GANT DEVELOPMENT [GNT] cz.42

wszystko na temat spółek publicznych
ppłk.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2430
Rejestracja: 11 gru 2008 19:16
Lokalizacja: abecadło

Postautor: ppłk. » 02 gru 2011 12:21

kurcze cały czas nie mogę uwierzyć ze sypie ktoś z dużych bo byłoby to działanie na swoją szkodę przecież zaraz mają się skończyć budowy Sokołowskiej i Stabłowic więc silą rzeczy jak sie jak wpłynie tyle kasy to obniża swoje zadłużenie i musi się trochę podnieść jakby to był ktoś z dużych to byłby to pierwszy termin w którym mógłby się wysypać nie wcześniej przy takich minimach duzi kupują nie sprzedają. Sprzedaje panikująca drobnica więc zróbcie z tego użytek i za 3-4 miesiące zrealizujcie zysk ja teraz dokupuje trochę i sprzedam w przyszłe wakacje mam nadzieje ze za zarobioną kasę uda się zwiedzić jakiś ciepły kraj wątpię żebym zarobił tyle żeby zwiedzić Polske

chociaż nie wiem czy wysypie sie w wakacje bo przecież oddają Polanice i mniejsze rzeczy we Wrocławiu czyli teraz są zadłużeni a do wakacji skończą budowy tego na co wzieli kredyty.

jakby sypał ktoś duży to ja sie pytam gdzie tu logika?
Popatrz na kurs, a nie dumaj o poszukiwaniu logiki.

REKLAMA


cheetos
Sierżant sztabowy
Posty: 185
Rejestracja: 13 wrz 2011 14:56

Postautor: cheetos » 02 gru 2011 13:43

napisałem to bo moim zdaniem to ma związek i nie wiem czemu piszecie ze to ktoś duży! kurs widze skoro wy też to kupujcie zobaczcie sobie kiedy gant oddaje bydowy możecie sobie tez zobaczyć co się działo z kursem jak oddawali wczesniejsze duże budowy. daje wam argumenty na to ze zle nie jest dalej miecie klapki na oczach to wasze pieniądze :)[/list]

Ivo Norylsk
Chorąży
Posty: 801
Rejestracja: 29 lip 2009 14:36

Postautor: Ivo Norylsk » 02 gru 2011 17:00

8.200 x25-26 zł=ponad 200tyś złotych zysku akcjonariuszom.To mniej więcej tyle ile by zarobili budując i sprzedając z zyskiem 10 proc netto 10 mieszkań.Budowa i sprzedaż to mniej więcej 2 lata.Tutaj zysk będzie po kilku miesiącach (po WZA).Na 187 k akcji kupionych duuużo poniżej wk jest już ponad 4 mln zysku i to dzielonego na coraz mniej akcji. :lol:
dla tych akcjonariuszy co zostana lub dokupia !

ci co oddadza po taniosci beda moze pacjentami klinik kardiologicznych

choc tego nie zycze

:)
Wydaje mi się raczej, że Ci co nie oddadzą mogą zapaść na chorobę sercową. Pewnie niektórzy już są blisko jak patrzą na kolejne minima.

Gordon_Gecko
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 30 wrz 2010 16:43
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gordon_Gecko » 02 gru 2011 17:19

8.200 x25-26 zł=ponad 200tyś złotych zysku akcjonariuszom.To mniej więcej tyle ile by zarobili budując i sprzedając z zyskiem 10 proc netto 10 mieszkań.Budowa i sprzedaż to mniej więcej 2 lata.Tutaj zysk będzie po kilku miesiącach (po WZA).Na 187 k akcji kupionych duuużo poniżej wk jest już ponad 4 mln zysku i to dzielonego na coraz mniej akcji. :lol:
dla tych akcjonariuszy co zostana lub dokupia !

ci co oddadza po taniosci beda moze pacjentami klinik kardiologicznych

choc tego nie zycze

:)
Wydaje mi się raczej, że Ci co nie oddadzą mogą zapaść na chorobę sercową. Pewnie niektórzy już są blisko jak patrzą na kolejne minima.
Spoko spoko, ja już gromadzę leki na serce przed 2012 r. Aż boję się pomyśleć co by się stało gdyby na rynek poszła fama, że którejś z serii obligacji nie wykupili, bo się nie udało wyemitować nowych albo się coś opóźniło. Groszówką zostaniemy?

W powrót do dwudziestu przed 2014 nie wierzę, ale 15 pod koniec 2012 r. jest możliwy. Wcześniej jednak spadki w styczniu, bo pokażą wyniki sprzedaży. Spadki w marcu pod wyniki roczne. No i kluczowy II kw. Jak będzie fajny CF w raporcie za I kw., a obligacje i kredyty będą spłacane, to może 10 zł przebijemy.

Apacz
Podporucznik
Posty: 12189
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 02 gru 2011 17:28

8.200 x25-26 zł=ponad 200tyś złotych zysku akcjonariuszom.To mniej więcej tyle ile by zarobili budując i sprzedając z zyskiem 10 proc netto 10 mieszkań.Budowa i sprzedaż to mniej więcej 2 lata.Tutaj zysk będzie po kilku miesiącach (po WZA).Na 187 k akcji kupionych duuużo poniżej wk jest już ponad 4 mln zysku i to dzielonego na coraz mniej akcji. :lol:
dla tych akcjonariuszy co zostana lub dokupia !

ci co oddadza po taniosci beda moze pacjentami klinik kardiologicznych

choc tego nie zycze

:)
Wydaje mi się raczej, że Ci co nie oddadzą mogą zapaść na chorobę sercową. Pewnie niektórzy już są blisko jak patrzą na kolejne minima.
Spoko spoko, ja już gromadzę leki na serce przed 2012 r. Aż boję się pomyśleć co by się stało gdyby na rynek poszła fama, że którejś z serii obligacji nie wykupili, bo się nie udało wyemitować nowych albo się coś opóźniło. Groszówką zostaniemy?

W powrót do dwudziestu przed 2014 nie wierzę, ale 15 pod koniec 2012 r. jest możliwy. Wcześniej jednak spadki w styczniu, bo pokażą wyniki sprzedaży. Spadki w marcu pod wyniki roczne. No i kluczowy II kw. Jak będzie fajny CF w raporcie za I kw., a obligacje i kredyty będą spłacane, to może 10 zł przebijemy.
15 na koniec 2012 tez styka

ale niech 9,a przynajmniej 8 na koniec roku 2011 pokaze
No risk, no fun :-)

Ivo Norylsk
Chorąży
Posty: 801
Rejestracja: 29 lip 2009 14:36

Postautor: Ivo Norylsk » 02 gru 2011 17:40

Chyba mamy chociaż częściowe wytłumaczenie spadków.

http://wykresygieldowe.bblog.pl/ (Demografia i budownictwo)

PS. 1. Szacunek dla autora analizy
PS. 2. Do sercowców: stosując stopsy i cięcie strat nie ma się problemów kardiologicznych ;)

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 02 gru 2011 17:43

Spolka skupuje, Kantory kupily - a tu przy minimach historycznych.
Musi sypac ktos z wiekszych.

no z tymi minimami historycznymi to pzresadziles bo byly one w okolicy 30 gr.Fakt ze to byla zupelnie inna spolka ale jednak tak bylo...

jedno jest pewne tworzy sie nowa historia jesli chodzi o wykresy wsparcie Ganta(dewelopera ) padl i zobaczymy czy beda chcieli testowac wsparcia ganta( kantory)

Vulcanik3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 337
Rejestracja: 28 wrz 2011 10:50

Postautor: Vulcanik3 » 02 gru 2011 17:44

Napewno demografia nie sypie i nie jest skr..wy.sy..nem :lol: Ale dzis mamy solidny wzrost !! Cale 0,5 % !!! Ihaaaaaaaa....
Chyba mamy chociaż częściowe wytłumaczenie spadków.

http://wykresygieldowe.bblog.pl/ (Demografia i budownictwo)

PS. 1. Szacunek dla autora analizy
PS. 2. Do sercowców: stosując stopsy i cięcie strat nie ma się problemów kardiologicznych ;)

Apacz
Podporucznik
Posty: 12189
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 02 gru 2011 17:45

a co to za akcja ze straszeniem przed fiksem byla?? :lol:
No risk, no fun :-)

stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 02 gru 2011 17:54

a co to za akcja ze straszeniem przed fiksem byla?? :lol:
To było przyzwyczajanie akcjonariatu do kolejnych minimów, jakie tu zapewne wkrótce ujrzymy, zatem poziom fixingowego 5,55 nie powinien nikogo dziwić :lol:
Leszcze czy rekiny - wszyscy jesteśmy spekulantami :mrgreen:

Vulcanik3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 337
Rejestracja: 28 wrz 2011 10:50

Postautor: Vulcanik3 » 02 gru 2011 17:59

Maly badanie popytu.. Co by komputerek obliczyl ile walnac miedzy oczy kiszacy sie popycik...
a co to za akcja ze straszeniem przed fiksem byla?? :lol:

stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 02 gru 2011 18:18

Male badanie popytu.. Co by komputerek obliczyl ile walnac miedzy oczy kiszacy sie popycik...
I tak będzie walić między oczy chyba jeszcze długo, bo do 36 groszy jeszcze trochę zostało: http://stooq.com/q/?s=gnt&c=10y&t=l&a=ln&b=0
:twisted:
Leszcze czy rekiny - wszyscy jesteśmy spekulantami :mrgreen:

Tryglodyta
Chorąży
Posty: 793
Rejestracja: 16 lip 2011 23:36

Postautor: Tryglodyta » 02 gru 2011 21:48

Male badanie popytu.. Co by komputerek obliczyl ile walnac miedzy oczy kiszacy sie popycik...
I tak będzie walić między oczy chyba jeszcze długo, bo do 36 groszy jeszcze trochę zostało: http://stooq.com/q/?s=gnt&c=10y&t=l&a=ln&b=0
:twisted:
do 104,60 tez jakby troche

i wolalbym jedneak ten kierunek
Tryglodyci i troglodyci wszystkich krajów łączcie się !! Nie damy się !!!

zalamanie3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 12 lis 2011 18:47

Postautor: zalamanie3 » 02 gru 2011 22:10

Chyba mamy chociaż częściowe wytłumaczenie spadków.

http://wykresygieldowe.bblog.pl/ (Demografia i budownictwo)

PS. 1. Szacunek dla autora analizy
PS. 2. Do sercowców: stosując stopsy i cięcie strat nie ma się problemów kardiologicznych ;)
autor zapomnial uwzglednic tych ktorzy wyemigrowali z kraju w ostatnich latach

ale rzeczywiscie - chlodne realne spojrzenie na kluczowy czynnik generujacy popyt na mieszkania
takie zjawisko - stagnacji cen nieruchomosci ze wzgledu na demografie wystepuje np od 20 lat w japonii

demografii sie nie oszuka

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 02 gru 2011 23:56

Chyba mamy chociaż częściowe wytłumaczenie spadków.

http://wykresygieldowe.bblog.pl/ (Demografia i budownictwo)

PS. 1. Szacunek dla autora analizy
PS. 2. Do sercowców: stosując stopsy i cięcie strat nie ma się problemów kardiologicznych ;)
autor zapomnial uwzglednic tych ktorzy wyemigrowali z kraju w ostatnich latach

ale rzeczywiscie - chlodne realne spojrzenie na kluczowy czynnik generujacy popyt na mieszkania
takie zjawisko - stagnacji cen nieruchomosci ze wzgledu na demografie wystepuje np od 20 lat w japonii

demografii sie nie oszuka

no i :?: czy wy rozumiecie napisany text lub wykresy :?:

co one pzredstawiaja ze ilosc oddawanych mieszkan jest wprost proporcjonalna do demografii. ale czy ktos porownal np wzrost cen od tego 1995 roku :?:
Czy ktos pokusil sie zeby narysowac wyresik zapotzrebowania spoleczenstwa na mieszkania czyli jaki % ludnosci nie ma wlasnego M ( lacznie z przyszlymi klientami?

Czy kos sie pokusi o to zeby wygenerowac dlugoterminowy wykres zaleznosci inflacji do zmian cen nieruchomosci.

wiec to nie wiem nad czym debatujecie bo jest wiele czynnikow ktore moga wplywac na wyceny aktywow marze i przyszly kurs dewelopera.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości