Oto przedstawiciel kasty, męczennik

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: Erudyta » 06 maja 2024 13:16

https://wpolityce.pl/polityka/690840-se ... -i-zdrajca

W wyniku sprzeciwu wobec polityki i działań władz został zmuszony do opuszczenia Polski i obecnie przebywa na Białorusi. Był obiektem prześladowań i gróźb z powodu niezależnej pozycji politycznej

– twierdzi reżimowa agencja BiełTA.

Tomasz Schmidt jest w Mińsku i „jest gotowy powiedzieć prawdę. Stwierdził, że „Ameryka chce wciągnąć Polskę w wojnę”, zachodni politycy „muszą wznowić dialog z prezydentem Łukaszenką”, a „prezydent Białorusi zrobił wiele, aby zapewnić spokojną i stabilną sytuację w naszym regionie”.

REKLAMA


klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5466
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: klaxon » 06 maja 2024 14:08

Dokładnie tak jest, swego czasu kojarzony z hejterską grupą Kasta na whatsup oczerniającej sędziów niezależnych wobec reżimu PiS, delegowany do biura prawnego pisowskiej neo-KRS i mąż słynnej hejterki znanej pod pseudonimem "mała EMI" bohaterki prawicowej propagandy i bliskiej współpracowniczki wiceministra Łukasza Plebiaka. Teraz jasne się staje kto tak naprawdę stał za tymi wszystkimi działaniami mającymi na celu niszczenie ustroju w Polsce i dzielenie Polaków przez 8 lat rządów PiS.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7451
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: NiKtoś » 06 maja 2024 14:43

Okazuje sie ze musza polacy uciekac na Bialorus. Zastanawiam sie czy ten sędzia ma równo pod sufitem. Nie zgadzac sie z polityka rzadu to nie jest jakas dziwna rzecz ale jechac do Minska i brac udzial w konferencji prasowej Batki Łukaszenki u ktorego w wiezieniach pelno opozycjonistow to mi szceka opadla.. Ten byly zolnierz byl mlody i chyba nie do konca wiedzial w co sie pakuje , ale Szmyt do sedzia czyli nasza inteligencja , razczej mial to wszystko przemyslane...Czy to aby nie byl Spion ktoremu sie grunt palil pod nogami ?? Jestem ciekawy jak to sie dalej potoczy... :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: incoqnito » 06 maja 2024 15:22

Przecież celebryci, aktorzy i inni z *** chcieli uciekać gdy pisiory wygrały wybory po raz drugi. Tyle, że im jaj zabrakło :mrgreen: :P

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: koordynator1 » 06 maja 2024 15:26

Tak eurocipa pi-SSdowskiej kasty zresztą tam ci wyżej wszystko opisane :evil: :evil:

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: drex1 » 06 maja 2024 15:32

"Ja na współpracy z "dobrą zmianą" straciłem najwięcej. Tak rodzinę, jak pozycję zawodową - stwierdził wówczas Szmydt. - Ja nie jestem szczególnie bojaźliwy, ale boję się tego, co tzw. "dobra zmiana" może na mój temat wymyślić, żeby mnie zdyskredytować. A ja chcę normalnie żyć - dodał."

uciekl przed pisem, nową wladzą, czy do swoich?

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: drex1 » 06 maja 2024 15:47

Zrobią ze mnie szpiega lub narkomana"
Schmydt, jak cytuje BiełTA, nie ma wątpliwości, co do tego, jak zostanie ocenione jego postępowanie.

- Wiem, jak działają media na Zachodzie, wiem, jak działają w Polsce. Prawdopodobnie zrobią ze mnie szpiega albo narkomana. Zrobią ze mnie człowieka, który ma długi, który zostawił żonę. Niech próbują. Jestem na to gotowy. Mam nadzieję, że tutaj dowiecie się, jaki jestem naprawdę - stwierdził sędzia."

sam sie określił, nikt już nie musi nikogo z niego robić

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: Erudyta » 06 maja 2024 15:57

Dokładnie tak jest, swego czasu kojarzony z hejterską grupą Kasta na whatsup oczerniającej sędziów niezależnych wobec reżimu PiS, delegowany do biura prawnego pisowskiej neo-KRS i mąż słynnej hejterki znanej pod pseudonimem "mała EMI" bohaterki prawicowej propagandy i bliskiej współpracowniczki wiceministra Łukasza Plebiaka. Teraz jasne się staje kto tak naprawdę stał za tymi wszystkimi działaniami mającymi na celu niszczenie ustroju w Polsce i dzielenie Polaków przez 8 lat rządów PiS.
Jak to wasze towarzystwo wybiórcze :lol:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: koordynator1 » 06 maja 2024 17:21

Dokładnie tak jest, swego czasu kojarzony z hejterską grupą Kasta na whatsup oczerniającej sędziów niezależnych wobec reżimu PiS, delegowany do biura prawnego pisowskiej neo-KRS i mąż słynnej hejterki znanej pod pseudonimem "mała EMI" bohaterki prawicowej propagandy i bliskiej współpracowniczki wiceministra Łukasza Plebiaka. Teraz jasne się staje kto tak naprawdę stał za tymi wszystkimi działaniami mającymi na celu niszczenie ustroju w Polsce i dzielenie Polaków przez 8 lat rządów PiS.
Jak to wasze towarzystwo wybiórcze :lol:
Dalej eurocipa jak każda pi-SSda kłamiesz :evil: :evil:

W 2019 r. portal Onet podał, że pod kierownictwem ówczesnego wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka działała grupa, która miała dyskredytować sędziów sprzeciwiającym się zmianom w sądownictwie wprowadzanym przez PiS. Do grupy mieli należeć sędziowie Arkadiusz Cichocki i Tomasz Szmydt. Według informacji Onetu, na komunikatorze WhatsApp miała powstać zamknięta grupa o nazwie "Kasta", która wymieniała się pomysłami na oczernianie niektórych sędziów. Z doniesień mediów wynika, że miał do niej należeć m.in. Tomasz Szmydt. Szmydt to były mąż Emilii Szmydt, zamieszanej w zbieranie informacji na sędziów.


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... ign=chrome

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5466
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: klaxon » 06 maja 2024 17:39

" Wiem jedno. Prawdą i faktem było istnienie na WhatsAppie grupy Kasta i Antykasta, nazwa się zmieniała. Ja tam dołączyłem jakoś tak w pierwszej połowie 2018 r. Na pewno do grupy należeli Łukasz Piebiak i Jakub Iwaniec, który był administratorem. Był tam też Konrad Wytrykowski — dziś w Izbie Dyscyplinarnej SN. Byli też zastępcy sędziowskich rzeczników dyscyplinarnych Przemysław Radzik i Michał Lasota oraz członkowie KRS Jarosław Dudzicz, Dariusz Drajewicz i Rafał Puchalski — wylicza Szmydt.

Po co ta grupa istniała? Powiem wprost, to była taka grupa wsparcia. Na nas, tzw. sędziów dobrej zmiany, środowisko nie patrzyło zbyt przychylnie, więc tym ważniejsze było istnienie takiego miejsca, gdzie mogliśmy bez obaw porozmawiać. My, osoby po tej samej stronie i o podobnych poglądach — wyjaśnia sędzia Szmydt." :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ry/vnrj2yl

Apacz
Podporucznik
Posty: 12181
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: Apacz » 06 maja 2024 21:58

Czy obajtki, kaminscy i inne wasiki tez juz szykuja sie na bialorus ??

Czy tez maja tyle (naszej !) kasy zabunkrowanej w roznych Dubajach itp ze stac ich na drozsze "azyle" ??
No risk, no fun :-)

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: Erudyta » 07 maja 2024 09:55

" Wiem jedno. Prawdą i faktem było istnienie na WhatsAppie grupy Kasta i Antykasta, nazwa się zmieniała. Ja tam dołączyłem jakoś tak w pierwszej połowie 2018 r. Na pewno do grupy należeli Łukasz Piebiak i Jakub Iwaniec, który był administratorem. Był tam też Konrad Wytrykowski — dziś w Izbie Dyscyplinarnej SN. Byli też zastępcy sędziowskich rzeczników dyscyplinarnych Przemysław Radzik i Michał Lasota oraz członkowie KRS Jarosław Dudzicz, Dariusz Drajewicz i Rafał Puchalski — wylicza Szmydt.

Po co ta grupa istniała? Powiem wprost, to była taka grupa wsparcia. Na nas, tzw. sędziów dobrej zmiany, środowisko nie patrzyło zbyt przychylnie, więc tym ważniejsze było istnienie takiego miejsca, gdzie mogliśmy bez obaw porozmawiać. My, osoby po tej samej stronie i o podobnych poglądach — wyjaśnia sędzia Szmydt." :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ry/vnrj2yl
Sędziowski "świadek koronny" TVN uciekł na Białoruś. Ze strony http://Iustitia.pl zniknęły artykuły na jego temat
:lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: Erudyta » 07 maja 2024 09:56

Czy obajtki, kaminscy i inne wasiki tez juz szykuja sie na bialorus ??

Czy tez maja tyle (naszej !) kasy zabunkrowanej w roznych Dubajach itp ze stac ich na drozsze "azyle" ??
Sędziowski "świadek koronny" TVN uciekł na Białoruś. Ze strony http://Iustitia.pl zniknęły artykuły na jego temat
:lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: Erudyta » 07 maja 2024 09:58

Dokładnie tak jest, swego czasu kojarzony z hejterską grupą Kasta na whatsup oczerniającej sędziów niezależnych wobec reżimu PiS, delegowany do biura prawnego pisowskiej neo-KRS i mąż słynnej hejterki znanej pod pseudonimem "mała EMI" bohaterki prawicowej propagandy i bliskiej współpracowniczki wiceministra Łukasza Plebiaka. Teraz jasne się staje kto tak naprawdę stał za tymi wszystkimi działaniami mającymi na celu niszczenie ustroju w Polsce i dzielenie Polaków przez 8 lat rządów PiS.
Jak to wasze towarzystwo wybiórcze :lol:
Dalej eurocipa jak każda pi-SSda kłamiesz :evil: :evil:

W 2019 r. portal Onet podał, że pod kierownictwem ówczesnego wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka działała grupa, która miała dyskredytować sędziów sprzeciwiającym się zmianom w sądownictwie wprowadzanym przez PiS. Do grupy mieli należeć sędziowie Arkadiusz Cichocki i Tomasz Szmydt. Według informacji Onetu, na komunikatorze WhatsApp miała powstać zamknięta grupa o nazwie "Kasta", która wymieniała się pomysłami na oczernianie niektórych sędziów. Z doniesień mediów wynika, że miał do niej należeć m.in. Tomasz Szmydt. Szmydt to były mąż Emilii Szmydt, zamieszanej w zbieranie informacji na sędziów.


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... ign=chrome
Ktoś z waszych dał mu cynk, żeby uciekać i wywiózł "swiadka koronnego tvn" na bialorus. Panstwo peowskie nigdy nie zawodzi...

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5466
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: Oto przedstawiciel kasty, męczennik

Postautor: klaxon » 07 maja 2024 10:14

"— Mamy w naszym środowisku taką teorię, że to, co zrobił Tomek, mogło być efektem działań zaktywizowanej znów grupy sędziów, skupionej wokół środowiska Kasty, czyli wokół Łukasza Piebiaka i jego zwolenników — mówi Onetowi inny sędzia, także chcący zachować anonimowość.

— Wszystko wskazuje na to, że afera hejterska zmierza do finału w sądzie, nie jest wykluczone, że już są wnioski o uchylenie niektórym immunitetów. Tymczasem Tomasz Szmydt miał być jednym z głównych świadków oskarżenia. On był w środowisku dobrej zmiany, bardzo głęboko, a potem im się, że tak powiem, zbiesił, zaczął sypać — podkreśla nasz rozmówca.

— I wcale bym nie wykluczył, że ci, którzy są najbardziej zagrożeni w tym śledztwie, mogli dać mu prosty wybór: albo stąd wyjeżdżasz bez możliwości powrotu, albo cię jakoś zniszczymy — wskazuje. — I załatwili mu miękkie lądowanie na Białorusi. Nie od dziś wiadomo, że znaczna część prawicy w Polsce, współpracująca z proputinowskimi partiami z Europy, traktuje reżim białoruski dość łagodnie — mówi nam sędzia.

— Wcześniej, gdy jeszcze rządzili, próbowali dotrzeć do Tomka innymi kanałami, a gdy stracili władzę, pozostało im usunąć go z kraju. Żeby im nie zaszkodził i żeby polskie organy ścigania nie mogły do niego dotrzeć — przekonuje. — Ludzie z grupy Kasta/Antykasta czują się dziś bardzo zagrożeni. W mojej ocenie to jest ich ruch, usunęli jednego z najgroźniejszych dla nich świadków"
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/znajomi ... yc/7ln1zyc


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości