ELEKTRIM(ELE) ksiega XXXVI

wszystko na temat spółek publicznych
Pepesza
Podporucznik
Posty: 11963
Rejestracja: 14 lis 2005 16:00

Postautor: Pepesza » 13 lis 2006 00:31

Zastanawiasz sie w jakim celu...
Po to zeby wlasnie takich jak Ty demaskowac..bajkopisarzy..i wirtualnych graczy.Oszukancow i kretaczy...Zastanawiam sie po co to robisz.....

Nie odpisuj wiecej ,dolaczasz do kolejnych ludzi bez twarzy.
Sorki panowie..nie tu malo trafic tylko na watek o MCI

REKLAMA


eiger
Młodszy chorąży
Posty: 497
Rejestracja: 16 mar 2006 18:23
Kontakt:

Postautor: eiger » 13 lis 2006 00:41

PTC udostępni sieć Energisowi
2006-11-13
MEW
Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), operator sieci Era i Heyah, udostępni GTS Energis infrastrukturę, dzięki której ten ostatni operator będzie mógł świadczyć usługi szerokopasmowej transmisji danych.

PTC będzie sprzedawać Energisowi usługę po cenach hurtowych, co pozwoli operatorowi zaoferować usługi detaliczne. Szczegóły umowy mają być znane w czwartek.

Źródło:
Archiwum Puls Biznesu
wyd. 2223 (2006-11-13), str. 8

trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 13 lis 2006 00:42

Zastanawiasz sie w jakim celu...
Po to zeby wlasnie takich jak Ty demaskowac..bajkopisarzy..i wirtualnych graczy.Oszukancow i kretaczy...Zastanawiam sie po co to robisz.....

Nie odpisuj wiecej ,dolaczasz do kolejnych ludzi bez twarzy.
Sorki panowie..nie tu malo trafic tylko na watek o MCI
Tak sie chwile zastanawialem, o kogo i co chodzi. Mam wprawdzie kilku "ignorow", ale nijak nie moglem dopasowac. :) Dobranoc

eiger
Młodszy chorąży
Posty: 497
Rejestracja: 16 mar 2006 18:23
Kontakt:

Postautor: eiger » 13 lis 2006 00:50

Wy tu ***** piszecie a Kononowicz nie wygrał :D A tak sie dobrze zapowiadał :D

Piotr GD
Starszy chorąży
Posty: 1598
Rejestracja: 30 maja 2006 19:32

Postautor: Piotr GD » 13 lis 2006 00:52

widać że walka jest....otwieranie wątku... fałszywe infa... klony... czyżby spekuła się bała... a moze coś wie....
wątpię... jestem prawie pewien że zostali odcieci od żródełka... kto wie czy nie będą próbowali spekulacyjnie wyciągnąć kursu... jak to robili do tej pory... boją sie stabilizacji... a może dostali nieprawdziwe info....
ktoś pisze o saabie... ktoś o licencji (1230).... a widać że papier jest zbierany....
mam taką nadzieję że im paluszki przytnie...
co do przyszłości... pare słów...
PAK jest wazny... nawet bardzo wazny... ale ważniejszy jest Londyn albo porozumienie tuż przed lub tuż po przed ogłoszeniem wyroku Trybunału... o ile w razie porozumienia byłby opublikowany...
i takie sobie uwagi odnosnie Elka ...
1. Elektrim skarży Viv o odszkodowanie o nie dotrzymanie TUI... w tym o nie wprowadzenie ET na gieldę co spowodowało by spłate obli przed czasem... bez aneksu... i bez płatności końcowej... sprzedaż aktywow ET które wniosł aportem Elektrim...
2. A o co skarzy Viv? a oto że kupiło kota w worku... w TUI Viv zgodziła się na pokrycie kosztów chyba do 100mln eur w razie przegrania call... czyli zdawali sobie sprawę że to moga przegrac, dlatego został podpisany aneks do umowy mówiący o tym że jakby to sie stało to Elektrim będzie tylko powiernikiem udziałow... i tak by było i Elek nie miał by nic do gadania... ale... te "nieszczesne" 4 dni... i call od którego nie odwolał sie Elek :D jednak jak oskubać partnera w interesach SZ wie i nie ma sobie równych...
3. Viv coś musi dostać i to nie ulega wątpliwości, na tym poziomie nie da sie robic interesów nie wyrównując choć częsciowo straty (nawet jeżeli byly prezes Viv przyznał sie że chcieli "wykolegować" DT i Elektrim), z tym że tu zgodzę się z niektórymi przedmówcami że najwazniejszym problemem teraz jest te nieszczęsne 12 mln akcji Viv... i cena za którą zechca je sprzedać... myslę że "odszkodowanie" jak i cena za akcje traktowane jest łącznie jako jedna kwota...
im mniejsze odszkodowanie tym wyższa cena za akcje i odwrotnie...
cos mi mówi że SZ właśnie w tym kierunku chce iść by cena za akcje była jak największa a "odszkodowanie" jak najmniejsze....
zostało do końca roku 49 dni... post trwał 40 dni...

powodzenia i udanych inwestycji

PS* Staryagencie współczuję z powodu nadużycia zaufania.... :(
choć nie wiem o co chodzi bo dopiero wszedłem na wątek ok 20:00, sam fakt zaistnienia czegos takiego jest wstretne :(
____________________________________
"....za mali jesteśmy by wypowiadać wojnę bogom...
..to wcale nie znaczy, że nie możemy przestać wierzyć.."

Piotr GD
Starszy chorąży
Posty: 1598
Rejestracja: 30 maja 2006 19:32

Postautor: Piotr GD » 13 lis 2006 00:56

kurcze a juz myslałem że przez tydzien będzie normalnie ... a tu nic... wchodze i co widze... dalej jest .... a prosił o usuniecie z listy (na forum Mike05 i dalej tam pisze)... gdzie honor... ja bym nie napisał juz ani słowa.... zrobiłem ankietę (na forum Mike05) i zgodnie z wynikami (78% za) pisze dalej... pytanie czy ON podda sie takiej samej weryfikacji i stworzy ankietę... watpię... mącenie i kłamanie (co nie raz wykazałem) jest jego naturą... pisanie pod innymi nickami też...
wiecie zastanawiam sie czy Fine Bis to nie ON.
niech udowodni że nie ponad wszelką watpilwość... bo łatwo kogos oskarzyć, zmieszać z błotem, (jak Pis) A POTEM UDAC ŻE NIE MA SPRAWY... a wszystko dlatego że napisałem więcej pokory..... jak cięzkie musi miec ten człowiek zycie że na forum odreagowuje swoje frustracje...

pozdrawiam forumowiczów i stwierdzam że nie jestem marcinecki...

PS* może ankieta Panie Nieomylny?

np. takie pytanie :

"czy marcinecki (aka wernyhora,Forumowy i***, może Fine Bis i jeszcze parę innych nicków) manipuluje, oszukuje, kłamie na forach?"

a moze takie :

"czy marcinecki (aka wernyhora,Forumowy i***, moze Fine Bis i jeszcze parę innych nicków) w świetle tego co udowodnił Piotr GD powinien zabierać glos na forum?"


mozliwosci wiele, pytanie tylko czy starczy odwagi cywilnej na zrobienie tego.... watpię....

a jesli już to pytanie będzie :

"czy ja moge pisac na forum?" :D

PS** dlaczego pisze że fine bis to może byc marcinecki? bo 10X października napisałem mu że chodza sluchy o zniknięciu z Elka 300 mln euro z transzy od DT na gg a Fine Bis napisal to dopiero 15X na forum podłogi... ciekawe prawda....

PS*** Dzięki Staryagencie :D
a przy okazji wyrazy współczucia z powodu zachowania Jot23, ale trzeba pamietac że nie wszyscy ludzie są ludźmi, niektórzy tak sie tylko nazywają :(:(:( mam nadzieję że problemów nie bedzie...
____________________________________
"....za mali jesteśmy by wypowiadać wojnę bogom...
..to wcale nie znaczy, że nie możemy przestać wierzyć.."

Piotr GD
Starszy chorąży
Posty: 1598
Rejestracja: 30 maja 2006 19:32

Postautor: Piotr GD » 13 lis 2006 00:59

A takie firmowe szkolenie. Firma płaci kupe szmalu to grzech nie skorzystać.

A STX może sie skorekcić ale mniej niż 3,3 już nie powinno być. Cieżko będzie zejsć poniżej 3,4.
Tymczasowo polecam MSX. :wink:
Pewnie TP :-)
A moze LP?
Chodziło mi o to że pewnie tp mu placi za szkolenie :-)

TAKI INWESTOR, PORTFEL WYPCHANY DO GRANIC MOZLIWOSCI A ON SOBIE DUPE ZAWRACA JAKIMIS SZKOLENIAMI!!!!!!
A MOZE NIE JEST TAK!!!!! TYLKO NA LISCIE ZGRYWA BOHATYYYYYRA!!!!! W DOMU BIDA I DO GARA NIE MA CO WLOZYC!!!!! :o :o :o



:lol: :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :lol:
daj mu luz zainwestował w 1k akcji znaczy tyle miał bo sprzedał !!!
a to robi z niego juz inwestora gieldowego i to wieloryba a nie leszcza :D
____________________________________
"....za mali jesteśmy by wypowiadać wojnę bogom...
..to wcale nie znaczy, że nie możemy przestać wierzyć.."

wszystkiego najlepszego
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wszystkiego najlepszego » 13 lis 2006 02:14

prośba

ktoś podawał linka do zdjęcia europy z columbii (wschód słońca czy coś takiego)

jest to jeszcze do zdobycia?
GRUBAS TRZEPIE LESZCZA NA PARKIECJE A FREDEK POD PRYSZNICEM

LESZCZE LIŻĄ RANY PO SPRZEDAŻY ELKA W DOŁKU A FREDEK CIESZY SIĘ, ŻE ZOSTAŁY WYRUCHANE

FREDEK LIŻE ODBYT PO OSTATNIEJ ORGII Z VIPAMI

REKIN FREDEK LICZY KASĘ ZDOBYTĄ OD VIPÓW

elemelek71
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 12 lis 2006 19:23

Postautor: elemelek71 » 13 lis 2006 06:15

Witam inwestorów :)
Dziś 13-ty dzień miesiąca ale za to poniedziałek :D

DZINDYBRY..
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7251
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: DZINDYBRY.. » 13 lis 2006 07:04

WSTAWAĆ PAŹDZIOCHY I INNE GADY I PATRZEĆ JAK ELEK ROŚNIE :D :D :D :D :D

WITAM TYCH PORZĄDNYCH I TYCH JEBNIĘTYCH :D :D
蛇

elemelek71
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 12 lis 2006 19:23

Postautor: elemelek71 » 13 lis 2006 07:06

A co, już ustalany jest jest TKO :?: :)

elemelek71
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 12 lis 2006 19:23

Postautor: elemelek71 » 13 lis 2006 07:14

Słyszałem, że papież kupuje obligacje.
Może kupi też elektrim :D

elemelek71
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 12 lis 2006 19:23

Postautor: elemelek71 » 13 lis 2006 07:21

Słyszałem, że papież kupuje obligacje.
Może kupi też elektrim :D
Pieniądze uzyskane ze sprzedaży obligacji zostaną przeznaczone na szczepienia dzieci do piątego roku życia w 72 krajach. Jak się podkreśla, zainwestowanie w ten cel 4 mld dolarów pomoże ocalić do 2015 roku życie 5 mln dzieci

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 13 lis 2006 07:30

Witam trzynastego. Oby byl szczęsliwy 8)

FREDEK_31233
Kapitan
Posty: 44726
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: FREDEK_31233 » 13 lis 2006 07:36

USZANOWANKO :lol: :lol: :lol:
SWARZĘDZ -2 zł juz niebawem
HAWE-12,0-15,0zł bylo teraz CZAS NA 30zl
CAPITAL jedziemy na 50-100zł
ELEKTRIM w tym ROKU TRZYCYFROWY
PPWK 10-12 zł wkrótce


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości