witam. W piatek juz grudzien. Jaki bedzie kurs?

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 27 lis 2006 00:13

Witam. W piatek juz grudzien. Jaki bedzie kurs?
jak dobrze w piecu nagrzejemy to w wigilie beda 24gr :wink: :D

rafio_1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 06 lut 2006 21:22

Postautor: rafio_1977 » 27 lis 2006 07:48

Sledzę nasz wątek od nr 1 i nie znalazłem nigdzie tej rozmowy, co przytoczę poniżej, wziąłem to z konkurencji. a opublikowaną ją dnia 7.IX.br


6.9.Warszawa (PAP) -rozmowa z czlonkiem zarzadu Leasco, Panem
Grzegorzemi Haładajem


;Skad takie zainteresowanie waszymi papierami na ostatnich sesjach ???
"stanowczo kwestionuje"sugestie, jakoby to ktos ze spolki stal za wahaniami kursu w ostatnich dniach , po prostu uwazamy dalej iz Leasco w wyniku przeprowadzanej obecnie restrukturyzacji jest warte znacznie wiecej niz przed nia.

Jaka jest struktura wlasnosciowa akcjonariatu ? " mamy jednego inwestora strategicznego ktory posiada ponad 294mln akcji Leasco, Pan Mazur takze dysponuje duzym pakietem akcji spolki , jednak co warte podkreslenia prawie 3/4 akcji nie sa objete notowaniami na rynku gieldowym co oznacza ze ponad 358mln papierow jest de facto po za rynkiem. Wsrod pozostalych 50mln dopuszczonych do nototowan , male pakiety posiadaja czlonkowie zarzadu i rady nadzorczej.

jak Pan zapatruje sie na informacje iz rynek CETO w przyszlosci moze trafic na GPW w ramach polaczenia z nim ?
" mysle i nie jest to zapewne odosobniona opinia iz byloby to korzystne nie tylko dla spolki ktora poprzez regularne notowania bylaby dostrzegalna przez potencjalnych inwestorow branzowych , ale co warte podkreslania moim zdaniem byloby to z korzyscia dla malych akcjonariuszy ktorzy mogliby normalnie na zasadach rynkowych handlowac aktywnie tymi papierami co spowodowaloby zapewne mniejsze wahania kursu. Chcialbym podkreslic na koniec , iz zarzad zapatruje sie na ten pomysl z jak najwiekszym entuzjazmem.

dziekuje za rozmowe
PAP nie udało się uzyskać w środę komentarza Prezesa Leasco co do ostatnich zmian kursowych spolki (PAP)

COS MI TU NIE GRA Z TYMI AKJAMI MYSLAŁEM ZE TO JUZ SOBIE WYJASNILISMY A TU DALEJ WKOŁO MACIEJU - 358MLN AKCJI JEST POZA OBROTEM GIEŁDOWYM CZYLI NA CETO ZOBACZCIE SOBIE NA STRONIE MSCETO W TABELI DOTYCZACEJ AKCJI RÓŻNYCH SPÓŁEK I PORÓWNAJCIE SOBIE Z INNYMI FIRMAMI NA CETO
pr/ ana
DAJE PRZYKŁAD NP ZASTAL LICZBA WSZYSTKICH AKCJI
20 499 539
LICZBA AKCJI W OBROCIE POZAGIEŁDOWYM 20 499 539(CZYLI TYLE SAMO)- WIEC JAKIMI AKCJAMI LUDZISKA HANDLUJĄ -KUMACIE JUZ?

Myślący
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 358
Rejestracja: 03 paź 2006 17:40
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Postautor: Myślący » 27 lis 2006 08:27

no bylem troche wkurzony ale juz jest ok mazur nie robi niczego niezgodnego z prawem na razie:), poza tym dzialalnosc nieoficjalnie moze wiaac sie z koksem zobaczymy co powie na walnym ale jesli w obiegu jest okolo 50 mln akcji to juz teraz mozna zauwazyc ze wszystki zostaly wykupione !!! poza tym po splicie kto kupil ponizej 15 a nawet 20 gr bedzie zadowolony! ! ! tu szykuje sie cos wielkiego !!! a ostatnio mazur na walnym (nie wiem czy prawda) ze czlonkowie zarzadu znajduja sie obecnie w ameryce
pieprzenie w bambus !!
w obrocie pozagiełdowym -czyli na Ceto - jest 350 mln akcji !!
Reszta to Mazura - uprzywilejowane.
A jak się pokaże news, że wychodzą duzi - wszak kurs oderwany od ziemi - to sie pozabijacie u maklera ze zleceniami S - tylko kto to kupi....
inaczej niz po 1 gr.....
:lol:

byczekhhjhjh
Chorąży sztabowy
Posty: 6326
Rejestracja: 25 paź 2006 18:52

Postautor: byczekhhjhjh » 27 lis 2006 08:33

duzi za duzo wlozyli zeby wychodzic !ta k samo mazur! pomysl troche KOKS :)

Siersciuch
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 01 wrz 2006 18:14

Postautor: Siersciuch » 27 lis 2006 09:20

no bylem troche wkurzony ale juz jest ok mazur nie robi niczego niezgodnego z prawem na razie:), poza tym dzialalnosc nieoficjalnie moze wiaac sie z koksem zobaczymy co powie na walnym ale jesli w obiegu jest okolo 50 mln akcji to juz teraz mozna zauwazyc ze wszystki zostaly wykupione !!! poza tym po splicie kto kupil ponizej 15 a nawet 20 gr bedzie zadowolony! ! ! tu szykuje sie cos wielkiego !!! a ostatnio mazur na walnym (nie wiem czy prawda) ze czlonkowie zarzadu znajduja sie obecnie w ameryce
pieprzenie w bambus !!
w obrocie pozagiełdowym -czyli na Ceto - jest 350 mln akcji !!
Reszta to Mazura - uprzywilejowane.
A jak się pokaże news, że wychodzą duzi - wszak kurs oderwany od ziemi - to sie pozabijacie u maklera ze zleceniami S - tylko kto to kupi....
inaczej niz po 1 gr.....
:lol:
Myślący gratuluje rozumowania, poczucia humoru, właściwie nie wiem czego...

Powiedz nam w jaki sposób duzi mogą wychodzić?? Popatrz na obroty na CETO, komu mieliby to sprzedać? Jeśli padło by takie info, to mnie bardziej interesowałoby kto to bierze a nie kto wychodzi, no chyba ze Ty zamierzasz przyjać na klatę taki pakiecik od Mazura :lol:

Spokojnie, nie ma co panikować. Zrobił to arturbiznes i zrzucił nam delikatnie kursik, nie będę mówił na głos kto z tego część wybrał :)

Trzymajcie nerwy na wodzy, a złoto będzie dla Was. Pozdro 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości