Technologie i IT

Wejście na miliardowy rynek coraz bliżej

Leonard Osser | Z prezesem notowanej na NewConnect spółki Milestone Medical rozmawia Kamil Majcher
Foto: Archiwum

Spółka zakończyła badania kliniczne nad systemem dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego CompuFlo. Jak działa i do czego będzie stosowane urządzenie? Badania kliniczne przeprowadzone na 400 pacjentach w pięciu klinikach medycznych w bezbolesnym znieczuleniu porodu i leczeniu przewlekłego bólu wykazały, że system CompuFlo posiada potencjał, aby zrewolucjonizować procedurę podania znieczulenia zewnątrzoponowego, gdyż w sposób bardziej obiektywny, precyzyjny i bezpieczny zlokalizował przestrzeń zewnątrzoponową w porównaniu z subiektywnymi metodami z użyciem strzykawki. Opatentowana przez Milestone Scientific technologia dynamicznego wykrywania ciśnienia umożliwia dokładne umiejscowienie obszaru wstrzyknięcia przez wykrywanie różnicy ciśnienia między tkankami za pomocą sterowanego komputerowo urządzenia, czujników i sygnałów dźwiękowych.

Jaka jest wartość tego rynku?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz odbierz 30% ZNIŻKI na wszystkie E-PRENUMERATY.
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz