COGNOR [COG] cz. XXVI

wszystko na temat spółek publicznych
tutenhamon
Podporucznik
Posty: 11797
Rejestracja: 09 maja 2009 12:56

Postautor: tutenhamon » 19 wrz 2013 14:01

wszytko na temat 8)

Obrazek


konefka spojrz na ten wykres i zadaj sobie pytanie dlaczego myslisz ze wszyscy traca :D
O matko huto. Az musiałem sobie poprzypominac dlaczego i dlaczego tego na tym Twoim wykresie nie widać. Tutenhamon wysil się troszeczkę bardziej. Zwróc uwage na lata 2008-2012. Po spadku z 30 zeta kurs zatrzymal sie na wsparciu z lat wczesniejszych - w okolicach 2,30 i cyklicznie kręcił kółeczka z coraz wyższym zasięgiem. Raz odbijając z tego poziomu na ponad 4 zeta, a później po spadku na minima na 6 zeta. O 7zeta pisałem po kolejnym spadku na wsparcie (2.xx) i mając na uwadze 2 poprzednie odbicia. Chodziło o cykliczność zachowań kursu. Jeżeli kojarzysz - np. Białek o czymś takim bardzo często pisze.

a to mój post z 5.09.2012:
Wysłany: 05 Wrz 2012 13:44
Zestawiając ze sobą cyklicznośc zachowań kursu Coga do szerszej jednostki czasowej - historycznej w tym wypadku, można zaryzykować stwierdzenie i to ze sporym prawdopodobieństwem, że szykuje się tu jazda na 7 (słownie: siedem) pln
ło matko w poscie powyzej pisales ze 1,7 wiec ci napsialem ze 1,7 to zaaden wazny poziom !! i chyba sie ze mna zgodzisz?? poza tym walor byl w trendzie spakowym wiec jakby nawet wsparcie wytrzymalo to chyba za wczesnie aby mowic o 7 zl dopoki by nie pokonal lini trendu spadkowego ktora przebiegala w okolicach 3 zl wtedy nie sadzisz???

REKLAMA


tutenhamon
Podporucznik
Posty: 11797
Rejestracja: 09 maja 2009 12:56

Postautor: tutenhamon » 19 wrz 2013 14:09

a teraz zobaczcie dlaczego tak ciezko bylo pokonac 1,35-1,40

aczkolwiek jak to sie stanie bedzie ladnie :

ObrazekObrazek

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 19 wrz 2013 14:16

ło matko w poscie powyzej pisales ze 1,7 wiec ci napsialem ze 1,7 to zaaden wazny poziom !! i chyba sie ze mna zgodzisz?? poza tym walor byl w trendzie spakowym wiec jakby nawet wsparcie wytrzymalo to chyba za wczesnie aby mowic o 7 zl dopoki by nie pokonal lini trendu spadkowego ktora przebiegala w okolicach 3 zl wtedy nie sadzisz???
Jakie 1,7????? To Darek pisał coś o 1,7. Kiedy pisałem powyższe - rok temu kurs był w okolicach cyklicznego wsparcia 2.3, a żeby kurs znalazł sie w okolicach wsparcia (co jako wytrawny gracz giełdowy wiesz) papier MUSI znajdować się w trendzie spadkowym. Chyba sie z tym zgodzisz. Dodatkowo odbicia w trendzie spadkowym to norma, a w tym przypadku mamy trend spadkowy od ponad 30pln - więc odbicie z 2,3 na 7 jest W DALSZYM ciągu odbiciem w TRENDZIE SPADKOWYM. Tam wchodziła dodatkowo cyklicznośc odbić. Ten Twój wykres jest dokladnie tak samo wiarygodny w tej dyskusji, jak Twoje"zaznaczam okres od ktorgo zmienilem strategie inwestycyjna wychodzi mi plus"

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 19 wrz 2013 14:18

w dlugim na zero .... zarobilem na Cogu pozniej stracilem na Sado,troszke na anti pozniej czesc wyplacilem w ogole na cos innego ..... i teraz od lutego handluje i jestem na plus tzn. plus od lutego i powiedzmy odrobienie strat z sado i anti......
PIf-paf. O tym wlaśnie dzisiejsza rozprawka. Tu wszyscy są w najgorszym razie na zero.

tutenhamon
Podporucznik
Posty: 11797
Rejestracja: 09 maja 2009 12:56

Postautor: tutenhamon » 19 wrz 2013 14:22

ło matko w poscie powyzej pisales ze 1,7 wiec ci napsialem ze 1,7 to zaaden wazny poziom !! i chyba sie ze mna zgodzisz?? poza tym walor byl w trendzie spakowym wiec jakby nawet wsparcie wytrzymalo to chyba za wczesnie aby mowic o 7 zl dopoki by nie pokonal lini trendu spadkowego ktora przebiegala w okolicach 3 zl wtedy nie sadzisz???
Jakie 1,7????? To Darek pisał coś o 1,7. Kiedy pisałem powyższe - rok temu kurs był w okolicach cyklicznego wsparcia 2.3, a żeby kurs znalazł sie w okolicach wsparcia (co jako wytrawny gracz giełdowy wiesz) papier MUSI znajdować się w trendzie spadkowym. Chyba sie z tym zgodzisz. Dodatkowo odbicia w trendzie spadkowym to norma, a w tym przypadku mamy trend spadkowy od ponad 30pln - więc odbicie z 2,3 na 7 jest W DALSZYM ciągu odbiciem w TRENDZIE SPADKOWYM. Tam wchodziła dodatkowo cyklicznośc odbić. Ten Twój wykres jest dokladnie tak samo wiarygodny w tej dyskusji, jak Twoje"zaznaczam okres od ktorgo zmienilem strategie inwestycyjna wychodzi mi plus"
przeczytalem ze pisaliscie o 1,7 ty Darkowi nie protestowales to myslalem ze na takim wlasnie poziomie sie ustawiales...jezeli 2,3 ok tam bylo wsparcie.... co do tego zdania ze wsparcia sa w trendzie spadkowym tylko to nie wiem gdzie wyczytales takie bzdury ........
dobra konefka no jezeli wiesz lepiej ze WSZYSCY traca to spoko. nie jeste tutaj od przekonywania Ciebie

tutenhamon
Podporucznik
Posty: 11797
Rejestracja: 09 maja 2009 12:56

Postautor: tutenhamon » 19 wrz 2013 14:25

w dlugim na zero .... zarobilem na Cogu pozniej stracilem na Sado,troszke na anti pozniej czesc wyplacilem w ogole na cos innego ..... i teraz od lutego handluje i jestem na plus tzn. plus od lutego i powiedzmy odrobienie strat z sado i anti......
PIf-paf. O tym wlaśnie dzisiejsza rozprawka. Tu wszyscy są w najgorszym razie na zero.
ty napisales ze wszyscy traca albo sie zeruja pif -paf....zobaczymy za rok :wink:

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 19 wrz 2013 14:29

dobra konefka no jezeli wiesz lepiej ze WSZYSCY traca to spoko. nie jeste tutaj od przekonywania Ciebie
Wcale tak nie napisałem. Pisałem tylko, że nie wierze że na DT w dłuższym terminie można zarabiac na giełdzie i pisałem, że zarabiać mozna na dłuższych inwestycjach. Tak napisałem. A z własnego podwórka - jak na razie moją najlepszą inwestycją (bo długoterminową) był MSZ. I nie bierz tego wszystkiego za bardzo do siebie. Ot chciałeś popisać ze mną i posługiwałem się Tobą jako przykładem. Powodzenia :D

tutenhamon
Podporucznik
Posty: 11797
Rejestracja: 09 maja 2009 12:56

Postautor: tutenhamon » 19 wrz 2013 14:30

dobra konefka no jezeli wiesz lepiej ze WSZYSCY traca to spoko. nie jeste tutaj od przekonywania Ciebie
Wcale tak nie napisałem. Pisałem tylko, że nie wierze że na DT w dłuższym terminie można zarabiac na giełdzie i pisałem, że zarabiać mozna na dłuższych inwestycjach. Tak napisałem. A z własnego podwórka - jak na razie moją najlepszą inwestycją (bo długoterminową) był MSZ. I nie bierz tego wszystkiego za bardzo do siebie. Ot chciałeś popisać ze mną i posługiwałem się Tobą jako przykładem. Powodzenia :D
powodzenia konefka a ztymi wsparciami tylko w rendzie spadkowym to dales plame :wink:

zycze Ci duzych zarobkow

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 19 wrz 2013 14:37

powodzenia konefka a ztymi wsparciami tylko w rendzie spadkowym to dales plame :wink:

zycze Ci duzych zarobkow
No qarwa uduszę go :lol: A już mi się nie chce pisać i wyjaśniać ale nie o to tam chodziło. Nara

tutenhamon
Podporucznik
Posty: 11797
Rejestracja: 09 maja 2009 12:56

Postautor: tutenhamon » 19 wrz 2013 14:38

powodzenia konefka a ztymi wsparciami tylko w rendzie spadkowym to dales plame :wink:

zycze Ci duzych zarobkow
No qarwa uduszę go :lol: A już mi się nie chce pisać i wyjaśniać ale nie o to tam chodziło. Nara
:lol: :lol: :lol:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 19 wrz 2013 14:53

ło matko w poscie powyzej pisales ze 1,7 wiec ci napsialem ze 1,7 to zaaden wazny poziom !! i chyba sie ze mna zgodzisz?? poza tym walor byl w trendzie spakowym wiec jakby nawet wsparcie wytrzymalo to chyba za wczesnie aby mowic o 7 zl dopoki by nie pokonal lini trendu spadkowego ktora przebiegala w okolicach 3 zl wtedy nie sadzisz???
Jakie 1,7????? To Darek pisał coś o 1,7. Kiedy pisałem powyższe - rok temu kurs był w okolicach cyklicznego wsparcia 2.3, a żeby kurs znalazł sie w okolicach wsparcia (co jako wytrawny gracz giełdowy wiesz) papier MUSI znajdować się w trendzie spadkowym. Chyba sie z tym zgodzisz. Dodatkowo odbicia w trendzie spadkowym to norma, a w tym przypadku mamy trend spadkowy od ponad 30pln - więc odbicie z 2,3 na 7 jest W DALSZYM ciągu odbiciem w TRENDZIE SPADKOWYM. Tam wchodziła dodatkowo cyklicznośc odbić. Ten Twój wykres jest dokladnie tak samo wiarygodny w tej dyskusji, jak Twoje"zaznaczam okres od ktorgo zmienilem strategie inwestycyjna wychodzi mi plus"
przeczytalem ze pisaliscie o 1,7 ty Darkowi nie protestowales to myslalem ze na takim wlasnie poziomie sie ustawiales...jezeli 2,3 ok tam bylo wsparcie.... co do tego zdania ze wsparcia sa w trendzie spadkowym tylko to nie wiem gdzie wyczytales takie bzdury ........
dobra konefka no jezeli wiesz lepiej ze WSZYSCY traca to spoko. nie jeste tutaj od przekonywania Ciebie
...nie chce mi sie szukać jego postów, ale pisał coś o mocnym odbiciu z okolic 1.7 w kwietniu tego roku jak kurs przełamał magiczną granicę 2 zeta i zaczął spadać coraz niżej :!:

progresja
Chorąży sztabowy
Posty: 4339
Rejestracja: 31 paź 2009 13:32

Postautor: progresja » 19 wrz 2013 15:36

i ty to wciągnąłeś jak jakiś wypisz wymaluj pelikan :lol:

LIMBA
Chorąży sztabowy
Posty: 4361
Rejestracja: 30 lis 2007 17:41

Postautor: LIMBA » 19 wrz 2013 16:41

uuu kilka stron poszło forumowej merytoryki... ale jakie wnioski
7 zł czy 70 zł czy 70 gr
:mrgreen:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 19 wrz 2013 16:53

...wyciągnij je sam :wink:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 19 wrz 2013 16:55

ciekawe, że nie ma linku do wczorajszej gadki Krzyśka na wizji... :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości