Wierzytelności

DM mBank zawiesza rekomendacje dla GetBacku

„Sprzeczne informacje płynące ze spółki oraz brak sprawozdania finansowego za rok 2017 uniemożliwiają nam obecnie rzetelną analizę GetBacku – piszą analitycy DM mBanku.
Foto: parkiet.com

„Spółka podała w dniu dzisiejszym, że negocjuje finansowanie w wysokości 250 mln PLN z PFR oraz PKO BP, co według agencji Bloomberg zostało zdementowane przez oba ww. podmioty. Dodatkowo fundusz inwestycyjny Quercus podał, że Spółka zwróciła się o zmianę terminu wykupu obligacji o wartości nominalnej 10 mln PLN, których pierwotny termin zapadalności upływał 13 kwietnia br. na dzień 18 kwietnia br. Jednocześnie Quercus zaznaczył, że Wszystkie dotychczasowe zobowiązania wynikające z wyemitowanych obligacji GetBack S.A. uregulował terminowo. Sprzeczne informacje płynące ze Spółki oraz brak sprawozdania finansowego za rok 2017 uniemożliwiają nam obecnie rzetelną analizę Spółki. Zawieszamy nasze zalecenie inwestycyjne do czasu wyjaśnienia sytuacji" – piszą analitycy DM mBanku.

Ze względu na bardzo dużą podaż notowania GetBacku zostały zawieszone. Ostatnie transakcje były zawierane po cenie 3,75 zł (-17 proc.)

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły