GANT DEVELOPMENT [GNT] cz.42

wszystko na temat spółek publicznych
stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 16 cze 2011 00:06

Jak się poszpera w necie, ile się buduje we Wrocławiu chociażby i ile czeka tam gotowych mieszkań na chętnych, to nie wiem, kto im kupi te pozostałe 80% zapewne tych droższych apartamentów w Odra Tower :shock:

REKLAMA


Lacota
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 318
Rejestracja: 23 lut 2006 08:01
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Lacota » 16 cze 2011 09:12

Skoro tak zle z budowlanka i dodatkowo wszyscy mlodzi uciekaja na Zachod (tudziez Wschod)... moze niech ida w slady Piskorskiego!!!!!

Grunta, ktore maja zaorac i zasadzic las - dodatkowo dokupic za kasiorke duuuuzo nieuzytkow => zasadzic las..... (sosna szybko rosnie)

Unia daje 2k PLN/hektar zasadzonego lasu przez kolejne 20 lat!!!! Wyobrazacie sobie jaka to stala kasiora!!!! Dodatkowo po 20 latach skroii sie drzewka i bedzie jeszcze wieksza kasiora....

Po drodze zawsze mozna poudawac ze sie jest deweloperem :)
w morde jeza....

stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 16 cze 2011 10:14

Buduje się nawet sporo, ale sytuacja rynkowa wymusza śmiesznie małe marże, a to nie jest specjalnie zyskowne dla budowlanki :?

marzenka007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 311
Rejestracja: 05 gru 2007 00:35

Postautor: marzenka007 » 16 cze 2011 11:00

Buduje się nawet sporo, ale sytuacja rynkowa wymusza śmiesznie małe marże, a to nie jest specjalnie zyskowne dla budowlanki :?

widać ze nigdy nic nie budowałeś, :lol: , dla deweloperów to jest hossa w budowaniu ceny spadły na 1m2 o 40% a ceny mieszkań o 20% :lol: Budują na woli kaskade zakładali sprzedaż po6500zł m2 a sprzedają po 7600za 1m2 i wyniki inaczej księguja
tak więc na samej woli zarobią oh oh oh, A co najważniejsze banki niedługo zaczną dawać kredyty , :lol: tak więc akcje niektórych deweloperów są silnie zaniżone przez gróbasów bo odkupują od silnie przestraszonych lesssssssszczy w mega promocji :lol: 12,70zł a nie długo 30zł będzie bolało :lol:
Żyjesz tylko raz nie będzie powtórki, więc żyj tak żeby nigdy nie żałować że się czegoś nie zrobiło kiedy mogło się to zrobić a sex to jedna z tych rzeczy i nie obwiniaj sie że zrobiłeś coś złego bo przyjemność należy się każdemu człowiekowi ......

marzenka007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 311
Rejestracja: 05 gru 2007 00:35

Postautor: marzenka007 » 16 cze 2011 11:01

Buduje się nawet sporo, ale sytuacja rynkowa wymusza śmiesznie małe marże, a to nie jest specjalnie zyskowne dla budowlanki :?

widać ze nigdy nic nie budowałeś, :lol: , dla deweloperów to jest hossa w budowaniu ceny spadły na 1m2 o 40% a ceny mieszkań o 20% :lol: Budują na woli kaskade zakładali sprzedaż po6500zł m2 a sprzedają po 7600za 1m2 i wyniki inaczej księguja
tak więc na samej woli zarobią oh oh oh, A co najważniejsze banki niedługo zaczną dawać kredyty , :lol: tak więc akcje niektórych deweloperów są silnie zaniżone przez gróbasów bo odkupują od silnie przestraszonych lesssssssszczy w mega promocji :lol: 12,70zł a nie długo 30zł będzie bolało :lol:
Żyjesz tylko raz nie będzie powtórki, więc żyj tak żeby nigdy nie żałować że się czegoś nie zrobiło kiedy mogło się to zrobić a sex to jedna z tych rzeczy i nie obwiniaj sie że zrobiłeś coś złego bo przyjemność należy się każdemu człowiekowi ......

sluzbowa.nokia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 24 maja 2011 11:19

Postautor: sluzbowa.nokia » 16 cze 2011 11:52


sluzbowa.nokia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 24 maja 2011 11:19

Postautor: sluzbowa.nokia » 16 cze 2011 11:53

http://pandl.pl/aktualnosc/items/Gant_D ... _roku.html

Link o Gancie po jego lekturze i po tym co tu czytam wiem ze będzie dobrze :D

bB86
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2551
Rejestracja: 13 sty 2009 19:02
Lokalizacja: 3City

Postautor: bB86 » 16 cze 2011 12:28

Buduje się nawet sporo, ale sytuacja rynkowa wymusza śmiesznie małe marże, a to nie jest specjalnie zyskowne dla budowlanki :?

widać ze nigdy nic nie budowałeś, :lol: , dla deweloperów to jest hossa w budowaniu ceny spadły na 1m2 o 40% a ceny mieszkań o 20% :lol: Budują na woli kaskade zakładali sprzedaż po6500zł m2 a sprzedają po 7600za 1m2 i wyniki inaczej księguja
tak więc na samej woli zarobią oh oh oh, A co najważniejsze banki niedługo zaczną dawać kredyty , :lol: tak więc akcje niektórych deweloperów są silnie zaniżone przez gróbasów bo odkupują od silnie przestraszonych lesssssssszczy w mega promocji :lol: 12,70zł a nie długo 30zł będzie bolało :lol:

Not. Właściwie to razy dwa not. W stosunku do obu wypowiedzi.

Sokołowska to będą smiesznie male marze, ale budy budowane teraz ktore beda oddawane pozny 2012 i 2013 to juz nie sa smiesznie male marze.

Jak się poszpera w necie, ile się buduje we Wrocławiu chociażby i ile czeka tam gotowych mieszkań na chętnych, to nie wiem, kto im kupi te pozostałe 80% zapewne tych droższych apartamentów w Odra Tower Shocked
Stock, nie p***ol :lol: probujac kupic taniej, tylko wejdz na SW, tam troche wiecej napisalem. Sprzedane w Odrze, z tych 20%, sa w wiekszosci drozsze apartamenty. Wszystko im zejdzie na pniu, lokalizacja jest mega, i jest totalnie niewykorzystana w tej inwestycji, ale wiecej wymagaloby wiekszej kasy.
Obrazek
• Diehard value investor •

conieco
Chorąży
Posty: 810
Rejestracja: 01 lip 2009 15:54

Postautor: conieco » 16 cze 2011 15:06

http://pandl.pl/aktualnosc/items/Gant_D ... _roku.html

Link o Gancie po jego lekturze i po tym co tu czytam wiem ze będzie dobrze :D
Na jakim stanowisku w gancie Szanowny Pan pracuje?

Gruby zrobi najpierw dychę zanim trendem obróci?

marzenka007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 311
Rejestracja: 05 gru 2007 00:35

Postautor: marzenka007 » 16 cze 2011 18:56

P&L
Strona główna
Aktualności
Relacje inwestorskie
Transakcje i doradztwo
Corporate communication
Debiut na giełdzie
Klienci
Kontakt
Tu jesteś:Strona główna>Aktualności>Aktualność
Gant

15.06.2011


Gant Development mieszkaniową marką roku

Deweloper zdobył pierwsze miejsce we Wrocławiu i jest na dobrej drodze, by powtórzyć sukces w kolejnych dużych miastach.

W najnowszym rankingu „Mieszkaniowa Marka Roku” w kategorii firma deweloperska I miejsce we Wrocławiu zajął Gant Development. Gala wręczenia nagród odbyła się 14 czerwca
w warszawskim Teatrze Capitol.

- Gant pracował wiele lat na dzisiejszą pozycję na rynku deweloperskim. Pierwsze miejsce we Wrocławiu jest dla nas potwierdzeniem, że kierunek rozwoju, jaki wyznaczyliśmy sobie kilkanaście lat temu, był słuszny i pomógł nam zbudować silną oraz rozpoznawalną dziś markę – komentuje Karol Antkowiak, prezes Gant Development S.A.

Deweloper o dolnośląskich korzeniach nie spoczywa na laurach i podbija kolejne duże miasta.

- Następne lata to dalsza, nieustająca praca nad zwiększaniem świadomości marki Gant Development. Liczymy, że pierwsza warszawska inwestycja „Kaskada na Woli” otworzy nowy etap naszego rozwoju i będzie powodem do jeszcze większej satysfakcji – dodaje prezes Antkowiak.

„Mieszkaniowa Marka Roku” to ranking znajomości marek organizowany przez Nowy Adres S.A. Ma na celu wyłonić najbardziej rozpoznawalne marki na polskim rynku nieruchomości.
W II kwartale 2011 roku przedstawiciele spółki Nowy Adres przeprowadzili wywiady w pięciu największych aglomeracjach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Trójmieście. Respondenci w wieku 25-60 lat zostali zapytani o spontaniczną i wspomaganą znajomość marek
z branży deweloperskiej. Pozycja lidera w rankingu świadczy o wysokiej znajomości marki dewelopera na danym obszarze, o jego wieloletnim doświadczeniu w realizacji projektów inwestycyjnych oraz o pozytywnych skojarzeniach respondentów z daną marką. To zresztą jeden z kluczowych czynników przy zakupie mieszkania na rynku pierwotnym.

Wygrana we wrocławskiej części rankingu „Mieszkaniowa Marka Roku” w swojej kategorii to kolejne prestiżowe wyróżnienie dla Gant Development. Spółka otrzymała również nagrodę Excellent Service za najlepszą obsługę klientów na tegorocznych targach mieszkaniowych

w Gdańsku, a krakowska inwestycja „Gant na Olszy” zwyciężyła w konkursie „Fasada Roku 2010”. Poza tym, Gant Development zdobywał przez trzy kolejne lata (2008-2010) nagrodę
w konkursie organizowanym przez „Gazetę Wyborczą” pt. „Dom, w którym chciałbym mieszkać”.

Wróć

Nasi klienci











:lol: :lol: :lol: :lol: :arrow: 20
Żyjesz tylko raz nie będzie powtórki, więc żyj tak żeby nigdy nie żałować że się czegoś nie zrobiło kiedy mogło się to zrobić a sex to jedna z tych rzeczy i nie obwiniaj sie że zrobiłeś coś złego bo przyjemność należy się każdemu człowiekowi ......

marzenka007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 311
Rejestracja: 05 gru 2007 00:35

Postautor: marzenka007 » 16 cze 2011 19:04

http://pandl.pl/aktualnosc/items/Gant_D ... _roku.html

Link o Gancie po jego lekturze i po tym co tu czytam wiem ze będzie dobrze :D
Na jakim stanowisku w gancie Szanowny Pan pracuje?

Gruby zrobi najpierw dychę zanim trendem obróci?
DYCHĄ OBRÓCI I TREND ZMIENI :lol: BO JAK BEDZIE 22,70 TO ZAWITA NA TRWAŁE TREND :lol: A TERAZ PO WTOPACH NA NIM MAJĄ WSZYSCY T R Ą D ! ! !
Żyjesz tylko raz nie będzie powtórki, więc żyj tak żeby nigdy nie żałować że się czegoś nie zrobiło kiedy mogło się to zrobić a sex to jedna z tych rzeczy i nie obwiniaj sie że zrobiłeś coś złego bo przyjemność należy się każdemu człowiekowi ......

marzenka007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 311
Rejestracja: 05 gru 2007 00:35

Postautor: marzenka007 » 17 cze 2011 00:42

http://pandl.pl/aktualnosc/items/Gant_D ... _roku.html

Link o Gancie po jego lekturze i po tym co tu czytam wiem ze będzie dobrze :D
Na jakim stanowisku w gancie Szanowny Pan pracuje?

Gruby zrobi najpierw dychę zanim trendem obróci?
DYCHĄ OBRÓCI I TREND ZMIENI :lol: BO JAK BEDZIE 22,70 TO ZAWITA NA TRWAŁE TREND :lol: A TERAZ PO WTOPACH NA NIM MAJĄ WSZYSCY T R Ą D ! ! !
:arrow: 50
Żyjesz tylko raz nie będzie powtórki, więc żyj tak żeby nigdy nie żałować że się czegoś nie zrobiło kiedy mogło się to zrobić a sex to jedna z tych rzeczy i nie obwiniaj sie że zrobiłeś coś złego bo przyjemność należy się każdemu człowiekowi ......

conieco
Chorąży
Posty: 810
Rejestracja: 01 lip 2009 15:54

Postautor: conieco » 17 cze 2011 10:20

http://pandl.pl/aktualnosc/items/Gant_D ... _roku.html

Link o Gancie po jego lekturze i po tym co tu czytam wiem ze będzie dobrze :D
Na jakim stanowisku w gancie Szanowny Pan pracuje?

Gruby zrobi najpierw dychę zanim trendem obróci?
DYCHĄ OBRÓCI I TREND ZMIENI :lol: BO JAK BEDZIE 22,70 TO ZAWITA NA TRWAŁE TREND :lol: A TERAZ PO WTOPACH NA NIM MAJĄ WSZYSCY T R Ą D ! ! !
Ja trądu nie mam. Według mnie jest tanio ale cena poniżej 10 mnie też nie zdziwi - kurs jest prowadzony za ryj. Na takich spółkach ja i moja grupa leszczy zarabiamy bo kiedyś *** *** też chce zarobić. Kolo gantowy w swoim czasie zabóli. A jeszcze się nie stało abyśmy na dobrej , niedowartościowanej spółce cięli straty.
Taki gnój na patentusie nas 5 miesięcy trzymał a w końcu zapłacił za cwaniactwo. Kwestia teraz ile tutejszy fiut naszego czasu zmarnuje zanim zapragnie :lol: zapłacić.

marzenka007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 311
Rejestracja: 05 gru 2007 00:35

Postautor: marzenka007 » 17 cze 2011 10:32

http://pandl.pl/aktualnosc/items/Gant_D ... _roku.html

Link o Gancie po jego lekturze i po tym co tu czytam wiem ze będzie dobrze :D
Na jakim stanowisku w gancie Szanowny Pan pracuje?

Gruby zrobi najpierw dychę zanim trendem obróci?
DYCHĄ OBRÓCI I TREND ZMIENI :lol: BO JAK BEDZIE 22,70 TO ZAWITA NA TRWAŁE TREND :lol: A TERAZ PO WTOPACH NA NIM MAJĄ WSZYSCY T R Ą D ! ! !
Ja trądu nie mam. Według mnie jest tanio ale cena poniżej 10 mnie też nie zdziwi - kurs jest prowadzony za ryj. Na takich spółkach ja i moja grupa leszczy zarabiamy bo kiedyś *** *** też chce zarobić. Kolo gantowy w swoim czasie zabóli. A jeszcze się nie stało abyśmy na dobrej , niedowartościowanej spółce cięli straty.
Taki gnój na patentusie nas 5 miesięcy trzymał a w końcu zapłacił za cwaniactwo. Kwestia teraz ile tutejszy fiut naszego czasu zmarnuje zanim zapragnie :lol: zapłacić.


Jeszcze pare sesji moim zdaniem potrzyma na tych pozionach ale i tak będzie musiał podnieść kurs bo jak zwali jeszcze troche to się popyt znajdzie i leszcze będą zbierać :lol: Na mieście coraz głośniej o Gancie :lol: znam pare osób co mają kasiorke na zakup mieszkania,ale nie kupują bo twierdzą że teraz lepiej kupić akcje dewelopera jak mieszkanie za gotówke,a mieszkanie w kredycie pod zastaw akcji dewelopera :lol: :arrow: 50
Żyjesz tylko raz nie będzie powtórki, więc żyj tak żeby nigdy nie żałować że się czegoś nie zrobiło kiedy mogło się to zrobić a sex to jedna z tych rzeczy i nie obwiniaj sie że zrobiłeś coś złego bo przyjemność należy się każdemu człowiekowi ......

conieco
Chorąży
Posty: 810
Rejestracja: 01 lip 2009 15:54

Postautor: conieco » 17 cze 2011 11:07

*** *** ma w D*** napinania się leszczy na forum. Myśli że takie tam ujadanie.
Mądrala miał raptem 23 kilo a jak kozaczył :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości