Wierzytelności

GetBack rusza na podbój Bułgarii

Windykator kontynuuje ekspansję zagraniczną. Firma nabyła pierwszy portfel wierzytelności na rynku bułgarskim.
Foto: parkiet.com

Jego wartość nominalna to około 50 mln zł. -Uważamy rynek bułgarski za bardzo perspektywiczny. Banki są chętne do sprzedaży aktywów, a konkurencja w naszej branży jest stosunkowo niewielka. Podobnie jak w Hiszpanii chcemy współpracować z najlepszymi serwiserami na lokalnym rynku tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał naszej ekspansji. Jest to pierwszy portfel jaki nabyliśmy na tym rynku, ale mam nadzieję, że niebawem uda nam się zrealizować kolejne transakcje - mówi Konrad Kąkolewski, prezes GetBack.

Firma od września działa także na rynku hiszpańskim. - Pracujemy intensywnie nad realizacją pierwszej transakcji w Hiszpanii i mam nadzieję, że do końca roku uda nam się ją przeprowadzić  - dodaje Kąkolewski.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły