FASING [FSG] cz.V

wszystko na temat spółek publicznych
RPP10
Marszałek
Posty: 16777153
Rejestracja: 14 paź 2011 10:12

Postautor: RPP10 » 17 cze 2012 16:48

Jeśli ktoś nie rozumie ostatniej siły GPW w stosunku do reszty świata to wytłumaczę: GPW jest dość płytkim rynkiem ale jednocześnie grają u nas najgrubsi gracze dlatego zawsze z wyprzedzeniem widać co będzie grane na światowym rynku kapitałowym w najbliższych miesiącach. Dlatego m.in. obstawiam porażkę Syrizy w Grecji bo nie ważne jak głosują ludzie tylko kto liczy głosy. :wink:
Pzdr
straszne rzeczy opowiadasz... :wink:
Dlatego nie piszę na ogólnym forum tylko na wątku gdzie siedzą najtwardsi z twardych. :D
Pzdr
a jak liczą głosy na walnym fasia? :P :lol: :wink:

REKLAMA


frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Postautor: frogulus » 17 cze 2012 18:12

Jakbyście zechcieli zejść w okolice 20 zł za jakiś czas, to bym się nie obraził :wink:
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

jmac
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 31 mar 2006 20:51

Postautor: jmac » 17 cze 2012 20:48

Jakbyście zechcieli zejść w okolice 20 zł za jakiś czas, to bym się nie obraził :wink:
Gielda nauczyla mnie ze wszystko sie moze zdarzyc ,niezaleznie od racjonalnych przeslanek,tak ze wszystko jest mozliwe. Piszesz ze na razie jestes po za rynkiem , ja to za dlugo z gotowka nie wytrzymuje :D zawsze znajdzie sie jakas okazja(,,okazja" :lol: ),fasing to jedyna spolka w moim portfelu ktora traktuje jako inwestycje dlugoterminowa i ciagle czekam na to zeby zostac milionerem :lol: :lol: Pzdr.

Tekade
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 26 sie 2005 12:42
Lokalizacja: Śląsk

Postautor: Tekade » 19 cze 2012 22:51

Dzisiaj do rady nadzorczej Seleny FM został powołany Krzysztof Kluza. Ten sam który zasiada w RN GK Fasing.

Jakieś związki (oprócz tego że ostatnio razem podróżowali po Chinach ;) ) między obiema firmami? Nie widze w akcjonariacie Seleny BGK...

foxy
Starszy chorąży
Posty: 1144
Rejestracja: 10 sty 2008 22:10
Lokalizacja: z piekła rodem

Postautor: foxy » 20 cze 2012 13:07

polecam zbieranie PCA tu powinno się do jesieni wyciągnąć 100% albo i więcej
dzisiaj +30% :D


dzwonił do mnie w zeszłym tygodniu jeden z prezesów ING OFE spytałem o PBG to starał się bagatelizować sprawę nie omieszkałem oczywiście wspomnieć o Fasingu i napomknąłem, że pakiet BGK jest do wzięcia - może w końcu coś z tego wyjdzie, na pytanie czemu nie mają np Fasinga (chodzi o kapitalizację) stwierdził, że oni mają 5% aktywów całej GPW. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie dał kontry w postaci pytania po co kupują PZU jak to dziecko wie, że po IPO będzie spadało biorąc pod uwagę ogólnodostępne dane i zdrowy rozsądek.
FSG DT

Paolo-invest
Starszy chorąży
Posty: 1920
Rejestracja: 24 mar 2006 19:02
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Paolo-invest » 20 cze 2012 13:16

Też mam PCA, nawet przy kursie 70 gr stopa dywidendy to 21%. Do tego wkrótce info o przejęciu ciepłowni i w perspektywie wejście na rynek główny.
Przyjrzycie się.
Jeśli możesz policzyć, ile masz pieniędzy, nie jesteś bardzo bogaty - J.P.Getty

foxy
Starszy chorąży
Posty: 1144
Rejestracja: 10 sty 2008 22:10
Lokalizacja: z piekła rodem

Postautor: foxy » 20 cze 2012 14:40

Ja jeszcze do inwestycji do rozważenia polecam przemyśleć zakup Rovese d.Cersanit na 10 dni (30tego wyniki półroczne OFE). Zrobili zamieszanie spadł w dwie sesje 50% ale spodziewam się, wyjścia z impasu i przynajmniej powrót do 3 zł oraz obrony wypłaty przez odpowiadającego za tą spółkę w ING OFE :)
FSG DT

jmac
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 31 mar 2006 20:51

Postautor: jmac » 20 cze 2012 16:58

polecam zbieranie PCA tu powinno się do jesieni wyciągnąć 100% albo i więcej
dzisiaj +30% :D


dzwonił do mnie w zeszłym tygodniu jeden z prezesów ING OFE spytałem o PBG to starał się bagatelizować sprawę nie omieszkałem oczywiście wspomnieć o Fasingu i napomknąłem, że pakiet BGK jest do wzięcia - może w końcu coś z tego wyjdzie, na pytanie czemu nie mają np Fasinga (chodzi o kapitalizację) stwierdził, że oni mają 5% aktywów całej GPW. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie dał kontry w postaci pytania po co kupują PZU jak to dziecko wie, że po IPO będzie spadało biorąc pod uwagę ogólnodostępne dane i zdrowy rozsądek.
Ale ci zazdroszcze,do mnie z PZU nawet sprzataczka nigdy nie zadzwonila :lol: :lol: Pzdr

kwiczoł.
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 319
Rejestracja: 25 maja 2012 13:35

Postautor: kwiczoł. » 21 cze 2012 13:00

Prezydent z Platformy Obywatelskiej przegoniony przez wyborców

Bytom czekają nowe wybory. W niedzielę mieszkańcy odwołali w referendum prezydenta Piotra Koja (Platforma Obywatelska ).


Taki sam los spotkał radę miasta składającą się w większości z członków Platformy Obywatelskiej


http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... i_tez.html



:lol: :lol: :lol:


czas na pogonienie Komorowskiego...i Tuska


:twisted:

jmac
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 31 mar 2006 20:51

Postautor: jmac » 25 cze 2012 17:05

Po uzyskanych wiadomosciach na walnym moge z pelna odpowiedzialnoscia zmienic rekomendacje z akumuluj na kupuj :lol: :lol: :lol: Pzdr.

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SHUN_TZU » 25 cze 2012 17:13

Po uzyskanych wiadomosciach na walnym moge z pelna odpowiedzialnoscia zmienic rekomendacje z akumuluj na kupuj :lol: :lol: :lol: Pzdr.
jeszcze poczekajcie :D
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

jmac
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 31 mar 2006 20:51

Postautor: jmac » 25 cze 2012 20:45

Po uzyskanych wiadomosciach na walnym moge z pelna odpowiedzialnoscia zmienic rekomendacje z akumuluj na kupuj :lol: :lol: :lol: Pzdr.
jeszcze poczekajcie :D
Ile Ci jeszcze zostalo do sprzedania? :lol: :lol: Pzdr.

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SHUN_TZU » 25 cze 2012 20:49

Po uzyskanych wiadomosciach na walnym moge z pelna odpowiedzialnoscia zmienic rekomendacje z akumuluj na kupuj :lol: :lol: :lol: Pzdr.
jeszcze poczekajcie :D
Ile Ci jeszcze zostalo do sprzedania? :lol: :lol: Pzdr.
Trochę zgrzebeł zostało :wink: pzdr również
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

jmac
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 31 mar 2006 20:51

Postautor: jmac » 25 cze 2012 20:52

Po uzyskanych wiadomosciach na walnym moge z pelna odpowiedzialnoscia zmienic rekomendacje z akumuluj na kupuj :lol: :lol: :lol: Pzdr.
jeszcze poczekajcie :D
Ile Ci jeszcze zostalo do sprzedania? :lol: :lol: Pzdr.
Trochę zgrzebeł zostało :wink: pzdr również
Mam nadzieje ze nie uwieraja i mozesz je zmagazynowac na dluzszy czas :wink:
Mysle ze warto.Pzdr.

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SHUN_TZU » 25 cze 2012 21:03

Po uzyskanych wiadomosciach na walnym moge z pelna odpowiedzialnoscia zmienic rekomendacje z akumuluj na kupuj :lol: :lol: :lol: Pzdr.
jeszcze poczekajcie :D
Ile Ci jeszcze zostalo do sprzedania? :lol: :lol: Pzdr.
Trochę zgrzebeł zostało :wink: pzdr również
Mam nadzieje ze nie uwieraja i mozesz je zmagazynowac na dluzszy czas :wink:
Mysle ze warto.Pzdr.
Leżą i czekają na lepsze czasy, a co jakiś czas jakieś małe ogniwko się dokupuje :wink:
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości