GETIN HOLDING [GTN] cz.V

wszystko na temat spółek publicznych
mikpi
Starszy chorąży
Posty: 1377
Rejestracja: 17 sty 2007 17:42

Postautor: mikpi » 05 lut 2007 14:28

Witam!
Mam dylemat! Nie wiem czy nie wyskoczyć z papieru! Jak takie psychole jak mroczek zaczynają interesować się Getinem.... to może już czas??

A tak na poważnie. Przy niemrawej sesji nasz Getin nieźle sobie radzi! PZDR

REKLAMA


miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 05 lut 2007 14:59

futy w usa w dół więc może jakas zwała na horyzoncie?

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 05 lut 2007 15:34

chyba fiuty :lol: :lol:

Na Getinka nawet futy w USA nie straszne :P
Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek.Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca."

inve
Sierżant sztabowy
Posty: 152
Rejestracja: 26 lut 2006 22:15

Postautor: inve » 05 lut 2007 15:43

Zamkniecie na poziomie 15.65-70 bedzie bardzo dobre. Zobaczymy czy cały stragan nie pociagnie nas na dól . Ale dzien super na tle całrgo rynku i europy Stany tez w dół ale to dopiero poczatek dnia u jankesów

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 05 lut 2007 15:52

dzisiaj zamknięcie 15,80 zł 8)
Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek.Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca."

young
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3882
Rejestracja: 11 sty 2006 23:46
Lokalizacja: Wrocław the meeting place

Postautor: young » 05 lut 2007 16:13

Zamkniecie na poziomie 15.65-70 bedzie bardzo dobre. Zobaczymy czy cały stragan nie pociagnie nas na dól . Ale dzien super na tle całrgo rynku i europy Stany tez w dół ale to dopiero poczatek dnia u jankesów
dziś nie widać silnej dodatniej korelacji pomiędzy giełdą za oceanem a GPW w Warszawie. Co więcej jesteśmy na plusie wbrew parkietom azjatyckim oraz węgierskiemu... a to przy dzisiejszych sporych obrotach nastraja optymistycznie (i wbrew wieszczonym poniedziałkowym spadkom cieszy podwójnie)

najważniejsze, że getin wpisuje się w silne zachowanie spólek z sektora bankowego (dziś przypada tu blisko 1/4 obrotów) i miejmy nadzieję iż obecna sytuacja nie jest wynikiem spekulacyjnej gry pod wejście do WIG20, a raczej rezultatem wiary w dobre lub bardzo dobre wyniki oraz spełnienie zapowiedzi ekspansji na wschodzie :)

Pozdrawiam serdecznie

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 05 lut 2007 16:24

no i ok

:P
Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek.Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca."

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 05 lut 2007 16:25

no i ok

:P
Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek.Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca."

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 05 lut 2007 16:30

serwer parkietu do wymiany, ekleja się po kilka razy...
Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek.Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca."

KEKS
Chorąży
Posty: 835
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: KEKS » 05 lut 2007 17:46

do younga

w jednym z Twoich ostatnich postów, nie pamiętam niestety dokladnie kiedy, wpadła mi w oczy Twoja sugestia, co do wprowadzenia Arkad (czy też może chodziło o nieruchomości wogóle) należących do LC Corp do holdingu. To byłoby wręcz rewelacyjne dla spółki, ale czy nie uważasz, że chyba zbyt rewolucyjne.
Wydaje mi się, że po Noblu to właśnie LC Corp będzie startował na GPW.
Będę wdzięczny za Twoją szerszą opinię na ten temat, a może ktoś jeszcze się "w tym temacie" dołoży. Pozdrawiam

peace
Chorąży
Posty: 836
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: peace » 05 lut 2007 18:26

do younga

w jednym z Twoich ostatnich postów, nie pamiętam niestety dokladnie kiedy, wpadła mi w oczy Twoja sugestia, co do wprowadzenia Arkad (czy też może chodziło o nieruchomości wogóle) należących do LC Corp do holdingu. To byłoby wręcz rewelacyjne dla spółki, ale czy nie uważasz, że chyba zbyt rewolucyjne.
Wydaje mi się, że po Noblu to właśnie LC Corp będzie startował na GPW.
Będę wdzięczny za Twoją szerszą opinię na ten temat, a może ktoś jeszcze się "w tym temacie" dołoży. Pozdrawiam
zgadzam sie najpierw Noble Bank póżniej LC Corp na GPW :D

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 05 lut 2007 18:27

Nie wydaje mi się by Czarnecki wprowadził LCCorp do Holdingu bo to całkiem inna branża ale samo wejście tej spółki na warszawski parkiet powinno pozytywnie odbić się na GTN.
Dla GTN samo to, że LCCorp posiada akcje GTN jest dobrą informacją a pieniądze na SKY TOWER będą potrzebne i to w znacznej ilości więc raczej tylko i wyłącznie debiut na GPW.

A zresztą co Czarneckiemu dzwoni w głowie to nie wie pewnie nikt a pewne jest to, że nikt na tym nie straci...
Znaczy oprócz tych którzy nie bedą mieli akcji spółki należacej do L.C. :wink:
Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek.Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca."

Obserwatorium
Starszy chorąży
Posty: 1683
Rejestracja: 23 lis 2006 22:50

Postautor: Obserwatorium » 06 lut 2007 09:46

Nie po to Arka się ładowała w Getin na początku roku pewnie nawet po 15,4, żeby jej inwestorzy na tym stracili :)
keeping an eye

maly
Młodszy chorąży
Posty: 424
Rejestracja: 17 paź 2005 23:36
Lokalizacja: podkarpacie

Postautor: maly » 06 lut 2007 12:22

uuuuuuuu ale mamy dzis pieronski obrot :D

KEKS
Chorąży
Posty: 835
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: KEKS » 06 lut 2007 12:55

Nie wydaje mi się by Czarnecki wprowadził LCCorp do Holdingu bo to całkiem inna branża ale samo wejście tej spółki na warszawski parkiet powinno pozytywnie odbić się na GTN.

Dla GTN samo to, że LCCorp posiada akcje GTN jest dobrą informacją a pieniądze na SKY TOWER będą potrzebne i to w znacznej ilości więc raczej tylko i wyłącznie debiut na GPW.

A zresztą co Czarneckiemu dzwoni w głowie to nie wie pewnie nikt a pewne jest to, że nikt na tym nie straci...
Znaczy oprócz tych którzy nie bedą mieli akcji spółki należacej do L.C. :wink:
Zgadzam się, że LC Corp będzie sam debiutował i powiem szczerze, dziwi mnie fakt, że jeszcze tego nie zrobił, a tym samym nie wykorzystuje developerskiej koniunktury na GPW. Tylko moja wiara w nieomylnego nosa LC do interesów powoduje, iż nie jestem tym sfrustrowany :)

Mam jednak inne zdanie, co do związku LC Corp i Getinu i tzw efektu wejścia. Moim zdaniem część posiadaczy wyjdzie z Getinu całkowicie lub częściwoo i kasę przeniesie na LC Corp, jeśłi nie na stałe to na pewno w okresie debiutu. Ja nie zamierzam tak zrobić, ale w LC Corp wejdę na pewno, jeśli tylko zechce zadebiutować :D czego sobie i Wam jednak mimo wszystko życzę.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości