LST Capital [LST] cz.V

wszystko na temat spółek publicznych
toque
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 03 lip 2007 09:05

Postautor: toque » 11 kwie 2011 13:58

Zlecenie jak każde - do końca sesji rozbiorą. Już 0,96 dziś macaliśmy po raz pierwszy od kilku tygodni. MACD nieustannie rośnie od 10 grudnia ubiegłego, czyli już 4 miesięce - to skończy się niespodziewanym wybiciem z tak dużym impetem, że nam kopary opadną.
kto i po co miałby kupowac akcje lst?
ulica ubrana od roku nieaml po 1,40, część z nich oddała po zylu i gorzko placze na samą myśl o lst, zresztą sama spółka jest raczej maszynka do wyciagania kasy z rynku a w swojej stajni ma jakieś lipy produkujące słone paluszki albo fabryczkę w strefie, która nie widomo czy się wogóle otworzy, miała jeszcze sieć fitnesów ale ta padła poztsaiwając po sobie mega długi....
akcji po 0,01 pln naprodukaowali tyle, że spekuła nie tknie tego swoim tłustym paluchem.
syf i na nic tu zaklęcia ani techniczne sztuczki.

REKLAMA


x369
Sierżant sztabowy
Posty: 155
Rejestracja: 22 mar 2011 14:02

Postautor: x369 » 11 kwie 2011 14:02

A no właśnie.. może czekają na wyzbieranie resztek z emisji po 1,4.. i dopiero wtedy puszczą? Już nie wiem co mam o tym myśleć...

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 11 kwie 2011 14:40

Zlecenie jak każde - do końca sesji rozbiorą. Już 0,96 dziś macaliśmy po raz pierwszy od kilku tygodni. MACD nieustannie rośnie od 10 grudnia ubiegłego, czyli już 4 miesięce - to skończy się niespodziewanym wybiciem z tak dużym impetem, że nam kopary opadną.
kto i po co miałby kupowac akcje lst?
ulica ubrana od roku nieaml po 1,40, część z nich oddała po zylu i gorzko placze na samą myśl o lst, zresztą sama spółka jest raczej maszynka do wyciagania kasy z rynku a w swojej stajni ma jakieś lipy produkujące słone paluszki albo fabryczkę w strefie, która nie widomo czy się wogóle otworzy, miała jeszcze sieć fitnesów ale ta padła poztsaiwając po sobie mega długi....
akcji po 0,01 pln naprodukaowali tyle, że spekuła nie tknie tego swoim tłustym paluchem.
syf i na nic tu zaklęcia ani techniczne sztuczki.

Przeanalizujmy zachowanie niejakiego "toque".

Wejście w emisje po 1,40 zł 12 kwietnia ubiegłego roku - wówczas spółka była rewelacyjną inwestycją wartą objęcia nowej emisji:
Wysłany: Pon, 12 Kwi 2010, 9:12

mam pytanie do tych, którzy już złożyli zapis na nową emisję w bos - czy składając zapis wysłaliście wcześniej kasę do bos? dziś rozmawiałem z dm i pan powiedział, ze skałdając zapis kasa na akcje musi być na ich rachunk
Sprzedaż akcji ze sporą stratą przed 26 stycznia 2011 roku (najprawdopodobniej jeszcze w 2010 roku). Wówczas spółka stała się wydmuszką, która zniknie z GPW.

Wysłany: Sro, 26 Sty 2011, 14:29

patrząc na to jakie gwiazdy mają w swoim portfelu inwestycyjnym to praktycznie tu ..... nie ma dolnej granicy. wydmuszka. za rok zniknie z gpw.

Minął kolejny kwartał i spółka według "toque", produkuje paluszki i prowadzi sieć "fitnesów", które padły i zostawiły "mega długi". Buhahahah :lol: .
Jeśli nie znasz portfela inwestycyjnego LST, to się z nim zapoznaj: http://www.lstcapital.pl/pl/portfel-inw ... ialalnosci .

Jest to przykład typowej reakcji obronnej sfrustrowanego umysłu w postaci odrzucenia i potrzeby sztucznego uzasadnienia swojej błędnej decyzji (lub postępowania) w postaci zafalsyfikowania rzeczywistości, celem znalezienia wewnętrznego potwierdzenia właściwości swojej, niewłaściwej decyzji. Spotykany bardzo często w życiu codziennym, np. po dyscyplinarnym zwolnieniu z pracy - oczernianie pracodawcy, po odrzuceniu przez partnera/kę z winy własnej - oczernianie tej osoby. Wynika to z faktu, ze słabym umysłom bardzo trudno jest pogodzić się z porażką i przejść do porządku życia codziennego. Do tego dochodzi cecha typowego "polskiego charakteru" - zawiści wobec sukcesów innych osób.
Powyższa mieszanka powoduje narodziny tzw. typowego "polskiego chama" - co jest naszą cechą narodową.

Jak pisał i mawiał Czesław Miłosz:

"Polak musi być świnią, ponieważ się Polakiem urodził." ("Prywatne obowiązki", 1990 r.)

x369
Sierżant sztabowy
Posty: 155
Rejestracja: 22 mar 2011 14:02

Postautor: x369 » 11 kwie 2011 14:50

widzę Stock, że nie możesz się powstrzymać...

toque
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 03 lip 2007 09:05

Postautor: toque » 11 kwie 2011 14:52

hahaha... do tej pory miałem tylko przypuszczenia , że jestes płatnym naganiaczem, teraz mam pewność ;)))

na szczęscie nie wszedłem w nową emisję ale faktycznie kilko kilo na tym syfie straciłem. dlatego dziwię się, że są jescze tacy którzy ładują tu siano.

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 11 kwie 2011 15:02

hahaha... do tej pory miałem tylko przypuszczenia , że jestes płatnym naganiaczem, teraz mam pewność ;)))

na szczęscie nie wszedłem w nową emisję ale faktycznie kilko kilo na tym syfie straciłem. dlatego dziwię się, że są jescze tacy którzy ładują tu siano.
Tak jak mówisz. Opłaca mnie też od dwóch lat Boryszew, od ponad pół roku Optimus, a wcześniej Monnari (9 miesięcy w 2010) i jeszcze kilka innych - ale w okresach nie dłuższych niż pół roku. Mam więc kilka etatów i nie muszę grać na giełdzie.

miwik
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 353
Rejestracja: 06 kwie 2010 10:07

Postautor: miwik » 11 kwie 2011 15:13

A co to za przepychanki kto głosniej krzyknie, .. jak na razie to nie ma zadnej podstawy do wzrostu kursu, a zarząd jest do rzyci, nawet po sławetnym przeszacowaniu nie widać nadziei na wzrost. Ja usiadłem na tyłku i czekam, kiedyś się doczekam (mam nadzieję).

toque
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 03 lip 2007 09:05

Postautor: toque » 11 kwie 2011 15:17

hahaha... do tej pory miałem tylko przypuszczenia , że jestes płatnym naganiaczem, teraz mam pewność ;)))

na szczęscie nie wszedłem w nową emisję ale faktycznie kilko kilo na tym syfie straciłem. dlatego dziwię się, że są jescze tacy którzy ładują tu siano.
Tak jak mówisz. Opłaca mnie też od dwóch lat Boryszew, od ponad pół roku Optimus, a wcześniej Monnari (9 miesięcy w 2010) i jeszcze kilka innych - ale w okresach nie dłuższych niż pół roku. Mam więc kilka etatów i nie muszę grać na giełdzie.

nie wygooglałeś nic bardziej zabawniejszego?
chyba kojarzę cię jeszcze z piania zachwytów nad pemugiem? ale rozumiem, że nie chcesz się pod tym podpisywać.
chłopaku, w D*** mam kto i za co ci płaci.
cokolwiek nie wkleisz syf pozostanie syfem.

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 11 kwie 2011 15:37

hahaha... do tej pory miałem tylko przypuszczenia , że jestes płatnym naganiaczem, teraz mam pewność ;)))

na szczęscie nie wszedłem w nową emisję ale faktycznie kilko kilo na tym syfie straciłem. dlatego dziwię się, że są jescze tacy którzy ładują tu siano.
Tak jak mówisz. Opłaca mnie też od dwóch lat Boryszew, od ponad pół roku Optimus, a wcześniej Monnari (9 miesięcy w 2010) i jeszcze kilka innych - ale w okresach nie dłuższych niż pół roku. Mam więc kilka etatów i nie muszę grać na giełdzie.

nie wygooglałeś nic bardziej zabawniejszego?
chyba kojarzę cię jeszcze z piania zachwytów nad pemugiem? ale rozumiem, że nie chcesz się pod tym podpisywać.
chłopaku, w D*** mam kto i za co ci płaci.
cokolwiek nie wkleisz syf pozostanie syfem.
Oprócz frustracji masz jeszcze słabą pamięć bo w 5 letniej historii notowań Pemugu nigdy nie byłem jego akcjonariuszem i nigdy nie pisałem na jego wątku. Oprócz powyżej omówionych przymiotów *** Cię również kompleksy ponieważ z braku merytorycznych argumentów próbujesz dyskredytować mnie przez określenie "chłopaku" - choć jestem pewien, że relacja ta jest odwrotna.

Powodzenia w inwestycjach życzę - w szczególności w doborze spółek i timingu.

x369
Sierżant sztabowy
Posty: 155
Rejestracja: 22 mar 2011 14:02

Postautor: x369 » 11 kwie 2011 18:21

i wyszło jak zawsze... :evil:

K.O.R.N.
Sierżant sztabowy
Posty: 102
Rejestracja: 11 kwie 2011 18:23

Postautor: K.O.R.N. » 11 kwie 2011 18:27

Witam
Myślę , że bez infa kurs dużo się nie ruszy do góry nawet po przebiciu 0,95 gr
Pozostaje nam czekanie

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 11 kwie 2011 19:04

Witam
Myślę , że bez infa kurs dużo się nie ruszy do góry nawet po przebiciu 0,95 gr
Pozostaje nam czekanie
Moim zdaniem będzie silne wybicie po zrealizowaniu formacji spodka - ale faktem jest, że być może potrzebny jest impuls.

K.O.R.N.
Sierżant sztabowy
Posty: 102
Rejestracja: 11 kwie 2011 18:23

Postautor: K.O.R.N. » 12 kwie 2011 16:54

Dziś obrót mizerny ale i tak pewnie koniec sesji na 0,95 gr ktoś wyciągnie 1 akcją;)

x369
Sierżant sztabowy
Posty: 155
Rejestracja: 22 mar 2011 14:02

Postautor: x369 » 12 kwie 2011 17:08

hehe stało się.. 1 akcja i znów 0,95 ...

K.O.R.N.
Sierżant sztabowy
Posty: 102
Rejestracja: 11 kwie 2011 18:23

Postautor: K.O.R.N. » 12 kwie 2011 17:23

przyznaję się ta 1 akcja za 0,95 gr to moja sprawka po wpisie nie mogłem się powstrzymać :)he


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości