Lubawa [LBW] cz. XII

wszystko na temat spółek publicznych
lukasss
Starszy chorąży
Posty: 1329
Rejestracja: 16 maja 2006 22:05
Lokalizacja: Silesia

Postautor: lukasss » 21 gru 2006 21:14

Co sie zmieniło ?
Czy cos sie zmieniło w funadamentach spółki prócz tego, że kolejny miesiąc jest zysk ?

Że Pan Moska nas opuscił obrażając się na spółke i akcjonariuszy, co z tego ?
Taki sam spekulant jak i my wszyscy.
Wyje... 4 mln akcji i co ? Rynek je wchłonął. A LBW dalej przynosi zyski.

Sytuacja spółki sie nie zmieniła. A że kurs jest niższy ? Kto ma kase i patrzy na wyniki to zbiera tanie akcje.
Teoretycznie najgorsze już mamy za sobą. Aczkolewiek brakuje mi jeszcze powrotu na intrach w okolice 2 zł (deczko nawet mniej), ale nie jest on technicznie konieczny. Tak naprawde poniżej 2,10 w piatek oddano/zebrano tylko ok 2,5 mln akcji.


Dzisiejsze mielonko poniżej 2,10 (2,08 - 2,09) chyba już wyczerpało potencjał spadków.
Oczywiście pod warunkiem, że zaden z "zarobionych" tanimi akcjami nie obrazi się na LBW i nie pójdzie w ślady Pana Moski.

Informacja o zyskach PRYMUSA i dzisiejsze info powinno sie przełożyć na kurs już niebawem. Trend nie odwraca się ot tak. Chwile to trwa.

Pozdrawiam fanów LUBEJ i życze udanych transakcji.

AMEN.
ps. Wesołych Świąt i DO SIEGO ROKU - oczywiście z LBW ;-)!!!!!!!

REKLAMA


Drzejson
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 317
Rejestracja: 27 mar 2006 16:59

Postautor: Drzejson » 21 gru 2006 22:54

Również życzę wesołych ;-)
Pozdrawiam akcjonariat lbw ;-)
Każdy ma swoją cenę...

ibuprom
Starszy plutonowy
Posty: 23
Rejestracja: 04 gru 2006 23:57

Postautor: ibuprom » 21 gru 2006 23:51

Co sie zmieniło ?
Czy cos sie zmieniło w funadamentach spółki prócz tego, że kolejny miesiąc jest zysk ?

Że Pan Moska nas opuscił obrażając się na spółke i akcjonariuszy, co z tego ?
Taki sam spekulant jak i my wszyscy.
Wyje... 4 mln akcji i co ? Rynek je wchłonął. A LBW dalej przynosi zyski.

Sytuacja spółki sie nie zmieniła. A że kurs jest niższy ? Kto ma kase i patrzy na wyniki to zbiera tanie akcje.
Teoretycznie najgorsze już mamy za sobą. Aczkolewiek brakuje mi jeszcze powrotu na intrach w okolice 2 zł (deczko nawet mniej), ale nie jest on technicznie konieczny. Tak naprawde poniżej 2,10 w piatek oddano/zebrano tylko ok 2,5 mln akcji.
Dzisiejsze mielonko poniżej 2,10 (2,08 - 2,09) chyba już wyczerpało potencjał spadków.
Oczywiście pod warunkiem, że zaden z "zarobionych" tanimi akcjami nie obrazi się na LBW i nie pójdzie w ślady Pana Moski.

Informacja o zyskach PRYMUSA i dzisiejsze info powinno sie przełożyć na kurs już niebawem. Trend nie odwraca się ot tak. Chwile to trwa.

Pozdrawiam fanów LUBEJ i życze udanych transakcji.

troche w HU sie zmienilo.. jakby o 4 banki wzrosl FF na papierze, tak nieskromnie wspominajac ze juz byl wyjjjjj w kosmos... kto ma te papiery ? NIKT.. Fijalkowski pare procent ? A 80 milionow sztuk lezy na bruku.. nic sie nie smienilo.. :)



wesolych swiat i TRZEZWEGO spojrzenia prawdzie w oczy.

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 21 gru 2006 23:53

Co sie zmieniło ?
Czy cos sie zmieniło w funadamentach spółki prócz tego, że kolejny miesiąc jest zysk ?

Że Pan Moska nas opuscił obrażając się na spółke i akcjonariuszy, co z tego ?
Taki sam spekulant jak i my wszyscy.
Wyje... 4 mln akcji i co ? Rynek je wchłonął. A LBW dalej przynosi zyski.

Sytuacja spółki sie nie zmieniła. A że kurs jest niższy ? Kto ma kase i patrzy na wyniki to zbiera tanie akcje.
Teoretycznie najgorsze już mamy za sobą. Aczkolewiek brakuje mi jeszcze powrotu na intrach w okolice 2 zł (deczko nawet mniej), ale nie jest on technicznie konieczny. Tak naprawde poniżej 2,10 w piatek oddano/zebrano tylko ok 2,5 mln akcji.
Dzisiejsze mielonko poniżej 2,10 (2,08 - 2,09) chyba już wyczerpało potencjał spadków.
Oczywiście pod warunkiem, że zaden z "zarobionych" tanimi akcjami nie obrazi się na LBW i nie pójdzie w ślady Pana Moski.

Informacja o zyskach PRYMUSA i dzisiejsze info powinno sie przełożyć na kurs już niebawem. Trend nie odwraca się ot tak. Chwile to trwa.

Pozdrawiam fanów LUBEJ i życze udanych transakcji.

troche w HU sie zmienilo.. jakby o 4 banki wzrosl FF na papierze, tak nieskromnie wspominajac ze juz byl wyjjjjj w kosmos... kto ma te papiery ? NIKT.. Fijalkowski pare procent ? A 80 milionow sztuk lezy na bruku.. nic sie nie smienilo.. :)



wesolych swiat i TRZEZWEGO spojrzenia prawdzie w oczy.
Sadzisz że wśród drobnych znalazło się aż tylu chetnych na akcje LBW ?
W takich dniach jak ostatnie ? :lol: :lol: :lol:

ibuprom
Starszy plutonowy
Posty: 23
Rejestracja: 04 gru 2006 23:57

Postautor: ibuprom » 21 gru 2006 23:57

a co ty opowiadasz ? Lubawa to maszyna do pieniędzy. Przy 100 tys. akcji kupionych rano , sprzedane popoludniu 10 groszy drozej masz parę złoty na świeta. Ty widzisz 200 tys sztuk przerzucone przez rynek a ja ide kupować prezenty. G mnie obchodzi kto mi sprzedał, jeszcze bardziej mnie nie interesuje komu to wcisnąłem.


Uprzejmości i do jutra :)

kolokolo
Chorąży sztabowy
Posty: 4843
Rejestracja: 11 kwie 2006 22:01

Postautor: kolokolo » 22 gru 2006 00:04

a co ty opowiadasz ? Lubawa to maszyna do pieniędzy. Przy 100 tys. akcji kupionych rano , sprzedane popoludniu 10 groszy drozej masz parę złoty na świeta. Ty widzisz 200 tys sztuk przerzucone przez rynek a ja ide kupować prezenty. G mnie obchodzi kto mi sprzedał, jeszcze bardziej mnie nie interesuje komu to wcisnąłem.


Uprzejmości i do jutra :)
No i co z tego, a nawet zysk rekordowy to jest pikuś do wydmuchanego kursu. Tutaj realna cena to 0,85 gr. i nic więcej.

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 22 gru 2006 00:04

a co ty opowiadasz ? Lubawa to maszyna do pieniędzy. Przy 100 tys. akcji kupionych rano , sprzedane popoludniu 10 groszy drozej masz parę złoty na świeta. Ty widzisz 200 tys sztuk przerzucone przez rynek a ja ide kupować prezenty. G mnie obchodzi kto mi sprzedał, jeszcze bardziej mnie nie interesuje komu to wcisnąłem.


Uprzejmości i do jutra :)
Nie przecze, bo sam gram. Ale patrze tez troche w przyszłość i jakos nie ciagnie mnie do zmiany spółki.
Widze tu oznaki zmiany trendu i mam nadzieje to wykorzystać jak najmniejszym kosztem.
Jestem przekonany że startegia gry lada dzien sie zmieni.

Również pozdrawiam. :wink:

markopolo
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 303
Rejestracja: 27 lip 2006 19:09
Lokalizacja: Poznań

Postautor: markopolo » 22 gru 2006 00:12

Marcinecki porzuciłeś stalowego gniota dla Lubej :?: :wink:Pozdrowienia od stalowców :!:

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 22 gru 2006 00:39

Marcinecki porzuciłeś stalowego gniota dla Lubej :?: :wink:Pozdrowienia od stalowców :!:
Nie porzuciłem.
Odczułbyś to na wartosci kursu. Jestem tylko, w zasadzie nic sie nie dzieje a nie ma rynku by wyjśc nawet na chwile.

pozdrawiam

eryk7
Kapitan
Posty: 43126
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 22 gru 2006 10:58

witam!trudno jest jak jest!nie takie rzeczy się przeżywało to i to przeżyjemy!a tu prosze popatrzeć i zareagować!pozdrawiam!

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... ded3952cbc

Franz Maurer
Starszy chorąży
Posty: 1531
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Oppeln

Postautor: Franz Maurer » 22 gru 2006 14:36

Nie ma bardziej *** spółki na gieldzie.Lubawa i Piast jeszcze....A moze ona jest nic nie warta?????

everest
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3947
Rejestracja: 26 maja 2006 23:59
Lokalizacja: West

Postautor: everest » 22 gru 2006 15:04

ale tu sypią
:roll:

wall_street
Młodszy chorąży
Posty: 568
Rejestracja: 11 kwie 2006 00:16

Postautor: wall_street » 22 gru 2006 15:11

Nie ma bardziej *** spółki na gieldzie.Lubawa i Piast jeszcze....A moze ona jest nic nie warta?????
bardzo mi się podoba Twój post - oznaka skrajnego zniechęcenia. to oznacza, że koniec obecnego syfu może być już bliski. ale zgaduję, że jeszcze masz akcje, więc pewno się jeszcze obsuniemy, bo Ty i inni skrajnie zniechęceni i niecierpliwi muszą się najpierw wysypać. ja czekam z dalszymi zakupami na 2.00.
pzdr

wall_street
Młodszy chorąży
Posty: 568
Rejestracja: 11 kwie 2006 00:16

Postautor: wall_street » 22 gru 2006 15:14

dodam, że marzy mi się wyraźne podwójne dno tuż poniżej 2 zeta. wszyscy wiemy jaki to byłby sygnał...

freddy359
Starszy chorąży
Posty: 1162
Rejestracja: 13 sty 2006 22:45

Postautor: freddy359 » 22 gru 2006 16:18

jestem tu 30 tys w plecy i nie mam innego wyjścia trzymam
Powszechna mądrość czuwa nad wszystkimi moimi transakcjami i podszeptuje mi słuszne decyzje, dzięki czemu wszystkie moje przedsięwzięcia dają zysk.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości