HAWE [HWE] cz.VIII

wszystko na temat spółek publicznych
*danek199
Sierżant sztabowy
Posty: 126
Rejestracja: 14 gru 2011 16:50

Postautor: *danek199 » 19 gru 2011 18:18

Wysyp akcji aż się kurzy 8)
na petrolu ? zdazyles skoczyc czy czekasz na 1zl i bedziesz jeczal jaki to rysiek zly ehhehe
Pisałem że nie mam nie wierzysz Twoja sprawa. To, że dziś tam z kolegami próbowaliście mieszać i Was ubrano jestem pewny 8)
jednak masz coz z główka szkoda czasu szczekaj dalej tyle ci pozostało :lol: :lol: :lol:
No, danek i wróżka z kolegą Piotrem co się stało, przecież miało nieustannie rosnąć 8)

Pisałem że sypią to wyzywałeś i obrażałeś. 8)
Ty zawsze idziesz pod prąd na rynku :lol: :lol: :lol: ahahahahaha brawa

już Ci pisałem pamiętaj jedni maja czas a Ty nie............myślenie nie boli

bez odbioru

REKLAMA


Lesnik_596764
Sierżant sztabowy
Posty: 161
Rejestracja: 16 gru 2011 07:25

Postautor: Lesnik_596764 » 19 gru 2011 18:19

Wysyp akcji aż się kurzy 8)
na petrolu ? zdazyles skoczyc czy czekasz na 1zl i bedziesz jeczal jaki to rysiek zly ehhehe
Pisałem że nie mam nie wierzysz Twoja sprawa. To, że dziś tam z kolegami próbowaliście mieszać i Was ubrano jestem pewny 8)
jednak masz coz z główka szkoda czasu szczekaj dalej tyle ci pozostało :lol: :lol: :lol:
No, danek i wróżka z kolegą Piotrem co się stało, przecież miało nieustannie rosnąć 8)

Pisałem że sypią to wyzywałeś i obrażałeś. 8)
Ty zawsze idziesz pod prąd na rynku :lol: :lol: :lol: ahahahahaha brawa

już Ci pisałem pamiętaj jedni maja czas a Ty nie............myślenie nie boli

bez odbioru
danek zobacz jak na bankierze jeczy matko heheheh

http://www.bankier.pl/forum/temat_re-da ... 90726.html

BlackBoo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2090
Rejestracja: 13 lip 2011 22:31

Postautor: BlackBoo » 20 gru 2011 11:01

Panowie proponuję CDR w ramach nudy na HAWE kiszenie w dół jeszcze potrwa chwilę a tam szykuje się mały rajd na święta.
Co do HAWE to czekać wieści o sprzedaży dużych pakietów poza giełdą a jak na razie to tylko DT ma tu jakiś sens.

arbryś79wawa
Podporucznik
Posty: 17496
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z WARSZAWY

Postautor: arbryś79wawa » 20 gru 2011 13:32

Panowie proponuję CDR w ramach nudy na HAWE kiszenie w dół jeszcze potrwa chwilę a tam szykuje się mały rajd na święta.
Co do HAWE to czekać wieści o sprzedaży dużych pakietów poza giełdą a jak na razie to tylko DT ma tu jakiś sens.
CDr
na 4,4 luke czas domykać :lol:

poszperam tam na wątku, żeby lepiej skakal iw doł :lol:
WRÓŻKA ZĘBUSZKa

BlackBoo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2090
Rejestracja: 13 lip 2011 22:31

Postautor: BlackBoo » 20 gru 2011 13:43

niemniej wczoraj kupił dziś na otwarciu sprzedał gdy zaczeło spadać na 5,1 i zarobił a tu cisza i papier leży z tend. spadku do 2,6

arbryś79wawa
Podporucznik
Posty: 17496
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z WARSZAWY

Postautor: arbryś79wawa » 20 gru 2011 13:52

niemniej wczoraj kupił dziś na otwarciu sprzedał gdy zaczeło spadać na 5,1 i zarobił a tu cisza i papier leży z tend. spadku do 2,6
to ile mozna było sprzedaz 10kilo i zarobek 5 groszy :lol:

niebawem tam wodospad na 4,4 juz 5 peknie tam dziś
WRÓŻKA ZĘBUSZKa

jetset
Sierżant
Posty: 55
Rejestracja: 09 lis 2011 22:07

Postautor: jetset » 20 gru 2011 13:57

W radzie nadzorczej Hawe pojawił się Tomasz Misiak,
ten od Work Service, komunikat ESPI z 14-12-2011:
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html. ... =692513061

I druga informacja Work Service …przełożył zapisy na luty.
więcej na temat Work Service:
http://www.polandsecurities.com/Work-Se ... aliza.html

BlackBoo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2090
Rejestracja: 13 lip 2011 22:31

Postautor: BlackBoo » 20 gru 2011 16:20

niemniej wczoraj kupił dziś na otwarciu sprzedał gdy zaczeło spadać na 5,1 i zarobił a tu cisza i papier leży z tend. spadku do 2,6
to ile mozna było sprzedaz 10kilo i zarobek 5 groszy :lol:

niebawem tam wodospad na 4,4 juz 5 peknie tam dziś
I co powiesz na to CDR rośnie więc ponownie zarabiam na HAWE wywalam papier na zamknięciu i zostawię sobie mały pakiet parudziesięciu K więc nadstawiajcie wory

BlackBoo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2090
Rejestracja: 13 lip 2011 22:31

Postautor: BlackBoo » 20 gru 2011 17:20

po 2,77 poszły 8)

powered_557150
Starszy chorąży
Posty: 1794
Rejestracja: 26 paź 2011 20:14

Postautor: powered_557150 » 20 gru 2011 19:45

To, że nicki wróżka zębuszka i adryś zostały zbanowane świadczy o tym, że redakcja Parkietu profesjonalnie podchodzi do forum.
Tymczasem kurs akcji pikuje w dół co nikogo nie powinno dziwić. Jutro spodziewam się dalszego spadku o dynamice dwukrotnie większej niż dziś.
Reprezentant Polski na olimpiadę w Londynie 2012 :)

achoo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 03 kwie 2006 23:17

Postautor: achoo » 20 gru 2011 23:23

Dzisiaj podali newsa o nowym wiceprezesie, troche poszukałem w necie i wygląda, że to brat byłego członka RN Polkomtela - wiceprezes Orlenu Sławomir Jędrzejczyk

Dariusz JĘDRZEJCZYK
(wiek: 44 lata) posiada wykształcenie wyższe, ukończył z wyróżnieniem Wydział Elektroniki Politechniki Łódzkiej, ze specjalizacją w systemach telekomunikacyjnych oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, ze specjalizacją w zarządzaniu i marketingu.

Doświadczenie zawodowe:
- 1994-2000 Andersen Consulting Sp. z o.o. – Menedżer w Dziale Doradztwa Strategicznego, kierował licznymi projektami związanymi z przygotowaniem strategii dla firm oraz reinżynierią procesów biznesowych dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych w Europie oraz USA;
- 2000-2002 ce-market.com S.A – Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny, odpowiedzialny za rozwój oferty i kierowanie bieżącą działalnością firmy, wspólnego przedsięwzięcia grup kapitałowych Impexmetal i Prokom, pierwszej internetowej platformy handlu metalami w Europie Centralnej;
- 2002-2011 Polska Telefonia Cyfrowa sp. z o.o. – Dyrektor Departamentu Strukturalnego Rozwoju i Zarządzania Produktami, odpowiedzialny za dynamiczny rozwój firmy w obszarze data (od 2004 ponad 5-krotny wzrost przychodów, nr 1 na rynku), a także planowanie roadmapy i priorytetyzację wszystkich inicjatyw biznesowych prowadzonych w firmie oraz opracowanie koncepcji, wdrożenie i wprowadzenie na rynek wszystkich produktów głosowych i niegłosowych firmy.

Sławomir Jędrzejczyk
Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych
Powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu PKN ORLEN z dniem 7 czerwca 2008 r. Ma 40 lat, jest absolwentem Politechniki Łódzkiej. W 1997 r. ukończył The Association of Chartered Certified Accountants w Londynie uzyskując tytuł Brytyjskiego Biegłego Rewidenta. W latach 1992 – 1997 pracował w takich firmach jak: Telebud, ASEA Brown Boveri, PriceWaterhouse Sp. z o.o. Od 1997 r. do 2002 r. pełnił funkcję Członka Zarządu, Dyrektora Finansowego w Impexmetal SA. Był przewodniczącym i członkiem rad nadzorczych Spółek Grupy w Polsce, Europie, Singapurze i Stanach Zjednoczonych. W latach 2002–2003 zajmował stanowisko Dyrektora Finansowego w ORFE SA oraz Członka Zarządu Cefarm Śląski SA. W kolejnych latach (2003–2005) był Dyrektorem Pionu Kontrolingu Grupy Telekomunikacja Polska. Od 2005 r. do czerwca 2008 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego TPEmiTel Sp. z o.o. należącej do Grupy Telekomunikacja Polska. Obecnie pełni funkcje Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Unipetrol a.s. oraz Członka Zarządu AB ORLEN Lietuva

"danek199
Młodszy chorąży
Posty: 538
Rejestracja: 20 gru 2011 08:57

Postautor: "danek199 » 20 gru 2011 23:28

To, że nicki wróżka zębuszka i adryś zostały zbanowane świadczy o tym, że redakcja Parkietu profesjonalnie podchodzi do forum.
Tymczasem kurs akcji pikuje w dół co nikogo nie powinno dziwić. Jutro spodziewam się dalszego spadku o dynamice dwukrotnie większej niż dziś.

Juz cie dzieciaku na ZWG wypunktowali wiec skończ sie pogrążać :lol: :lol: :lol:

na watku zostales wypunktowany - wysmiany

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... &start=915

ale zawsze lepiej to klamac i odwracac kota ogonem załosne


na Petrolu Rysiek Cie ubrał

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... highlight=

jak Januszek na IndexC

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... ghlight=tu

jeszcze Jago....

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... t=#6961837

Hawe sprzedales juz.....

czuje ze jestes wielonikowcem z Petrola


INNO-GENE przypomni sobie kto proponował przy 2 zl kupować i wskazywałem poziom 4 zl/5zl

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... c&start=75


tez tam byłes.....

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... t=#6963531

moze tam zyski zrealizowales a nie jak tu i jęczysz

a KGH to wina Tuska pewnie tez oszust razem z Vincentym i R.Krauzem ?

szczekaj dalej i sie pogrążaj na co Ci to bylo ??
Ostatnio zmieniony 21 gru 2011 08:54 przez "danek199, łącznie zmieniany 1 raz.

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 20 gru 2011 23:29

Pamiętacie, nie tak dawno było info, że ktoś tam z zarządu kupił w okolicach 2 zyli coś chyba 900 tys. akcji.... pytam - było info, że wywalił? Bo mam wrażenie, że nie.
A chyba miał już nie jedną okazję i to znacznie wyżej.

Dwa, co z dalszym skupem? Czekają aż będziemy wywalać znowu po 2 zyle ?

laptop100%
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 390
Rejestracja: 13 lis 2011 23:06

Postautor: laptop100% » 20 gru 2011 23:43

Podarki od Hawe i patrowicza dla domów dziecka


http://wideo.pb.pl/najnowsze/336/puls-b ... cy-dz/?a=1

achoo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 03 kwie 2006 23:17

Postautor: achoo » 20 gru 2011 23:44

Dzisiaj podali newsa o nowym wiceprezesie, troche poszukałem w necie i wygląda, że to brat byłego członka RN Polkomtela - wiceprezes Orlenu Sławomir Jędrzejczyk

Dariusz JĘDRZEJCZYK
- 2002-2011 Polska Telefonia Cyfrowa sp. z o.o. – Dyrektor Departamentu Strukturalnego Rozwoju i Zarządzania Produktami,
na takim politycznym stanowisku w PTC pracowali wyłącznie ludzie z rozdania Solorza..... najpierw nowy człowiek w RN, teraz w zarządzie. Do tego takie ostatnie zagrywki z kursem, wcześniejsze mega obroty oj zmiany idą


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości