Precious Metals Investments SA [PMI] częsc.6 Niewierny Tomek

wszystko na temat spółek publicznych
Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 08 maja 2013 09:00

Wakacje, ach wakacje. Kurs juz sie osuwa pod to niezwykle wydarzenie.
Nie wpsominam o raporcie, ktory moze okazac sie wielka lipa, a wtedy otwarcie nastapi po 50 gr przy dobrych wiatrach.
biorąc pod uwagę twoje ostatnie decyzje inwestycyjne na agrotonie i zwg to mało prawdopodobne :wink:
Ja sie tylko bawie w jednego idoote ktory wchodzi i na eex *****, ze skoro sa wakacje to firma przestaje praccowac, nic nis sprzedaje, jest zamknieta na 4 spusty itd itp :D

No wiec skoro tam na wakacje kurs ma walnac MINIMUM 50% w dol to dlazdego na pmi ma byc inaczej ? :D
One Ziolo to rule them all.

REKLAMA


normansky
Starszy chorąży
Posty: 1186
Rejestracja: 12 kwie 2013 14:00

Postautor: normansky » 08 maja 2013 09:03

Wakacje, ach wakacje. Kurs juz sie osuwa pod to niezwykle wydarzenie.
Nie wpsominam o raporcie, ktory moze okazac sie wielka lipa, a wtedy otwarcie nastapi po 50 gr przy dobrych wiatrach.
biorąc pod uwagę twoje ostatnie decyzje inwestycyjne na agrotonie i zwg to mało prawdopodobne :wink:
Ja sie tylko bawie w jednego idoote ktory wchodzi i na eex *****, ze skoro sa wakacje to firma przestaje praccowac, nic nis sprzedaje, jest zamknieta na 4 spusty itd itp :D

No wiec skoro tam na wakacje kurs ma walnac MINIMUM 50% w dol to dlazdego na pmi ma byc inaczej ? :D
ale jaki koń każdy widzi :wink: na głupoty lepiej nie odpisywać bo to prowadzi do dalszej dyskusji, a tak tam robicie 8) kiedy napisałem jeden poważny post odnosie eex, nikt mi nic nie odpisał, za to bezsesnowna dyskusja szła jak burza 8)

wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Postautor: wisniewski.inwestycje » 08 maja 2013 09:04

Na wątku EEX tych id..... jak napisałeś nie brakuje. Dzisiaj chyba lizniecie śmielej 17 zł cos mi sie zdaje. Słafek rzuca wszystko w rynek bo co by niepowiedzieć bardziej doświadczony od was. Widzisz Ziolo tu mogłeś zarobić konkretne pieniądze a wolałeś uśredniać do 24,2 EEX. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tzw. ziolo rules. Brać CEDC po 10 zł i stracić all. :lol: :lol: :lol: :lol:

normansky
Starszy chorąży
Posty: 1186
Rejestracja: 12 kwie 2013 14:00

Postautor: normansky » 08 maja 2013 09:10

Na wątku EEX tych id..... jak napisałeś nie brakuje. Dzisiaj chyba lizniecie śmielej 17 zł cos mi sie zdaje. Słafek rzuca wszystko w rynek bo co by niepowiedzieć bardziej doświadczony od was. Widzisz Ziolo tu mogłeś zarobić konkretne pieniądze a wolałeś uśredniać do 24,2 EEX. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tzw. ziolo rules. Brać CEDC po 10 zł i stracić all. :lol: :lol: :lol: :lol:
to po kiego wuja piszesz tu o eex? 8)

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 08 maja 2013 09:12

Jak tam rubicon ? Ile to juz straty ? 80% ? Golec wsadzil tobie po same jajca az sie krztusisz i przelykac nie mozesz :D

A tutaj jeszcze na kov cie bolcuja od tylca :D

Oj nie masz ty latwego zycia :D

Ps. Jak tam tatuaz i lazienka ? Narysowales juz ? Kafelki wymienione ?

Nie odpowiadaj, tylko jak zwykle zmien temat i napisz mi ze eex to balon a na foreksie odrobiles golca :D
One Ziolo to rule them all.

wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Postautor: wisniewski.inwestycje » 08 maja 2013 09:45


Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 08 maja 2013 11:04

ciekawe jak dalej poytoczy sie scenariusz na kruszcach...na moje jeszcze troche podciagna i pojdzie nastepna i chyba mocniejsza fala w dol...i wtedy koniec korekty

ciekawe jak pmi na to zareaguje
A jak ma zareragować... będą wzmożone zakupy kruszców i tyle w temacie... zobacz że każda korekta jest wykorzystywana do większych zakupów przez rządy a co dopiero drobnych... :D
zobaczymy...poki co na pmi z nowych maxow nici...brak mocy
Dalej brak mocy? :wink:
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 08 maja 2013 11:24

Wakacje, ach wakacje. Kurs juz sie osuwa pod to niezwykle wydarzenie.
Nie wpsominam o raporcie, ktory moze okazac sie wielka lipa, a wtedy otwarcie nastapi po 50 gr przy dobrych wiatrach.
Jak chcesz kupić niżej była okazja i może jeszcze będzie lub kupuj teraz w przeciwnym razie piszesz bzdury i tyle w temacie...
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

mayor
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 286
Rejestracja: 07 cze 2006 20:46
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mayor » 18 maja 2013 10:21

...
Co dalej ? Dobrze byłoby zamknąć miesiąc białą pełną swięcą - a to wymaga min 2,50 na koniec kwietnia. Później 6 dni roboczych i wyniki. Zapewnie będzie gra pod wyniki, podciągną do 3,50-3,80. Po wynikach korekta 2,70 i ponowne zwiększenie prognoz. Do tego cały czas podtrzymuje, że do gorączki zakupów brakuje jeszcze: wywiadu z prezesem, artykułu w parkiecie, konferencji prasowej i prognozy wejścia na główny. Ten moment będzie peak-iem. To wersja optymistyczna.
Ciao.
Prognoza z 18 kwietnia. Miesiac minął i idzie jak po sznurku. Do zdealizowania brakuje zaliczenia 2.70, wywiadu i art w parkiecie.
;)
'Chciwość jest dobra, chciwość działa.
Chciwość oczyszcza, chwyta istotę ducha ewolucji. Chciwość w każdej formie: chciwość życia, pieniędzy, miłości, wiedzy, stoi za rozwojem ludzkości.'

mayor
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 286
Rejestracja: 07 cze 2006 20:46
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mayor » 18 maja 2013 10:25

...
'Chciwość jest dobra, chciwość działa.
Chciwość oczyszcza, chwyta istotę ducha ewolucji. Chciwość w każdej formie: chciwość życia, pieniędzy, miłości, wiedzy, stoi za rozwojem ludzkości.'


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości