Komunikaty spółek ESPI i EBI

PREFABET - BIAŁE BŁOTA - Rejestracja zmian w Statucie Spółki

Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów "PREFABET-BIAŁE BŁOTA” S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Białych Błotach ("Emitent”) informuje, że w dniu 3 stycznia 2018 r. otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, na podstawie którego Sąd Rejestrowy w dniu 22 grudnia 2017 r. zarejestrował zmiany w Statucie Spółki, wynikające z uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 3 listopada 2017 r., które Zarząd Spółki przekazał do publicznej wiadomości raportem bieżącym EBI nr 28/2017 i 30/2017 w dniu 7 listopada 2017 roku.

W załączeniu Emitent przekazuje tekst jednolity Statutu Spółki uwzględniający powyższe zmiany.

Podstawa prawna: Podstawa prawna: § 6 ust. 4 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Statut Spólki ze zmianami uchwalonymi w dniu 3 11 2017r.pdf
Data Imię i Nazwisko Stanowisko Podpis
2018-01-03 17:36:55Dariusz Kaczmarek Prezes Zarządu

Załączniki

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: Komunikaty ESPI/EBI

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz