Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

wszystko na temat spółek publicznych
młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 07 cze 2023 10:31

Spółka nie reaguje na dobre informacje. Dobrze jest mieć BARDZO mały ułamek portfela w tym świństewku. Jeszcze lepiej byłoby w ogóle nie mieć nic wspólnego z PLI.

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: incoqnito » 07 cze 2023 12:15

Spółka nie reaguje na dobre informacje. Dobrze jest mieć BARDZO mały ułamek portfela w tym świństewku. Jeszcze lepiej byłoby w ogóle nie mieć nic wspólnego z PLI.
Pamiętam jak CDP też nie reagował, XTB też długo było poniewierane. A takie 11Bit? Niech nie reaguje ( na razie) dzięki temu wczoraj mogłem sobie dokupić kolejny pakiet!
Naprawdę uważasz, że jeśli przychody wyniosą np >300 baniek i zysk 30-35 baniek rocznie z perspektywą na jeszcze więcej to wycena tego "świnstewka" nadal będzie 90 mln zł? :mrgreen:
ja tu nie przylazłem, żeby liczyć na jakieś podbitki tylko na europejskiego czempiona. Oczywiście to trochę potrwa! Mam kilka lat czasu! I tak jak wcześniej uważałem, że poniżej 25zł to okazja i dobierałem tak teraz po ostatnich infach , po tym co było na walnym (wiem dzięki koledze) uważam, że wszystko co poniżej 30zł to okazja i dlatego gdy będę miał wolne środki tak jak wczoraj będę dobierał panie pułkowniku!

młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 07 cze 2023 14:45

Niby czemu PLI jest oczywistym championem przyszłości? Skąd to wiadomo?
IMHO w tej branży niedługo bardzo dużo zmieni sztuczna inteligencja. Nie wiem kto będzie beneficjentem. Ty też nie wiesz. Pakowanie całego portfela w ten podmiot to słaby pomysł.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: incoqnito » 07 cze 2023 15:42

Każda spółka to wielka niewiadoma.... Sztuczna inteligencja hmmm ciekawe. Pewnie będzie sama seriale robiła, może i gry... I to już za rok, dwa może za trzy... 8)

młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 07 cze 2023 16:12

Widzę że nie zorientowałeś się jak gigantyczne i SZYBKIE zmiany spowoduje sztuczna inteligencja. Uzupełnij wiedzę. Na przykład Profesor Dragan na Kanale Sportowym.

Grafika komputerowa jako jedna z pierwszych pójdzie do odstrzału. Nie wiem jak to się przekłada na PLI, ale chyba za rok będą nikomu do niczego niepotrzebni.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: incoqnito » 07 cze 2023 16:31

Pułkowniku oglądacie kanał Stanowskiego :shock: to chyba nie twoja opcja polityczna :mrgreen:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 07 cze 2023 16:50

Moja opcja to yebać KaczuKaczu.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: incoqnito » 07 cze 2023 17:17

Moja opcja to yebać KaczuKaczu.
:lol: :lol: :lol:
To raczej WSI24 a nie Kanał Sportowy :mrgreen:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 08 cze 2023 10:10

Od jakiegoś czasu w ogóle nie oglądam telewizji poza wydarzeniami sportowymi. Ale widziałem jutuby z takimi "kwiatkami" od TVP że nie wyobrażam sobie aby jakaś inna stacja kłamała i manipulowała w sposób porównywalny do telewizji publicznej, chociaż chyba wszystkie manipulują.
Zresztą nie ma tu żadnej symetrii bo prywatne telewizje mogą sobie robić co chcą, ale TVP utrzymywane z naszych podatków...

Na kogo będziesz głosował? Na Konfederację? Czyli na dalszą władzę PiS? W trzeciej kadencji złodziejstwo będzie jeszcze większe. Każda władza tak ma. Im dłużej rządzi tym na więcej sobie pozwala.
Ja na PO, ale oczywiście bez cienia sympatii. Po prostu przeciwko pisowskiej dyktaturze.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: incoqnito » 08 cze 2023 18:28

Powodzenia życzę! Fajne będzie te rozdawnictwo od PO, takie nowoczesne, europejskie bo te od PiSu jest złe, gorsze. No chyba,że rudzielec znowu oszuka wszystkich tak jak już to nie raz robił....
Wolę jednak Konfederację z PiSem niż PO z Nowoczesną z SLD i z komikiem Szymkiem....

Ja tez pamiętam jak było, podobnie tak jak i on!

https://twitter.com/i/status/1665726135538266112

Wtedy to była wolność prasy: https://youtu.be/NC9Z3-COHkY
i wypowiedzi:
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ ... znych.html
Teraz możesz jechać po Dudzie jak chcesz i ile chcesz i nikt ci nic nie zrobi bo to państwo podobno totalitarne, w demokratycznej zielonej wyspie Tuska było jak było 8)

młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 08 cze 2023 20:08

Nie masz racji. PiS podsłuchiwał Pegazusem szefa sztabu wyborczego konkurencji. To jest nowa antydemokratyczna jakość. Teraz tuż przed wyborami proponują takie "lex Tusk" że UE i USA wywaliły oczy ze zdziwienia i oburzenia. KaczuKaczu próbuje być dyktatorem i rządzić tak jakby popierało go dwie trzecie społeczeństwa. Chore i antypolskie.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: incoqnito » 09 cze 2023 10:37

Każdy widzi co chce! To rudzielec pierwszy kombinował z TK. Nie ma sensu tu się przerzucać kto pierwszy kto drugi. I jedni mają sporo za uszami i drudzy. Za to ci drudzy chociaż ukrócili numery z VATem na tak szeroką skalę jak było za tych pierwszych. I to mi w zupełności wystarczy żałuję tylko że nie udało im się z kastą sędziów. Może się uda innym razem!

młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 09 cze 2023 13:50

To przypadek że PiS wygrał z VATowskimi przestępcami. Instrumenty przygotował jeszcze poprzedni rząd. Kadencja 2015-2019 i tak oznaczałaby kres grubego wałowania na VAT, niezależnie od tego kto by rządził.

Natomiast fałszowanie wyborów to jest największe przestępstwo przeciwko demokracji jakie może być. Niewątpliwie podsłuchiwanie sztabu konkurencji jest fałszowaniem. To nie uszłoby na sucho, ale akurat wybuchła wojna i przykryła temat.
Cyrk "lex Tusk" też miał zamiar dzikiej ingerencji w demokratyczne wybory, ale to się nie uda więc nie będzie problemu.
Dyktatorskie aspiracje Jarozbawa są dużym problemem.

Nie jestem jednostronny. Uważam, że polityka PiS wobec wojny jest optymalna. Wcale nie jestem pewien czy gdyby rządził Tusk to zachowałby się równie dobrze (odważne zrobienie z Polski hub'u dostaw dla Ukrainy, wielkie wydatki zbrojeniowe).

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: incoqnito » 09 cze 2023 14:52

U nas nigdy nie wolno tego co np we Francji czy u Helmuta!
Był kornik teraz jest Komisja o rosyjskich wpływach. Pomiędzy tym było jeszcze wiele innych spraw, mniejszych i większych.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12649
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Platige Image, realizacja strategii nabiera tempa!

Postautor: młoddy » 09 cze 2023 18:17

Piszesz nieuczciwie. Nigdzie w cywilizowanym świecie nie wolno podsłuchiwać sztabu konkurencji. Amerykańska afera WaterGate właśnie na tym polegała i zwycięski Nixon musiał złożyć urząd prezydenta.
Nie wskażesz też przykładu z Europy Zachodniej aby na cztery miesiące przed wyborami powoływano kuriozalną komisję śledczą aby szefa opozycji nie dopuścić do sprawowania funkcji publicznych.

Chyba nie jesteś tak zaślepiony abyś serio podejrzewał że Tusk to putinowska wtyka? Przecież ta komisja to jest odlot zdumiewający cały demokratyczny świat. U nas naprawdę nie ma praworządności i to jest nie do przyjęcia.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości