Technologie i IT

Cyfrowy Polsat, Play: Poprzeczki dla liderów

Publikacje wyników za III kwartał dwóch z czterech dużych graczy telekomunikacyjnych już za nami.
Foto: Fotolia

W listopadzie dane pokażą dwie firmy najlepiej radzące sobie z niekorzystnymi rynkowymi trendami: dotychczasowy lider pod względem tempa rozwoju, czyli Play Communications oraz telewizyjno-telekomunikacyjna Grupa Cyfrowy Polsat.

Interesujące będą dane Playa, tegorocznego giełdowego debiutanta. A to dlatego, że telekom wszedł na GPW w chwili, gdy jego potencjał wzrostu zaczyna wyhamowywać. Jak pisaliśmy, Play, który przez lata był liderem rankingu przenoszenia numerów, w III kw. br. pozyskał w ten sposób na czysto tylko nieco ponad 5 tys. numerów komórkowych.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Zamów dostęp do wszystkich treści serwisu na kwartał i czytaj przez drugi kwartał GRATIS!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz