SKOTAN [SKT]

wszystko na temat spółek publicznych
BŁAŻEJ
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 343
Rejestracja: 12 sty 2006 14:59
Lokalizacja: pruskie strony

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: BŁAŻEJ » 19 sty 2006 21:59

masz racje a w ogóle :oops: czy to ma znaczenie przy inwestowaniu w dany papier chyba nie chyba że obrażasz czyjeś poczucie estetyki :x albo nie ma sie do czego przyczepić wooogóle :!:
Jestem kobieta ,a nick ?to zagadka.:)

REKLAMA


maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: maniak » 19 sty 2006 22:03

Ludzie,ale robicie bagno na tym forum,zarowno mati1 jak i Energo to madrzy inwestorzy...bierzcie rady od kazdego i bedzie super,
a ze czasami mowia przeciwstawnie,coz macie swoj rozum
nie ma co wojen prowadzic!!
tylko kase zarabiac

:D :D :D :D
Obrazek MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: mati 1 » 19 sty 2006 22:03

Na ortografii można zarobić i to sporo. Przekonał się o tym prof. Miodek i prof. Bralczyk. Inni też osiagają sukcesy. A Skotan no cóż zleci na łeb na szyję bo nie ma zadnego dobrego info a wszyscy na to czekali. :lol: :lol: :lol: Ponadto spadajce drastycznie obroty na górce sa niezłym, technicznym wyznacznikiem co tu teraz bedzie się działo. NA razie część z was ma papierowe zyski (tak twierdzicie) ale wkrótce stopnieja one do takich rozmiarów, że zrozumiecie, że słucha się giełdowych profesorów a nie naciągaczy.

maluch
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 07 paź 2005 17:43
Lokalizacja: Łódź

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: maluch » 19 sty 2006 22:10

Czyżby mati chciał zasiać panikę licząć na odkupienie na znacznie niższym poziomie i ujawnia się jaki to rekin finansowy giełdy ?

Energobioster

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: Energobioster » 19 sty 2006 22:11

Na ortografii można zarobić i to sporo. Przekonał się o tym prof. Miodek i prof. Bralczyk. Inni też osiagają sukcesy. A Skotan no cóż zleci na łeb na szyję bo nie ma zadnego dobrego info a wszyscy na to czekali. :lol: :lol: :lol: Ponadto spadajce drastycznie obroty na górce sa niezłym, technicznym wyznacznikiem co tu teraz bedzie się działo. NA razie część z was ma papierowe zyski (tak twierdzicie) ale wkrótce stopnieja one do takich rozmiarów, że zrozumiecie, że słucha się giełdowych profesorów a nie naciągaczy.
Już wszyscy wiemy, wie całe forum - Mati nie wierzy we wzrosty Skotanu, uważa że to pewna wtopa, a ja jestem naganiaczem i naciągaczem.
A skoro wszyscy już wiedzą, możesz przestać pisać tutaj codziennie to samo.
No, chyba że czujesz się mesjaszem, masz do spełnienia misję ...
Jak będzie zwała - to napisz "a nie mówiłem" ?
Na razie Twoje słowa to pusta gadanina - wciąż idziemy do góry.
Nagadałeś się wczoraj po południu i wieczorem, i wielkie G ... z tego :)
Wiem że frustracja po zbyt taniej sprzedaży nie daje Ci spokoju ...
Trzeba było zacisnąć zwieracze i trzymać. A to że będą korekty, to sprawa oczywista.
W wątku Alchemia, takich proroków zwały jak Ty przewinęło się już dziesiątki :lol:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2006 22:15 przez Energobioster, łącznie zmieniany 3 razy.

opolgaz
Starszy chorąży
Posty: 1275
Rejestracja: 11 paź 2005 20:11
Lokalizacja: IRAQ, Baghdad

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: opolgaz » 19 sty 2006 22:12

mati 1 ale czy jak SKOTAN zleci to przewidujesz taką samą amplitudę drgań jak to było w przypadku PcGuarda??
Pamiętasz mówiłeś wtedy, ze PCG da jeszcze zarobić ale tylko Daytraderom. I tak było
Barany są po to, aby je strzyc!!!
I sam się dałem ostrzyc nie jeden raz ... Ostatni mój madry zakup to Mostostalexport za 12 PLN, Polnord za 200 ...

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: Bartekkk » 19 sty 2006 22:14

mati 1 ale czy jak SKOTAN zleci to przewidujesz taką samą amplitudę drgań jak to było w przypadku PcGuarda??
Pamiętasz mówiłeś wtedy, ze PCG da jeszcze zarobić ale tylko Daytraderom. I tak było
ludzie ale nie porownujcie mi PC Guarda do Skotana :shock:

2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

Energobioster

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: Energobioster » 19 sty 2006 22:17

mati 1 ale czy jak SKOTAN zleci to przewidujesz taką samą amplitudę drgań jak to było w przypadku PcGuarda??
Pamiętasz mówiłeś wtedy, ze PCG da jeszcze zarobić ale tylko Daytraderom. I tak było
ludzie ale nie porownujcie mi PC Guarda do Skotana :shock:
Opol z Matim mają fioła na punkcie Skotanu - wkurza ich to że się nie chce zwalić :)
Dali by wiele żeby ich słowa się spełniły ... Szkoda tylko że Karkosik ma inne plany :lol:

szakal_16920
Starszy chorąży
Posty: 1165
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: szakal_16920 » 19 sty 2006 22:20

Co jak co, ale mati nie jest naganiaczem i słusznie ostrzega.

Irracjonalizm giełdy też ma swoje granice i kurs nie może rosnąć w nieskończoność.

Lepsze wzrosty mniejsze,ale oparte na wynikach a nie na pobożnych życzeniach,nawet takich inwestorów jak pan Roman Karkosik.

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: mati 1 » 19 sty 2006 22:21

Nie jestem Mesjaszem a doświadczonym inwestorem. Wy codziennie powtarzacie równiez to samo tylko, że bez żadnych argumentów. Williams R% wygenerował sygnał sprzedaży, AD nie potwierdza wzrostu i poazuje, iz na papierze trwa własnie dystrybucja, ROC równiez zapowiada spadki, RSI w maksmalnej strefie wykupienia (prawie 92), STS pratycznie tez sygnał sprzeedazy, inne podobnie. Więc nie mówcie, że jest to ccze naganianie na spadki. Do tego fundamenty - to Alchemia rośnie bo ona to sfinansuje i bedzie z tego czerpać orzyści, brak jakiejolwiek informacji o emisji z pp dla Skotana. Kilkakrotnie wspominane przeze mnie obroty. Maluteńki wzrost ursu ale drastyczny spadek obrotów no i na koniec wykres świecowy... Mało wam argumentów rzeczowych a nie będzie dobrze, 300 zł za chwilę, zaraz będzie 250 zł, Roman nas nie zostawi. Poczytajcie siebie bez emocji. Ludzie bez agresji a z argumentami. :lol: :lol:

opolgaz
Starszy chorąży
Posty: 1275
Rejestracja: 11 paź 2005 20:11
Lokalizacja: IRAQ, Baghdad

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: opolgaz » 19 sty 2006 22:22

Na ortografii można zarobić i to sporo. Przekonał się o tym prof. Miodek i prof. Bralczyk. Inni też osiagają sukcesy. A Skotan no cóż zleci na łeb na szyję bo nie ma zadnego dobrego info a wszyscy na to czekali. :lol: :lol: :lol: Ponadto spadajce drastycznie obroty na górce sa niezłym, technicznym wyznacznikiem co tu teraz bedzie się działo. NA razie część z was ma papierowe zyski (tak twierdzicie) ale wkrótce stopnieja one do takich rozmiarów, że zrozumiecie, że słucha się giełdowych profesorów a nie naciągaczy.
Już wszyscy wiemy, wie całe forum - Mati nie wierzy we wzrosty Skotanu, uważa że to pewna wtopa, a ja jestem naganiaczem i naciągaczem.
A skoro wszyscy już wiedzą, możesz przestać pisać tutaj codziennie to samo.
No, chyba że czujesz się mesjaszem, masz do spełnienia misję ...
Jak będzie zwała - to napisz "a nie mówiłem" ?
Na razie Twoje słowa to pusta gadanina - wciąż idziemy do góry.
Nagadałeś się wczoraj po południu i wieczorem, i wielkie G ... z tego :)
Wiem że frustracja po zbyt taniej sprzedaży nie daje Ci spokoju ...
Trzeba było zacisnąć zwieracze i trzymać.
,,

Energo może Ty jesteś mesjaszem - skora od jakiegoś czasu przepowiadasz że SKO wzrośnie
Barany są po to, aby je strzyc!!!
I sam się dałem ostrzyc nie jeden raz ... Ostatni mój madry zakup to Mostostalexport za 12 PLN, Polnord za 200 ...

Energobioster

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: Energobioster » 19 sty 2006 22:24

Energo może Ty jesteś mesjaszem - skora od jakiegoś czasu przepowiadasz że SKO wzrośnie
O tak, kiedy kosztował 50 zł, na tym forum napisałem że będzie powyżej setki :)
Dwa tygodnie temu napisałem że będzie po 500 - 700 zł (lub proporcjonalnie mniej jeśli dojdzie do splitu).
Podtrzymuje, a nawet podwyższam stawkę :lol:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2006 22:26 przez Energobioster, łącznie zmieniany 1 raz.

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: Bartekkk » 19 sty 2006 22:26

Nie jestem Mesjaszem a doświadczonym inwestorem. Wy codziennie powtarzacie równiez to samo tylko, że bez żadnych argumentów. Williams R% wygenerował sygnał sprzedaży, AD nie potwierdza wzrostu i poazuje, iz na papierze trwa własnie dystrybucja, ROC równiez zapowiada spadki, RSI w maksmalnej strefie wykupienia (prawie 92), STS pratycznie tez sygnał sprzeedazy, inne podobnie. Więc nie mówcie, że jest to ccze naganianie na spadki. Do tego fundamenty - to Alchemia rośnie bo ona to sfinansuje i bedzie z tego czerpać orzyści, brak jakiejolwiek informacji o emisji z pp dla Skotana. Kilkakrotnie wspominane przeze mnie obroty. Maluteńki wzrost ursu ale drastyczny spadek obrotów no i na koniec wykres świecowy... Mało wam argumentów rzeczowych a nie będzie dobrze, 300 zł za chwilę, zaraz będzie 250 zł, Roman nas nie zostawi. Poczytajcie siebie bez emocji. Ludzie bez agresji a z argumentami. :lol: :lol:
a nie uwazasz ze po wzroscie ponad 100 % w ciagu dwoch tygodni korekta o 20 % jest ozdorwiencza i wogole bym sie nie zdziwił jak taka by nastapiła ale wiecej nie ma szans przynajmniej dla mnie osobiscie uwazam ze juz ponizej 200 zł nie spadnie

a zobacz ze w ciagu ostatnich 2 dni mielismy korekty w czasie sesji

i powiem tak zobaczymy za 2 miesiace kto miał racje ok ??
nie ma co pisac dzis jutro czy pojutrze ja kupiłem i zamierzam trzymac
jeszcze dość długo i Energo tez ma na mysli wzroty w łuzszej perspektywie a nie paru dni wiec pogadamy za np 2 miesiace kto miał racje wtedy któras ze stron powie rzeczywiscie nie miałem racji .....
Ostatnio zmieniony 19 sty 2006 22:27 przez Bartekkk, łącznie zmieniany 1 raz.
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

Energobioster

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: Energobioster » 19 sty 2006 22:28

Jasne że nie urośnie tyle w ciągu miesiąca :shock:
Dla 2 mln akcji 700 zł w tym roku (lub proporcjonalnie mniej jeśli liczba akcji się zwiększy).
Zakład o dobrą flaszkę Mati ? Przy świadkach.
I będziemy mieli z głowy niesnaski :)
Mati, co Ty na to ?
Ostatnio zmieniony 19 sty 2006 22:31 przez Energobioster, łącznie zmieniany 2 razy.

szakal_16920
Starszy chorąży
Posty: 1165
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SKOTAN [SKT]

Postautor: szakal_16920 » 19 sty 2006 22:29

Energo może Ty jesteś mesjaszem - skora od jakiegoś czasu przepowiadasz że SKO wzrośnie
O tak, kiedy kosztował 50 zł, na tym forum napisałem że będzie powyżej setki :)
Dwa tygodnie temu napisałem że będzie po 500 - 700 zł (lub proporcjonalnie mniej jeśli dojdzie do splitu).
Podtrzymuje.
Tylko,że nie mówisz o najważniejszej rzeczy.

W ogólnej grze na giełdzie, większość TRACI.
Kwestia czasu.

Ale życzę ci PLN 1000 za Skotana.
Ja z zasady nie tykam się takich spółek (szczególnie po ostatnich manipulacjach finasowych Alchemia-Skotan).


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości